Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
παντως προτιμω τις καθαριστριες,
ειδικα αν ειναι και παντρεμενες...

 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
αρα επιστρεφουμε στην οικονομικη κριση και τα κατοχικα συνδρομα.....απορω πως δε συρρεουν ηδη οι ορδες αντρων κατω απο το σπιτι της δεσποινιδος.....
ποιας διδας?
εσυ εκει ντιεφτινσι?
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
δηλωνω υπευθυνως πως εχω σωας τας φρενας.
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
αποθηκη.....προσφερεται δηλαδη ΚΑΙ για σεξουαλικες φαντασιωσεις πανω στο σακι με τις πατατες του σκλαβενιτη........αυτη βρε δεν ειναι γυναικα.......πεσκεσι ειναι!!! μπουναμας!!!!

ρε μην του βάζεις ιδέες ..τον κόβω να αρχίσει νατην γουστάρει. και μετα θα έχουμε αλλα..Θα παντρευτεί αυτή κανένα αλλο, και αυτός θα την βρίζει όπως την πρώτη..χαχαχ
Ρε ιματζινά τώρα που το σκέφτομαι πολύ καλή άποψη έχεις βρε για τις φίλες σου.. να μου θυμήσεις να παραμείνω εχθρός...  :2funny: :2funny: :2funny:
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985

sarman

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Ξερεις εμενα δεν με αγγιζουν αυτα! Εγω απλα ανεφερα την ιστορια!

Εγω ετσι κι αλλιως εχει μαθει εναν αλλον τροπο ζωης!
Και στις δυο τις περιπτωσεις δεν μου πεφτει λογος αφου δεν ξερει κανεις τι παιζει απο πισω.

Λογικα και ο NERD αλλα και η χοντρη εχουν λεφτα και σαν κλασικοι Ελληνες νομιζουν πως κανουν οτι θελουν το εκαστοτε ατομο που εχουν διπλα τους και νομιζουν πως μπορουν να παιζουν μαζι του και με τα αισθηματα του.

Δεν διαφερει και παρα πολυ ξερεις η κοινωνια του τοτε με το σημερα. Ιδιοι εχετε παραμινει εσεις οι Ελληνες.  :birdman:

Ελα λιγο προς τα πανω να δεις πως ζουμε εμεις εδω και μετα ξαναπες μου τις ιδιες πιπες!

Oops... σου πεσανε βαρια ολα αυτα?  :sunglasses:

GET OVER IT!  ;)

;) ;) ;)

Όποιος κατάλαβε τι μου λέει ο φίλος ας μου πει και εμένα!!!
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
ρε μην του βάζεις ιδέες ..τον κόβω να αρχίσει νατην γουστάρει. και μετα θα έχουμε αλλα..Θα παντρευτεί αυτή κανένα αλλο, και αυτός θα την βρίζει όπως την πρώτη..χαχαχ
Ρε ιματζινά τώρα που το σκέφτομαι πολύ καλή άποψη έχεις βρε για τις φίλες σου.. να μου θυμήσεις να παραμείνω εχθρός...  :2funny: :2funny: :2funny:

ξερεις η πεινα σπερνει τη διχονοια.....μπορει αυτος ας πουμε να δουλευει σε μπακαλικο και αυτη που ειναι στο σκλαβενιτη να του τρωει περισσοτερη πελατεια ενεκα διαδικτυωσης και γιαυτο να σταζει χολη :2funny:
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
ρε μην του βάζεις ιδέες ..τον κόβω να αρχίσει νατην γουστάρει. και μετα θα έχουμε αλλα..Θα παντρευτεί αυτή κανένα αλλο, και αυτός θα την βρίζει όπως την πρώτη..χαχαχ
βαζω και δευτερα, με την οπισθεν δεν εχω προβλημα , παρκαρω οπου να ναι...
αμαξι δεν εχω...
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
;) ;) ;)

Όποιος κατάλαβε τι μου λέει ο φίλος ας μου πει και εμένα!!!

θα σου πω εγω.(Χρόνια μεταφραστρια στο δημιουργικό του Ασλάνη.)
Ο τύπος μένει στο εξωτερικό. Δεν εχω ιδέα αν είναι Ελληνας και αν γνωρίζει πως φέρονται οι Ελληνες. Σε κάθε ευκαιρία βρίσκει τρόπο να μας πασσάρει αποξω αποξω ότι δεν μένει Ελλάδα και συνεπώς ειναι γαμω τα άτομα.Επισης επειδή δεν μένει Ελλάδα έχει ένα πρόβλημα σύνταξης με αποτέλεσμα να χρειάζεται πολύ κόπο απο εμάς που ζούμε Ελλάδα να κατανοήσουμε τις λέξεις που παραθέτει και αυτή η γλωσσική ανεπάρκεια συχνά καθιστά αδύνατη την συννενόηση. Το τελικό συμπερασμα είναι όμως απλό και δεν χρειάζεται να κάνει ανάλυση τελικά. Ολοι οι άντρες εντός και εκτός Ελλάδας μισούν τις ελλεινίδες.
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
θα σου πω εγω.(Χρόνια μεταφραστρια στο δημιουργικό του Ασλάνη.)
Ο τύπος μένει στο εξωτερικό. Δεν εχω ιδέα αν είναι Ελληνας και αν γνωρίζει πως φέρονται οι Ελληνες. Σε κάθε ευκαιρία βρίσκει τρόπο να μας πασσάρει αποξω αποξω ότι δεν μένει Ελλάδα και συνεπώς ειναι γαμω τα άτομα.Επισης επειδή δεν μένει Ελλάδα έχει ένα πρόβλημα σύνταξης με αποτέλεσμα να χρειάζεται πολύ κόπο απο εμάς που ζούμε Ελλάδα να κατανοήσουμε τις λέξεις που παραθέτει και αυτή η γλωσσική ανεπάρκεια συχνά καθιστά αδύνατη την συννενόηση. Το τελικό συμπερασμα είναι όμως απλό και δεν χρειάζεται να κάνει ανάλυση τελικά. Ολοι οι άντρες εντός και εκτός Ελλάδας μισούν τις ελλεινίδες.

Ναι ισχυει!
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
θα σου πω εγω.(Χρόνια μεταφραστρια στο δημιουργικό του Ασλάνη.)
Ο τύπος μένει στο εξωτερικό. Δεν εχω ιδέα αν είναι Ελληνας και αν γνωρίζει πως φέρονται οι Ελληνες. Σε κάθε ευκαιρία βρίσκει τρόπο να μας πασσάρει αποξω αποξω ότι δεν μένει Ελλάδα και συνεπώς ειναι γαμω τα άτομα.Επισης επειδή δεν μένει Ελλάδα [size=12pt]έχει ένα πρόβλημα σύνταξης[/size] με αποτέλεσμα να χρειάζεται πολύ κόπο απο εμάς που ζούμε Ελλάδα να κατανοήσουμε τις λέξεις που παραθέτει και αυτή η γλωσσική ανεπάρκεια συχνά καθιστά αδύνατη την συννενόηση. Το τελικό συμπερασμα είναι όμως απλό και δεν χρειάζεται να κάνει ανάλυση τελικά. Ολοι οι άντρες εντός και εκτός Ελλάδας μισούν τις ελλεινίδες.

Γρήγορα στο thread με τα ασφαλιστικά ταμεία  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom