Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 73 άτομα (0 μέλη και 73 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
η ιστορια σου αποδικνυει αυτο που φωναζω εγω απο τοτε που ηρθα εδω!!!υπαρχουν ανθρωποι ολων των ειδων!!!!!!
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
μετα απο κατι τετοιες δηλωσεις καταλαβαινω απολυτα τις κοπελες με την συμπεριφορα της ελλεηνιδας απεναντι σας!!!!!και τις συγχαιρω κιολας!!!!!!

Σωστά τα λες, μας παίρνουν γραμμή ότι γουστάρουμε τα εισαγόμενα, γι αυτό ξινίζουν την μούρη τους ακόμη και εάν τους ανοίξεις την πόρτα να περάσουν ....

:helpplea:

Άσε μας ρε loukritia...

Ώρες ώρες, μου θυμίζετε κάτι Σημίτιδες και άλλους πολιτικούς γενικότερα με αυτά που λέτε, λες και ζείτε σε άλλη χώρα, σε άλλο χρόνο ή σε άλλη διάσταση.

Όσο και να κοπανιέστε, παραμένει γεγονός πως οι Ελληνίδες το έχουν καβαλήσει όσο δεν πάει άλλο, και ΟΚ, μερικές είναι και κόμματοι και κάπου δικαιολογούνται (μιας και ωραίες Ελληνίδες είναι λίγες) αλλά εδώ παρατηρείται το απίστευτο να την έχουν δει και τα μπάζα! (για το τελευταίο βέβαια φταίνε οι μαλάκες που τους δίνουν σημασία).

Και στο φινάλε - φινάλε είμαι υπέρ της παγκοσμιοποίησης...πως να το κάνουμε δλδ? :dancing:
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
η ιστορια σου αποδικνυει αυτο που φωναζω εγω απο τοτε που ηρθα εδω!!!υπαρχουν ανθρωποι ολων των ειδων!!!!!!

Ξέρεις όμως ποιο είναι το ανησυχητικό; Ότι όλο και περισσότερο στην Ελλάδα μας μειώνονται οι ανθρωποι και αυξάνονται οι δυσκίλιοι και συμπλεγματικοί σκατάνθρωποι!
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Ξέρεις όμως ποιο είναι το ανησυχητικό; Ότι όλο και περισσότερο στην κοινωνία μας μειώνονται οι ανθρωποι και αυξάνονται οι δυσκίλιοι και συμπλεγματικοί σκατάνθρωποι!
δε διαφωνω!!!με την εξης παρατηρηση:οπως πολυ σωστα εγραψες:ανθρωποι!!οχι γυναικες μονο...
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
δε διαφωνω!!!με την εξης παρατηρηση:οπως πολυ σωστα εγραψες:ανθρωποι!!οχι γυναικες μονο...

Τώρα με βάζεις εμένα στο ίδιο τσουβάλι! Αν έχεις παρακολουθήσει αυτά που γράφω, ήμουν από τους πρώτους που ισχυρίστηκα εδώ μέσα ότι οι Ελληνίδες είναι σε μεγάλο βαθμό Ελλεηνίδες γιατί αντίστοιχα οι ¨Ελληνες είναι σε μεγάλο βαθμό Ελλέηνες. Απλά σαν άντρας που είμαι και που έχω ζήσει τη μισή μου ζωή έξω μου χτυπάει έντονα η δυσκοίλια και "δήθεν" συμπεριφορά των περισσότερων Ελληνίδων, σε κοινωνικό επίπεδο.
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Τώρα με βάζεις εμένα στο ίδιο τσουβάλι! Αν έχεις παρακολουθήσει αυτά που γράφω, ήμουν από τους πρώτους που ισχυρίστηκα εδώ μέσα ότι οι Ελληνίδες είναι σε μεγάλο βαθμό Ελλεηνίδες γιατί αντίστοιχα οι ¨Ελληνες είναι σε μεγάλο βαθμό Ελλέηνες. Απλά σαν άντρας που είμαι και που έχω ζήσει τη μισή μου ζωή έξω μου χτυπάει έντονα η δυσκοίλια και "δήθεν" συμπεριφορά των περισσότερων Ελληνίδων, σε κοινωνικό επίπεδο.
αν αρχισω να σου λεω τα χαρακτηριστικα των ελλεηνων που ειναι πολυ περισσοτερα απο αυτα των ελλεηνιδων θα γινουμε εδω μεσα κορεα!!!δε θα βγαλουμε ποτε ακρη παλιε μου...
αν τοσο πια καλυτερες ειναι οι ξενες ε πατε με ξενες...εμεις τι φταιμε κ τα ακουμε;;;;
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
αν αρχισω να σου λεω τα χαρακτηριστικα των ελλεηνων που ειναι πολυ περισσοτερα απο αυτα των ελλεηνιδων θα γινουμε εδω μεσα κορεα!!!δε θα βγαλουμε ποτε ακρη παλιε μου...
αν τοσο πια καλυτερες ειναι οι ξενες ε πατε με ξενες...εμεις τι φταιμε κ τα ακουμε;;;;

Πες τα ρε συ loukritia! Αν δεν τα πεις εδώ που είναι τίγκα στους άντρες που θα τα πεις;

Και συνεχίζεις να με τσουβαλιάζεις στον πληθυντικό. Σε παρακαλώ μη με βάζεις εμένα με άλλους εδώ που φανατικά γουστάρουν μόνο ρωσίδες εκδιδόμενες κ.λ.π. Δεν έχω καμία σχέση μαζί τους. Αν μεταφέρω εδώ την εμπειρία μου από τις ξένες είναι γιατί τις έχω ζήσει στο πετσί μου. Έχω παντρευτεί ξένες γυναίκες και οι περισσότερες σχέσεις μου ήταν ξένες. Δεν λέω στενομυαλικά ότι οι ξένες είναι καλύτερες από τις Ελληνίδες (τα ίδια σκατά είμαστε όλοι οι άνθρωποι, ανεξαρτήτως εθνικότητας) αλλά ότι σε καθαρά κοινωνικό επίπεδο οι δυτικές γυναίκες συμπεριφέρονται πολύ πιο αυθόρμητα,ακομπλεξάριστα και φιλικά. Είναι τεράστια η διαφορά τους σε αυτόν ακριβώς τον τομέα από τις Ελληνίδες. Πιστεύω να καταλαβαίνεις τι λέω.
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Πες τα ρε συ loukritia! Αν δεν τα πεις εδώ που είναι τίγκα στους άντρες που θα τα πεις;

Και συνεχίζεις να με τσουβαλιάζεις στον πληθυντικό. Σε παρακαλώ μη με βάζεις εμένα με άλλους εδώ που φανατικά γουστάρουν μόνο ρωσίδες εκδιδόμενες κ.λ.π. Δεν έχω καμία σχέση μαζί τους. Αν μεταφέρω εδώ την εμπειρία μου από τις ξένες είναι γιατί τις έχω ζήσει στο πετσί μου. Έχω παντρευτεί ξένες γυναίκες και οι περισσότερες σχέσεις μου ήταν ξένες. Δεν λέω στενομυαλικά ότι οι ξένες είναι καλύτερες από τις Ελληνίδες (τα ίδια σκατά είμαστε όλοι οι άνθρωποι, ανεξαρτήτως εθνικότητας) αλλά ότι σε καθαρά κοινωνικό επίπεδο οι δυτικές γυναίκες συμπεριφέρονται πολύ πιο αυθόρμητα,ακομπλεξάριστα και φιλικά. Είναι τεράστια η διαφορά τους σε αυτόν ακριβώς τον τομέα από τις Ελληνίδες. Πιστεύω να καταλαβαίνεις τι λέω.
δε τσουβαλιαζω βρε...ετσι εκφραζομαι απλως... να τα πω εδω μεσα???ξερεις τι θ αγινει;; ενα πραγμα να σχολιασω μονο:ποσες φορες διαβασα εδω μεσα γ παντρεμενους η δεσμευμενους που πανε με αλλες ειτε με χρηματα ειτε χωρις???!!!!ε να μην σχολιασω;;;;;;να μην τους χαρακτηρισω;;;;;; :headbang:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Σε παρακαλώ μη με βάζεις εμένα με άλλους εδώ που φανατικά γουστάρουν μόνο ρωσίδες εκδιδόμενες κ.λ.π.

Ψιτ...τσουβαλιάζεις!

Ξένες δεν σημαίνει απαραίτητα ρωσίδες και σε καμία περίπτωση εκδιδόμενες.
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
ενα πραγμα να σχολιασω μονο:ποσες φορες διαβασα εδω μεσα γ παντρεμενους η δεσμευμενους που πανε με αλλες ειτε με χρηματα ειτε χωρις???!!!!ε να μην σχολιασω;;;;;;να μην τους χαρακτηρισω;;;;;; :headbang:

Καλύτερα να μην σχολιάσεις...γιατί μόνο από τον τρόπο που ορίζεις το θέμα, φαίνεται ότι δεν έχεις καταλάβει τίποτα από ότι έχεις διαβάσει.
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
δε τσουβαλιαζω βρε...ετσι εκφραζομαι απλως... να τα πω εδω μεσα???ξερεις τι θ αγινει;; ενα πραγμα να σχολιασω μονο:ποσες φορες διαβασα εδω μεσα γ παντρεμενους η δεσμευμενους που πανε με αλλες ειτε με χρηματα ειτε χωρις???!!!!ε να μην σχολιασω;;;;;;να μην τους χαρακτηρισω;;;;;; :headbang:

Α, στο συγκεκριμένο τομέα σε ρούμπωσα!

Ξέρεις πόσες παντρεμένες Ελληνίδες πηδιώνται όχι απλά με άλλους άντρες αλλά και με αγόρια 20φεύγα; Το ανηψάκι μου πηδάει μία 40άρα!
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Α, στο συγκεκριμένο τομέα σε ρούμπωσα!

Ξέρεις πόσες παντρεμένες Ελληνίδες πηδιώνται όχι απλά με άλλους άντρες αλλά και με αγόρια 20φεύγα; Το ανηψάκι μου πηδάει μία 40άρα!
καλα αυτο εννοειται!!!!!!!!!αλλα αυτες γεννηθηκαν η @@@@@ η πραγματικα κατι δε παει καλα στον γαμο!!!δεν δικαιολογω φυσικα... να χωρισουν αμα κατι δε παει καλα...αυτο λεω μονο...

Καλύτερα να μην σχολιάσεις...γιατί μόνο από τον τρόπο που ορίζεις το θέμα, φαίνεται ότι δεν έχεις καταλάβει τίποτα από ότι έχεις διαβάσει.
τι εννοεις?
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Ότι είσαι μικρή. Πήγαινε μερικές βόλτες με τη μαμά engage να :cheesy: εννοείς
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
ρε συ παλιε...και οχι μονο εσυ κ οι αλλοι...σας κανει κατι να πιστευετε οτι ΟΠΟΙΑ κοπελα βγαινει εξω χωρις γκομενο ντε κ καλα ψαχνετε???ελεος πια!!!!!!


οχι δε ψαχνετε γκομενο σωνει και καλα..., ΑΛΛΑ δεν σας κοιταμε,δεν σας μιλαμε, δεν σας την πεφτουμε μας λετε γκει και οτι εχουν χαθει οι αντρες και το φλερτ...
Σας κοιταμε, σας μιλαμε, σας την πεφτουμε (δεν εννοω με χυδαιο η ακομψο τροπο) μας λετε πεφτουλες,τσιμπουρια και ανωμαλους.
Δεν ξερετε τι θελετε και οταν αθετε θα ειναι αργα, εχετε διωξει οτιδηποτε και οποιονδηποτε κινειται διπλα σας και στο τελος ζητατε και τα ρεστα.
ΕΕ λοιπον να μεινετε μονες σας και να "ανακατευετε τη φασολαδα" μονες σας.
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Καλά. Όταν έρθεις, πέρνα από το γραφείο...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom