Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 58 άτομα (0 μέλη και 58 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

wrongplay

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2009
Μηνύματα
17
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
το θε'ι'ικο με τις ελλε'ι'νιδες ειναι οταν βγαινουν στα  μπαρ οπου αντι να φλερταρουν με καποιον αντρα κοιταει η μια την αλλη στα ματια! και υστερα τις λεμε και ανεραστες τις κα(η)μμενες. παω να το ξαναζησω και να γελασω.μετα θα παω και μια βολτα στα ρδελα.θα γρασψω και κριτικη μπρε.!
 

wrongplay

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2009
Μηνύματα
17
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
ωραια......εσυ ναυαρονε εγω βυζαρονε θα κανουμε σεφτε.......χχαχαχαχα
εγω ημουν στο πεζικο, θα με παιξετε? οταν λες βυζαρονε, εννοεις τι νουμερονε? για να εχουμε καλο ρωτηματονενενενε.
 

dark_eyes

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
931
Like
2
Πόντοι
6
αχχ τι ωραίο να βλέπεις νέες αφίξεις στο
site κ με το καλημέρα σας να κράζουν τις ελεηνίδες.. :grin:
αντε καλή συνέχεια να ΄χουμε.. :2funny:
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.966
Κριτικές
1
Like
2.665
Πόντοι
606
αχχ τι ωραίο να βλέπεις νέες αφίξεις στο
site κ με το καλημέρα σας να κράζουν τις ελεηνίδες.. :grin:
αντε καλή συνέχεια να ΄χουμε.. :2funny:
και να χουνε και αβαταρ φωτο και συντομογραφια!
και γαμω τους κλωνονεους :headbang:
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
αχχ τι ωραίο να βλέπεις νέες αφίξεις στο
site κ με το καλημέρα σας να κράζουν τις ελεηνίδες.. :grin:
αντε καλή συνέχεια να ΄χουμε.. :2funny:

+176

:boobies:


και να χουνε και αβαταρ φωτο και συντομογραφια!
και γαμω τους κλωνονεους :headbang:

Εξελίσσονται με γρήγορους ρυθμούς! :o :grin:
 

is2001

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
1
Aυτες  ειναι  οι Ελληνιδες  (σε  γενικες  γραμμες  ...)

" Μια απορεία έχω,βλέπω στον δρόμο κορίτσια,διαφόρων στυλ και παρατηρώ ότι είτε είναι ωραίες,είτε μοντέλα για μπουζόκλειδα έχουνε ένα υφάκι ότι είναι πολύ ψηλά στην αλυσίδα της ανθρώπινης εξέλιξης.

Και ερωτώ ΓΙΑΤΙ ????

Νομίζουν ότι έτσι κερδίζουν κάτι;;;
Περνάει να το παίζεις σκληρή και ουσιαστικά να σε φωνάζουν becel στην παρέα.
Ένα χαμόγελο δεν σημαίνει απαραίτητα και δέσμευση για κρεβάτωμα(μα για όνομα)

Μπαίνω κάθε πρωί στο τρένο και ύστερα στο μετρό,εκτιμώ το ωραίο και πολλές φορές εκτιμώ το γούστο και ας μην έχει να κάνει με το αριστοτελικά ωραίο,το γεωμετρικά τέλειο.Η ένδυση μπορεί να δημιουργήσει μια πολύ καλή εικόνα σε μια γυναίκα,μαζί ίσως με καποιο ταιριαστό make up.Παρόλα αυτά δεν μας κάνει ΘΕΟΥΣ κορίτσια προς Θεού δηλαδής και επειδής και τότες.Όλοι στις σκουληκαντέρες θα καταλήξουμε,ωραίοι/άσχημοι,ψηλοί/κοντοί,παχουλοί/αδύνατοι(που λέει και ο Χαριτοτυλιγμένος όλες καλές).

Αν θεωρούν κάποιες κοπέλες ότι πωλείται η ερωτική έλξη με αντάλλαγμα ένα jeep,μια τεράστια πιστωτική κάρτα και γενικότερα μια τσέπη που θα τις λύνονται οι κλωστές,θα παρατηρήσουν με τα χρόνια το κενό και τότε θα θέλουν να αρχίσουν τις επισκέψεις στους ψυχολόγους για να δουν τι φταίει και δεν πάει καλά ο γάμος με τον Μπρούκλη μπάρμπα,ή το νεόπλουτο κάγκουρα.


και  μετα  αρχιζουν  ......

ΤΑ  CG / Φυλης/ CT ....

Eκμαθηση  Ρωσικων /Γαλλικων /Αγγλικων ..Μπας  και ο Ελληνας  δει ..ασπρη μερα  ..

και  ξεφυγει  απο τις  ξυνοφατσες...Ελληνιδες ..




 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
και ξεκιναμε με καντηλια την μερα μας...!!!τελεια!!! :2funny:
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
Συμφωνώ με τον is2001.

Όλο το πακέτο της Ελλεηνίδας και το πώς αυτή στήνεται κοινωνικά είναι τραγικό (παρ' όλο που στην πορεία και αν τη γνωρίσεις μπορεί να βγει αλλιώς). Κυριαρχεί πάνω της ένα απίστευτο "δήθεν"! Και όχι μόνο στο υφάκι αλλά και στον τρόπο π.χ. που οι Ελλεηνίδες "κλειδώνονται" μεταξύ τους στα bars, clubs κ.λ.π. κοιτώντας συνέχεια ερωτικά η μία μέσα στα μάτια την άλλη, ώστε να μην αφήσουν ΚΑΜΙΑ υπόνοια ότι έχουν πάει στο μαγαζί για να βρουν γκόμενους (που όμως αυτό παίζει συνέχεια στο μυαλό τους). Μιλάμε για τραγικά "δήθεν" πράγματα!

Και όπως ξανάγραψα αλλού, τον πραγματικό χαρακτήρα του άλλου τον βλέπεις όταν αυτός πάρει εξουσία. Και επειδή όταν προσεγγίσεις μία Ελλεηνίδα σε κοινωνικό χώρο και της μιλήσεις της δίνεις ουσιαστικά εξουσία, γιατί κρέμεσαι από το στόμα της εκείνη τη στιγμή και το τι θα σου πει, ειδικά οι Ελλεηνίδες απαντάνε με το χειρότερο δυνατό τρόπο - όσο ευγενικά και αν τις προσεγγίσεις, αν δεν είσαι ο Μπαντ Πιτ  - κάνοντας σκόπιμα την απάντηση τους, το στήσιμο τους εκείνη τη στιγμή κ.λ.π. όσο το δυνατόν πιο οδυνηρή για σένα!

Μιλάμε για εντελώς γελοία και σκατένια συμπεριφορά που δεν συναντάς σε τέτοια έκταση πουθενά αλλού στον πολιτισμένο κόσμο...
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
ρε συ παλιε...και οχι μονο εσυ κ οι αλλοι...σας κανει κατι να πιστευετε οτι ΟΠΟΙΑ κοπελα βγαινει εξω χωρις γκομενο ντε κ καλα ψαχνετε???ελεος πια!!!!!!
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
ρε συ παλιε...και οχι μονο εσυ κ οι αλλοι...σας κανει κατι να πιστευετε οτι ΟΠΟΙΑ κοπελα βγαινει εξω χωρις γκομενο ντε κ καλα ψαχνετε???ελεος πια!!!!!!

Κοίτα κορίτσι μου δεν είμαι 18, εντάξει; Σαφώς και όποια κοπέλα βγει έξω δεν ψάχνεται. Όπως και όλοι οι άντρες που μιλάνε στην άγνωστη διπλανή τους κοπέλα στο bar, pub, club δεν μιλάνε με αποκλειστικό σκοπό να γαμήσουν ή να κάνουν σχέση. Σε πολλές περιπτώσεις ανθρώπινα 2 κουβέντες θέλουν να πουν, να φλερτάρουν λίγο. Δεν θα τις χαλούσε τις δυσκοίλιες τις Ελλεηνίδες να πουν ένα καλησπέρα ή να χαμογελάσουν λίγο. Μη τη δικαιολογείς τη συγκεκριμένη συμπεριφορά γιατί είναι κυριολεκτικά γελοία. Έχω ζήσει σε όλα τα πολιτισμένα κράτη της Δύσης και τέτοιο πράγμα δεν έχω ξανασυναντήσει ειλικρινά. 
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Κοίτα κορίτσι μου δεν είμαι 18, εντάξει; Σαφώς και όποια κοπέλα βγει έξω δεν ψάχνεται. ¨οπως και όλοι οιάντρες που μιλάνε στη διπλανή τους κοπέλα στο bar, pub, club δεν μιλάνε με αποκλειστικό σκοπό να γαμήσουν ή να κάνουν σχέση. Ανθρώπινα 2 κουβέντες θέλουν να πουν. Δεν θα τις χαλούσε τις δυσκοίλιες τις Ελλεηνίδες να πουν ένα καλησπέρα ή να χαμογελάσουν λίγο. Μη τη δικαιολογείς τη συγκεκριμένη συμπεριφορά γιατίείναι κυριολεκτικάγελοία. Έχω ζήσει σε όλα τα πολιτισμένα κράτη της Δύσης και τέτοιο πράγμα δεν έχω ξανασυναντήσει ειλικρινά. 
ουτε εγω ειμαι 18 βρε παλιε!βεβαια δε γνωριζω την ηλικια σου αλλα λεμε..
εχεις ιδεα οτι κυκλοφορουν κ ελλεηνες;;τσιμπουρια/χαζοπεφτουλες/ανωμαλοι κ.λ.π που αν απλα κ μονο πεις"μια ανθρωπινη κουβεντα"περνουν θαρρος και σου κανουν τα νευρα ζαρτιερες?
εχετε σκεφτει οτι απλα δε γουσταρω να μιλησω;;;για τον χ ή ψ λογο που δε σας αφορα στο κατω κατω;;;
και τελος ελεος με την ξενομανια σας...
 

magkos

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.469
Κριτικές
2
Like
201
Πόντοι
16
προφανως οι ελληνιδες ειναι μουγκες
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
ουτε εγω ειμαι 18 βρε παλιε!βεβαια δε γνωριζω την ηλικια σου αλλα λεμε..
εχεις ιδεα οτι κυκλοφορουν κ ελλεηνες;;τσιμπουρια/χαζοπεφτουλες/ανωμαλοι κ.λ.π που αν απλα κ μονο πεις"μια ανθρωπινη κουβεντα"περνουν θαρρος και σου κανουν τα νευρα ζαρτιερες?
εχετε σκεφτει οτι απλα δε γουσταρω να μιλησω;;;για τον χ ή ψ λογο που δε σας αφορα στο κατω κατω;;;
και τελος ελεος με την ξενομανια σας...

Έχεις σκεφτεί ότι είναι ανώμαλο, αντικοινωνικό, επιλήψιμο ψυχιατρικά η συντριπτική πλειοψηφία των γυναικών μίας χώρας να μη γουστάρει να μιλήσει στο διπλανό της άντρα λες και της έχει σκοτώσει τον πατέρα; Αρρωστάκι εντελώς μου κάνει αυτή η κατάσταση. Τη στιγμή μάλιστα που οι γυναίκες στους κοινωνικούς χώρους "κλειδώνονται" μεταξύ τους, κοιτιώνται ερωτικά στα μάτια (ενώ μπορεί να μισούν η μία την άλλη γιατί της έφαγε το γκόμενο) και η γλώσσα τους πάει ροδάνι!  

Και πάλι αυτή η αντίληψη των Ελλεηνίδων ότι όλοι οι άντρες που δεν ανήκουν στην κλικαδορο-παρέα τους είναι σχιζοφρενείς δολοφόνοι! Έλεος ρε πούστη μου με τις άρρωστες και στενομυαλικές αντιλήψεις!
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
ρε συ παλιε...και οχι μονο εσυ κ οι αλλοι...σας κανει κατι να πιστευετε οτι ΟΠΟΙΑ κοπελα βγαινει εξω χωρις γκομενο ντε κ καλα ψαχνετε???ελεος πια!!!!!!

Ότι κάνει και τις ελληνίδες να νομίζουν ότι τους την πέφτεις και παίρνουν υφάκι, ακόμη και εάν ρωτήσεις από ευγένεια σε ποιον όροφο πάνε στην περίπτωση που βρεθείς με καμία, τυχαία στο ασανσερ. Τονίζω το "στην περίπτωση"....γιατί κατά κανόνα αποφεύγουν να μπαίνουν με άντρες μόνες στο ασανσέρ!

Ρε δεν είναι ελλεηνίδες, σκατολεσβίες είναι!
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Έχεις σκεφτεί ότι είναι ανώμαλο, αντικοινωνικό, επιλήψιμο ψυχιατρικά η συντριπτική πλειοψηφία των γυναικών μίας χώρας να μη γουστάρει να μιλήσει στο διπλανό της άντρα λες και της έχει σκοτώσει τον πατέρα; Αρρωστάκι εντελώς μου κάνει αυτή η κατάσταση. Τη στιγμή μάλιστα που οι γυναίκες στους κοινωνικούς χώρους "κλειδώνονται" μεταξύ τους, κοιτιώνται ερωτικά στα μάτια (ενώ μπορεί να μισούν η μία την άλλη γιατί της έφαγε το γκόμενο) και η γλώσσα τους πάει ροδάνι!  

Και πάλι αυτή η αντίληψη των Ελλεηνίδων ότι όλοι οι άντρες που δεν ανήκουν στην κλικαδορο-παρέα τους είναι σχιζοφρενείς δολοφόνοι! Έλεος ρε πούστη μου με τις άρρωστες και στενομυαλικές αντιλήψεις!
1.βαρεθηκα να τσουβαλιαζετε τα παντα!!!
2.δεν θεωρεις λογικο μια γυναικα με τοσα που εχει ακουσει/δει κατα καιρους να συμβαινουν να φοβαται;;;; γτ εγω προσωπικα φοβαμαι!!!!!!!!δε ψαχνομαι ...εχω...αλλα σκεψου οτι ακομα κ οταν βγαινω με μεγαλη παρεα φοβαμαι να παω μονη μ τουαλετα πχ...ποσο μαλλον να κυκλοφορησω μονη βραδυ εξω η με καποιον αγνωστο να παω καπου...

Ότι κάνει και τις ελληνίδες να νομίζουν ότι τους την πέφτεις και παίρνουν υφάκι, ακόμη και εάν ρωτήσεις από ευγένεια σε ποιον όροφο πάνε στην περίπτωση που βρεθείς με καμία, τυχαία στο ασανσερ. Τονίζω το τυχαία....γιατί κατά κανόνα αποφεύγουν να μπαίνουν με άντρες μόνες στο ασανσέρ!

Ρε δεν είναι ελλεηνίδες, σκατολεσβίες είναι!
κανενας δεν ειπε οτι δεν ειπαρχουν ΚΑΙ ηλιθιες!!!αλλα δεν υπαρχουν ΜΟΝΟ αυτες...
 

Επισκέπτης




i don't know what to add to this thread  :think: :think:
http://[URL unfurl="true"]www.tzedes.gr/images/taytotita.jpg[/img[/URL]]






[QUOTE="Yorgos, post: 1019378"]
Ότι κάνει και τις ελληνίδες να νομίζουν ότι τους την πέφτεις και παίρνουν υφάκι, ακόμη και εάν ρωτήσεις από ευγένεια σε ποιον όροφο πάνε [b]στην περίπτωση[/b] που βρεθείς με καμία, τυχαία στο ασανσερ. Τονίζω το "στην περίπτωση"....γιατί κατά κανόνα αποφεύγουν να μπαίνουν με άντρες μόνες στο ασανσέρ!

Ρε δεν είναι ελλεηνίδες, σκατολεσβίες είναι!
[/quote]




συμφωνω η λυση ειναι τα μπινελικια
θυμαμαι χαρακτηριστικα την προγουμενη βδομαδα που ξανθια οδηγος(καλο μουνι btw) πηγε να σκασει πανω μου στη Σταδιου κ στο φαναρι που σταματησαμε νομιζε οτι της την επεφτα
Μετα καταλαβε οτι ειχα αρχισει διαλεξη στα γαλλικα κανοντας αναφορα  στους προγονους κ απογονους της καθως κ τους πρωταγωνιστες καινης κ παλαιας διαθηκης  :boobies:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
γκαντυυυυυ!!!!!χαιρομαι που ξαναεμφανιστηκες!!!!!! :grin:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Σωστά...υπάρχουν και οι ξένες!  :boobies:
μετα απο κατι τετοιες δηλωσεις καταλαβαινω απολυτα τις κοπελες με την συμπεριφορα της ελλεηνιδας απεναντι σας!!!!!και τις συγχαιρω κιολας!!!!!!
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
1.βαρεθηκα να τσουβαλιαζετε τα παντα!!!
2.δεν θεωρεις λογικο μια γυναικα με τοσα που εχει ακουσει/δει κατα καιρους να συμβαινουν να φοβαται;;;; γτ εγω προσωπικα φοβαμαι!!!!!!!!δε ψαχνομαι ...εχω...αλλα σκεψου οτι ακομα κ οταν βγαινω με μεγαλη παρεα φοβαμαι να παω μονη μ τουαλετα πχ...ποσο μαλλον να κυκλοφορησω μονη βραδυ εξω η με καποιον αγνωστο να παω καπου...
κανενας δεν ειπε οτι δεν ειπαρχουν ΚΑΙ ηλιθιες!!!αλλα δεν υπαρχουν ΜΟΝΟ αυτες...

Δεν τσουβαλιάζω τα πάντα loukritia. Απλά έχω κουφαθεί από τα σκατά και τα "δήθεν" που κουβαλάει στο μυαλό της η μέση Ελληνίδα, ειδικά στην κοινωνική της συμπεριφορά. Που φυσικά είναι προέκταση των γενικότερων σκατών που κυκλοφορούν πια κατά συρροή στην Ελληνική κοινωνία. Με ψιλοσκιάζει αυτό το πράγμα.

Προσωπικά είμαι καμάκαρος της παλιάς σχολής (όχι χαζοπέφτουλας). Δεν υπάρχει περίπτωση να ξεχωρίσω κάπου γυναίκα που να γουστάρω και να μην την προσεγγίσω να της πω ένα καλησπέρα (πολύ ευγενικά και χωρίς να πιέζω καταστάσεις ή να ρίχνω την αξιοπρέπεια μου). Το ίδιο έκανα και στην Αγγλία, Γαλλία, Αμερική όπου ειδικά εκεί οι γυναίκες έχουν τελείως διαφορετική κουλτούρα και τουλάχιστον ένα "Hi"! θα στο πουν.

Θυμάμαι ένα πρόσφατο καμάκι σε 2 Ελληνίδες σε pub. Η μία ήταν καλλονή! Γυναίκα που ακτινοβολούσε ζωντάνια, που χαμογελούσε αληθινά και όχι "δήθεν", που ζούσε τη ζωή της και φαινόταν αυτό, το ένοιωθες πάνω της. Δίπλα της ήταν η μέση Ελλεηνίδα ψιλομπάζο και δυσκοίλια (η οποία ήταν πιο κοντά σε μένα). Είδα ότι κοιτούσε η καλλονή (η δυσκοίλια ήταν κλασικά και υποκριτικά "κλειδωμένη" πάνω της) πήρα σήμα και τους είπα καλησπέρα. Η δυσκοίλια γύρισε και με υφάκι μου είπε το κλασικό, ότι συζητάνε κάτι σοβαρό! Για να τη ρουμπώσει αμέσως η καλλονή με χιούμορ λέγοντας "μπα δεν είναι και τόσο σοβαρό...". Πήγα από τη μεριά της, συζητήσαμε σχεδόν σα φιλαράκια για αρκετή ώρα, μου μίλησε για το γκόμενο της (αλλοίμονο τέτοια γυναικάρα να μην είχε ένα κούκλο δίπλα της και ίσως και φραγκάτο από ότι κατάλαβα). Τελείωνοντας μου είπε χαμογελώντας "πάντως ρε μάγκα μου άρεσε ο τρόπος που μας προσέγγισες"!

Ήταν μία από τις καλύτερες βραδυές μου στη συγκεκριμένη παμπ. Είχα συναντήσει μία κουκλάρα Ελληνίδα (+10 πρόσωπο - σώμα), αληθινή, ακομπλεξάριστη και όχι "δήθεν", που ζούσε φουλ τη ζωή της, τον έρωτα, τους άντρες....Η δυσκοίλια με το ζόρι μου είπε 2 κουβέντες όσο ήμουν στην παρέα τους.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom