Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (0 μέλη και 36 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Περίπου έτσι, αλλά δεν είναι τόσο "στατικό" το θέμα...
δλδ ψαχνετε γυναικες κατωτερες σας σε κατι;;;ειναι αυτο κριτηριο σχεσης;;; :headbang:

τόσα κατταλαβαίνεις τόσα λες.
Δεν φταίω εγώ που έχεις να μιλάς μόνο με φιλενάδες σου.
Εδώ μέσα υπάρχουν και άντρες και μιλάνε αντρικά.
Παίξε με την μπάρμπυ
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: επειδη ακριβως εχω νορμαλ αντρες γυρω μου αναρωτιεμαι γ καποια αππο αυτα που διαβαζω εδω μεσα...
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
Τί μπράτσα και αηδίες...κοινωνικά και οικονομικά γίνεται το παιχνίδι σήμερα :think:

Και δεν κάνουμε καμία χάρη...

Και κοινωνικά και οικονομικά να υπερέχει ο άντρας και πάλι για πλάκα μπορεί να τον βάλει από κάτω μία γυναίκα. Αρκεί ένα κωλοδάκτυλο να του βάλει (για να μην πω και άλλες πιο πολυσύνθετες και διαβολικές γυναικείες μεθόδους...)
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
τι σαχλαμάρα στάνταρ είναι αυτό?
Και άμα θες μια δουλειά καλύτερη από αυτή που έχεις λάθος είναι?
Και ποιός εχει τέτοια αυτογνωσία που να ξέρει το που φτάνει το χέρι του.
Το συμπέρασμα είναι ότι για εσάς φταίνε οι άντρες.
Ε λοιπόν όχι οι γυναίκες φταίνε καθαρά και ξάστερα.
παλαμακια με ενα χερι δε χτυπας καλο μου!!!μη τρελαινεσαι!!!το οτι θες να το παιξεις ανωτερος ειναι καθαρο δειγμα κομπλεξισμου!!!και φυσικα δε το λεω για εσενα προσωπικα ετσι;!
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
δλδ ψαχνετε γυναικες κατωτερες σας σε κατι;;;ειναι αυτο κριτηριο σχεσης;;; :headbang:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: επειδη ακριβως εχω νορμαλ αντρες γυρω μου αναρωτιεμαι γ καποια αππο αυτα που διαβαζω εδω μεσα...
Νομίζεις ότι είναι νορμάλ.
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
παλαμακια με ενα χερι δε χτυπας καλο μου!!!μη τρελαινεσαι!!!το οτι θες να το παιξεις ανωτερος ειναι καθαρο δειγμα κομπλεξισμου!!!και φυσικα δε το λεω για εσενα προσωπικα ετσι;!
δεν θέλω να το παίξω κανένας ανώτερος. Άλλοι μπορεί εγώ όχι.
Και τα δείγματα μάλλον τα έχεις εσύ που δεν μπορείς να δεχτείς μια άλλη γνώμη από την επικρατούσα.
Επιχειρήματα όμως δεν ακούω αλλά μόνο λόγια του αέρα.
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
δεν θέλω να το παίξω κανένας ανώτερος. Άλλοι μπορεί εγώ όχι.
Και τα δείγματα μάλλον τα έχεις εσύ που δεν μπορείς να δεχτείς μια άλλη γνώμη από την επικρατούσα.
Επιχειρήματα όμως δεν ακούω αλλά μόνο λόγια του αέρα.
επιχειρηματα πανω σε τι?πες μου τι θελεις να σου αιτιολογησω...οτι θελω ισσοροπια στην σχεση μου;οτι δε θελω να διαλεγω η να με διαλεγουν με βαση τι εχω κατωτερο γ να ανεβει ο αλλος?τι?
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
επιχειρηματα πανω σε τι?πες μου τι θελεις να σου αιτιολογησω...οτι θελω ισσοροπια στην σχεση μου;οτι δε θελω να διαλεγω η να με διαλεγουν με βαση τι εχω κατωτερο γ να ανεβει ο αλλος?τι?
Οκ άμα θες πραγματικά να μιλήσουμε με επιχειρήματα να το κάνουμε.
Άμα συμφωνείς πες μου για να ξεκινήσω.
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Οκ άμα θες πραγματικά να μιλήσουμε με επιχειρήματα να το κάνουμε.
Άμα συμφωνείς πες μου για να ξεκινήσω.
σε ακουω!!!αλλα μια μια τις ερωτησεις γτ ειμαι στην δουλεια κ θα κανω 10 ωρες να απανταω σε μεγαλα ποστ!!! :)
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
Θα είναι πολύ απλές οι ερωτήσεις οπότε μπορείς να μου απαντάς με ΝΑΙ ή ΟΧΙ.
1. Η γυναίκα έχει διαφορετικό οργανισμό από τον άνδρα (αποτοξινώνεται, έχει πιο μεγάλη διαίσθηση, έχει σε μερικά θέματα πιο μεγάλες αντοχές πχ πόνος)?
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Θα είναι πολύ απλές οι ερωτήσεις οπότε μπορείς να μου απαντάς με ΝΑΙ ή ΟΧΙ.
1. Η γυναίκα έχει διαφορετικό οργανισμό από τον άνδρα (αποτοξινώνεται, έχει πιο μεγάλη διαίσθηση, έχει σε μερικά θέματα πιο μεγάλες αντοχές πχ πόνος)?
σαφεστατα!!!ειδικα γ τον πονο!!αν σκεφτεις οτι γενναει...(σου απανταω λακωνικα αν θες πιο πολλες λεπτομερειες πες!)
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
Λακωνικά θέλω κι εγώ γιατί κι εγώ δουλεύω.
2. Ο άνδρας από τα βάθη της ιστορίας μέχρι την ισότητα που στην Ελλάδα άρχισε ουσιαστικά από το 1980-1990 και μετά, ήταν ο κυρίαρχος στο σπίτι στα Οικονομικά, στις σοβαρές αποφάσεις κλπ ενώ η γυναίκα ακολουθούσε?
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Λακωνικά θέλω κι εγώ γιατί κι εγώ δουλεύω.
2. Ο άνδρας από τα βάθη της ιστορίας μέχρι την ισότητα που στην Ελλάδα άρχισε ουσιαστικά από το 1980-1990 και μετά, ήταν ο κυρίαρχος στο σπίτι στα Οικονομικά, στις σοβαρές αποφάσεις κλπ ενώ η γυναίκα ακολουθούσε?
70-80 θα ελεγα αλλα ναι!!!κατι το οποιο ειχαν μαθει απο μαναδες κ γιαγιαδες κ το οποιο το βρισκω γελοιο!!!ουτε να ψηφισουμε δε μπορουσαμε!!!αλλα:ο αντρας εφερνε τα λεφτα στο σπιτι...κουμαντο στα λεφτα εκανε η γυναικα συνηθως...δε νομιζω να λεω ψεμματα...αλλα τυπικα ναι!αυτο που λες υσχιει!
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
δλδ ψαχνετε γυναικες κατωτερες σας σε κατι;;;ειναι αυτο κριτηριο σχεσης;;; :headbang:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: επειδη ακριβως εχω νορμαλ αντρες γυρω μου αναρωτιεμαι γ καποια αππο αυτα που διαβαζω εδω μεσα...

Αυτά καταλαβαίνεις από όσα έγραψα;
Ρε πούστη μου, απορώ με την αντιληπτική ικανότητα των περισσοτέρων, που δεν μπρούν να βγάλουν νόημα από απλές φράσεις :uglystupid:

Πτυχία σου λέει μετά ο άλλος :jerking:

Φανηκε από τα γραφόμενά μου ότι ψάχνω κάτι τέτοιο; Το δήλωσα πουθενά, ή είπα ότι έτσι πρέπει να ψάχνουμε;

Ρε ξαναπεράστε μια βόλτα από τα θρανία του Δημοτικού, να μάθετε ανάγνωση :uglystupid:

Έχεις νορμάλ άντρες γύρω σου, αλλά σχετίζεσαι με αυτούς;
Σχετίσου με έναν, και όταν τον βαρεθείς, σε έναν μήν, έναν χρόνο, πέντε χρόνια, επειδή ακριβώς θα "ξεφτίσει" στα μάτια σου και θα φανεί αυτό που πραγματικά είναι, ένας απλός άνθρωπος δηλαδή, έλα να μου τα ξαναπείς...
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
Ωραία.
3. Σήμερα οι γυναίκες έχουν αναλάβει ρόολους που ποτέ στο παρελθόν δεν είχαν και θα πρέπει να υποδύονται 300 ρόλους σε κάθε μέρα και να προσαρμόζονται επιτυχώς σε όλες τις αλλαγές?
Να είναι το πρωι το στέλεχος επιχειρήσεων , το μεσημέρι ο Μαμαλάκης, το απόγευμα η μαμα΄, το βράδυ η επιστήμων, μετά η Κλώντια Σίφερ

 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Λακωνικά θέλω κι εγώ γιατί κι εγώ δουλεύω.
2. Ο άνδρας από τα βάθη της ιστορίας μέχρι την ισότητα που στην Ελλάδα άρχισε ουσιαστικά από το 1980-1990 και μετά, ήταν ο κυρίαρχος στο σπίτι στα Οικονομικά, στις σοβαρές αποφάσεις κλπ ενώ η γυναίκα ακολουθούσε?

Δε μιλάμε για κυριαρχία Λαόνικε...μιλάμε, απλά για το παιχνίδι της γοητείας, όπου πρέπει να επιδεικνύει κάποιος αξία για να είναι γοητευτικός...Απλά πράγματα είναι...Η γυναίκα έχει ανάγκη να θαυμάζει τον άντρα, για κάποιο χαρακτηριστικό του ή περισσότερα...
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
Δε μιλάμε για κυριαρχία Λαόνικε...μιλάμε, απλά για το παιχνίδι της γοητείας, όπου πρέπει να επιδεικνύει κάποιος αξία για να είναι γοητευτικός...Απλά πράγματα είναι...Η γυναίκα έχει ανάγκη να θαυμάζει τον άντρα, για κάποιο χαρακτηριστικό του ή περισσότερα...
ποιά γοητεία μου λες όταν πριν 100-200 χρόνια η γυναίκα έβγαινε μόνο για να πάει στην εκκλησία?
Μιλάμε για απόλυτη κυριαρχία των ανδρών επι των γυναικών για χιλιετίες.
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Ωραία.
3. Σήμερα οι γυναίκες έχουν αναλάβει ρόολους που ποτέ στο παρελθόν δεν είχαν και θα πρέπει να υποδύονται 300 ρόλους σε κάθε μέρα και να προσαρμόζονται επιτυχώς σε όλες τις αλλαγές?
Να είναι το πρωι το στέλεχος επιχειρήσεων , το μεσημέρι ο Μαμαλάκης, το απόγευμα η μαμα΄, το βράδυ η επιστήμων, μετά η Κλώντια Σίφερ
αν κ δε καταλαβα ακριβως το ποιντ της ερωτησης σου ...ναι!!!ετσι ειναι γ τις περισσοτερες εστω!!και αυτο πηγαζει φυσικα απο τα σημερινα προτυπα που εχουν καθιερωθει στις προτημησεις σας!!!

*καυτε!!!δεν πηγαινε στα δικα σου λεγομενα...απλα εκανα παραθεση την απαντηση σου...μη γκρινιαζεις!!! :-*
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
Άρα μέχρι εδώ λίγο πολύ συμφωνούμε.
4. Η γυναίκα λοιπόν έχει άλλο οργανισμό, άλλη ιστορική εκπαίδευση, άλλη αντίληψη και άλλα ενδιαφέροντα.
Στην προσπάθειά της να επικοινωνήσει με το άλλο φύλο συναντά σήμερα λοιπόν προβλήματα που ο άντρας συνήθως δεν αντιλαμβάνεται και πολλές φορές και δεν τον νοιάζει κιόλας.
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
ποιά γοητεία μου λες όταν πριν 100-200 χρόνια η γυναίκα έβγαινε μόνο για να πάει στην εκκλησία?
Μιλάμε για απόλυτη κυριαρχία των ανδρών επι των γυναικών για χιλιετίες.

Μιά χρονομηχανή θα σου ήταν ιδιαίτερα χρήσιμη, μια και αδυνατείς απ' ό,τι φαίνεται να ζήσεις στην εποχή μας...

Αυτά ξέχασέ τα...Δεν πρόκειτε να επιστρέψουν, και κατά τη γνώμη μου καλύτερα να παραμείνουν μακρινό παρελθόν...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom