Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 69 άτομα (0 μέλη και 69 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
ξερω οτι υπαρχουν κ αλλα χρωματα αβαταρ μου...εσεις ποτε θα δειτε οτι υπαρχουν κ αλλα χρωματα εκτος απο το μαυρο;;

Τα δυο ακρα στα χρωματα (ασπρο-μαυρο) ειναι τα χρωματα του ρεαλισμου, της πραγματικοτητας και της αληθειας. Λογω επιλογης(και γουστου) εχω διαλεξει ενα απο τα δυο.
Τα υπολοιπα χρωματα ειναι παραπλανητικα, ισως πιο ζωντανα και χαρουμενα αλλα οχι αληθινα.
Γι'αυτο και τα καλυπτει το μαυρο.
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Τα δυο ακρα στα χρωματα (ασπρο-μαυρο) ειναι τα χρωματα του ρεαλισμου, της πραγματικοτητας και της αληθειας. Λογω επιλογης(και γουστου) εχω διαλεξει ενα απο τα δυο.
Τα υπολοιπα χρωματα ειναι παραπλανητικα, ισως πιο ζωντανα και χαρουμενα αλλα οχι αληθινα.
Γι'αυτο και τα καλυπτει το μαυρο.
πολυ πεσιμιστικη η θεωρεια σου φιλτατε...δε θα παρω.,..
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
Τα δυο ακρα στα χρωματα (ασπρο-μαυρο) ειναι τα χρωματα του ρεαλισμου, της πραγματικοτητας και της αληθειας. Λογω επιλογης(και γουστου) εχω διαλεξει ενα απο τα δυο.
Τα υπολοιπα χρωματα ειναι παραπλανητικα, ισως πιο ζωντανα και χαρουμενα αλλα οχι αληθινα.
Γι'αυτο και τα καλυπτει το μαυρο.

τι είπες τώρα! Ζωγράφησες πάλι άτιμε!
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
πολυ πεσιμιστικη η θεωρεια σου φιλτατε...δε θα παρω.,..

ισως και να ειναι αλλα ειναι προσγειωμενη στη πραγματικοτητα.
Δε μπηκα για να προπαγανδισω.
μεινε σε οτι εχεις διαλεξει.
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
ισως και να ειναι αλλα ειναι προσγειωμενη στη πραγματικοτητα.
Δε μπηκα για να προπαγανδισω.
μεινε σε οτι εχεις διαλεξει.
δε σε κατηγορησε κανεις ρε αβα!!!χαλαρωσε..κουβεντα κανουμε!!!παντως πραγματικα μην αφηνεστε στη μοιρα σας...ετσι μαυριζεστε...μοιρολατρικα..ολες ειναι ετσι ολες ειναι αλλιως κ μπλα μπλα μπλα...
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
δε σε κατηγορησε κανεις ρε αβα!!!χαλαρωσε..κουβεντα κανουμε!!!παντως πραγματικα μην αφηνεστε στη μοιρα σας...ετσι μαυριζεστε...μοιρολατρικα..ολες ειναι ετσι ολες ειναι αλλιως κ μπλα μπλα μπλα...

Μπράβο, πάλι καλά που έχουμε εσένα και μας τα εξηγείς. :idiot:
Άντε, καλή σου όρεξη και γρήγορα γιατί το φαγητό θα κρυώσει. :uglystupid:
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Aυτες  ειναι  οι Ελληνιδες  (σε  γενικες  γραμμες  ...)

" Μια απορεία έχω,βλέπω στον δρόμο κορίτσια,διαφόρων στυλ και παρατηρώ ότι είτε είναι ωραίες,είτε μοντέλα για μπουζόκλειδα έχουνε ένα υφάκι ότι είναι πολύ ψηλά στην αλυσίδα της ανθρώπινης εξέλιξης.

Και ερωτώ ΓΙΑΤΙ ????

Νομίζουν ότι έτσι κερδίζουν κάτι;;;
Περνάει να το παίζεις σκληρή και ουσιαστικά να σε φωνάζουν becel στην παρέα.
Ένα χαμόγελο δεν σημαίνει απαραίτητα και δέσμευση για κρεβάτωμα(μα για όνομα)

Μπαίνω κάθε πρωί στο τρένο και ύστερα στο μετρό,εκτιμώ το ωραίο και πολλές φορές εκτιμώ το γούστο και ας μην έχει να κάνει με το αριστοτελικά ωραίο,το γεωμετρικά τέλειο.Η ένδυση μπορεί να δημιουργήσει μια πολύ καλή εικόνα σε μια γυναίκα,μαζί ίσως με καποιο ταιριαστό make up.Παρόλα αυτά δεν μας κάνει ΘΕΟΥΣ κορίτσια προς Θεού δηλαδής και επειδής και τότες.Όλοι στις σκουληκαντέρες θα καταλήξουμε,ωραίοι/άσχημοι,ψηλοί/κοντοί,παχουλοί/αδύνατοι(που λέει και ο Χαριτοτυλιγμένος όλες καλές).

[size=12pt]Αν θεωρούν κάποιες κοπέλες ότι πωλείται η ερωτική έλξη με αντάλλαγμα ένα jeep,μια τεράστια πιστωτική κάρτα και γενικότερα μια τσέπη που θα τις λύνονται οι κλωστές,θα παρατηρήσουν με τα χρόνια το κενό και τότε θα θέλουν να αρχίσουν τις επισκέψεις στους ψυχολόγους για να δουν τι φταίει και δεν πάει καλά ο γάμος με τον Μπρούκλη μπάρμπα,ή το νεόπλουτο κάγκουρα.[/size]


και  μετα  αρχιζουν  ......

ΤΑ  CG / Φυλης/ CT ....

Eκμαθηση  Ρωσικων /Γαλλικων /Αγγλικων ..Μπας  και ο Ελληνας  δει ..ασπρη μερα  ..

και  ξεφυγει  απο τις  ξυνοφατσες...Ελληνιδες ..

Θες να πεις ότι για την ερωτική έλξη, σημαντικό ρόλο παίζουν τα ΨΥΧΙΚΑ ΧΑΡΙΣΜΑΤΑ του ανδρός; :2funny:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Ρε ουρρρργιοιοιοιοι πηγαίνετε πρώτα με ένα μπάζο επειδή είναι συμπαθητική κοπέλα και μετά να γκρινιάζετε που οι γυναίκες δεν εκτιμούν τα ψυχικά σας χαρίσματα ρεεεεεεεεεεεεεεεεεε
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
μετα απο κατι τετοιες δηλωσεις καταλαβαινω απολυτα τις κοπελες με την συμπεριφορα της ελλεηνιδας απεναντι σας!!!!!και τις συγχαιρω κιολας!!!!!!

Η κότα έκανε το αυγό, ή το αυγό την κότα;
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Το αυγό έκανε την κότα γιατί εχει πιο απλοϊκή δομή από αυτή!!!
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
η ιστορια σου αποδικνυει αυτο που φωναζω εγω απο τοτε που ηρθα εδω!!!υπαρχουν ανθρωποι ολων των ειδων!!!!!!

Απ' όλα έχει ο μπαξές

Ξέρεις πόσες παντρεμένες Ελληνίδες πηδιώνται όχι απλά με άλλους άντρες αλλά και με αγόρια 20φεύγα; Το ανηψάκι μου πηδάει μία 40άρα!

Εγώ τα έχω πει...Φλεράρετε, γαμήστε τις, σεβαστείτε τις,[size=15pt] αλλά μην τις παντρεύεστε[/size]...
Δική σας είναι η μαλακία, όπως και το κέρατο :sunglasses:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Απ' όλα έχει ο μπαξές

Εγώ τα έχω πει...Φλεράρετε, γαμήστε τις, σεβαστείτε τις,[size=15pt] αλλά μην τις παντρεύεστε[/size]...
Δική σας είναι η μαλακία, όπως και το κέρατο :sunglasses:
και προς τί ο σεβασμος ???? δεν καταλαβα..

εχεις καμια αδελφουλα που ψαχνει να αποκατασταθει ??  :P
 

is2001

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
1
οχι δε ψαχνετε γκομενο σωνει και καλα..., ΑΛΛΑ δεν σας κοιταμε,δεν σας μιλαμε, δεν σας την πεφτουμε μας λετε γκει και οτι εχουν χαθει οι αντρες και το φλερτ...
Σας κοιταμε, σας μιλαμε, σας την πεφτουμε (δεν εννοω με χυδαιο η ακομψο τροπο) μας λετε πεφτουλες,τσιμπουρια και ανωμαλους.
Δεν ξερετε τι θελετε και οταν αθετε θα ειναι αργα, εχετε διωξει οτιδηποτε και οποιονδηποτε κινειται διπλα σας και στο τελος ζητατε και τα ρεστα.
ΕΕ λοιπον να μεινετε μονες σας και να "ανακατευετε τη φασολαδα" μονες σας.


+  20000000!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon:

Πεστα avatar!!!!

Χωρις  ιχνος  ερωτικου  βλέματος   δεν γινεται  παιχνιδι!!!

Αυτη η κυκλοθυμική  κατασταση  των Ελληνιδων  δεν εχει  προηγουμενο!!!!

Ξερω  πολυ καλα  παιδια  ..και  με  καλες  δουλειες  (γιατι  ..καποιοι κοιτανε μονο αυτο)

τα οποια  βαρεθηκαν  το δηθεν υφος   των Ελληνιδων  ...και τα μουτσουτσουνια (μη αυτο ..μη εκεινο)  κτλ ..

ΚΑΙ  την πεφτουν πλεον μονο  σε  ξενες....

Η ξυνιλα  εχει  οριο !!!  


Ρε  πορνο-συντροφοι ...ΜΗΝ  περιμενετε  απο  τις γυναικες του site να  συμφωνησουν μαζι μας  ...

Δεν ειναι υποχρεωτικο  να καταλαβουν τι λεμε..
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
και προς τί ο σεβασμος ???? δεν καταλαβα..

εχεις καμια αδελφουλα που ψαχνει να αποκατασταθει ??  :P

Ο σεβασμός για ξεκάρφωμα, ω πάτερ...

Αν είχα αδελφούλα θα έγραφα "μην τις γαμάτε, παντρευτείτε τις, απακαταστήστε τις..." :boobies:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Ο σεβασμός για ξεκάρφωμα, ω πάτερ...

Αν είχα αδελφούλα θα έγραφα "μην τις γαμάτε, παντρευτείτε τις, απακαταστήστε τις..." :boobies:
ειπα κι εγω..

με τρομαξες προς στιγμην..  :)
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Απ' όλα έχει ο μπαξές

Εγώ τα έχω πει...Φλεράρετε, γαμήστε τις, σεβαστείτε τις,[size=15pt] αλλά μην τις παντρεύεστε[/size]...
Δική σας είναι η μαλακία, όπως και το κέρατο :sunglasses:

ουτε να τις φλερταρετε,ουτε να τις σεβεστε.Και προπαντων μην τις γαματε,μετα τρελλαινονται και μας κυνηγαμε για να τις πηδηξουμε!Μονο οι ξενες ταιριαζουν σε μας.Οι υπολοιπες να πανε να φασολιαστουν με τιποτα αλμπανια στην ομονοια ή μονες τους.Ποσως με ενδιαφερει.Χιλιες φορες βιζιτα,στουντια,στριπ μασαζ και στα γεραματα αν φτασουμε μια ουκρανα για τα συμμαζεματα.
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Ότι είσαι μικρή. Πήγαινε μερικές βόλτες με τη μαμά engage να :cheesy: εννοείς
Ευχαριστώ σύντροφε!!!!!

γτ ρε/?????????στην ωρα μου ερχομαι!!!!!!!! :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
Μπα? "'Έρχεσαι" κιόλας? Γιατί και αυτό είναι κάτι από το οποίο πάσχουν οι Ελληνίδες. Βαριέμαι να ανοίγω σχετικό thread.

και εμεις δε θα το καναμε ποτε αυτο σε ενα κολλητο μας, να του χαλασουμε μια παρομοια φαση, δεν υπαρχει κανενας λογος
Εγώ σε παρόμοια φάση πιτσιρικάς, όταν ο κολλητός την έριξε την γκόμενα, γύρισα Αθήνα και του άφησα το δωμάτιο για να περάσει καλά το παλικάρι, όπως και έγινε, γιατί γύρισε 5 κιλά πιο αδύνατος ο πούστης. Στο πιάτο της το έδωσε!

δε σε κατηγορησε κανεις ρε αβα!!!χαλαρωσε..κουβεντα κανουμε!!!παντως πραγματικα μην αφηνεστε στη μοιρα σας...ετσι μαυριζεστε...μοιρολατρικα..ολες ειναι ετσι ολες ειναι αλλιως κ μπλα μπλα μπλα...
Δεν μορολατρεί κανένας. Ζήτω η ΕΕ. Ζήτω η συνθήκη Schengen Κλπ, έχει γεμίσει ο τόπος εισαγόμενα.
Δεν υπάρχει πρόβλημα λέμεεεεεε!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ουτε να τις φλερταρετε,ουτε να τις σεβεστε.Και προπαντων μην τις γαματε,μετα τρελλαινονται και μας κυνηγαμε για να τις πηδηξουμε!Μονο οι ξενες ταιριαζουν σε μας.Οι υπολοιπες να πανε [size=16pt]να φασολιαστουν με τιποτα αλμπανια στην ομονοια [/size]ή μονες τους.Ποσως με ενδιαφερει.Χιλιες φορες βιζιτα,στουντια,στριπ μασαζ και στα γεραματα αν φτασουμε μια ουκρανα για τα συμμαζεματα.
τοσο πολυ τις αγαπας ακομα και τις στελνεις στα αλμπανά ??

υπαρχουν και τα ιρακινοπακιστάνια που ναι και μες στη μπίχλα..




τωρα θα βγει καμια μουναρα να βαλει καμια φωτο απο τον πακιστανορουβά για να χυσει ιντερνετικώς..  :P
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom