Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (2 μέλη και 21 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.955

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.581
Like
17.704
Πόντοι
3.656
Άμα βρίσκει αυτό ακριβώς που χρειάζεται γρήγορα και με τον λιγότερο κόπο είναι μάγκας.
Κάτι κλόουν , σαν τον ντόναλντ ... καταδικάζουν τα σόσιαλ ως τρόπο ευρέσεως γυναίκας.
Ωραία. Και προφανώς στα posts που κάνει ταχυβολία ηλεκτρικού πολυβόλου (τα συστήματα αερίων έχουν χαμηλότερο όριο που το ξεπερνούν τα ηλεκτρικά) , λέει για καμάκι στο δρόμο .
ΜΕ ΤΟ ΚΑΜΑΚΙ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ .... ΒΡΙΣΚΕΙ ΤΙΠΟΤΕ ;;;
 

Dr. Kolompo

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.557
Like
4.636
Πόντοι
1.706
Παραμύθια και γλίτσα γυναικών.
Οι γκόμενες όσο μεγαλώνουν φοβούνται τον χρόνο και πουλάνε φούμαρα περί αξιών υπό τον μανδύα της μητρικής πατέντας και της αναζήτησης αγάπης. :2funny:
Ο λόγος; Όταν το μουνί ξεχειλώσει, τα μάτια κρεμάσουν και το δέρμα ρυτιδιάσει, αρχίζει ο γολγοθάς για να αντλήσουν επιβεβαίωση. :2funny:Και τότε αρχίζουν τα παραπάνω φούμαρα. Η φύση κατασκεύασε την γυναίκα ποθητή υπό την αίρεση να προσέχει τον εαυτό της ώστε να προσελκύσει τον άνδρα
για να τεκνοποιήσει και να ολοκληρώσει την αποστολή της. Αν δεν το κάνει στον πούτσο μας αλλά το παράθυρο χρόνου σφραγίζει σαν ταφόπλακα. Και μετά αρχίζει η τρελλα που τους τρυπάει το μυαλό. :2funny:
Ελάτε να σας ψεκάσουμε πουτανάκια πριν σταφιδιάσει η μάπα σας.

unnamed.gif



:rockon:
Γεμίζω με χύσια νεροπίστολα και πυροβολώ μουνιά που μου το παίζουν δύσκολα
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.790
Πόντοι
3.656
Αυτό αφαίρεσέ το από τον εγκέφαλό σου. Χτες. :rockon:Πρόκειται για φτηνιάρικη προπαγάνδα ώστε να παρουσιάσουν
την πλασματική εικόνα ότι αξίζουν περισσότερο. Εκ φύσεως ο άνδρας είναι ο κυνηγός με την έννοια ότι πάει
και την πέφτει στεγνά. Σύσσωμος ο πλανήτης ευνοεί αυτή την φυσιολογική ροή κι ουδέποτε καταδικάζεται.
Αντίθετα αν η γυναίκα την πέσει στεγνά σε άνδρα, της φορούν την ταμπέλα της πουτάνας κτλ. :2funny:Ακαριαία και μάλιστα πολύ περισσότερο μεταξύ τους οι ίδιες. Συνεπώς δεν ισχύει ότι τους την πέφτουμε επειδή έχουμε πρόβλημα
αλλά επειδή αυτό είναι το φυσιολογικό.

Το τι θεωρείται φυσιολογικό πλέον,είναι άλλη συζήτηση

Ο άντρας-κυνηγός,κινδυνεύει πλέον να καταλήξει...με βραχιόλια.Τουλάχιστον στον δυτικό κόσμο

Γυναίκα-κυνηγός,υπάρχει περίπτωση να καταλήξει με βραχιόλια;Θα την καταγγείλει κανένας...για παρενόχληση;Εδώ οι πιο πολλοί παρακαλάνε να τους την πέφτουν οι ίδιες
 

flyman29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.200
Like
3.434
Πόντοι
456
Αυτό είναι αλήθεια. Ωστόσο εχει άπειρο πουταναριο στα μαγαζιά. Εδώ στην Πατησίων που υπήρχε κάποτε το κλαμπ Ένσταση μάζευε απειρες πουτάνες όλων των ηλικιών. Είχα ξαφνιαστεί. Είχε επίσης την μπύρα 10 ευρώ (το ποτό και το μπουκάλι στα ύψη)
και όλη νύχτα γίνονταν κονέ.
Από τότε έβλεπες νέους ωραίους και περιποιημένους να πηγαίνουν να πληρώνουν 50άρες κι 60άρες γυναίκες
και καταλάβαινες πόσο μαλάκας είναι αυτός ο λαός.

:2funny:
Δεν ξέρω αν πρόκειται για το ίδιο αλλά θυμάμαι πιτσιρικάδες, όταν ήμασταν λύκειο, κατεβαίναμε κέντρο και πηγαίναμε σε ένα πουράδικο στην Πατησίων, μπορεί να είναι και αυτό που λες, για να σπάσουμε πλάκα.
Καλτίλα, παρακμή και οι συμπεθέρες μας έβλεπαν σαν ξερολούκουμα.

Τώρα οι ίδιες θα μπορούσαν να ανοίξουν ένα φατσοβιβλίο και να έχουν χιλιάδες like από διάφορους για λόγους που δεν μπορώ να καταλάβω ενώ τότε απλά προκαλούσαν γέλια.
 

whiplash

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2012
Μηνύματα
129
Like
117
Πόντοι
1
Αν το χρήμα δεν συνδυάζεται με κύκλο,πάλι δύσκολα είσαι στην Ελλάδα

Εκτός αν βρεις καμια που ξέμεινε απο παρέες κλπ (αλλά που τέτοια τύχη)
Αν εχεις χρημα εχεις κ κυκλους.. κανουμε λες κ ειμαστε στο δημοτικο... ξερετε πολλους φραγκατους χωρις κυκλο; Τι να πω ρε πουστη μου πια! Αν εχεις χρημα και κυκλο να μην εχεις (που δεν παιζει αυτο το σεναριο) μολις ανοιξεις το πορτοφολι κ βγαλεις καμια 20αρα σε 50αρικα απο μονες τους θα ρωτανε τους γυρω.. ''Καλε ποιος ηταν αυτος'';;;
 

Μάγος του ΟΖ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2022
Μηνύματα
637
Like
1.374
Πόντοι
206
Αν εχεις χρημα εχεις κ κυκλους.. κανουμε λες κ ειμαστε στο δημοτικο... ξερετε πολλους φραγκατους χωρις κυκλο; Τι να πω ρε πουστη μου πια! Αν εχεις χρημα και κυκλο να μην εχεις (που δεν παιζει αυτο το σεναριο) μολις ανοιξεις το πορτοφολι κ βγαλεις καμια 20αρα σε 50αρικα απο μονες τους θα ρωτανε τους γυρω.. ''Καλε ποιος ηταν αυτος'';;;
Αναφέρεσαι μάλλον στους αυτοδημιούργητους λεφτάδες. Η Αθηνά Ωνάση πιστεύεις να έχει μεγάλο κύκλο ας πούμε; :confused:
 

whiplash

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2012
Μηνύματα
129
Like
117
Πόντοι
1
Αναφέρεσαι μάλλον στους αυτοδημιούργητους λεφτάδες. Η Αθηνά Ωνάση πιστεύεις να έχει μεγάλο κύκλο ας πούμε; :confused:
Σίγουρα έχει μεγαλύτερο κύκλο από την κυρα νίτσα που μένει στην ματαράγκα καρδίτσας.
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.320
Like
9.400
Πόντοι
2.306
Το έχω ξανά ποστάρει νομίζω .

Γνωστή μου έκανε μπαμπλ. Πολύ μέτρια γκομενα. Δε θα την πω άσχημη για να μην ακουστω μαλακας , αλλά ήταν άσχημη και εγώ είμαι αυτός που είμαι και στα αρχιδια μου.

Στο τέλος της πρώτης μέρας είχε 600+ λαικ.

Στο τέλος της πρώτης βδομάδας που έκανα την εφαρμογή , είχα 4, μια ήταν Κινέζα που ήθελε μπιτκοιν, οι άλλες τρεις δεν μιλησαν καν.

Αν δεν είσαι παίδαρος με κοιλιακούς κλπ , οι πιθανότητες σου είναι μηδενικές. Πολλές κατεβάζουν αυτές τις εφαρμογές για να το παίξουν γκόμενες.

το πέσιμο σε μπαρ, δραστηριότητες , δρόμο έχει πολύ καλύτερες πιθανότητες από το διαδικτυακό. Και ο λόγος είναι απλός. Κανένας δεν την πέφτει έξω χύμα.
 

Μάγος του ΟΖ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2022
Μηνύματα
637
Like
1.374
Πόντοι
206
Σίγουρα έχει μεγαλύτερο κύκλο από την κυρα νίτσα που μένει στην ματαράγκα καρδίτσας.
Θα διαφωνήσω και πάλι, η κυρα Νίτσα που θα πάει στο μπακάλη το πρωί θα μαζέψει αρκετές καλημέρες από όποιον συναντήσει στο χωριό. Τώρα αν μιλάμε για κύκλο που δίνει στάτους με γνώμονα το οικονομικό συμφέρον πάω πάσο.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.790
Πόντοι
3.656
Αν εχεις χρημα εχεις κ κυκλους.. κανουμε λες κ ειμαστε στο δημοτικο... ξερετε πολλους φραγκατους χωρις κυκλο; Τι να πω ρε πουστη μου πια! Αν εχεις χρημα και κυκλο να μην εχεις (που δεν παιζει αυτο το σεναριο) μολις ανοιξεις το πορτοφολι κ βγαλεις καμια 20αρα σε 50αρικα απο μονες τους θα ρωτανε τους γυρω.. ''Καλε ποιος ηταν αυτος'';;;

Αν έχεις κύκλους,δε χρειάζεται να'χεις και χρήμα.Και με μια απλή δουλειά...ή ακόμα και άεργος...στην Ελλάδα θα γαμάς.

Οι ελλεεινίδες καυλώνουν με την κοινωνικότητα/δημοφιλία σου,έναν δημοφιλή τον βλέπουν απο μικρές σαν τρόπαιο.Άσχετα αν μετά κάποιες προσπαθούν να τον ξεκόψουν απο όλους.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Το τι θεωρείται φυσιολογικό πλέον,είναι άλλη συζήτηση

Ο άντρας-κυνηγός,κινδυνεύει πλέον να καταλήξει...με βραχιόλια.Τουλάχιστον στον δυτικό κόσμο

Γυναίκα-κυνηγός,υπάρχει περίπτωση να καταλήξει με βραχιόλια;Θα την καταγγείλει κανένας...για παρενόχληση;Εδώ οι πιο πολλοί παρακαλάνε να τους την πέφτουν οι ίδιες
Ο ορισμός του φυσιολογικού είναι αυτό που ακολουθεί κάτι που συμβαίνει συνήθως στη φύση. Σωστός ο ορισμός μιας που σε όλα υπάρχουν εξαιρέσεις. Καλυπτόμαστε λοιπόν από τον ορισμό και γράφουμε στον πούτσο μας τις εξαιρέσεις ως δικαίωμά μας. Επί πιθανής τιμωρίας είσαι άστοχος διότι το καμάκι δεν ειναι ποινικό αδίκημα. Αν πας και την πέφτεις, κάνεις και καμιά δεν μπορει να σου κάνει τίποτα. Αν πας όμως να χουφτώσεις μια άγνωστη, έχουμε ποινικό αδίκημα.
Σε κάθε περίπτωση ας αλλάξουν ορισμό και νόμους. Αλλιώς ας φτιάξουν κανένα σενάριο να εναντιωθούν σε κάποιον με μούφα στοιχεία κάτι που συμβαίνει μια στο δις και απλά μας φοβιζουν. Όσοι έχουν τραμπουκιστεί δεν έκαναν μόνο καμάκι αλλά και κάτι αλλο. Μέχρι τότε θα κάνουμε καμάκι. Επίσης στα σόσιαλ η ανάρτηση πούτσας νομίζω είναι ποινικό αδίκημα αν θελήσει κάποια, οπότε τα σοσιαλ εκτός από άχρηστα είναι και επικίνδυνα. :2funny:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
το πέσιμο σε μπαρ, δραστηριότητες , δρόμο έχει πολύ καλύτερες πιθανότητες από το διαδικτυακό. Και ο λόγος είναι απλός. Κανένας δεν την πέφτει έξω χύμα.
Ακριβώς. Είναι θέμα δυναμικής αλλά και στατιστικής όπως έχουμε πει. Προσωπικά όλες όσες έχω κουτουπώσει, τις έβγαλα από πέσιμο. Στα σόσιαλ υποκύπτεις στις ορέξεις της κάθε βρώμας :2funny: η οποία διοικεί την συζήτηση
και στέκεσαι
σε μια ατέλειωτη ουρά
σαν μαλάκας. :2funny:Επιπροσθέτως πρέπει να παρουσιάζεις διαρκώς αληθοφάνεις δυναμικές (κόπος) που κατά πάσα πιθανότητα δεν έχεις, να γίνεσαι σαλιάρης και υποχωρητικός διότι με το παραμικρό λάθος μπορεί να φας μπαν ενώ δεν μπορείς
να δεις το υποκείμενο στα ζωντανά. Τεράστιος κίνδυνος να μιλάς με έναν σκουριασμένο τενεκέ :2funny: νομίζοντας ότι μιλάς
με μοντέλο. Και όλο αυτό για καιρό. Αν κάποιοι τα καταφέρνουν μπράβο τους. Εγώ δεν ξέρω ούτε έναν να γαμάει από σόσιαλ. Εκτός αν συμβεί once in lifetime και το έχουν ως αφήγημα στα καφενεία παίζοντας Θανάση.
:2funny: Περί μπαρ κτλ έχω ακυρώσει κάθε προσπάθεια διότι εκτός ότι πληρώνεις διαρκώς, μόλις την πέσεις σε μια και πιθανόν σου ρίξει όχι είσαι καταδικασμένος να μην έχεις άλλη ευκαιρία με καμία εκεί μέσα. Τα πατσαβούρια δεν ανέχονται να έρχονται δεύτερες επιλογές. Στο λάιβ καμάκι μόλις φύγει το δίποδο που θα σου ρίξει το πιθανό όχι, δηλαδή σε μόλις 2 λεπτά, δεν υπάρχει κανένας στιγματισμός ότι την έπεσες. Αυτό συμβαίνει για πάντα.

:rockon:
 

FARAW

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
2
Like
6.362
Πόντοι
1.336
Το αγαπημένο μου παιχνίδι φίλε Ντόναλτ στην δεκαετία του 80 των αρκειντ μαζί με το πανγκ .Δυστυχως όλες κοιτάνε το συμφερον τους .Το έχω πει να είμαστε καλά αυτό είναι το σημαντικότερο και να μην στεναχωριόμαστε για τέτοια πράγματα .(τα έχω δει και εγώ αυτά που αναφέρετε ).Χάρηκα που γύρισε πίσω ο φίλος σαπ ζερο .
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.320
Like
9.400
Πόντοι
2.306
Ακριβώς. Είναι θέμα δυναμικής αλλά και στατιστικής όπως έχουμε πει. Προσωπικά όλες όσες έχω κουτουπώσει, τις έβγαλα από πέσιμο. Στα σόσιαλ υποκύπτεις στις ορέξεις της κάθε βρώμας :2funny: η οποία διοικεί την συζήτηση
και στέκεσαι
σε μια ατέλειωτη ουρά
σαν μαλάκας. :2funny:Επιπροσθέτως πρέπει να παρουσιάζεις διαρκώς αληθοφάνεις δυναμικές (κόπος) που κατά πάσα πιθανότητα δεν έχεις, να γίνεσαι σαλιάρης και υποχωρητικός διότι με το παραμικρό λάθος μπορεί να φας μπαν ενώ δεν μπορείς
να δεις το υποκείμενο στα ζωντανά. Τεράστιος κίνδυνος να μιλάς με έναν σκουριασμένο τενεκέ :2funny: νομίζοντας ότι μιλάς
με μοντέλο. Και όλο αυτό για καιρό. Αν κάποιοι τα καταφέρνουν μπράβο τους. Εγώ δεν ξέρω ούτε έναν να γαμάει από σόσιαλ. Εκτός αν συμβεί once in lifetime και το έχουν ως αφήγημα στα καφενεία παίζοντας Θανάση.
:2funny: Περί μπαρ κτλ έχω ακυρώσει κάθε προσπάθεια διότι εκτός ότι πληρώνεις διαρκώς, μόλις την πέσεις σε μια και πιθανόν σου ρίξει όχι είσαι καταδικασμένος να μην έχεις άλλη ευκαιρία με καμία εκεί μέσα. Τα πατσαβούρια δεν ανέχονται να έρχονται δεύτερες επιλογές. Στο λάιβ καμάκι μόλις φύγει το δίποδο που θα σου ρίξει το πιθανό όχι, δηλαδή σε μόλις 2 λεπτά, δεν υπάρχει κανένας στιγματισμός ότι την έπεσες. Αυτό συμβαίνει για πάντα.

:rockon:
Στο έξω , αν εξαιρέσουμε τις υπερμουναρες ΕΛΑΧΙΣΤΕΣ δέχονται καταδρομικό πεσιμο σε καθημερινή βάση.

Ο ελληναρας θα πετάξει η καμία μαλακια στα σοσιαλ η σε καμία σερβιτόρα εκ του ασφαλούς

Συνεπώς συζητάς από σχετικά ισότιμη βάση.

Στα σοσιαλ , θα σου δίνει το καργιολακι σειρά προτεραιότητας για να κανείς το πέσιμο σου και ανάλογα με τη μέρα του κύκλου στην οποία είναι ,μπορεί να το δεχτεί (μια στις χίλιες) η οχι

Όσο για τον κλόουν της Ριβιέρας (κάνα μισάωρο από τη θάλασσα το κάναμε Ριβιέρα ) έλεγε δε σε πονάει η απόρριψη μέσω Ίντερνετ

Σιγά ρε φλορουμπεν θα μας πειράξει η απόρριψη από μια φλομπα που δε ξέρουμε καν
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Δεν πρέπει να μας ενοχλεί καμιά απόρριψη κι από καμιά γκόμενα. Στα προχωρημένα στάδια καμακιού όχι απλά δεν νοιάζεσαι αλλά τσιτώνεις την άλλη τόσο έντεχνα (αν κάνει το λάθος κι ανοίξει συζήτηση και δεν φύγει τρέχοντας) :2funny:
για να σου πει ναι η όχι. Εκμεταλλευτείτε την ψευτο-ευγενουλίστικη στάση τους κατά την οποία δεν θέλουν
να πουν ναι η όχι. Είναι η αμέσως επόμενη απόλαυση μετά το ναι τους.

:2funny:
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.834
Κριτικές
21
Like
10.941
Πόντοι
4.546
Αχ κορίτσι μου
Στους χτύπους της καρδιάς μου
Απόψε χόρεψε
Φτερά αγγέλου στο κορμί μου φόρεσε
Να φτάσω ως τη πόρτα του ουρανού
Αχ κορίτσι μου
Δικά σου της ψυχής μου τ'αφανέρωτα
Τα έκρυψα σε βράδια αξημέρωτα
Κανένας μη τα δει μόνο εσύ
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.214
Like
3.488
Πόντοι
1.706
Τύπε βρήκες καμία μαυρουλα να σε ξεσκατιζει και να σου δίνει καναα βιάγκρα ;

Στα πενήντα σου βέβαια δε νομίζω να το χρειάζεσαι , είσαι και της γυμναστικής , αλλά μάλλον οι Γαλλίδες σε έχουν στο φτύσιμο , αν και έχεις τέτοια σοβαρή καριέρα σε συμβουλευτικές

Ξέχασα και τις βλέψεις σου να βρεις θέση σαν Κλόουν (ανιματέρ) μπας και γνωρίσεις τίποτα. Ο Έλληνας Ρόναλντ Μακντοναλτ
Αυτά είναι της φαντασίας σου. 23χρονο μουνάκι γαμάω, ενώ εσύ πας Αφρική να γαμήσεις μαυροτσούκαλα. Απλά επειδή είσαι γιωτάς και φάνηκε κι από το επεισόδιο με τις ωραίες. Μόνο ένας ανόητος σαν και σένα θα κοντράριζε δύο ωραίες που του έτυχαν αντί να προσπαθήσει να τις πηδήξει.

Σχολίαζες τον Subzero που δεν μπορεί να βρει σε νομό με ένα εκατομμύριο κόσμο, ενώ εσένα σε έχει μπανάρει η Ευρώπη, κακομοίρη. :2funny:
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.214
Like
3.488
Πόντοι
1.706
Έγραψε ότι "κατά την άποψή σου όταν κάποιον τον κοντράρουμε, πλησιάζει ή απομακρύνεται;"
με αρκετούς που δεν συμφωνούν μαζί του κάνει έτσι αντί να έχει επιχειρήματα.
Συνεπώς τα λόγια του είναι άκυρα.

Τον έσπασες σαν...

istockphoto-526651739-612x612.jpg


:2funny:
Το ένα ναυάγιο υποστηρίζει το άλλο ναυάγιο. :jerking:
Ο ένας κάνει μαλακίες και διώχνει γυναίκες και μετά κλαίει και τις καταριέται στο bou και ο άλλος παριστάνει τον κλόουν στην Ερμού, 46 χρονών μαντράχαλος κι έχει πάθει ανοσία από τις ροχάλες, ελπίζοντας ότι κάποια στις χίλιες θα κάτσει.

Το κοντράρισμα αναφερόταν στις γυναίκες. Όταν ενδιαφέρεσαι να γαμήσεις δεν κοντράρεις, γιατί μένεις με το πουλί στο χέρι. Το έχετε ζήσει άλλωστε στο πετσί σας και οι δύο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom