Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (2 μέλη και 27 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.955

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.320
Like
9.400
Πόντοι
2.306
Αυτά είναι της φαντασίας σου. 23χρονο μουνάκι γαμάω, ενώ εσύ πας Αφρική να γαμήσεις μαυροτσούκαλα. Απλά επειδή είσαι γιωτάς και φάνηκε κι από το επεισόδιο με τις ωραίες. Μόνο ένας ανόητος σαν και σένα θα κοντράριζε δύο ωραίες που του έτυχαν αντί να προσπαθήσει να τις πηδήξει.

Σχολίαζες τον Subzero που δεν μπορεί να βρει σε νομό με ένα εκατομμύριο κόσμο, ενώ εσένα σε έχει μπανάρει η Ευρώπη, κακομοίρη. :2funny:
Καραγκιοζάκο άνεργε κλοουν

Που ακόμα και σαν κλόουν απέτυχες, στο φυσικό σου περιβάλλον δηλαδή

Έβγαινες και έλεγες πως προσπαθούσες να βρεις μια μαυρουλα να σου κάνει τις δουλειές στο σπίτι και να την πηδάς

Τώρα στον ύπνο σου , έχεις μια 23χρονη. Βέβαια , τέτοιος μέντορας που είσαι , κάνουν ουρά. τρομερή καριέρα. Το βράδυ μιλάς με Ελον Μάσκ πίνοντας ταλισκερ αλλά τη μέρα ντύνεσαι κλόουν για παιδάκια

Σαν τον μπατμαν ένα πράγμα , μόνο που αντί για άνθρωπος νυχτερίδα είσαι ο άνθρωπος κλόουν
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.320
Like
9.400
Πόντοι
2.306
Το ένα ναυάγιο υποστηρίζει το άλλο ναυάγιο. :jerking:
Ο ένας κάνει μαλακίες και διώχνει γυναίκες και μετά κλαίει και τις καταριέται στο bou και ο άλλος παριστάνει τον κλόουν στην Ερμού, 46 χρονών μαντράχαλος κι έχει πάθει ανοσία από τις ροχάλες, ελπίζοντας ότι κάποια στις χίλιες θα κάτσει.

Το κοντράρισμα αναφερόταν στις γυναίκες. Όταν ενδιαφέρεσαι να γαμήσεις δεν κοντράρεις, γιατί μένεις με το πουλί στο χέρι. Το έχετε ζήσει άλλωστε στο πετσί σας και οι δύο.
Τύπε , πες μας μια , πως μπορούμε να μπούμε επιτηρητές σε πανεπιστήμια , να γνωρίσουμε γκόμενες και να πάρουμε και 7 ευρώ την ώρα ;

Πες μας για κάνα κονδύλι από το κράτος ,να μη μείνουμε άστεγοι και να μένουμε σε σπίτι με πισίνα (στα δυο χιλιόμετρα )
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.320
Like
9.400
Πόντοι
2.306
Την επόμενη φορα που θα δείτε αγιοβασιλη στο Σύνταγμα ,μπορεί να είναι ο καλόγερος τύποι .

Θα είναι σε μυστική αποστολή για να γνωρίσει μαμαδες/γιαγιαδες/κορες

Πρώτα θα έχει κλείσει επιχειρηματικές συμφωνίες στο μεγάλη Βρετανία και μετά θα πηγαίνει να ρίξει μουνες
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.855
Like
2.251
Πόντοι
456
@Glyfomounix μην χαλάς τα πλήκτρα σου χωρίς λόγο.
Το μόνο σίγουρο είναι ότι άνθρωπος που ξημεροβραδιάζεται σε αυτό το θρεντ δεν γαμάει.
Μυαλό έχουμε και βλέπουμε.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Άμα βρίσκει αυτό ακριβώς που χρειάζεται γρήγορα και με τον λιγότερο κόπο είναι μάγκας.
Αν θά μπορούσε νά τό κάνει αυτό συμφωνώ κατά μία έννοια είναι μαγκιά, αλλά ιντερνετική γνωριμία στήν Ελλάδα καί γρήγορα ?
Εδώ δέν είναι Γαλλία ούτε Μ.Βρετανία, εδώ στήν Ελλάδα γίνονται όλα αργά πολύ αργά καί άλλα...καθόλου!!
-Οσο τό νά τό βρεί τήν μούνα μέ ελάχιστο η λίγο κόπο, δέν τό θεωρώ πολύ πιθανό-
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.214
Like
3.488
Πόντοι
1.706
Σιγά ρε φλορουμπεν θα μας πειράξει η απόρριψη από μια φλομπα που δε ξέρουμε καν

Έλα ναυάγιο,μόνος σου τα λες:
Τύπε , να μη με λες τύπο , λέγε με εξπρές Σάμινα , μιστερ ναυάγιο
Σε μένα το λες ; Αν δεν κάνω 10 χιλιάδες χιλιόμετρα με το αεροπλάνο δε γαμαω
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.214
Like
3.488
Πόντοι
1.706
@Glyfomounix μην χαλάς τα πλήκτρα σου χωρίς λόγο.
Το μόνο σίγουρο είναι ότι άνθρωπος που ξημεροβραδιάζεται σε αυτό το θρεντ δεν γαμάει.
Μυαλό έχουμε και βλέπουμε.

Μυαλό μπορεί να έχεις, αλλά μην κάνεις και το μέντιουμ. Συνταξιούχος οικονομημένος είμαι και πηδάω μια μεντορέτα, όταν έρχεται από την πόλη της, μπορεί πάνω στη βδομάδα, μπορεί και στις δύο βδομάδες. Δεν έχω περισσότερη ανάγκη για σεξ στην ηλικία μου (60+). Σου λύθηκε η απορία; Δεν πιστεύω να σου μαθαίνω τίποτα καινούργιο, αν σου πω ότι υπάρχουν γέροι που πηδάνε μικρές;
 

anna.alamanou

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2016
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
νομίζω ότι υπερβάλλετε, υπαρχουν και γαμιολες ελληνιδες
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.790
Πόντοι
3.656
Επί πιθανής τιμωρίας είσαι άστοχος διότι το καμάκι δεν ειναι ποινικό αδίκημα. Αν πας και την πέφτεις, κάνεις και καμιά δεν μπορει να σου κάνει τίποτα. Αν πας όμως να χουφτώσεις μια άγνωστη, έχουμε ποινικό αδίκημα.
Σε κάθε περίπτωση ας αλλάξουν ορισμό και νόμους. Αλλιώς ας φτιάξουν κανένα σενάριο να εναντιωθούν σε κάποιον με μούφα στοιχεία κάτι που συμβαίνει μια στο δις και απλά μας φοβιζουν. Όσοι έχουν τραμπουκιστεί δεν έκαναν μόνο καμάκι αλλά και κάτι αλλο. Μέχρι τότε θα κάνουμε καμάκι. Επίσης στα σόσιαλ η ανάρτηση πούτσας νομίζω είναι ποινικό αδίκημα αν θελήσει κάποια, οπότε τα σοσιαλ εκτός από άχρηστα είναι και επικίνδυνα. :2funny:

Αν μια γυναίκα χουφτώσει άγνωστο,είναι ποινικό αδίκημα ή όχι;

Ή η ανάρτηση μουνιού απο κάποια;
 
Τελευταία τροποποίηση:

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.320
Like
9.400
Πόντοι
2.306
Μυαλό μπορεί να έχεις, αλλά μην κάνεις και το μέντιουμ. Συνταξιούχος οικονομημένος είμαι και πηδάω μια μεντορέτα, όταν έρχεται από την πόλη της, μπορεί πάνω στη βδομάδα, μπορεί και στις δύο βδομάδες. Δεν έχω περισσότερη ανάγκη για σεξ στην ηλικία μου (60+). Σου λύθηκε η απορία; Δεν πιστεύω να σου μαθαίνω τίποτα καινούργιο, αν σου πω ότι υπάρχουν γέροι που πηδάνε μικρές;
Μη μας δουλεύεις ρε τύπε

Πενήντα είσαι , όπως είχες ποστάρει αρχικά.

Αλλά νομίζεις σε παίρνει να λες μια παπαντζα, μαθητευόμενε κλοουν
 

Cheng

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2023
Μηνύματα
979
Like
2.073
Πόντοι
446
Το έχω ξανά ποστάρει νομίζω .

Γνωστή μου έκανε μπαμπλ. Πολύ μέτρια γκομενα. Δε θα την πω άσχημη για να μην ακουστω μαλακας , αλλά ήταν άσχημη και εγώ είμαι αυτός που είμαι και στα αρχιδια μου.

Στο τέλος της πρώτης μέρας είχε 600+ λαικ.

Στο τέλος της πρώτης βδομάδας που έκανα την εφαρμογή , είχα 4, μια ήταν Κινέζα που ήθελε μπιτκοιν, οι άλλες τρεις δεν μιλησαν καν.

Αν δεν είσαι παίδαρος με κοιλιακούς κλπ , οι πιθανότητες σου είναι μηδενικές. Πολλές κατεβάζουν αυτές τις εφαρμογές για να το παίξουν γκόμενες.

το πέσιμο σε μπαρ, δραστηριότητες , δρόμο έχει πολύ καλύτερες πιθανότητες από το διαδικτυακό. Και ο λόγος είναι απλός. Κανένας δεν την πέφτει έξω χύμα.
Τι είναι το μπαμπλ?
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.855
Like
2.251
Πόντοι
456
Μυαλό μπορεί να έχεις, αλλά μην κάνεις και το μέντιουμ. Συνταξιούχος οικονομημένος είμαι και πηδάω μια μεντορέτα, όταν έρχεται από την πόλη της, μπορεί πάνω στη βδομάδα, μπορεί και στις δύο βδομάδες. Δεν έχω περισσότερη ανάγκη για σεξ στην ηλικία μου (60+). Σου λύθηκε η απορία; Δεν πιστεύω να σου μαθαίνω τίποτα καινούργιο, αν σου πω ότι υπάρχουν γέροι που πηδάνε μικρές;
Τίμια απάντηση! Τα σέβη μου :hi:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Αν μια γυναίκα χουφτώσει άγνωστο,είναι ποινικό αδίκημα ή όχι;

Ή η ανάρτηση μουνιού απο κάποια;
Μύστη μου οι γυναίκες είναι σχεδόν αδύνατον να χουφτωσουν κάποιον άγνωστο στα ξαφνικά η να στείλουν το μουνί τους σε έναν άγνωστο αλλά ναι, ειναι ποινικά αδικηματα αν θελήσεις να το τρέξεις.
Το ότι όλα αυτά εκατέρωθεν περνούν στο ντουκου είναι επειδή δεν νοιάζεται κανείς διότι δεν υπάρχουν συνέπειες εκτός αν κάποιος ή κάποια τρώγεται να κάνει μανούρα.
Μην μου πεις για τσόντες. Εκεί οι φωτό είναι για δουλειά και αφορούν άνδρες και γυναίκες. Ο νόμος είναι ένας. Ακόμα και το νετ εντάσσεται στον νόμο κι ας είναι νετ. Δηλαδή αν εγω σε πω μαλάκα και θεωρήσεις ότι σε προσβαλλα μπορείς να μου κάνεις μήνυση αν θες. Όμως ποιος λογικός άνθρωπος θα κάτσει να κάνει αυτά τα καραγκιοζιλίκια; θα πάει στην δίωξη ηλ. εγκλήματος και μόλις το πει
θα προσπαθήσουν να τον κουλαρουν. Όλα αυτά είναι μαλακίες. Μόνη τους λειτουργική ειναι ο δόλος
είτε η μοχθηρία. Το ότι κάποιες κοιτούν να πουν καμιά μαλακία για να αποσπάσουν λεφτά από κανέναν πλούσιο είναι η συντριπτική μειοψηφία. Εγώ ας πούμε δεν έχω κάνει ποτέ μήνυση ή αγωγή σε κανέναν. Αντίθετα όταν μπαίνω στα σόσιαλ σε όποια σελίδα τις/τους πάω γαμιώντας αφού έτσι
κι αλλιώς όλοι τσακώνονται διότι εγώ τα σοσιαλ τα βλέπω ως εχθρό. Τα κάνω κυριολεκτικά μπουρδέλο στις ομάδες. Οποιοσδήποτε υποστηρίζει τα σοσιαλ τον βλέπω ως υποτακτικό.
Δεν με συμφέρει στα θέλω μου. Θέλω την καταστροφή των σόσιαλ. Άλλο που δεν γίνεται. Δεν ανέχομαι αυτή την κατάσταση και το λέω ξερά.


:rockon:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Το ένα ναυάγιο υποστηρίζει το άλλο ναυάγιο. :jerking:
Ο ένας κάνει μαλακίες και διώχνει γυναίκες και μετά κλαίει και τις καταριέται στο bou και ο άλλος παριστάνει τον κλόουν στην Ερμού, 46 χρονών μαντράχαλος κι έχει πάθει ανοσία από τις ροχάλες, ελπίζοντας ότι κάποια στις χίλιες θα κάτσει.

Το κοντράρισμα αναφερόταν στις γυναίκες. Όταν ενδιαφέρεσαι να γαμήσεις δεν κοντράρεις, γιατί μένεις με το πουλί στο χέρι. Το έχετε ζήσει άλλωστε στο πετσί σας και οι δύο.
Και μόνο το γεγονός ότι ένας γιαλαντζί :2funny: Γάλλος κατά δήλωση του πορνόγερος ζηλεύει τις επιτυχίες μου
με πραγματικές γκομενες,
με τιμά. Όντως έχω ανοσία στις ροχάλες. Αλλά όχι, δεν πάω μόνο Ερμού. Εκεί πάω για την αύξηση της στατιστικής
κι επειδή έχει περισσότερα μουνιά.
Μην λέμε ότι θέλουμε.
Τέλος, δεν υποστηρίζω τον Γλυφομουνιξ. Συμφωνώ μαζί του σε πολλά. Δεν έχει ανάγκη υποστήριξης.

:rockon:
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
1
Like
2.821
Πόντοι
456
Η διαφορά είναι ότι στην Ελλάδα γαμάει όποιος έχει τα κονέ,ανεξαρτήτως εμφάνισης και οικονομικής κατάστασης.
δε θα ξανα γαμησεις ρε...παρτο χαμπαρι μια ζωη εδω μεσα θα εισαι και κλεισμενος στη σπηλια σου στα κατσαβραχα να λες τα ιδια και τα ιδια μεχρι να φτασεις οσο φτασεις
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
1
Like
2.821
Πόντοι
456
Κάτι κλόουν , σαν τον ντόναλντ ... καταδικάζουν τα σόσιαλ ως τρόπο ευρέσεως γυναίκας.
Ωραία. Και προφανώς στα posts που κάνει ταχυβολία ηλεκτρικού πολυβόλου (τα συστήματα αερίων έχουν χαμηλότερο όριο που το ξεπερνούν τα ηλεκτρικά) , λέει για καμάκι στο δρόμο .
ΜΕ ΤΟ ΚΑΜΑΚΙ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ .... ΒΡΙΣΚΕΙ ΤΙΠΟΤΕ ;;;
τωρα εχει καταδικασει και τα κλαμπ
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
@Glyfomounix μην χαλάς τα πλήκτρα σου χωρίς λόγο.
Το μόνο σίγουρο είναι ότι άνθρωπος που ξημεροβραδιάζεται σε αυτό το θρεντ δεν γαμάει.
Μυαλό έχουμε και βλέπουμε.
Όλοι μπαίνουμε λίγο ή πολύ. Πιστεύω πως όλοι εδώ μέσα ανήκουμε στην κατηγορία γαμησιών από τίποτα έως λίγο. Προσωπικά το έχω δηλώσει. Γαμάω αραιά μετά από άφθονα πεσίματα.
Μία θέλω να βρίσκω να βγάζω λίγους μήνες στην καλύτερη περίπτωση.
Βρείτε άλλη καλύτερη λύση
για να γαμάμε ρεαλιστικά περισσότερες γκομενες

(δεν υπάρχει άλλος τρόπος εκτός της Ντοναλντοποίησης).

:rockon:
 

Cheng

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2023
Μηνύματα
979
Like
2.073
Πόντοι
446
Όλοι μπαίνουμε λίγο ή πολύ. Πιστεύω πως όλοι εδώ μέσα ανήκουμε στην κατηγορία γαμησιών από τίποτα έως λίγο. Προσωπικά το έχω δηλώσει. Γαμάω αραιά μετά από άφθονα πεσίματα.
Μία θέλω να βρίσκω να βγάζω λίγους μήνες στην καλύτερη περίπτωση.
Βρείτε άλλη καλύτερη λύση
για να γαμάμε ρεαλιστικά περισσότερες γκομενες

(δεν υπάρχει άλλος τρόπος εκτός της Ντοναλντοποίησης).

:rockon:
Η καλύτερη λύση είναι μέσα απο κοινές παρέες, κοινό επαγγελματικό κύκλο, ανθρώπους με κοινά ενδιαφέροντα. Οι πιθανότητες επιτυχίας είναι πολύ μεγαλύτερες από το χύμα πέσιμο Ντόναλντ
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.855
Like
2.251
Πόντοι
456
Όλοι μπαίνουμε λίγο ή πολύ. Πιστεύω πως όλοι εδώ μέσα ανήκουμε στην κατηγορία γαμησιών από τίποτα έως λίγο. Προσωπικά το έχω δηλώσει. Γαμάω αραιά μετά από άφθονα πεσίματα.
Μία θέλω να βρίσκω να βγάζω λίγους μήνες στην καλύτερη περίπτωση.
Βρείτε άλλη καλύτερη λύση
για να γαμάμε ρεαλιστικά περισσότερες γκομενες
ε ναι. Στο 20% πάντως δεν είμαστε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom