Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.387
Like
3.705
Πόντοι
456

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.819
Like
17.862
Πόντοι
3.656
Ασχετο αλλα για τους men of style τι γνωμη εχετε; Βοηθανε οντως κοσμο ή μπα; Γιατι η απελπισια που βλεπω σε αυτο το νημα (δεν με βγαζω απεξω) νομιζω οτι μπορει να οδηγησει αρκετους σε τετοιες λυσεις

Ακόμα υπάρχουν αυτοί; :think:
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.017
Like
13.057
Πόντοι
2.606
Τι είναι αυτοί τύποι σύμβουλοι και καλα πωσ βγαζεις γκόμενα;
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.037
Πόντοι
96
ασχετο αλλα ειδα πριν στο δρομο ενα κοριτσακι ελλεινιδα 15χρονο φοραγε αμανικο μπλουζακι και τιχε σκισει τοσο πολυ στα πλαγια,που αμεσκυβε εβλεπες ρογα.Πως πανε ρε ετσι ντυμενα τα πουτανακια.πατεραδες δεν εχουν?Τουλαχιστον οι ξενες δεν ντυνονται ετσι ξεκολα
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.037
Πόντοι
96
στη δουλεια εχω εναν τυπο που γαμαει,αληθεια εχει γκομενες,εμφανιση οκ,αδυνατος αλλα οχι γυμναστηριακος,μιλαει παρα πολυ και συνεχεια,σ εσημειο να σου σαπει τα νευρα,το παιζει και λιγο ξερολας,λοιπον τι παρατησρησα,οποτε μιαλαει στο τηλ με τη γκομενα του μιλαει πως μιλαμε εμεςισ εφιλο μας,η οπως μιλας σε ενα μικρο παιδακι,μου εχει κανει εντυπωση,επισης της τραγουδαει στο τηλ ραγουδια,πραγμα που μου φανηκε λιγο γελοιο,α κα επισης ειανι λη μερα σε μεσεντζερ και ιντα και στελνει βιντεο αβερτα σε αντρες και γυναικες χρονια πολλα κουκλα μου και τετοια,επισης τη γκομενα του την ηξερε χρονια μου εχει πει πριν τα φτιξουν,αυτα για το ποιοι γμαανε σε αυτη τη χωρα,οτι ειδα λεω..
 

bookworm

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2023
Μηνύματα
406
Κριτικές
3
Like
434
Πόντοι
21
Στην Ελλάδα αν δεν κάνεις το πρώτο βήμα ώστε να εκτεθεις δεν έχεις ελπιδα.
Μην περιμένεις να στην πέσει μια νάρκισσος και αδιάφορη εκτός αν είναι υπό την επήρεια ουσιών η φάει κάποια φρίκη .
το θεμα ειναι οτι δε τη πεφτει καμια ουτε οι ναρκισοι ουτε καν οι ασχημες,γαμησετα,εμενα 2 φορες μου εχει τυχει να μου τη πεσουν πρωτες,οχι πεσιμο στη ψυχρα,ξερεις σε φαση πως να παω εκει,ειμαι απο το ταδε μερος και μια απο τη σχολη επιασε κουβεντα μπουρου μπουρου διακριτικα.Η μια που μου μιλησε στο δρομο ηταν μουναρα ξανθια,η αλλη ηταν μετρια με γυαλια,δε εκανα κινηση στη μουναρα γιατι δε μου εκοψε και σε αυτη απο τη σχολη μου επισης δε εκανα κινηση γιατι σε οσες εχω μιλησει στη σχολη μου εφαγα χ γιατι ειναι βλαμμενες αυτες του τμηματος μου.Οποτε και να μιλαγα σε αυτη παλι τα ιδια θα ηταν,για ενα λογο οι συμφοιτητριες μου λες και δε θελουν να γαμηθουν.
 

bookworm

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2023
Μηνύματα
406
Κριτικές
3
Like
434
Πόντοι
21
στη δουλεια εχω εναν τυπο που γαμαει,αληθεια εχει γκομενες,εμφανιση οκ,αδυνατος αλλα οχι γυμναστηριακος,μιλαει παρα πολυ και συνεχεια,σ εσημειο να σου σαπει τα νευρα,το παιζει και λιγο ξερολας,λοιπον τι παρατησρησα,οποτε μιαλαει στο τηλ με τη γκομενα του μιλαει πως μιλαμε εμεςισ εφιλο μας,η οπως μιλας σε ενα μικρο παιδακι,μου εχει κανει εντυπωση,επισης της τραγουδαει στο τηλ ραγουδια,πραγμα που μου φανηκε λιγο γελοιο,α κα επισης ειανι λη μερα σε μεσεντζερ και ιντα και στελνει βιντεο αβερτα σε αντρες και γυναικες χρονια πολλα κουκλα μου και τετοια,επισης τη γκομενα του την ηξερε χρονια μου εχει πει πριν τα φτιξουν,αυτα για το ποιοι γμαανε σε αυτη τη χωρα,οτι ειδα λεω..
ναι ρε ξερουμε γαμανε οι ανετοι και οι χαλαροι με τις γκομενες,δυστιχως οι αλλοι που φαινονται οτι δε ειναι χαλαροι θα δυσκολευτουν πολυ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: acab3

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.546
Κριτικές
62
Like
45.255
Πόντοι
9.297
το θεμα ειναι οτι δε τη πεφτει καμια ουτε οι ναρκισοι ουτε καν οι ασχημες,γαμησετα,εμενα 2 φορες μου εχει τυχει να μου τη πεσουν πρωτες,οχι πεσιμο στη ψυχρα,ξερεις σε φαση πως να παω εκει,ειμαι απο το ταδε μερος και μια απο τη σχολη επιασε κουβεντα μπουρου μπουρου διακριτικα.Η μια που μου μιλησε στο δρομο ηταν μουναρα ξανθια,η αλλη ηταν μετρια με γυαλια,δε εκανα κινηση στη μουναρα γιατι δε μου εκοψε και σε αυτη απο τη σχολη μου επισης δε εκανα κινηση γιατι σε οσες εχω μιλησει στη σχολη μου εφαγα χ γιατι ειναι βλαμμενες αυτες του τμηματος μου.Οποτε και να μιλαγα σε αυτη παλι τα ιδια θα ηταν,για ενα λογο οι συμφοιτητριες μου λες και δε θελουν να γαμηθουν.
Οι πιο ξυπνιες ψάχνουν χρηματοδοτη...προφανώς οι φοιτητές δεν ανήκουν στην κατηγορία αυτήν.
 

bookworm

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2023
Μηνύματα
406
Κριτικές
3
Like
434
Πόντοι
21
Οι πιο ξυπνιες ψάχνουν χρηματοδοτη...προφανώς οι φοιτητές δεν ανήκουν στην κατηγορία αυτήν.
ναι αλλα οι κοπελες που εχω στο τμημα μου ειναι ξενερωτες και βλαμμενες,σα να μη θελουν να γαμηθουν ενα πραγμα
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.546
Κριτικές
62
Like
45.255
Πόντοι
9.297
Γίνεται ολίγον μαλακας και B male γιατι ξέρει ότι αλλιώς ΔΕΝ...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.546
Κριτικές
62
Like
45.255
Πόντοι
9.297
ναι αλλα οι κοπελες που εχω στο τμημα μου ειναι ξενερωτες και βλαμμενες,σα να μη θελουν να γαμηθουν ενα πραγμα
Iσως έπεσες σε παρθένες η σε απολύτως αφοσιωμένες στις σπουδές τους....
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.546
Κριτικές
62
Like
45.255
Πόντοι
9.297
ασχετο αλλα ειδα πριν στο δρομο ενα κοριτσακι ελλεινιδα 15χρονο φοραγε αμανικο μπλουζακι και τιχε σκισει τοσο πολυ στα πλαγια,που αμεσκυβε εβλεπες ρογα.Πως πανε ρε ετσι ντυμενα τα πουτανακια.πατεραδες δεν εχουν?Τουλαχιστον οι ξενες δεν ντυνονται ετσι ξεκολα
Φαντάσου τι ναυάγια οι "γονείς" της...
 

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.795
Like
747
Πόντοι
96
στη δουλεια εχω εναν τυπο που γαμαει,αληθεια εχει γκομενες,εμφανιση οκ,αδυνατος αλλα οχι γυμναστηριακος,μιλαει παρα πολυ και συνεχεια,σ εσημειο να σου σαπει τα νευρα,το παιζει και λιγο ξερολας,λοιπον τι παρατησρησα,οποτε μιαλαει στο τηλ με τη γκομενα του μιλαει πως μιλαμε εμεςισ εφιλο μας,η οπως μιλας σε ενα μικρο παιδακι,μου εχει κανει εντυπωση,επισης της τραγουδαει στο τηλ ραγουδια,πραγμα που μου φανηκε λιγο γελοιο,α κα επισης ειανι λη μερα σε μεσεντζερ και ιντα και στελνει βιντεο αβερτα σε αντρες και γυναικες χρονια πολλα κουκλα μου και τετοια,επισης τη γκομενα του την ηξερε χρονια μου εχει πει πριν τα φτιξουν,αυτα για το ποιοι γμαανε σε αυτη τη χωρα,οτι ειδα λεω..
Αγαμισταν οπως λεει ο Τιτανας Δασκαλος:rockon::rockon::rockon:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.546
Κριτικές
62
Like
45.255
Πόντοι
9.297
στη δουλεια εχω εναν τυπο που γαμαει,αληθεια εχει γκομενες,εμφανιση οκ,αδυνατος αλλα οχι γυμναστηριακος,μιλαει παρα πολυ και συνεχεια,σ εσημειο να σου σαπει τα νευρα,το παιζει και λιγο ξερολας,λοιπον τι παρατησρησα,οποτε μιαλαει στο τηλ με τη γκομενα του μιλαει πως μιλαμε εμεςισ εφιλο μας,η οπως μιλας σε ενα μικρο παιδακι,μου εχει κανει εντυπωση,επισης της τραγουδαει στο τηλ ραγουδια,πραγμα που μου φανηκε λιγο γελοιο,α κα επισης ειανι λη μερα σε μεσεντζερ και ιντα και στελνει βιντεο αβερτα σε αντρες και γυναικες χρονια πολλα κουκλα μου και τετοια,επισης τη γκομενα του την ηξερε χρονια μου εχει πει πριν τα φτιξουν,αυτα για το ποιοι γμαανε σε αυτη τη χωρα,οτι ειδα λεω..
Ο τύπος το παίζει ολίγον Β male γιατί αλλιώς ΔΕΝ...
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.819
Like
17.862
Πόντοι
3.656
Εν τω μεταξύ ήμουν έξω προηγουμένως,μαγαζιά-καφετέριες όλα φουλ.Και πολύ μουνί έξω.Όταν γυρνάνε οι φοιτήτριες για γιορτές,ψιλοζωντανεύει και η επαρχία.Κι όταν φεύγουν...ξανανεκρώνει:sad2:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.546
Κριτικές
62
Like
45.255
Πόντοι
9.297
Εν τω μεταξύ ήμουν έξω προηγουμένως,μαγαζιά-καφετέριες όλα φουλ.Και πολύ μουνί έξω.Όταν γυρνάνε οι φοιτήτριες για γιορτές,ψιλοζωντανεύει και η επαρχία.Κι όταν φεύγουν...ξανανεκρώνει:sad2:
Ισχύει...όμως όλο και κάτι μένει πίσω όταν φεύγουν οι φοιτήτριες.
 

bookworm

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2023
Μηνύματα
406
Κριτικές
3
Like
434
Πόντοι
21
Iσως έπεσες σε παρθένες η σε απολύτως αφοσιωμένες στις σπουδές τους....
πληροφορικη πανεπιστημιο μου εχουν πει να μη φλερταρω κοπελες γιατι ειναι κουκουρουκου,κατι θα ξερουν.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εν τω μεταξύ ήμουν έξω προηγουμένως,μαγαζιά-καφετέριες όλα φουλ.Και πολύ μουνί έξω.Όταν γυρνάνε οι φοιτήτριες για γιορτές,ψιλοζωντανεύει και η επαρχία.Κι όταν φεύγουν...ξανανεκρώνει:sad2:
την επεσες σε καμια?ή μονο ματι?
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.546
Κριτικές
62
Like
45.255
Πόντοι
9.297
Ναι,μένουν οι παντρεμένες...και η ψωλαρία :sad2:
Μπορεί να βρεθεί καμμία παντρεμένη που να θέλει να δοκιμάσει φρέσκο κρέας...μην έχεις αναστολές και ορμα σε όποια σε γυαλίσει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom