Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (2 μέλη και 4 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.955

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.320
Like
9.399
Πόντοι
2.306
Πούτσες μπλε. Προσωπικά έχω καταδικάσει τα σοσιαλ από όσο ασχολήθηκα όχι επειδή δεν δουλεύει το σύστημα καλά (που όντως δεν αποδίδει) αλλά από τις συμπεριφορές των γυναικών. Τέτοια σαπιλα και ψυχασθένεια δεν έχω ξαναδεί. Είσαι παγιδευμένος σε έναν πιξελικό κόσμο με κάτι πατσαβούρες που διοικούν την συζήτηση, δεν μπορείς να επιβληθείς, δεν μπορείς να εφαρμόσεις τίποτα, δεν έχεις εκτόπισμα, δεν γίνεται να κοντρολαρεις την συζήτηση διότι πολύ απλά στα δύσκολα κλεινουν την οθόνη ή την συζήτηση. Θέλουν μόνο ωραία λόγια και λύσεις στα προβλήματα τους. Θέλουν έναν ψυχολόγο δωρεάν σε 24ωρο και έχουν βρει 1000
σε βάρδιες η καθεμία. Απωθημένα βγάζουν στα σόσιαλ επειδή ξέρουν ότι σε κανονική συζήτηση η καμάκι δεν μπορούν να κρυφτούν. Θα πουν ναι η όχι η θα πάρουν δρόμο. Δεν έχει χάδια εκεί. Δεν έχω δει άνδρα (κι ειναι και ελάχιστοι) να είναι ευχαριστημένος από γκόμενα που βρήκε μέσω σόσιαλ.
Οι πορωμένες των σόσιαλ είναι όλες ψυχωτικες, αποδομημενες και κατεστραμμένες προσωπικότητες με κουσούρια. Μας μισούν. Ποια γυναίκα ως ωραίο φύλο κρύβεται σε σκιές; τι σόι ψυχισμό και σακατιλικι κουβαλάει στην σκοτεινή ψυχή της; είναι δηλαδή αυτονόητη η γλίτσα τους.
Αν εξαιρέσουμε βιζιτουδες που ψάχνουν πελάτες μέσω σόσιαλ, οι υπόλοιπες τι τσουτσεκια παριστάνουν;

:rockon:
Τύπε όλες σακατεμενες σακαράκες είναι

Απλά στον ψεύτικο κόσμο των σοσιαλ , λένε η μια καλά πράγματα στην άλλη (ψέμματα φυσικά γιατί αυτή είναι η φύση τους )

Όσο για τα τιντερ κοκ,μπορούν να συμπεριφερθούν σαν γίδες που είναι ,χωρίς επιπτώσεις
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Τύπε όλες σακατεμενες σακαράκες είναι

Απλά στον ψεύτικο κόσμο των σοσιαλ , λένε η μια καλά πράγματα στην άλλη (ψέμματα φυσικά γιατί αυτή είναι η φύση τους )

Όσο για τα τιντερ κοκ,μπορούν να συμπεριφερθούν σαν γίδες που είναι ,χωρίς επιπτώσεις
Όντως. Ποτέ δεν είπα ότι οι έξω είναι καλυτερες. Οι ίδιες κουραδες είναι που απλά στα σόσιαλ εφαρμόζουν εντελώς διαφορετική πολιτική επειδή τις παίρνει.

:rockon:
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.320
Like
9.399
Πόντοι
2.306
Γνώρισα δυο ωραία μουνια πρόσφατα. Έως πολύ ωραία. Βγήκα μαζί τους. Και οι δυο τιγκα στα λαικ και στις προκλητικές φωτό στο ινσταγκραμ. Δε λέω ότι βγάζουν τη γλώσσα έξω ,απλά βγάζουν τα πόδια , βυζι κλπ.

Μου λέει η μια στο ραντεβού , εγώ είμαι παραδοσιακή γυναίκα Γλειφομουνιξ , δε το δίνω εύκολα. Και της λέω τι παραδοσιακή γυναίκα είσαι , έχεις βγάλει τα πόδια όλα έξω.

Η άλλη , έλεγε είμαι ντροπαλή και της λέω χτες έβγαλες στορυ από το γυμναστήριο , με την κοιλιά έξω.

Τυπικές γυναίκες δίχως επίγνωση της πραγματικότητας. Κάποιος πιο άπειρος , θα έλεγε τι ωραία βρηκα μια καλή παραδοσιακή κοπέλα να γνωρίσω στη μάνα μου
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.214
Like
3.488
Πόντοι
1.706
Όλα αυτά τα διαθέτει η μπουγατσονικη ρε αδερφέ??? Δεν έχω ιδέα τι γίνετε γύρω μου με φαίνεται...
Η Ελλάδα πρέπει να έχει κάπου 9 με 10 χιλιάδες σπονσορέτες, τις περισσότερες βέβαια στην Αθήνα, αλλά σίγουρα θα πρέπει να έχει και η Θεσσαλονίκη. Δεν δραστηριοποιούμαι όμως Ελλάδα και δεν ξέρω πώς γίνεται το παιγνίδι επί τόπου, αλλά υπάρχει και το https://www.seeking.com/ για τους σπόνσορες.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Ιδού μια τριλογία από "σοσιαλικό" κόσμο. Λάτρεις των σόσιαλ που έχουν
τα φόρουμ ως έδρα. Αποφεύγουν το φως του ήλιου. :2funny: Στο πρώτο σάιτ παίζει τρελλη προπαγάνδα και ειδικά σε νεαρές ηλικίες γυναικών που μαλακίζονται σε θέματα παπάτζες. :2funny:
Στο δεύτερο όλη μερα κι όλη νύχτα σκοτώνονται ψυχοπαθεις άνδρες για να ρίξουν ψυχοπαθείς γκόμενες που δεν ξέρουν καν αν υπάρχουν. :2funny:
Στο τρίτο παίζει γκέτο και αμπελοφιλοσοφία καθώς
αν δεν πληρώσεις
δεν μπορείς να μιλήσεις
και ελάχιστα ποστ εγκρίνονται. Ομοίως σκοτώνονται. :2funny:


Ξεράστε ελεύθερα. Μόνο στο "μπουρδέλα" υπάρχει ελευθερία έκφρασης.

throw-up-hubie-dubois.gif


:rockon:
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.214
Like
3.488
Πόντοι
1.706
Ναί αλλά εδώ άλλα μάς λένε, π.χ ότι μέ όποιο τρόπο καί άν γαμήσει κάποιος άνδρας ωραία γκόμενα,
από τό Web είναι ικανός, μάγκας, γαμιάς, καί...άνδρακλας!!
Άμα βρίσκει αυτό ακριβώς που χρειάζεται γρήγορα και με τον λιγότερο κόπο είναι μάγκας.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Γνώρισα δυο ωραία μουνια πρόσφατα. Έως πολύ ωραία. Βγήκα μαζί τους. Και οι δυο τιγκα στα λαικ και στις προκλητικές φωτό στο ινσταγκραμ. Δε λέω ότι βγάζουν τη γλώσσα έξω ,απλά βγάζουν τα πόδια , βυζι κλπ.

Μου λέει η μια στο ραντεβού , εγώ είμαι παραδοσιακή γυναίκα Γλειφομουνιξ , δε το δίνω εύκολα. Και της λέω τι παραδοσιακή γυναίκα είσαι , έχεις βγάλει τα πόδια όλα έξω.

Η άλλη , έλεγε είμαι ντροπαλή και της λέω χτες έβγαλες στορυ από το γυμναστήριο , με την κοιλιά έξω.

Τυπικές γυναίκες δίχως επίγνωση της πραγματικότητας. Κάποιος πιο άπειρος , θα έλεγε τι ωραία βρηκα μια καλή παραδοσιακή κοπέλα να γνωρίσω στη μάνα μου
Παραμύθια και γλίτσα γυναικών.
Οι γκόμενες όσο μεγαλώνουν φοβούνται τον χρόνο και πουλάνε φούμαρα περί αξιών υπό τον μανδύα της μητρικής πατέντας και της αναζήτησης αγάπης. :2funny:
Ο λόγος; Όταν το μουνί ξεχειλώσει, τα μάτια κρεμάσουν και το δέρμα ρυτιδιάσει, αρχίζει ο γολγοθάς για να αντλήσουν επιβεβαίωση. :2funny:Και τότε αρχίζουν τα παραπάνω φούμαρα. Η φύση κατασκεύασε την γυναίκα ποθητή υπό την αίρεση να προσέχει τον εαυτό της ώστε να προσελκύσει τον άνδρα
για να τεκνοποιήσει και να ολοκληρώσει την αποστολή της. Αν δεν το κάνει στον πούτσο μας αλλά το παράθυρο χρόνου σφραγίζει σαν ταφόπλακα. Και μετά αρχίζει η τρελλα που τους τρυπάει το μυαλό. :2funny:
Ελάτε να σας ψεκάσουμε πουτανάκια πριν σταφιδιάσει η μάπα σας.

unnamed.gif



:rockon:
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.214
Like
3.488
Πόντοι
1.706
Γνώρισα δυο ωραία μουνια πρόσφατα. Έως πολύ ωραία. Βγήκα μαζί τους. Και οι δυο τιγκα στα λαικ και στις προκλητικές φωτό στο ινσταγκραμ. Δε λέω ότι βγάζουν τη γλώσσα έξω ,απλά βγάζουν τα πόδια , βυζι κλπ.

Μου λέει η μια στο ραντεβού , εγώ είμαι παραδοσιακή γυναίκα Γλειφομουνιξ , δε το δίνω εύκολα. Και της λέω τι παραδοσιακή γυναίκα είσαι , έχεις βγάλει τα πόδια όλα έξω.
Η άλλη , έλεγε είμαι ντροπαλή και της λέω χτες έβγαλες στορυ από το γυμναστήριο , με την κοιλιά έξω.

Τυπικές γυναίκες δίχως επίγνωση της πραγματικότητας. Κάποιος πιο άπειρος , θα έλεγε τι ωραία βρηκα μια καλή παραδοσιακή κοπέλα να γνωρίσω στη μάνα μου

Γεια σου έμπειρε Γλυφομουνίξ ! :cheesy:

Ας υποθέσουμε ότι το περιστατικό συνέβη, διότι το να βγεις με δύο ωραία, έως πολύ ωραία μουνιά, ενώ παραπονιόσουνα για το παρουσιαστικό σου, δημιουργεί κάποια δυσπιστία. Αλλά τέλος πάντων.

Βγήκες με δύο ωραίες κι αντί να προσπαθήσεις να τις φέρεις στα νερά σου, εσύ τους έκανες το δασκαλάκο και τις διόρθωνες σε αυτά που έλεγαν. Κατά την άποψή σου όταν κάποιον τον κοντράρουμε, πλησιάζει ή απομακρύνεται;

Για ποιον λόγο έβγαινες ραντεβού ρε τύπε, για να τους διδάξεις την αλήθεια;
Καταλαβαίνεις τώρα γιατί πας στην Αφρική για να γαμήσεις και μετά κλαίγεσαι εδώ και καταριέσαι τις γυναίκες;

Της γυναίκας της λες ό,τι θέλει να ακούσει.
Τι φοβάσαι, μη σε πουν αγαπούλη; Αγαπούλης είναι αυτός που γίνεται χαλί επειδή έχει χάσει τη μπάλα, όχι ο διπλωμάτης που κοιτάει το συμφέρον του.

Δεν πειράζει, το 20% των ανδρών γαμάει το 80% των γυναικών, νόμος του Παρέτο. Ξέρεις τώρα γιατί κάποιοι μένετε στην απέξω.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.790
Πόντοι
3.656
Παραμύθια και γλίτσα γυναικών.
Οι γκόμενες όσο μεγαλώνουν φοβούνται τον χρόνο και πουλάνε φούμαρα περί αξιών υπό τον μανδύα της μητρικής πατέντας και της αναζήτησης αγάπης. :2funny:
Ο λόγος; Όταν το μουνί ξεχειλώσει, τα μάτια κρεμάσουν και το δέρμα ρυτιδιάσει, αρχίζει ο γολγοθάς για να αντλήσουν επιβεβαίωση. :2funny:Και τότε αρχίζουν τα παραπάνω φούμαρα. Η φύση κατασκεύασε την γυναίκα ποθητή υπό την αίρεση να προσέχει τον εαυτό της ώστε να προσελκύσει τον άνδρα
για να τεκνοποιήσει και να ολοκληρώσει την αποστολή της. Αν δεν το κάνει στον πούτσο μας αλλά το παράθυρο χρόνου σφραγίζει σαν ταφόπλακα. Και μετά αρχίζει η τρελλα που τους τρυπάει το μυαλό. :2funny:
Ελάτε να σας ψεκάσουμε πουτανάκια πριν σταφιδιάσει η μάπα σας.

Γιατί,και με ξεχειλωμένο μουνί,και με ρυτιδιασμένο δέρμα,δεν παίρνουν πάλι επιβεβαίωση απο εκατοντάδες;Δεν υπάρχουν πχ άπειροι (και μικρότεροι τους) που τις παρακαλάνε για γαμήσι...μέχρι γάμο;

Το λάθος που κάνουν κάποιες είναι ότι και σταφυδιασμένες,οι απαιτήσεις τους παραμένουν όπως ήταν στα 25-30.Δηλαδή αντι να λένε ευχαριστώ που μπορούν να έχουν εύκολο γαμήσι,θέλουν κι άλλα,να έχεις λεφτά να τις γυρνάς κλπ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.179
Like
1.690
Πόντοι
216
Γνώρισα δυο ωραία μουνια πρόσφατα. Έως πολύ ωραία. Βγήκα μαζί τους. Και οι δυο τιγκα στα λαικ και στις προκλητικές φωτό στο ινσταγκραμ. Δε λέω ότι βγάζουν τη γλώσσα έξω ,απλά βγάζουν τα πόδια , βυζι κλπ.

Μου λέει η μια στο ραντεβού , εγώ είμαι παραδοσιακή γυναίκα Γλειφομουνιξ , δε το δίνω εύκολα. Και της λέω τι παραδοσιακή γυναίκα είσαι , έχεις βγάλει τα πόδια όλα έξω.

Η άλλη , έλεγε είμαι ντροπαλή και της λέω χτες έβγαλες στορυ από το γυμναστήριο , με την κοιλιά έξω.

Τυπικές γυναίκες δίχως επίγνωση της πραγματικότητας. Κάποιος πιο άπειρος , θα έλεγε τι ωραία βρηκα μια καλή παραδοσιακή κοπέλα να γνωρίσω στη μάνα μου
Προφανώς. Οι γκόμενες απωθημένα βγάζουν στα σοσιαλ. Σε έναν ωκεανο αγνώστων είναι στη φύση τους το ατενσιονχοριλίκι. Βλέπουν και τι κάνουν οι άλλες και παρασύρονται. Στην πραγματική ζωή είναι που έρχονται οι σφαλιάρες. Εκεί θα πρέπει να αποδείξουν την αξία τους.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.790
Πόντοι
3.656
Δεν πειράζει, το 20% των ανδρών γαμάει το 80% των γυναικών, νόμος του Παρέτο. Ξέρεις τώρα γιατί κάποιοι μένετε στην απέξω.

Η διαφορά είναι ότι στην Ελλάδα γαμάει όποιος έχει τα κονέ,ανεξαρτήτως εμφάνισης και οικονομικής κατάστασης.
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.320
Like
9.399
Πόντοι
2.306
Γεια σου έμπειρε Γλυφομουνίξ ! :cheesy:

Ας υποθέσουμε ότι το περιστατικό συνέβη, διότι το να βγεις με δύο ωραία, έως πολύ ωραία μουνιά, ενώ παραπονιόσουνα για το παρουσιαστικό σου, δημιουργεί κάποια δυσπιστία. Αλλά τέλος πάντων.

Βγήκες με δύο ωραίες κι αντί να προσπαθήσεις να τις φέρεις στα νερά σου, εσύ τους έκανες το δασκαλάκο και τις διόρθωνες σε αυτά που έλεγαν. Κατά την άποψή σου όταν κάποιον τον κοντράρουμε, πλησιάζει ή απομακρύνεται;

Για ποιον λόγο έβγαινες ραντεβού ρε τύπε, για να τους διδάξεις την αλήθεια;
Καταλαβαίνεις τώρα γιατί πας στην Αφρική για να γαμήσεις και μετά κλαίγεσαι εδώ και καταριέσαι τις γυναίκες;

Της γυναίκας της λες ό,τι θέλει να ακούσει.
Τι φοβάσαι, μη σε πουν αγαπούλη; Αγαπούλης είναι αυτός που γίνεται χαλί επειδή έχει χάσει τη μπάλα, όχι ο διπλωμάτης που κοιτάει το συμφέρον του.

Δεν πειράζει, το 20% των ανδρών γαμάει το 80% των γυναικών, νόμος του Παρέτο. Ξέρεις τώρα γιατί κάποιοι μένετε στην απέξω.
Τύπε βρήκες καμία μαυρουλα να σε ξεσκατιζει και να σου δίνει καναα βιάγκρα ;

Στα πενήντα σου βέβαια δε νομίζω να το χρειάζεσαι , είσαι και της γυμναστικής , αλλά μάλλον οι Γαλλίδες σε έχουν στο φτύσιμο , αν και έχεις τέτοια σοβαρή καριέρα σε συμβουλευτικές

Ξέχασα και τις βλέψεις σου να βρεις θέση σαν Κλόουν (ανιματέρ) μπας και γνωρίσεις τίποτα. Ο Έλληνας Ρόναλντ Μακντοναλτ
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Γιατί,και με ξεχειλωμένο μουνί,και με ρυτιδιασμένο δέρμα,δεν παίρνουν πάλι επιβεβαίωση απο εκατοντάδες;Δεν υπάρχουν πχ άπειροι (και μικρότεροι τους) που τις παρακαλάνε για γαμήσι...μέχρι γάμο;

Το λάθος που κάνουν κάποιες είναι ότι και σταφυδιασμένες,οι απαιτήσεις τους παραμένουν όπως ήταν στα 25-30.Δηλαδή αντι να λένε ευχαριστώ που μπορούν να έχουν εύκολο γαμήσι,θέλουν κι άλλα,να έχεις λεφτά να τις γυρνάς κλπ.
Οι γυναίκες έχουν πορωμένο ναρκισσισμό. Όσα σάλια και να ακούν, γνωρίζουν ότι ο χρόνος τις τιμωρεί σαν μέγγενη
κι η ζήτησή τους μειώνεται με γεωμετρικούς ρυθμούς. Όταν μια γυναίκα ξεπερνά την ίσαλο γραμμή και αρχίζει
να σε ταράζει, αυτομάτως θεωρείται αναλώσιμη και οφείλεις να την τερματίσεις. Μπορεί στην αρχή να είσαι ελαστικός
κι ευγενής αλλά δεν παζαρεύονται όλα στην ζωή. Αν παραμείνεις σαλιάρης για να γαμάς μια πατσαβούρα :2funny:
θα σε καπελώσει. Η επεκτατική πολιτική της γυναίκας που απλώνεται σαν χολέρα, θα σε καπελώσει.
Κατανοώ την συναισθηματική φύση των ανδρών αλλά στα δύσκολα πρέπει να παρακάμπτεται. Αντί λοιπόν
να καταντήσεις μαλάκας ή να σκοτώσεις καμία, βαράς στον ναρκισσισμό της μέχρι σακάτεμα
και έπειτα αποχωρείς κλάνοντας. :rockon:Αυτό είναι σαν βόμβα στον ψυχισμό τους μιας που ότι αξία τους έδωσες
την αναιρείς.

:rockon:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Τύπε βρήκες καμία μαυρουλα να σε ξεσκατιζει και να σου δίνει καναα βιάγκρα ;

Στα πενήντα σου βέβαια δε νομίζω να το χρειάζεσαι , είσαι και της γυμναστικής , αλλά μάλλον οι Γαλλίδες σε έχουν στο φτύσιμο , αν και έχεις τέτοια σοβαρή καριέρα σε συμβουλευτικές

Ξέχασα και τις βλέψεις σου να βρεις θέση σαν Κλόουν (ανιματέρ) μπας και γνωρίσεις τίποτα. Ο Έλληνας Ρόναλντ Μακντοναλτ
Έγραψε ότι "κατά την άποψή σου όταν κάποιον τον κοντράρουμε, πλησιάζει ή απομακρύνεται;"
με αρκετούς που δεν συμφωνούν μαζί του κάνει έτσι αντί να έχει επιχειρήματα.
Συνεπώς τα λόγια του είναι άκυρα.

Τον έσπασες σαν...

istockphoto-526651739-612x612.jpg


:2funny:
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.790
Πόντοι
3.656
Οι γυναίκες έχουν πορωμένο ναρκισσισμό. Όσα σάλια και να ακούν, γνωρίζουν ότι ο χρόνος τις τιμωρεί σαν μέγγενη
κι η ζήτησή τους μειώνεται με γεωμετρικούς ρυθμούς. Όταν μια γυναίκα ξεπερνά την ίσαλο γραμμή και αρχίζει
να σε ταράζει, αυτομάτως θεωρείται αναλώσιμη και οφείλεις να την τερματίσεις. Μπορεί στην αρχή να είσαι ελαστικός
κι ευγενής αλλά δεν παζαρεύονται όλα στην ζωή. Αν παραμείνεις σαλιάρης για να γαμάς μια πατσαβούρα :2funny:
θα σε καπελώσει. Η επεκτατική πολιτική της γυναίκας που απλώνεται σαν χολέρα, θα σε καπελώσει.
Κατανοώ την συναισθηματική φύση των ανδρών αλλά στα δύσκολα πρέπει να παρακάμπτεται. Αντί λοιπόν
να καταντήσεις μαλάκας ή να σκοτώσεις καμία, βαράς στον ναρκισσισμό της μέχρι σακάτεμα
και έπειτα αποχωρείς κλάνοντας. :rockon:Αυτό είναι σαν βόμβα στον ψυχισμό τους μιας που ότι αξία τους έδωσες
την αναιρείς.

:rockon:

Μπορεί να μειώνεται η ζήτησή τους,αλλά δε σημαίνει ότι σταματάει κιόλας.Ενώ πχ για τον άντρα...σταματάει για πλάκα.

Θα βρεις πολλές γυναίκες ας πούμε που να μην έχουν έστω έναν τη μέρα να τους την πέφτει;Ε για τους άντρες θα βρεις πολλούς

Όπως εχω ξαναπεί,αν προσφορά-ζήτηση ήταν πιο φυσιολογική,δε θα βλέπαμε αυτά που βλέπουμε.Αλλά όταν πχ μια καθημερινή μέτριας εμφάνισης γυναίκα την θέλουν εκατοντάδες και τον αντίστοιχο άντρα καμία,ε δε γίνεται να έχουμε φυσιολογική κοινωνία.
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.320
Like
9.399
Πόντοι
2.306
Έγραψε ότι "κατά την άποψή σου όταν κάποιον τον κοντράρουμε, πλησιάζει ή απομακρύνεται;"
με αρκετούς που δεν συμφωνούν μαζί του κάνει έτσι αντί να έχει επιχειρήματα.
Συνεπώς τα λόγια του είναι άκυρα.

Τον έσπασες σαν...

istockphoto-526651739-612x612.jpg


:2funny:
Δεν το διάβασα να σου πω την αλήθεια.

Απλά είδα ότι συνεχίζει την κόντρα ,και οκ, κανένα πρόβλημα ,

αλλά όπως δε ξέρω κανένα διευθυντικό στελεχος επιχείρησης να σκέφτεται τα δέκα ευρώ στο μετάξι (μπαρμπαπηδουλας) έτσι δεν ξέρω κάποιον σύμβουλο επιχείρησης να ψάχνει δουλειά σαν κλόουν (όπως ο ίδιος)
 

fun_tou_bou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2021
Μηνύματα
765
Κριτικές
8
Like
899
Πόντοι
366
Όπως εχω ξαναπεί,αν προσφορά-ζήτηση ήταν πιο φυσιολογική,δε θα βλέπαμε αυτά που βλέπουμε.Αλλά όταν πχ μια καθημερινή μέτριας εμφάνισης γυναίκα την θέλουν εκατοντάδες και τον αντίστοιχο άντρα καμία
Αριθμητικά δε μπορεί να ισχύει αυτό που λες.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Μπορεί να μειώνεται η ζήτησή τους,αλλά δε σημαίνει ότι σταματάει κιόλας.Ενώ πχ για τον άντρα...σταματάει για πλάκα.

Θα βρεις πολλές γυναίκες ας πούμε που να μην έχουν έστω έναν τη μέρα να τους την πέφτει;Ε για τους άντρες θα βρεις πολλούς

Όπως εχω ξαναπεί,αν προσφορά-ζήτηση ήταν πιο φυσιολογική,δε θα βλέπαμε αυτά που βλέπουμε.Αλλά όταν πχ μια καθημερινή μέτριας εμφάνισης γυναίκα την θέλουν εκατοντάδες και τον αντίστοιχο άντρα καμία,ε δε γίνεται να έχουμε φυσιολογική κοινωνία.
Αυτό αφαίρεσέ το από τον εγκέφαλό σου. Χτες. :rockon:Πρόκειται για φτηνιάρικη προπαγάνδα ώστε να παρουσιάσουν
την πλασματική εικόνα ότι αξίζουν περισσότερο. Εκ φύσεως ο άνδρας είναι ο κυνηγός με την έννοια ότι πάει
και την πέφτει στεγνά. Σύσσωμος ο πλανήτης ευνοεί αυτή την φυσιολογική ροή κι ουδέποτε καταδικάζεται.
Αντίθετα αν η γυναίκα την πέσει στεγνά σε άνδρα, της φορούν την ταμπέλα της πουτάνας κτλ. :2funny:Ακαριαία και μάλιστα πολύ περισσότερο μεταξύ τους οι ίδιες. Συνεπώς δεν ισχύει ότι τους την πέφτουμε επειδή έχουμε πρόβλημα
αλλά επειδή αυτό είναι το φυσιολογικό. Τέλος, οι μέσοι άνδρες μέχρι τα βαθιά γεράματα μπορούν να ανταπεξέλθουν
σε όλα τα πράγματα πολύ καλύτερα από τις μέσες γυναίκες, οι οποίες λίγο πριν τα 50, ακυρώνονται ως θηλυκά
και βαπτίζονται μαγείρισσες. μέχρι την ταφή τους. :2funny: Οι εξαιρέσεις επιβεβαιώνουν τον κανόνα.
Από την στιγμή που γεννιούνται μέχρι και να τεζάρουν, φορούν πάνες. Είναι ζωή αυτή; :2funny:
έχουν να αντιμετωπίσουν ανασφάλειες, κυκλοθυμίες, επιβεβαιωτικές λιγούρες κτλ ενώ η οστεοπόρωση,
η εμμηνόπαυση, οι ρυτίδες, τα πεσμένα βυζιά και το ξεχαρβάλωμα των οπών τους τους, αποτελούν εφιάλτες
στην καθημερινή μιζέρια τους.

80388-Smoking-Gif.gif


:rockon:
 

whiplash

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2012
Μηνύματα
129
Like
117
Πόντοι
1
Κοιταξε, μιλωντας παντα για καποιο παιδι που δε βρηκε τιποτα ετοιμο και στα 25-30 του καθεται ανεργο στις Σερρες, στην Καστορια, στη Σπαρτη, στο Αγρινιο, στην Καρδιτσα, κλπ και αφου δει πως δεν τσουλαει το πραμα στην πολη του απο αποψη δουλειας και γυναικας, για μενα το καλυτερο ειναι να κατεβει Αθηνα. Με καποιους μηνες μανικι τον πρωτο καιρο, μετα θα εχει δικαιωμα να ψαξει συντροφο και αν δουλευουν και οι 2 να νοικιασουν καπου ανθρωπινα και να φτιαξουν τη ζωη τους. Δεν υπαρχει αλλος τροπος
Ολα τα αλλα ειναι χασιμο χρονου.
Η τυχη βοηθαει τους τολμηρους ελεγαν οι παλιοι
Η αρχη ειναι το ημισυ του παντος
Αν δε βρεξεις κωλο ψαρι δεν τρως
Αν δε σπασεις αυγα δε φτιαχνεις ομελετα

Με κλαψα στο ιντερνετ, ειναι 99.9999% βεβαιο απο Μαθηματικης, Φυσικης, Χημικης, Βιολογικης, Κοινωνικης, Οικονομικης αποψεως πως δεν προκειται να βρεις τον εαυτο σου με δουλεια και γυναικα σε 1-2-3 χρονια

Και ενας σοφος καποτε ειπε πως το να κανεις τα ιδια πραγματα και να περιμενεις διαφορετικα αποτελεσματα ειναι λιγο κουτο
Καποιος που ειναι απο εκει πανω που λες.. προτιμα να εργαζεται στον τοπο του και να πηγαινει διπλα βουλγαρια να βγαζει γουστα απ το να κατεβει αθηνα.. μας κανατε την Αθηνα την γη της επαγγελιας! Αν ειναι δυνατον δηλαδη!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom