Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Περίμενε λίγο να σκεφτώ..

Χμ.. α ναι μπάζο = όποια δεν τους κάθεται;ρωσσίδα = πουτάνα που πληρώνεται με 20 ευρώ για να την γαμάει κάθε πικραμένος;
Στην σωστή θέση είμαι... ;)

Ρίξε κι εσύ μια ματιά στο www.bourdela.tv/component/option,com_smf/Itemid,250/topic,39351.msg1013706#msg1013706]"γιατί οι άντρες πληρώνουν για να γαμήσουν"[/url] :2funny:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Ποιος η Έρι? Δεν την βλέπεις ότι είναι υπο απειλή όπλου ;  :cool2:
η ερι ειναι κακια... :P :P :P :2funny:αλλα το γατακι ειναι τοσο γλυκο....
θα μεινω!!!!σας απειλω ξεκαθαρα!!!!!!!!
πως δεν κάνεις; Τόσα νούμερα έχουν δημιουργηθεί απο τότε που ρθες... ;)
εω δε ξερω τπτ λεμε!!το λεω κ στην υπογραφη μου...
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Νομίζω ότι παραφερεσαι. Αγαπούλις δεν πρόκειται να γίνεις ποτε :grin:
μη του κοβεις τα φτερα ρε...

παιδακια εγω την κανω!!!!!!ο ελλεηνας της ζωης μου θα ερθει οπου να ναι!!!παω να ετοιμαστω!!!καλα να περασετε σε οτι κανετε !!!καληνυχτααα!!!!! :cheesy: :) ;)
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
  Tα  αποτελεσματα  της  συμπεριφοράς  των Ελληνίδων  αποτυπωμένα  σε  έρευνα ...

"Είναι νέες, ωραίες, δυναμικές, με μία γρήγορη ματιά οι σύγχρονες Ελληνίδες φαίνεται να τα έχουν όλα… σχεδόν. Τι τους λείπει; Η ερωτική ζωή… Σύμφωνα με έρευνα του Ανδρολογικού Ινστιτούτου και του Ινστιτούτου Σεξουαλικής Υγείας της Γυναίκας, το 69% των γυναικών και μάλιστα των νέων γυναικών δεν έχουν ερωτικό σύντροφο, άρα δεν έχουν σεξουαλική ζωή. Μάλιστα στις γυναίκες από 25-34 ετών το ποσοστό αυτό φτάνει το 75%. Επίσης, το 60% δηλώνει, ότι αναγκάζεται να καταφεύγει στην αυτοϊκανοποίηση, ενώ το 22,4% των γυναικών έχει να κάνει σεξ από έξι μήνες έως και ένα χρόνο και το 17,4% απέχει από την ερωτική συνεύρεση από ένα έως δύο χρόνια. Το 30% των γυναικών παραδέχονται, ότι δεν είναι μονογαμικές, ενώ περισσότερες από τις μισές από τις 400 γυναίκες, που έλαβαν μέρος στην έρευνα, δήλωσαν, ότι θα μπορούσαν να καταφύγουν σε φαρμακευτικές μεθόδους προκειμένου να βελτιώσουν τη σεξουαλική τους απόδοση"


 
Ρε παιδιά εγώ δεν το βλέπω αυτό το πράγμα... Εγώ ελεύθερη κοπέλα ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ στον κύκλο μου  :think:
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.899
Πόντοι
266
ενεκα η οικονομικη κριση επιστρεφουμε σε κατοχικα συνδρομα.....η παραπανω δεσποινις διαθετει και μια υποτυπωδη περιουσια (εξ ου και ειναι θρεμμενη) και μια σημαντικη θεση μιας και ειναι υπαλληλος σε σουπερ μαρκετ (αμεση προσβαση σε ειδη πρωτης αναγκης οπως οι λαδεμπορες παλιοτερα).....ΑΡΑ ειναι κελεπουρι.....ΑΡΑ γιατι να μην τη γουσταρει??????? :P :P

ΑΡΑ καλα κανει αυτη και το παιζει δυσκολη γιατι ειναι οντως περιζητητη στις μερες μας :P

...Κάτι μου λέει ότι και συ κάτι τέτοιο είσαι...Σπυριάρικο τρίμπαζο με πρόσβαση σε λαχανικά και δήθεν σπουδαγμένη ψυχολόγος ή  κάτι τέτοιο με ζουρλομανδύα... :grin:
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.899
Πόντοι
266
Νομίζω ότι παραφερεσαι. Αγαπούλις δεν πρόκειται να γίνεις ποτε :grin:

Αυτό το δύστυχο το ζωντανό τι σου φταίει?? Μια ετοιμάζεσαι να το εκτελέσεις και μια το στριμώχνεις στο βυζι σου αντί σιλικόνης...θα πάθει καμιά ασφυξία...
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Αυτό το δύστυχο το ζωντανό τι σου φταίει?? Μια ετοιμάζεσαι να το εκτελέσεις και μια το στριμώχνεις στο βυζι σου αντί σιλικόνης...θα πάθει καμιά ασφυξία...

Πώς να συμπεριφερθώ δηλαδή στο γατούλι μου :grin:;
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
...Κάτι μου λέει ότι και συ κάτι τέτοιο είσαι...Σπυριάρικο τρίμπαζο με πρόσβαση σε λαχανικά και δήθεν σπουδαγμένη ψυχολόγος ή  κάτι τέτοιο με ζουρλομανδύα... :grin:

εγω ομως ειμαι στο Γαλαξια οχι στο Σκλαβενιτη :P :P
 

oneofus

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
274
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
Ρε παιδιά εγώ δεν το βλέπω αυτό το πράγμα... Εγώ ελεύθερη κοπέλα ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ στον κύκλο μου  :think:


Ούτε εγώ το βλέπω , γιατί δεν υπάρχει.Γιατομπούτσο έρευνα φαίνεται...Όλες πηδιούνται , έχουν στη σειρά τους επόμενους και θα μας πει ότι έχουν και πρόβλημα αγαμίας ; Ήμαρτον.
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Ούτε εγώ το βλέπω , γιατί δεν υπάρχει.Γιατομπούτσο έρευνα φαίνεται...Όλες πηδιούνται , έχουν στη σειρά τους επόμενους και θα μας πει ότι έχουν και πρόβλημα αγαμίας ; Ήμαρτον.
:thumbsup: :thumbsup:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Το θεμα δεν ειναι βεβαια να γαμιεσαι αλλα το πως γαμιεσαι.....ποιοτικα.....δεν υποννοω κατι :P
νομιζω οτι αυτο ισχυει και στα δυο φυλα....πλεον το σεξ ειναι το πιο ευκολο πραγμα να βρεις στις μερες μας....σιγα την ειδηση....ειναι καλο ομως? αμα κατανταει ψυχαναγκαστικη πραξη βραστα....
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Εγώ ελεύθερη κοπέλα ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ στον κύκλο μου 

εξαρτάται τον κύκλο. αυτό δεν παίζει?  :think:

Ούτε εγώ το βλέπω , γιατί δεν υπάρχει.Γιατομπούτσο έρευνα φαίνεται...Όλες πηδιούνται , έχουν στη σειρά τους επόμενους και θα μας πει ότι έχουν και πρόβλημα αγαμίας ; Ήμαρτον.

Δλδ οι ξυνισμένες 30αρες που πολλάκις έχουμε περιγράψει είναι ...αστικός μύθος...  :think:

.πλεον το σεξ ειναι το πιο ευκολο πραγμα να βρεις στις μερες μας....

Πράγματι ναι. Και αυτό το σαϊτ είναι η απόδειξη του πόσο πολύ γαμάνε οι ελληνες τις ντόπιες  :grin:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Aπλωs  συσφιγγουμε τιs σχεσειs των λαων!!!!!!!
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Δλδ οι ξυνισμένες 30αρες που πολλάκις έχουμε περιγράψει είναι ...αστικός μύθος...  :think:
Να ξεκαθαρίσουμε εδώ ένα πράγμα... Συμφωνώ για τις "ξυνισμένες 30άρες", ΑΛΛΑ, με την έννοια ότι δεν τις παντρεύεται κανείς και όχι στο ότι δεν τις γαμάει κανένας... Όπως μια περίπτωση που ξέρω (38 χρονών) που σεξουαλικό παρτενέρ βρίσκει όποια ώρα θέλει , γαμπρό δε βρίσκει!
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Πράγματι ναι. Και αυτό το σαϊτ είναι η απόδειξη του πόσο πολύ γαμάνε οι ελληνες τις ντόπιες   :grin:

το σαιτ αντιπροσωπευει ενα ποσο? 10%? 20% του αντρικου πληθυσμου? 30%??

ε μαλλον το υπολοιπο 70 που γνωριζω εγω γαμει :)

στο χω ξαναπει.......γενικοτερες συζητησεις για την κριση αναμεσα στα φυλα εχω ακουσει να γινονται.....αυτο το φαινομενο μονο εδω μεσα το εχω συναντησει ομως :)


Ίσως ...για πείτε και οι υπόλοιποι να δούμε... Τί έχετε προσέξει ?


στον κυκλο μου ειναι 2 οι αδεσμευτες συναισθηματικως/σεξουαλικως.......η μια δε νομιζω οτι θα δεσμευτει και ποτε της :P (ουτε καν σεξουαλικως...) η αλλη ειμαι εγω που χωρισα αρκετα προσφατα και δεν το κυνηγαω ιδιαιτερα.....ποτε δεν το κυνηγαγα βασικα....οπου βγαλει :) απο σεξακι βεβαια ολο και κατι κανουμε......χεχεχεχε


απο αντρες μονο 1 ξερω που δεν κανει σεξακι.....γενικοτερα.......νομιζω ουτε καν με το χερι του...... :rockon:

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom