Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (0 μέλη και 37 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357



απο αντρες μονο 1 ξερω που δεν κανει σεξακι.....γενικοτερα.......νομιζω ουτε καν με το χερι του...... :rockon:


[/quote]

Παπαs ειναι????????
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
απο αντρες μονο 1 ξερω που δεν κανει σεξακι.....γενικοτερα.......νομιζω ουτε καν με το χερι του...... :rockon:




Παπαs ειναι????????


οχι......πολυ καλος μου φιλος ομως :)

δεν ειναι γκει οφειλω να πω επισης :P

απλα υπερβολικα ατολμος μαλλον......υπερβολικα ομως...και ξενερωνει και τρομερα ευκολα.......το ενα του βρωμαει το αλλο του ξινιζει.....ε τι να του κανουμε τωρα......αν δεν σπειρεις δε θεριζεις......και του εχω πει και οτι οσο μεγαλωνουμε τοσο πιο πολυ θα παραξενευουμε και το ενα θα μας βρωμαει το αλλο θα μας ξινιζει :P
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Μπας και είναι κρυφοαδελφή;; Δεν γίνεται όλες που γνωρίζει να του ξυνίζουν!!!
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
οχι......πολυ καλος μου φιλος ομως :)

δεν ειναι γκει οφειλω να πω επισης :P

απλα υπερβολικα ατολμος μαλλον......υπερβολικα ομως...και ξενερωνει και τρομερα ευκολα.......το ενα του βρωμαει το αλλο του ξινιζει.....ε τι να του κανουμε τωρα......αν δεν σπειρεις δε θεριζεις......και του εχω πει και οτι οσο μεγαλωνουμε τοσο πιο πολυ θα παραξενευουμε και το ενα θα μας βρωμαει το αλλο θα μας ξινιζει :P

Kαι....ποτενσιομετρο να του βαλειs στο πουλι του  ποτε δεν μπορειs νασαι σιγουρη...
Αλλο το οτι ειναι δειλοs η ατολμοs στη σχεση και αλλο αν συταρωνει την καλτσα.....εχει διαφορα
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Μπας και είναι κρυφοαδελφή;; Δεν γίνεται όλες που γνωρίζει να του ξυνίζουν!!!

δεν ξερω....το εχω σκεφτει.......του ειχε δωθει η ευκαιρια να μας το πει (εαν ντρεποταν τοσο πολυ) οταν μας το ειπε ενας φιλος μας......δε μουε χει δωσει τετοια δικαιωματα παντως......ουτε ομοφοβικος ειναι ουτε και υπερβολικα γαμικος (αυτους να φοβασαι)

δε νομιζω να ειναι......και να ειναι δηλαδη μλκια δεν ειναι? ας τα βρει με τον εαυτο του τουλαχιστον να περναει καλα!!! ειτε με το ενα ειτε με το αλλο φυλο!!! γιατι το θεμα ειναι οτι και γκει να ειναι ουτε με αντρες παει.....

τες παν εμενα μου θυμιζει λιγο ελληινιδα στη συμπεριφορα παντως....χαχαχαχαχα



 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
aka μουνόδουλους! ;)

οχι ρε......μπλιαχ ειναι αυτοι......ο ξαδερφος μου τους λεει "ηρωες" παντως :2funny:

μουνοδουλοι κανουν μπαμ απο χιλιομετρο και ειναι οτι γλοιοδεστερο κυκλοφορει στον κοσμο.......οι ελλεηνιδες τουλαχιστον ειναι απλα ηλιθιες....οι μουνοδουλοι ειναι γλοιωδειςςςςςςςςς μπλιαχ
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
ε μαλλον το υπολοιπο 70 που γνωριζω εγω γαμει :)

τις ντόπιες? και πως μένουν αγάμητες?
Έχουμε πολλές φορές περιγράψει την αναντιστοιχια μεταξύ των ποσοστών.
ότι δλδ η μεγαλύτερη πλειονότητα των γυναικών κυνηγάει ένα 10% των ανδρών.
αυτοί φυσικά και γαμούν. Το θέμα είναι τι ποσοστό ? όλο δεν γίνεται προφανώς. κατα συνέπεια εκει προκύπτει η αγαμία.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
τις ντόπιες? και πως μένουν αγάμητες?
Έχουμε πολλές φορές περιγράψει την αναντιστοιχια μεταξύ των ποσοστών.
ότι δλδ η μεγαλύτερη πλειονότητα των γυναικών κυνηγάει ένα 10% των ανδρών.
αυτοί φυσικά και γαμούν. Το θέμα είναι τι ποσοστό ? όλο δεν γίνεται προφανώς. κατα συνέπεια εκει προκύπτει η αγαμία.

με ποιες μενουν αγαμητες? αυτο δεν εχω καταλαβει......εγω δεν ξερω περαν μιας συγκεκριμενης καποια που ειναι αγαμητη.......σου μιλαω για τον προσωπικο μου κυκλο......τωρα παραεξω τι να σου πω......εγω ολη αυτη τη συζητηση οταν πρωτομπηκα εδω μεσα την ακουσα.....

και γυναικες δεσμευμενες ξερω, και γυνικες που πηδιουνται ξερω, και ζευγαρια που παντρευτηκαν ξερω.....ολοι αυτοι τι διαολο? πως τις βρισκουν τις ντοπιες? τες παν....δε με αφορα ωχουυυυυυυυ

αφου οσοι εχουν προβλημα με τις ελληνιδες λυσανε το ζητημα με τις ρωσιδες γιατι μας πρηζετε?????????
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Έχουμε πολλές φορές περιγράψει την αναντιστοιχια μεταξύ των ποσοστών.
ότι δλδ η μεγαλύτερη πλειονότητα των γυναικών κυνηγάει ένα 10% των ανδρών.
ΣΩΣΤΟΣ! Και πρέπει να είναι ένα από τα λίγα πράγματα που θα συμφωνήσουμε όλοι σε αυτό το σάιτ των καβγάδων :grin:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
ΣΩΣΤΟΣ! Και πρέπει να είναι ένα από τα λίγα πράγματα που θα συμφωνήσουμε όλοι σε αυτό το σάιτ των καβγάδων :grin:

α ναι σε αυτο συμφωνω και εγω.........


βεβαια και η πλειοψηφια αντρων κυνηγαει ενα 10% των γυναικων......

τι να κανουμε ρε παιδια......αυτα τα προτυπα μας πλασαρουν.......τωρα οποιος μασαει βοηθεια του......μαζι με τα αλλα προβατα παρεα να παει σε κανα μαντρι.......αν δεν εχει ο καθενας κριση και προσωπικη αποψη και κυνηγαει ο,τι του υποβαλλουν ως επιθυμητο ειναι αξιος της μοιρας του......
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Υπήρξα σε ένα περιβάλλον με 700 περίπου γυναίκες το μεγαλύτερο ποσοστό των οποίων ήταν περιστασιακότατα σεξουαλικά ενεργές.
Παραβλέψατε ότι το 70% δηλώνουν μονογαμικές. Κατα συνέπεια εκτός σχέσης ουδέν. Συνήθως δε όσο μεγαλώνουν τόσο δυσκολευει το θέμα σχέση ποικιλοτρόπως.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Υπήρξα σε ένα περιβάλλον με 700 περίπου γυναίκες το μεγαλύτερο ποσοστό των οποίων ήταν περιστασιακότατα σεξουαλικά ενεργές.
Παραβλέψατε ότι το 70% δηλώνουν μονογαμικές. Κατα συνέπεια εκτός σχέσης ουδέν. Συνήθως δε όσο μεγαλώνουν τόσο δυσκολευει το θέμα σχέση ποικιλοτρόπως.

δε μας λες καλυτερα τι εκανες με τις 700 γυναικες και ασε τις φιλοσοφιες :cheesy: :cheesy: :cheesy:

ο λαος θελει καυτες πληροφοριεςςςςςςςςςς

κανε μια κριτικη βρε αδερφε......
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
α ναι σε αυτο συμφωνω και εγω.........
βεβαια και η πλειοψηφια αντρων κυνηγαει ενα 10% των γυναικων......

Το δευτερο δεν ισχύει
Εκτός αν δεν έχουμε κάνει θεά κάθε τρίμπαζο ελλεηνίδα ελεώ λιγουριάς
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
δε μας λες καλυτερα τι εκανες με τις 700 γυναικες και ασε τις φιλοσοφιες :cheesy: :cheesy: :cheesy:

ο λαος θελει καυτες πληροφοριεςςςςςςςςςς

κανε μια κριτικη βρε αδερφε......

Ειχε  φορεσει  ΑΧΕ  και τιs πηρε ολεs :2funny: :2funny: :2funny:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
με ποιες μενουν αγαμητες? αυτο δεν εχω καταλαβει......εγω δεν ξερω περαν μιας συγκεκριμενης καποια που ειναι αγαμητη.......σου μιλαω για τον προσωπικο μου κυκλο......τωρα παραεξω τι να σου πω......εγω ολη αυτη τη συζητηση οταν πρωτομπηκα εδω μεσα την ακουσα.....

και γυναικες δεσμευμενες ξερω, και γυνικες που πηδιουνται ξερω, και ζευγαρια που παντρευτηκαν ξερω.....ολοι αυτοι τι διαολο? πως τις βρισκουν τις ντοπιες? τες παν....δε με αφορα ωχουυυυυυυυ

αφου οσοι εχουν προβλημα με τις ελληνιδες λυσανε το ζητημα με τις ρωσιδες γιατι μας πρηζετε?????????
να ξερες ποσο με καλυψες... ;)
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Το δευτερο δεν ισχύει
Εκτός αν δεν έχουμε κάνει θεά κάθε τρίμπαζο ελλεηνίδα ελεώ λιγουριάς

φυσικα και ισχυει......αν διαβασεις τις κριτικες και δεις τις φωτογραφιες που ανεβαζουν τα μελη και βασει των συζητησεων που ακουω απο φιλους και γνωστους θα δεις οτι το παραμυθακι "να ειναι καλη κοπελα, προκομμενη, γλυκια, ειλικρινης και αθωα" δεν ισχυει......

οπως φυσικα δεν ισχυει το "καλο παιδι να ειναι μωρε, δουλευταρας, τιμιος, ειλικρινης και πιστος".........

Ειχε  φορεσει  ΑΧΕ  και τιs πηρε ολεs :2funny: :2funny: :2funny:

αυτο μς τη σοκολατα??? χεχεχε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom