Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 66 άτομα (0 μέλη και 66 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

sarman

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Δεν θελει και πολυ μυαλο να καταλαβεις ενα απλο κειμενακι!

;) ;) ;)

Ίσως εκεί πάνω (που?), έχετε μάθει έναν άλλο τρόπο ζωής (ποιόν?). Αν εμείς οι Έλληνες δεν έχουμε αλλάξει (30 χρόνια?) τότε μάλλον θα πρέπει ... Oooops να μας πέσουν βαρειά (ποιά?) - αφού βέβαια πούμε τις ίδιες πίπες (????) μετά θα πρέπει να ... Get over it!!!

Μάλλον εδώ κάτω, έχοντας αλλάξει πολύ μετά από 30 χρόνια και όντας Έλληνες μας πέφτει βαρύ ... το ευκολονόητο κειμενάκι σου!!!

Sorry που είμαι χαζή και ξανθιά!!! ;)
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
;) ;) ;)

Ίσως εκεί πάνω (που?), έχετε μάθει έναν άλλο τρόπο ζωής (ποιόν?). Αν εμείς οι Έλληνες δεν έχουμε αλλάξει (30 χρόνια?) τότε μάλλον θα πρέπει ... Oooops να μας πέσουν βαρειά (ποιά?) - αφού βέβαια πούμε τις ίδιες πίπες (????) μετά θα πρέπει να ... Get over it!!!

Μάλλον εδώ κάτω, έχοντας αλλάξει πολύ μετά από 30 χρόνια και όντας Έλληνες μας πέφτει βαρύ ... το ευκολονόητο κειμενάκι σου!!!

Sorry που είμαι χαζή και ξανθιά!!! ;)

Μερικα απο αυτα που ρωτας στα απαντησε η Erinal.... τα υπολοιπα αυριο διοτι θα ξυπνησει η μαμα μου και θα με μαλωσει οπως ισχυριζεσαι! Μεινε με τις αποριες!
 

sarman

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Μερικα απο αυτα που ρωτας στα απαντησε η Erinal.... τα υπολοιπα αυριο διοτι θα ξυπνησει η μαμα μου και θα με μαλωσει οπως ισχυριζεσαι! Μεινε με τις αποριες!

;) ;) ;)

Ooooops!!!

Νομίζω πως μου θύμωσε!!!!

Καληνύχτα ... anyway.
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Μερικα απο αυτα που ρωτας στα απαντησε η Erinal.... τα υπολοιπα αυριο διοτι θα ξυπνησει η μαμα μου και θα με μαλωσει οπως ισχυριζεσαι! Μεινε με τις αποριες!

Μπα ; Ξυπνάνε οι μαμάδες και στην αλλοδαπή; Ελληνίς θα ναι.. :grin:
 

sarman

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Μερικα απο αυτα που ρωτας στα απαντησε η Erinal.... τα υπολοιπα αυριο διοτι θα ξυπνησει η μαμα μου και θα με μαλωσει οπως ισχυριζεσαι! Μεινε με τις αποριες!

;) ;) ;)

Ooooops!!!

Νομίζω πως μου θύμωσε!!!!

Καληνύχτα ... anyway.
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
απο τη στιγμη που βγηκε ο ζουνινιο, χαθηκε η ελπιδα για τη Λιον.
το 5ο γκολ ηρθε φυσιολογικα.

 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
ονειρευομαι την ερινα και τη νιτσα πανω σε σακους με πατατες.
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Γυρναει σε καποια φαση ο φιλος και της πεταει δυο φασκελα..... Ε! ΝΑ ΜΩΡΗ Μ@Λ@Κ....ΝΗ!  :tickedoff:
Δεν αντεξε! Εσπασε ο κακομοιρης με αυτα που ακουγε απο το τριμπαζο!  :2funny:

Ρε πλάκα που έπαθε η μπαλότσα.......  :2funny:
 

ork2

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2009
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
προσεξτε ποσο ερωτικες ειναι οι ελλεηνιδες..γυναικα που ειμαστε στον ιδιο εργασιακο χωρο για ενα μηνα, κεντρο αθηνας, εχουμε δειξει απο την αρχη οτι γουσταρουμε ο ενας τον αλλον, ειμαστε μεσα στις ατακες για ενα μηνα, βλεμματα, σποντες , καποια στιγμη της το λεω στα ισια οτι μου αρεσει, (τι καποια στιγμη, τις πρωτες 2 3 μερες, δεν μου αρεσει να κρυβομαι), ερχεται λοιπον η στιγμη που θα μπορουσαμε μετα την δουλεια να βρεθουμε μονοι μας, την κοιτω, με κοιτα,....και τι μου λεει....."παμε για καφε"?  ααααααααααααααααααααα! τρελλαθηκα!!!!!!!!!!! της λεω ,¨"δεν νομιζεις οτι ειμαστε αρκετα μεγαλοι, για να χανουμε την ομορφη ζωη μας σε τραπεζια καφετεριας? υπαρχουν και αλλα πραγματα να κανουμε" και απαντα¨"σαν τιιιιι" (το ιιιι τραβηγμενο)  "" τρελλαθηκα δις " ε, να παμε για πικ νικ, βολτιτσα στο δασακι, σε κανενα ξενοδοχειο να βγαλουμε τα ματια μας"  , χαμογελα, με κοιτα, φευγει.....λεω μεσα μου "το επιασε το υπονοουμενο (?)...γυρνα μετα απο 5 λεπτα και λεει" θα παμε ολοι μαζι για καφε , θα ερθεις?"  ........................"οχι κοριτσι μου δεν θα ερθω"  "γιατιιιιιι"  ...."γιατι εχω πιει 8567432 καφεδες μεχρι τωρα, εχω πληρωσει αλλους τοσους, χωρια η αυπνια που κολλησα απο δαυτους..αν εφτασα  χρονων για να πινω ακομα καφεδες...."
παιδια ...δεν φανταζονται οτι ο αντρας μπορει να θελει σεξ, χωρις να αποκλειει την συντροφικοτητα..τελειως στον κοσμο του Γκουφη!!!!!!!! δεν παει το μυαλο τους (?) οτι ενας αντρας βγαινει μαζι τους γι αυτο.....τσιου τσιου κουκουρικου, τελειως!!!!!!!! για να λειτουργησει το ρημαδι το εργαλειο μας, πρεπει να πηγαινει εκει 1 λιτρο αιμα το λεπτο...οταν εμεις αυτο το αιμα το σπαταλουμε στο αγχος με ερωτησεις του τυπου "τι να θελει τωρα/" "τα λεω καλα"? "θα βρω να παρκαρω το πανακριβο αυτοκινητο που πηρα?" "αν το γρατζουνισουν"? "θα με πει ανωμαλο αν την ακουμπησω"...και και και....που να λειτουργησει ο δυστηχος μετα....η σωστη γυναικα ειναι αυτην που το καυλι μας θα σηκωθει και μονο που θα καθησουμε διπλα της..απο κει και μετα τα λογια περιτευουν..η περιφερομενη πτωμαινη που κυκλοφορει γυρω μας και που περνιεται για ερωτισμος, ασ ψαξει να βρει τα φραγκα που ζηταει...και επιτελους εμεις φταιμε (τα λαμογια δηαδη) που τις απθεωνουν....και η τηλεοραση βεβαια...το κακο με την ελληνιδα ειναι οτι βγηκε απο την κουζινα στην βιτρινα χωρις ενδιαμεση σταση.....αυτα φιλοι μου...να προσεχετε εσεις που αναζητατε αγοραιο ερωτα...παντα σκουφακι...
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
ork2 την επόμενη φορά πιές ένα καφέ παραπάνω...
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
προσεξτε ποσο ερωτικες ειναι οι ελλεηνιδες..γυναικα που ειμαστε στον ιδιο εργασιακο χωρο για ενα μηνα, κεντρο αθηνας, εχουμε δειξει απο την αρχη οτι γουσταρουμε ο ενας τον αλλον, ειμαστε μεσα στις ατακες για ενα μηνα, βλεμματα, σποντες , καποια στιγμη της το λεω στα ισια οτι μου αρεσει, (τι καποια στιγμη, τις πρωτες 2 3 μερες, δεν μου αρεσει να κρυβομαι), ερχεται λοιπον η στιγμη που θα μπορουσαμε μετα την δουλεια να βρεθουμε μονοι μας, την κοιτω, με κοιτα,....και τι μου λεει....."παμε για καφε"?   ααααααααααααααααααααα! τρελλαθηκα!!!!!!!!!!! της λεω ,¨"δεν νομιζεις οτι ειμαστε αρκετα μεγαλοι, για να χανουμε την ομορφη ζωη μας σε τραπεζια καφετεριας? υπαρχουν και αλλα πραγματα να κανουμε" και απαντα¨"σαν τιιιιι" (το ιιιι τραβηγμενο)  "" τρελλαθηκα δις " ε, να παμε για πικ νικ, βολτιτσα στο δασακι, σε κανενα ξενοδοχειο να βγαλουμε τα ματια μας"  , χαμογελα, με κοιτα, φευγει.....λεω μεσα μου "το επιασε το υπονοουμενο (?)...γυρνα μετα απο 5 λεπτα και λεει" θα παμε ολοι μαζι για καφε , θα ερθεις?"   ........................"οχι κοριτσι μου δεν θα ερθω"   "γιατιιιιιι"  ...."γιατι εχω πιει 8567432 καφεδες μεχρι τωρα, εχω πληρωσει αλλους τοσους, χωρια η αυπνια που κολλησα απο δαυτους..αν εφτασα  χρονων για να πινω ακομα καφεδες...."
παιδια ...δεν φανταζονται οτι ο αντρας μπορει να θελει σεξ, χωρις να αποκλειει την συντροφικοτητα..τελειως στον κοσμο του Γκουφη!!!!!!!! δεν παει το μυαλο τους (?) οτι ενας αντρας βγαινει μαζι τους γι αυτο.....τσιου τσιου κουκουρικου, τελειως!!!!!!!! για να λειτουργησει το ρημαδι το εργαλειο μας, πρεπει να πηγαινει εκει 1 λιτρο αιμα το λεπτο...οταν εμεις αυτο το αιμα το σπαταλουμε στο αγχος με ερωτησεις του τυπου "τι να θελει τωρα/" "τα λεω καλα"? "θα βρω να παρκαρω το πανακριβο αυτοκινητο που πηρα?" "αν το γρατζουνισουν"? "θα με πει ανωμαλο αν την ακουμπησω"...και και και....που να λειτουργησει ο δυστηχος μετα....η σωστη γυναικα ειναι αυτην που το καυλι μας θα σηκωθει και μονο που θα καθησουμε διπλα της..απο κει και μετα τα λογια περιτευουν..η περιφερομενη πτωμαινη που κυκλοφορει γυρω μας και που περνιεται για ερωτισμος, ασ ψαξει να βρει τα φραγκα που ζηταει...και επιτελους εμεις φταιμε (τα λαμογια δηαδη) που τις απθεωνουν....και η τηλεοραση βεβαια...το κακο με την ελληνιδα ειναι οτι βγηκε απο την κουζινα στην βιτρινα χωρις ενδιαμεση σταση.....αυτα φιλοι μου...να προσεχετε εσεις που αναζητατε αγοραιο ερωτα...παντα σκουφακι...

καλα τα λες, αν και η τελευταια προταση με το σκουφακι ειναι το κοινονικο μηνυμα??
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
υψίστης σημασίας κοινονικό μύνημα. Θα πρόσθετα επίσης να πληρώνετε όλοι τους φόρους σας!!
 

is2001

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
1
Avatar !!!!   

You  have  balls!!!!!   


Δυστυχως  ,  οι Ελληνιδες  (οι περισσοτερες  )  ειναι ..για τα  μπαζα ...

Υφακι  δήθεν...hard to get  bitch..

Αντιληψη ..συναισθηματικη  νοημοσύνη  ..κοντα  στο μηδεν!!

Αποπνεουν  αερα  πτωμαινης και  ξυνίλας.. Αντιερωτικες..μεχρι το κοκαλο!!



 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom