Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (2 μέλη και 22 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.955

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.790
Πόντοι
3.656
Η καλύτερη λύση είναι μέσα απο κοινές παρέες, κοινό επαγγελματικό κύκλο, ανθρώπους με κοινά ενδιαφέροντα. Οι πιθανότητες επιτυχίας είναι πολύ μεγαλύτερες από το χύμα πέσιμο Ντόναλντ

Δεν είναι η καλύτερη,είναι η ΜΟΝΗ λύση
 
  • Like
Αντιδράσεις: Cheng

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.834
Κριτικές
21
Like
10.941
Πόντοι
4.546

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Η καλύτερη λύση είναι μέσα απο κοινές παρέες, κοινό επαγγελματικό κύκλο, ανθρώπους με κοινά ενδιαφέροντα. Οι πιθανότητες επιτυχίας είναι πολύ μεγαλύτερες από το χύμα πέσιμο Ντόναλντ
Το γαμήσι με γκόμενα είναι μοναχικό σπορ. Αν μπλέξεις
με κύκλους, συνεργάτες κτλ θα γίνουν όλα σκατά. Χρειάζονται πολύ ανώτερης ποιότητας εγκέφαλοι για να ισορροπήσουν την κατάσταση ανάμεσα σε άνδρες.
Οι άνδρες συνηθίζουν να ποδοπατούν ο ένας τον άλλον για το μουνί κι αυτό συμβαίνει για φιγούρα. Αν γίνετε κοινωνοί της Ντονάλντιας τακτικής, θα γευτείτε το νέκταρ της μοναδικότητας. Ποιο τσόλι γυναίκα μπορεί να τα βάλει με τον Ντόναλντ; είτε θα γαμηθεί, είτε θα ρίξει άκυρο, είτε θα φύγει τρέχοντας. Να παραμείνει απέναντι μου σε κατάσταση ηρεμίας, είναι αδύνατον!

:rockon:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Εκεί που είχαμε τον πικερισμό, τώρα έχουμε και την ντοναλντοποίηση....
Στο πικερονήμα δεν υπήρχε ποικιλία και εναλλαγή.
Μόνο πουτανιλίκι.
Στην Ντοναλντοποίηση
πας με γκόμενες, πηδάς
και πουτάνες. Complete.

:rockon:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Στην μέθοδο Ντόναλντ
δεν υπάρχει ποιος είναι
ο καλύτερος. Υπάρχει το πως
θα κερδίσουν οι άνδρες
και θα χάσουν οι γυναίκες.
Δεν υπάρχει καν συνεργασία φύλων σε καλό κλίμα.
Τι να το κάνω εγώ να τσακώνομαι με έναν άλλον (αν και χρειαζετσι στο φόρουμ) όπως κάνετε ώρες ώρες και να χαίρεται η κάθε πουτάνα εκεί έξω; ο στόχος είναι να πάρουν
τ αρχίδια μας και να καταλήξουν στον φυσικό τους τόπο. Στην κουζίνα
και ξεβράκωτες.

:rockon:
 
Τελευταία τροποποίηση:

tsigkoleletos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
1.109
Κριτικές
16
Like
1.848
Πόντοι
506
Όλοι μπαίνουμε λίγο ή πολύ. Πιστεύω πως όλοι εδώ μέσα ανήκουμε στην κατηγορία γαμησιών από τίποτα έως λίγο. Προσωπικά το έχω δηλώσει. Γαμάω αραιά μετά από άφθονα πεσίματα.
Μία θέλω να βρίσκω να βγάζω λίγους μήνες στην καλύτερη περίπτωση.
Βρείτε άλλη καλύτερη λύση
για να γαμάμε ρεαλιστικά περισσότερες γκομενες

(δεν υπάρχει άλλος τρόπος εκτός της Ντοναλντοποίησης).

:rockon:
μπορεις να γινεις πολιτικος?
αν μπορεις τοτε γαμας!
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
μπορεις να γινεις πολιτικος?
αν μπορεις τοτε γαμας!
Και πολιτικός να γινομουν,
τα ίδια θα έκανα. Σαν το ρεαλιστικό γαμήσι δεν υπάρχει άλλο. Φυσικά θα τσεπωνα παραδακι. Ωραίοι μισθοί. Αυτή θα ήταν
η πρώτη προτεραιότητα.

:rockon:
 

tsigkoleletos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
1.109
Κριτικές
16
Like
1.848
Πόντοι
506
Και πολιτικός να γινομουν,
τα ίδια θα έκανα. Σαν το ρεαλιστικό γαμήσι δεν υπάρχει άλλο. Φυσικά θα τσεπωνα παραδακι. Ωραίοι μισθοί. Αυτή θα ήταν
η πρώτη προτεραιότητα.

:rockon:
ναι δε το εννοω ως επαγγελμα ;)

μπορεις να ταζεις πειστικα λαγους και πετραχηλια στις γκομενες ωστε να σε "ψηφισουν" ?
ετσι τις ριχνεις και μπαινεις. μετα τις "εκλογες" χεστηκες ;)
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Όλο στο παθητικό καμάκι μου είσαι. Πώς να μην την πέσουμε και να έρθουν μονές τους. Πάντως σε γενικές γραμμές ελάχιστοι γιουτούμπερ έχουν επιτυχία.

:rockon:
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Ο άνδρας δέν χρειάζεται πολλές γυναίκες, καί 1-2 γκόμενες τόν χρόνο τής αρεσκείας του νά βγάζει είναι Οκ!!
Οσοι τό συνδυάζουν καί μέ επαγγελματίες γκόμενες τού Sex είναι κομπλέ, μήν λέμε ανοησίες γιά παραπάνω μούνες...φτάνουν αυτές.
-Τό θέμα είναι νά παίζεις μέ τίς γκόμενες όπου σέ παίρνει, καί νά έχεις τήν τύχη μέ τό μέρος σου-
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.320
Like
9.400
Πόντοι
2.306
ε ναι. Στο 20% πάντως δεν είμαστε.
Αν είμασταν στο 20% σιγά μην είμασταν εδώ μέσα τύπε. Εγώ αμφιβάλλω για μένα αν είμαι στο 50%.

Γραφικός ταβερνιάρης πάντως , να λέω ότι έχω 20χρονες βοσκοπούλας και ότι είμαι πλούσιος αλλά ψάχνω δουλειά σαν κλοουν δε θα γίνω
 

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.794
Like
744
Πόντοι
96
βλεπω συνεχιζει να παιρνει αιχμαλωτους ο Δασκαλος:rockon::rockon::rockon:
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.790
Πόντοι
3.656
Όλο στο παθητικό καμάκι μου είσαι. Πώς να μην την πέσουμε και να έρθουν μονές τους. Πάντως σε γενικές γραμμές ελάχιστοι γιουτούμπερ έχουν επιτυχία.

:rockon:

Μας πειράζει αν έρχονται μόνες τους;
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.790
Πόντοι
3.656
Ο άνδρας δέν χρειάζεται πολλές γυναίκες, καί 1-2 γκόμενες τόν χρόνο τής αρεσκείας του νά βγάζει είναι Οκ!!
Οσοι τό συνδυάζουν καί μέ επαγγελματίες γκόμενες τού Sex είναι κομπλέ, μήν λέμε ανοησίες γιά παραπάνω μούνες...φτάνουν αυτές.
-Τό θέμα είναι νά παίζεις μέ τίς γκόμενες όπου σέ παίρνει, καί νά έχεις τήν τύχη μέ τό μέρος σου-

Και 1-2 γκόμενες το χρόνο ελάχιστες είναι,μόνο στο Αγαμιστάν θεωρείται κατόρθωμα.

Στην Αγγλία ας πούμε,άντρας που δεν γαμάει κάθε ΣΚ,είναι αποτυχημένος.Στην Πολωνία το ίδιο,με τις ψωλέτες που λέει κι ο Κμαν
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Και 1-2 γκόμενες το χρόνο ελάχιστες είναι,μόνο στο Αγαμιστάν θεωρείται κατόρθωμα.

Στην Αγγλία ας πούμε,άντρας που δεν γαμάει κάθε ΣΚ,είναι αποτυχημένος.Στην Πολωνία το ίδιο,με τις ψωλέτες που λέει κι ο Κμαν
Κοίτα νά δείς άν βγάλει κάποιος 2 γκόμενες τόν χρόνο, π.χ από ένα 6μηνο τήν κάθε μία...τί νά τίς κάνεις τίς άλλες ?
Νομίζω είναι αρκετές. Φυσικά νά είναι τής αρεσκεία σου οι μούνες νά σού αρέσουν, όχι ότι νά είναι!!
-Εδώ μία έχεις καί σέ πρήζει όλη μέρα, πού νά έχεις καί πιό πολλές-

Στό Λονδίνο πού είχα ζήσει 4 χρόνια, δέν είναι ακριβώς έτσι!!
Εβγαζες γκόμενες αλλά όχι ωραίες, εκεί θέλει χρόνο γιά νά βρείς...ωραία Βρετανίδα!!
-Εγώ στά 4 χρόνια 2 γκόμενες τής αρεσκείας μου βρήκα στό Λονδίνο, καί άλλες αρκετές πού δέν μού άρεσαν-
 
Τελευταία τροποποίηση:

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.214
Like
3.488
Πόντοι
1.706
Αν θά μπορούσε νά τό κάνει αυτό συμφωνώ κατά μία έννοια είναι μαγκιά, αλλά ιντερνετική γνωριμία στήν Ελλάδα καί γρήγορα ?
Εδώ δέν είναι Γαλλία ούτε Μ.Βρετανία, εδώ στήν Ελλάδα γίνονται όλα αργά πολύ αργά καί άλλα...καθόλου!!
-Οσο τό νά τό βρεί τήν μούνα μέ ελάχιστο η λίγο κόπο, δέν τό θεωρώ πολύ πιθανό-
Για εξωτερικό όπου υπάρχουν κορυφαία dating sites με συνδρομή για άνδρες και γυναίκες είναι η καλύτερη μέθοδος. Για Ελλάδα θα έλεγα ότι η καλύτερη μέθοδος είναι οι χώροι συναναστροφών, δραστηριοτήτων, εκδηλώσεων.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.790
Πόντοι
3.656
Κοίτα νά δείς άν βγάλει κάποιος 2 γκόμενες τόν χρόνο, π.χ από ένα 6μηνο τήν κάθε μία...τί νά τίς κάνεις τίς άλλες ?
Νομίζω είναι αρκετές. Φυσικά νά είναι τής αρεσκεία σου οι μούνες νά σού αρέσουν, όχι ότι νά είναι!!
-Εδώ μία έχεις καί σέ πρήζει όλη μέρα, πού νά έχεις καί πιό πολλές-

Αν μπορείς να βγάζεις...δύο του 7 και πάνω το χρόνο...το συζητάμε

Αλλά αν είναι βγάζεις...απο 1 μέχρι 4...είναι σαν να μην βγάζεις τίποτα.Καλύτερα πουτάνες
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom