Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.243
Like
3.503
Πόντοι
1.706
σωστος φιλαρακο και συμπαθεστατε καλογερο,ειμαι ντροπαλος και κλειστος,πολλες δε θελουν τετοιο στιλ,οι ελληνιδες μη ξεχνας οι περισσοτερες στη ηλικια μου πανε με τους τερμα μαλακες,οταν καταλαβουν οτι ντρεπομαι αρκετες κοιτανε ειρωνικα (συνηθως οι μοντερνες ντιβες,οχι κοριτσια του στιλ μου),αν οχι ολες αρκετες,καλυτερα μεσω ιντερνετ αλλα πως μεσω ιντερνετ?δε τυχαινει.
Μα σου είπα και παραπάνω, είτε να βρεις κάνα group στο facebook, είτε να βάλεις αγγελία σε sex site ψάχνοντας δασκάλα του έρωτα. Υπάρχουν επίσης και τα dating apps. Μη διστάσεις να γράψεις παντού ότι είσαι κλειστός και ντροπαλός και ψάχνεις κοπέλες στο ίδιο στυλ.
Το καλύτερο για παρέες είναι το meetup.com έχω γνωρίσει πολλές γυναίκες από κει, αλλά δεν ξέρω αν είναι γνωστό στην Ελλάδα.
 

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.258
Like
1.630
Πόντοι
216
ναι εσυ ειπες για δουλεια με γυναικες ομως ξαναλεω δε εχω τα σκιλς(αυτοπεποιθηση,κοινωνικος) για δουλεια με γυναικες οπως μπαρ,καφετεριες κλπ,για κανα κουβαλημα με κοβω που δε χρειαζεται σκιλς οπως αυτοπεποιθηση κλπ,μονο σωματικη δυναμη,τωρα το σουπερ μαρκετ ειναι καλη ιδεα αλλα δε εχω παει φανταρος ακομα οποτε δε θα με παρουν.
Δεν θα πας για να βγάλεις γκόμενα, εκεί θα πας για να κάνεις παρέες, φίλους και φίλες.
Ούτε skills χρειάζονται ούτε τίποτα!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.546
Κριτικές
62
Like
45.246
Πόντοι
9.297
Αυτές οι αντιστοιχίσεις είναι στη θεωρία και δεν συμβαίνουν στην πράξη. Δούλευα νέος μία τουριστική σεζόν στην Ελλάδα και είχα ξεκινήσει με καλές προοπτικές κι έρχεται ξαφνικά ένας τύπος στο προσωπικό πιο εμφανίσημος και κυρίως πιο έμπειρος και πάθαμε πανωλεθρία. Αποδεκάτισε όλες τις γκόμενες, και υπαλλήλους και τουρίστριες, και δεν μπορούσαμε να σταυρώσουμε καμμία. Μέσα από τα χέρια μας τις έπαιρνε, ενώ νομίζαμε ότι το είχαμε σιγουρέψει. Μπορεί να χτύπησε και καμμιά 50αριά σε όλη τη σεζόν. Εκεί ξύπνησα πραγματικά και κατάλαβα ότι χρειάζομαι επαγγελματική εκπαίδευση ακόμα και στο καμάκι. Εκπαίδευση αθλητού που πάει για πρωτάθλημα κι όχι Γ Εθνικής Κωλοπετινίτσας. Ελάχιστοι το έχουν καταλάβει αυτό. Δυστυχώς το καμάκι είναι από τα πιο δύσκολα αθλήματα.
Tου κυνηγου και του ψαρά το πιάτο εφτά φορές είναι αδειανό και μια φορά γεμάτο.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.546
Κριτικές
62
Like
45.246
Πόντοι
9.297
Καλά πλεον ουτε σαν γιατρός νομικός και αρχιτέκτονας δεν γαμας εύκολα.
Δεν νομίζω...ο γιατρός μόνο που έχει πρόσβαση σε γιατρεσσες και νοσοκόμες είναι πολύ πιο μπροστά από πολλούς επαγγελματίες.
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.964
Κριτικές
5
Like
8.080
Πόντοι
2.306
Δεν ξέρω που ψάχνετε για γκομενιλικια και δεν σταυρώνετε καμία, αλλά κάπου τα παραλέτε.
Εκτός και αν περιμένετε να έρθει ουρανοκατέβατη…
από μικρός στο καμάκι και δεν ήταν λίγες οι φορές που τις έπαιρνα στο ψηστήρι επιτόπου στο δρόμο ή κατέβαινα στα νεανικά μου χρόνια σε άκυρη στάση λεωφορείου για να συνεχίσω το καμάκι

Για να μην πείτε ουυυ φιδεμπορα και τα συναφή, 3 γάμους ειχα- εχω και η μια ήταν καλύτερη της άλλης.
Επιτυχημένος
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.960
Like
11.934
Πόντοι
3.556
ητανε με μουσι, απο αυστραλια, γιατι μιλαγε στα αγγλικα και ανεφερε κατι για σίδνεϊ, αλλα ασπρουλιαρης δεν ητανε
Τύπε τα Aussie mate δεν τα καταλαβαίνουν οι ελλεηνίδες ... μόνο τα "έλα ρε μαλάκα" ξέρουν :confused:
 

bookworm

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2023
Μηνύματα
406
Κριτικές
3
Like
434
Πόντοι
21
Δεν θα πας για να βγάλεις γκόμενα, εκεί θα πας για να κάνεις παρέες, φίλους και φίλες.
Ούτε skills χρειάζονται ούτε τίποτα!
τεσπα δε περναει και παντα απο το χερι μας τι δουλεια θα επιλεξουμε,δε κανουμε για ολες τις δουλειες,ελπιζω η δουλεια που θα κατσει να εχει και καμια γυναικα ωστε να κανω φιλιες.
 

bookworm

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2023
Μηνύματα
406
Κριτικές
3
Like
434
Πόντοι
21
Μα σου είπα και παραπάνω, είτε να βρεις κάνα group στο facebook, είτε να βάλεις αγγελία σε sex site ψάχνοντας δασκάλα του έρωτα. Υπάρχουν επίσης και τα dating apps. Μη διστάσεις να γράψεις παντού ότι είσαι κλειστός και ντροπαλός και ψάχνεις κοπέλες στο ίδιο στυλ.
Το καλύτερο για παρέες είναι το meetup.com έχω γνωρίσει πολλές γυναίκες από κει, αλλά δεν ξέρω αν είναι γνωστό στην Ελλάδα.
συμφωνω στα μισα απο οσα λες,τα dating apps τα εχω προσπαθησει και ειναι τελειως χασιμο χρονου να ξερεις,εστελνα baddoo και δε απανταγαν καν,τα υπολοιπα που λες δλδ fb και sex site θα τα εχω στο νου μου και σε ευχαριστω για τις ιδεες,τελος οταν λες αγγελια σε σεξ site δλδ παραδειγμα τετοιων?
 

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.258
Like
1.630
Πόντοι
216
τεσπα δε περναει και παντα απο το χερι μας τι δουλεια θα επιλεξουμε,δε κανουμε για ολες τις δουλειες,ελπιζω η δουλεια που θα κατσει να εχει και καμια γυναικα ωστε να κανω φιλιες.
Το εύχομαι φίλε μου να σου πάνε όλα καλά. Εσύ πάντα θα έχεις στο μυαλο σου να κάνεις φιλίες και μετά ο,τι κάτσει. :thumbsup:
 

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
905
Like
1.839
Πόντοι
206
για ποιες χρονολογιες αναφερεσαι οτι εκανες ψηστηρι? εδω πλεον εν ετη 2023 και μπαζο να ειναι η αλλη, εκτος αν εσυ εισαι καποιος κουκλος, διασημος ή να φαινεσαι φραγκατος , η αλλη δεν προκειται να ασχοληθει με εναν ασχετο που της μιλησε στον δρομο. εχουν τοσους ασχετους να τις παρακαλανε καθε μερα απο τα σοσιαλ.
εδω στον ηλεκτρικο ητανε μια χοντρελο και διπλα της ενας ξενος 2 μετρα γυμνασμενος, και ουτε μια ματια του εριξε, αδιαφορη ητανε , και περιμενετε να σας την πεσουν ελληνιδες ή να βρεις μια στο λεωφορειο και να της πεις, μου αρεσεις παμε για βολτα μετα
Δεν ξέρω ρε φιλαράκι, από τα 19 μου χωρίς γκομενα-γυναικα δεν εχω μείνει ούτε 1 μέρα μέχρι σήμερα
Επειδή έχεις κολλήσει με το λεωφορείο «ήμουν 15 χρόνων τότε», τέλος καμάκι κάνω με το μάτι και όχι με το πληκτρολόγιο που κάνουν τα αγοράκια σήμερα.
Χριστός Ανέστη
 

Dr. Kolompo

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.562
Like
4.658
Πόντοι
1.706
Kαι μετά λένε δε παλεύεται η φυλακή.
Ένα λαπτοπ και διάβασμα όλη μέρα. ΤΙ 7959 σελίδες ρε;
Ας γράψει κάποιος μια περίληψη
 

bookworm

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2023
Μηνύματα
406
Κριτικές
3
Like
434
Πόντοι
21
για ποιες χρονολογιες αναφερεσαι οτι εκανες ψηστηρι? εδω πλεον εν ετη 2023 και μπαζο να ειναι η αλλη, εκτος αν εσυ εισαι καποιος κουκλος, διασημος ή να φαινεσαι φραγκατος , η αλλη δεν προκειται να ασχοληθει με εναν ασχετο που της μιλησε στον δρομο. εχουν τοσους ασχετους να τις παρακαλανε καθε μερα απο τα σοσιαλ.
εδω στον ηλεκτρικο ητανε μια χοντρελο και διπλα της ενας ξενος 2 μετρα γυμνασμενος, και ουτε μια ματια του εριξε, αδιαφορη ητανε , και περιμενετε να σας την πεσουν ελληνιδες ή να βρεις μια στο λεωφορειο και να της πεις, μου αρεσεις παμε για βολτα μετα
σωστος φιλαρακι,πλεον λογω τον σοσιαλ και οι χοντρες και ασχημομουρες ριχνουν ανετα χιλοπιτες,ο ALX79 μιλαει για αλλες εποχες τοτε που δεναν τα σκυλια με τα λουκανικα,ειναι 43 χρονων γομαρι,οταν αυτος ηταν 19 οι γκομενες ηταν πολυ πιο διαφορετικες,τοτε ακομα και οι ωραιες καναν καμακι,τωρα ακομα και τα μπαζα ειναι απλησιαστες ποσο μαλλον οι ωραιες,το φλερτ για οσους ειναι νεοι τωρα ειναι πεθαμενο και για ολο αυτο ευθυνονται καθαρα τα σοσιαλ και οι αγαμητοι κακογουστοι λυγουρες που τις παρακαλανε,που να ψωφολογησουν αυτοι ολοι για να μαθουν να τις γλυφουν και να χαλανε μετα αυτες.
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.037
Πόντοι
96
σωστος φιλαρακι,πλεον λογω τον σοσιαλ και οι χοντρες και ασχημομουρες ριχνουν ανετα χιλοπιτες,ο ALX79 μιλαει για αλλες εποχες τοτε που δεναν τα σκυλια με τα λουκανικα,ειναι 43 χρονων γομαρι,οταν αυτος ηταν 19 οι γκομενες ηταν πολυ πιο διαφορετικες,τοτε ακομα και οι ωραιες καναν καμακι,τωρα ακομα και τα μπαζα ειναι απλησιαστες ποσο μαλλον οι ωραιες,το φλερτ για οσους ειναι νεοι τωρα ειναι πεθαμενο και για ολο αυτο ευθυνονται καθαρα τα σοσιαλ και οι αγαμητοι κακογουστοι λυγουρες που τις παρακαλανε,που να ψωφολογησουν αυτοι ολοι για να μαθουν να τις γλυφουν και να χαλανε μετα αυτες.
ο αλεξ ειναι νεκροθαφτης,αρα εχει λεφτα,και εχει και τα χρονακια του,πιθανον να εχει μεινει στο 1970 που ητανε παιδακι οταν λεει οτι φλερταρει γυναικες στο δρομο και εχει επιτυχια,εγω στη δουλεια βλεπω οτι οσες γυναικες εχουμε τα εχουν με συναδελφους,αρα ιχυει οτι λενε τοσες σελιφες για κυκλους
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.037
Πόντοι
96
τα γραφεια τελετων ομως βγαζουν λεφτα,γενικα εχει δουλεια ο κλαδος αυτος,οποτε μαλλον γιαυτο βρηκες και ασε τη γερμανιδα μιλαω για τις παλιοελληνιδες τις φιλοχρηματες μοσχαρες.
το γαμησε και ψοφησ εο νεκροφαθτης,ετοιμο για θαψιμο το εχει,ακου λεει οι ελλεινιδες του βγηκαν τελεις και η γερμανιδα σκαρτη,βρε μπς και πεθαμενες τις ειχε τις ελεεινιδες που μα ςλεει οτι ηταν ησυχες και πολυ καλες,γιατι ζωντανες δεν νομιζω
 

pipinokinigos28

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2020
Μηνύματα
91
Κριτικές
21
Like
797
Πόντοι
990
...και κανω αγω την αρχη!Τα ηθελε ο κωλος μου οποτε...Λοιπον γνωριζω κοπελια φοιτητρια της ΑΣΟΕ απο παρεα και ξεκινουν τα sms μεταξυ μας...το πρωτο ραντεβου δεν αργει να κανονιστει,σημειοτεον δε οτι η κοπελια και στα μηνυματα αλλα και απο κοντα ηταν υπερθετικη στο να γινει κατασταση τοσο στα λογια(μου εχεις κανει το κλικ κτλ)οσο και στα εργα(καθε τοσο με χαιδευε απαλα στο χερι και στα γονατα και εσκθβε μπροστα μου πολλαπλες φορες ωστε να βλαπω μπουστο...)Για να μην τα πολυλογω οταν εφτασε η ωρα να τη φιλησω στο στομα τραβηχτηκε και μου ειπε 'να μην κανω τετοια πραγματα γιατι εχει αγορι'....Τα συμπερασματα δικα σας την παλιοπ..... :thefinge:
εχεις σκεφθει οτι ηθελε να κανει καποιον να ζζηλεψει?
εχεις σκεφθει οτι σε ειχε ως εναλακτικη λυση οπως θα εκανες και εσυ αν δε μπορουσε να τη γαμησεις κ θα πηγαινες στο μπουρδελο?
εχεις σκεφθει ποσες απο τις πουτανες οταν τις γαμας λενε αντε τελειωνε μαλακα αχ βαχ σφυρα κ σου ερχομαι για να τελειωσεις επειδη αναγουλιαζει οταν σου παιρνει πιπα ηγκομενα?
εχεις σκεφθει οτι η πουτανα που πας εσυ εχει πουλησει ολες τις ηθικες αξιες κρατος οικογενεια μανα παιδια αντρα για να κανει αυτα που δε κανει η υναικα του στο κρεβατι
εχεις σκεφθει οτι καθε πουτανα ρωσιδα που εχει παει με τουλαχισστον πανω απο 100.000 ανδρες αμα της δωσεις το δωρακι της θα σου τα καταπιει ? ενω η γκομενα σου που μετα βιας εχει παει με καμμια 50αρια το πολυ ανδρες θα κανει εμετο?
εχεις σκεφθει οτι καθε πουτανα δεχεται ολους τους βρωμιαριδες για να βγαλει χρηματα κ δικαιολογηται πισω απο μια δακρυβρεχτη ιστορια που απο συμπτωση ειναι σχεδον καρμπον σε ολες?
εχεις σκεφθει οτι η πουτανα δε σεβετε το κορμι της αλλα η ελλεινηδα οπως την αποκαλεις η μανα της της ειπε να κανει κατι τουλαχιστον με ωφελος γιατι εσυ σιγουρα θα την απατησεις ?
ΔΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΣΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΚΑΝΟΝΑΣ ΛΕΕΙ ΑΚΟΛΟΥΘΑ ΤΟ ΧΡΗΜΑ ΕΤΣΙ Κ ΕΔΩ ΟΙ ΞΕΝΕΣ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΤΟ ΧΡΗΜΑ ΑΛΛΑ Κ ΟΙ ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΒΡΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΜΕ ΑΛΛΟΥΣ ΤΡΟΠΟΥΣ
ΜΕΜΟΝΟΜΕΝΑ ΑΤΟΜΙΚΑ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΑ ΔΕ ΚΑΘΟΡΙΖΟΥΝ ΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ.
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.037
Πόντοι
96
εχεις σκεφθει οτι ηθελε να κανει καποιον να ζζηλεψει?
εχεις σκεφθει οτι σε ειχε ως εναλακτικη λυση οπως θα εκανες και εσυ αν δε μπορουσε να τη γαμησεις κ θα πηγαινες στο μπουρδελο?
εχεις σκεφθει ποσες απο τις πουτανες οταν τις γαμας λενε αντε τελειωνε μαλακα αχ βαχ σφυρα κ σου ερχομαι για να τελειωσεις επειδη αναγουλιαζει οταν σου παιρνει πιπα ηγκομενα?
εχεις σκεφθει οτι η πουτανα που πας εσυ εχει πουλησει ολες τις ηθικες αξιες κρατος οικογενεια μανα παιδια αντρα για να κανει αυτα που δε κανει η υναικα του στο κρεβατι
εχεις σκεφθει οτι καθε πουτανα ρωσιδα που εχει παει με τουλαχισστον πανω απο 100.000 ανδρες αμα της δωσεις το δωρακι της θα σου τα καταπιει ? ενω η γκομενα σου που μετα βιας εχει παει με καμμια 50αρια το πολυ ανδρες θα κανει εμετο?
εχεις σκεφθει οτι καθε πουτανα δεχεται ολους τους βρωμιαριδες για να βγαλει χρηματα κ δικαιολογηται πισω απο μια δακρυβρεχτη ιστορια που απο συμπτωση ειναι σχεδον καρμπον σε ολες?
εχεις σκεφθει οτι η πουτανα δε σεβετε το κορμι της αλλα η ελλεινηδα οπως την αποκαλεις η μανα της της ειπε να κανει κατι τουλαχιστον με ωφελος γιατι εσυ σιγουρα θα την απατησεις ?
ΔΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΣΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΚΑΝΟΝΑΣ ΛΕΕΙ ΑΚΟΛΟΥΘΑ ΤΟ ΧΡΗΜΑ ΕΤΣΙ Κ ΕΔΩ ΟΙ ΞΕΝΕΣ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΤΟ ΧΡΗΜΑ ΑΛΛΑ Κ ΟΙ ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΒΡΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΜΕ ΑΛΛΟΥΣ ΤΡΟΠΟΥΣ
ΜΕΜΟΝΟΜΕΝΑ ΑΤΟΜΙΚΑ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΑ ΔΕ ΚΑΘΟΡΙΖΟΥΝ ΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ.
εχεις σκεφτει οτι εισαι αδικος με τις πουτανες ενω παραχαιδευεις τις ελλεινιδες?η πουτανα γαμιεται απο αναγκη,τουλαχιστον στα ντελα,ενω η ελλεινιδα γαμιεται για προσωπικεε φιλοδοξιες,να βρει κανα κοροιδο να την παντρυτει να του τα φαει σε διατροφες καιδωρα.Η Ελλεινιδες δεν χρειαζεται να πανε για δουλεια σε μπουρδελο,πολυ απλα βρισκουν ενα κοροιδο ελληνακο αγαπουλη και του τα μασανε για μια ζωη,τζαμπα σπιτι,τζαμοα λογραριασμοι,τζαμπα θερμανση,τζαμπα αμαξι,τζαμπα ταξιδια,τζαμπα ολα,ελλεινιδες,πουτανες στην ψυχη!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Bull81

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.546
Κριτικές
62
Like
45.246
Πόντοι
9.297
σωστος φιλαρακι,πλεον λογω τον σοσιαλ και οι χοντρες και ασχημομουρες ριχνουν ανετα χιλοπιτες,ο ALX79 μιλαει για αλλες εποχες τοτε που δεναν τα σκυλια με τα λουκανικα,ειναι 43 χρονων γομαρι,οταν αυτος ηταν 19 οι γκομενες ηταν πολυ πιο διαφορετικες,τοτε ακομα και οι ωραιες καναν καμακι,τωρα ακομα και τα μπαζα ειναι απλησιαστες ποσο μαλλον οι ωραιες,το φλερτ για οσους ειναι νεοι τωρα ειναι πεθαμενο και για ολο αυτο ευθυνονται καθαρα τα σοσιαλ και οι αγαμητοι κακογουστοι λυγουρες που τις παρακαλανε,που να ψωφολογησουν αυτοι ολοι για να μαθουν να τις γλυφουν και να χαλανε μετα αυτες.
Ο ALX79 αν βρίσκεται σε μεγαλοφοιτητουπολη η σε τουριστικό νησί απλώς βρίσκει και κάνει ....έξω από εκεί τα γράμματα είναι αλλιώς...είμαι και θέμα τύχης που είσαι.
 

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.259
Κριτικές
2
Like
2.044
Πόντοι
216
εχεις σκεφτει οτι εισαι αδικος με τις πουτανες ενω παραχαιδευεις τις ελλεινιδες?η πουτανα γαμιεται απο αναγκη,τουλαχιστον στα ντελα,ενω η ελλεινιδα γαμιεται για προσωπικεε φιλοδοξιες,να βρει κανα κοροιδο να την παντρυτει να του τα φαει σε διατροφες καιδωρα.Η Ελλεινιδες δεν χρειαζεται να πανε για δουλεια σε μπουρδελο,πολυ απλα βρισκουν ενα κοροιδο ελληνακο αγαπουλη και του τα μασανε για μια ζωη,τζαμπα σπιτι,τζαμοα λογραριασμοι,τζαμπα θερμανση,τζαμπα αμαξι,τζαμπα ταξιδια,τζαμπα ολα,ελλεινιδες,πουτανες στην ψυχη!!
Η ουσία, τύπε, είναι οτι ο γαμών πληρώνει. Είτε σε μπουρδέλο, είτε σε call girl/city tour, είτε σε πιάτσες, studio, μασσάζ, είτε σε σχέση/γκόμενα/σύζυγο.
Απο καταβολής αυτού που λέμε χρήμα, το γαμήσι είναι το πλέον κερδοφόρο εμπόρευμα, μακράν.
Για μάς, είναι οι Ελλεηνίδες, αντίστοιχη slang πιστεύω, υπάρχει για κάθε ντόπια "ιδα" ανα χώρα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom