Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.455
Κριτικές
14
Like
4.577
Πόντοι
746
ναι αλλα οι κοπελες που εχω στο τμημα μου ειναι ξενερωτες και βλαμμενες,σα να μη θελουν να γαμηθουν ενα πραγμα

Φίλε και οι κοπέλες στο τμήμα μου 25 χρόνια πριν ήταν το ίδιο ξενέρωτες και το ίδιο βλαμμένες...

Οι Αμοιβαδες εξελίχθηκαν πιο γρήγορα από τις Ελλεηνιδες
 

bookworm

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2023
Μηνύματα
406
Κριτικές
3
Like
434
Πόντοι
21
Φίλε οι κοπέλες στο τμήμα μου 25 χρόνια πριν ήταν το ίδιο ξενέρωτες και το ίδιο βλαμμένες...

Οι Αμοιβαδες εξελίχθηκαν πιο γρήγορα από τις Ελλεηνιδες
αστα να πανε,μιξοπαρθενες ρε μλκ,παω σε μια και μου λεει δε σε θελω γιατι δε εχεις χιουμορ,παω σε μια αλλη και της μιλαγα με σοβαρο υφος και αυτη γελαγε σα αυτιστικο επειδη της ελεγα παω για μπανιο στα ταδε μερη και οταν της ειπα να προχωρησουμε ειπε δε θελω(οχι επειδη δε της αρεσα αλλα γιατι ηταν μιξοπαρθενα),μια αλλη μου εδωσε ινστα,της ειπα γεια στο σπιτι και το ατομο μπλοκαρει επιτοπου χωρις να της κανω κατι(τοτε βρε σαβουρα τι μου το εδωσες αφου δε ηθελες?).
 
Τελευταία τροποποίηση:

bookworm

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2023
Μηνύματα
406
Κριτικές
3
Like
434
Πόντοι
21
Δύσκολο στην επαρχία τύπε
ολα δυσκολα τα βλεπεις,στη γκρινια ομως πρωτος και καλυτερος,κανε κινησεις και οτι καταφερεις στη τελικη.Αμα βλεπεις οτι δε σου καθονται οι εξω πας σε οικους ανοχης προκειμμενου να μη μεινεις αγαμητος σα μαλακας.Κανε ομως προσπαθειες ωστε να φυγεις χορτατος απο τη ζωη σε μεγαλη ηλικια,εσυ τα εχεις παρατησει ολα ουτε σε πουτανες και δε κανεις προσπαθειες στις εξω και μονο γκρινιαζεις.Καταλαβαινεις οτι αυτο που κανεις ειναι κουραστικο και για σενα και για εμας εδω που μας δειχνεις ενα προφιλ ανθρωπου που δε κανει καμια προσπαθεια και μονο γκρινιαζει.
 

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
983
Like
3.147
Πόντοι
446
αμα γαμανε καθε μερα χεστηκαν που τους εχουν κανει δουλους,σκοπος ειναι να λυσουν το θεμα του γαμησιου,απαξ και το λυσουν κανουν το μαλακα για να περνανε καλα και τελος,αμα ομως ξερεις περιπτωσεις που ουτε γαμανε και τους κανουν και υπηρετες αυτοι οντως κακοπερνανε,ειναι και ζωα που δε τις χωριζουν.

Ρε μαν άμα σε νοιάζει μόνο το γαμήσι πας και στις πουτανες, και γαμας και κάθε μέρα διαφορετικη χωρίς να σου ζαλίζουν τα αρχιδια
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.712
Κριτικές
6
Like
11.142
Πόντοι
3.936
Oι ελλεινηδες εχουν ανωριμη συμπεριφορα γιατι ειναι τετοια η νοοτροπια στην ελλαδα. Και αυτη η νοοτροπια μπορει να πηγαζει απ τα χρονια της τουρκοκρατιας. Δηλαδη οτι το σεξ ειναι δηθεν κατι προστυχο και κακο. Και επειδη αυτη η συμπεριφορα στο να αλλαζεις συντροφους για δοκιμη και ευχαριστηση ειναι κατακριτεα, (απ το ευρυτερο κοινωνικο συνολο) το εχουν ριξει ολοι/ες στο φαγητο. Σαν υποκαταστατο ευχαριστησης. Και γι αυτο οι περισσοτεροι/ες εχουν παραμελησει τον ευατο τους και ειναι υπερβαροι/ ες γιατι στην χωρα μας δεν υπαρχει σεξουαλικη υγεια. Εαν υπηρχε.. θα γινοταν παιχνιδι παντου. Και επειδη στο φλερτ υπαρχει το στοιχειο του ναρκισισμου οι ανθρωποι θα προσεχαν την εξωτερικη τους εμφανιση και θα ηταν πιο περιποιημενοι και φιτ.
 

pipinokinigos28

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2020
Μηνύματα
91
Κριτικές
21
Like
797
Πόντοι
990
Απλά αυτό μπορείς να το κάνεις μόνο στις μεγάλες πόλεις,επαρχία όχι
παντου τα ιδια ειναι εγω εψαχνα σπιτι για να μεινω γιατι μαρεσει το ψαρεμα κ η σπιτονοικουρα μεπιασε γκομενο αποτελεσμα αλλαξα σπιτι γιατι ηθελα να κανω το κεφι μου με το ψαρεμα κ οχι με το βυζοκολοστοματομουνοσουβαντησμα.
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.037
Πόντοι
96
Εν τω μεταξύ ήμουν έξω προηγουμένως,μαγαζιά-καφετέριες όλα φουλ.Και πολύ μουνί έξω.Όταν γυρνάνε οι φοιτήτριες για γιορτές,ψιλοζωντανεύει και η επαρχία.Κι όταν φεύγουν...ξανανεκρώνει:sad2:
Σε ποιο νομο τυπε μενεςιαν επιτρεπεται?βορεια ελλαδα ειναι νεκροταφειο σκετο,ολα τα μουνακια μετακομισαν Θεσσαλονικη για να τρωνε ψωλες ευκολα και να πηγαινουν για εξοδους και για ψωνια,και στα χωρια εχουν μεινει μονο ψωλαρια
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.037
Πόντοι
96
αστα να πανε,μιξοπαρθενες ρε μλκ,παω σε μια και μου λεει δε σε θελω γιατι δε εχεις χιουμορ,παω σε μια αλλη και της μιλαγα με σοβαρο υφος και αυτη γελαγε σα αυτιστικο επειδη της ελεγα παω για μπανιο στα ταδε μερη και οταν της ειπα να προχωρησουμε ειπε δε θελω(οχι επειδη δε της αρεσα αλλα γιατι ηταν μιξοπαρθενα),μια αλλη μου εδωσε ινστα,της ειπα γεια στο σπιτι και το ατομο μπλοκαρει επιτοπου χωρις να της κανω κατι(τοτε βρε σαβουρα τι μου το εδωσες αφου δε ηθελες?).
Σου εχω τη λυση,φυγε απο τη σχολη αφου δε γαμας και πανε να δουλψεις χαμαλης σε σουπερ μαρκετ που σου προτεινε ενας μυστης εδω μεσα,θα βαρεθεις να γαμας(τη χουφτα σου)
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.771
Πόντοι
2.306
Παρένθεση: είναι άδικο κατά την γνώμη μου, να υπάρχουν επίθετα που απευθύνονται σε ελλεηνιδες, αλλά είναι αρσενικού τύπου. Ο Μπαμπινιωτης ακούει;

Θα έπρεπε να είναι: "παλιοτομαρισες ".
"Μαλακω" ή "μαλακισμενη ". Βλέπεις δίποδο με μουνι στα σκέλια και λένε ή μια στην άλλη "μαλακα ". Τι μαλακα, βρε μαλακω - μαλακισμενη;

Εσύ θες και μουνι και ορθογραφία. Να κλωνοποίησουμε την Βίκυ Φλέσσα.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.367
Κριτικές
18
Like
20.293
Πόντοι
4.546
Τύποι, όπως τα βλέπω εγώ τα πράγματα, πρέπει να υπάρξουν ΔΥΟ σχολές θεωρητικής αλλά και πρακτικής κατεύθυνσης, όσον αφορά τις Ελλεηνίδες, πεσίματα, και τα σχετικά.

Η ΠΡΩΤΗ σχολή, θα έχει επικεφαλή, γκουρού, στρατηγό και καθοδηγητή Ζωής και Σύμπαντος, την cult φυσιογνωμία του μπου, τον Δάσκαλο... τα λόγια περιττεύουν...

Η Δεύτερη σχολή, στην αντίθετη κατεύθυνση από την πρώτη, θα έχει μύστες γκομενικά επιτυχημένους, ψαγμένους και φιλοσοφημένους από το στρατόπεδο της ενεργητικής προσέγγισης των Ελλεηνίδων, που ξέρουν πώς να βάζουν παγίδες στο μυαλό τους... Επειδή το Άστρο του Δασκάλου είναι ανυπέρβλητα άφταστο, στην σχολή αυτή δεν θα υπάρχουν Αρχηγοί, αλλά μια ομάδα πρωτευόντων μπηχτών, άλφα αρσενικών, όπως οι αξιότιμοι τύποι που έδωσαν ρεσιτάλ παραδειγμάτων πετυχημένων πεσιμάτων, στις προηγούμενες απαντήσεις του παρόντος θέματος...

Στο μέλλον, πιθανόν να υπάρξουν και σχίσματα και αιρέσεις, μεταξύ των παραπάνω δύο κύριων σχολών, αλλά για αρχή, ας μείνουμε πιστοί, και πιστοί στις άγιες τούτες ημέρες, στο αρχικό μάγμα της Ζωής, στις δύο μόνο υπερσυμπαντικές σχολές.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.822
Like
17.863
Πόντοι
3.656
Σε ποιο νομο τυπε μενεςιαν επιτρεπεται?βορεια ελλαδα ειναι νεκροταφειο σκετο,ολα τα μουνακια μετακομισαν Θεσσαλονικη για να τρωνε ψωλες ευκολα και να πηγαινουν για εξοδους και για ψωνια,και στα χωρια εχουν μεινει μονο ψωλαρια

Χριστούγεννα,Πάσχα οι περισσότερες γυρνάνε στις πόλεις τους.Εκτος από όσες έχουν τον γκόμενο Θεσσαλονίκη.Απο βδομα΄δα πάλι θα ξαναγίνει νεκροταφείο...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.548
Κριτικές
62
Like
45.256
Πόντοι
9.297
Σε ποιο νομο τυπε μενεςιαν επιτρεπεται?βορεια ελλαδα ειναι νεκροταφειο σκετο,ολα τα μουνακια μετακομισαν Θεσσαλονικη για να τρωνε ψωλες ευκολα και να πηγαινουν για εξοδους και για ψωνια,και στα χωρια εχουν μεινει μονο ψωλαρια
Μην ισοπεδώνεις...Στην Θεσσαλονίκη είναι κυρίως φοιτήτριες που βγάζουν τα μάτια τους με συμφοιτητές τους.
Θα υπάρχουν και άλλες που εργάζονται εκεί αλλά έχοντας μπει στην βιοπάλη ίσως να είναι σχεδόν ασεξουαλ.
Όλο και κάτι θα έχει μείνει στην πιο κοντινή του πόλη ,ας ασχοληθεί με αυτές και αν δεν σταθεί τυχερός ας πάει στα ιδρύματα Θεσαλονικης αφού πρώτα προηγηθεί μια περίοδος συγκεντρώσεως χρημάτων .
Με 100€ μπορείς να έχεις ένα αξιοπρεπές πρόγραμμα με παροχές της τάξεως των 50-60€ και τα υπόλοιπα εισιτήρια πάνε έλα ,κάτι για φαγητό και μια ψιλή για στοίχημα.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.822
Like
17.863
Πόντοι
3.656
Oι ελλεινηδες εχουν ανωριμη συμπεριφορα γιατι ειναι τετοια η νοοτροπια στην ελλαδα. Και αυτη η νοοτροπια μπορει να πηγαζει απ τα χρονια της τουρκοκρατιας. Δηλαδη οτι το σεξ ειναι δηθεν κατι προστυχο και κακο. Και επειδη αυτη η συμπεριφορα στο να αλλαζεις συντροφους για δοκιμη και ευχαριστηση ειναι κατακριτεα, (απ το ευρυτερο κοινωνικο συνολο) το εχουν ριξει ολοι/ες στο φαγητο. Σαν υποκαταστατο ευχαριστησης. Και γι αυτο οι περισσοτεροι/ες εχουν παραμελησει τον ευατο τους και ειναι υπερβαροι/ ες γιατι στην χωρα μας δεν υπαρχει σεξουαλικη υγεια. Εαν υπηρχε.. θα γινοταν παιχνιδι παντου. Και επειδη στο φλερτ υπαρχει το στοιχειο του ναρκισισμου οι ανθρωποι θα προσεχαν την εξωτερικη τους εμφανιση και θα ηταν πιο περιποιημενοι και φιτ.

Πάντως στις νέες γενιές 20+,μην πω κι ένα 70% είναι από γαμήσιμες εως...πολύ γαμήσιμες.Μεγάλη βελτίωση σε σχέση με το...μπαζοπαρελθόν,βγαίνεις έξω και τα καυλάκια κάνουν παρέλαση
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.387
Like
3.705
Πόντοι
456
Πάντως στις νέες γενιές 20+,μην πω κι ένα 70% είναι από γαμήσιμες εως...πολύ γαμήσιμες.Μεγάλη βελτίωση σε σχέση με το...μπαζοπαρελθόν,βγαίνεις έξω και τα καυλάκια κάνουν παρέλαση
ας ειναι καλα τα μεικαπ και τα γυμναστηρια.. για να μην πω οι πλαστικοι χειρουργοι
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.822
Like
17.863
Πόντοι
3.656
Μην ισοπεδώνεις...Στην Θεσσαλονίκη είναι κυρίως φοιτήτριες που βγάζουν τα μάτια τους με συμφοιτητές τους.
Θα υπάρχουν και άλλες που εργάζονται εκεί αλλά έχοντας μπει στην βιοπάλη ίσως να είναι σχεδόν ασεξουαλ.
Όλο και κάτι θα έχει μείνει στην πιο κοντινή του πόλη ,ας ασχοληθεί με αυτές και αν δεν σταθεί τυχερός ας πάει στα ιδρύματα Θεσαλονικης αφού πρώτα προηγηθεί μια περίοδος συγκεντρώσεως χρημάτων .
Με 100€ μπορείς να έχεις ένα αξιοπρεπές πρόγραμμα με παροχές της τάξεως των 50-60€ και τα υπόλοιπα εισιτήρια πάνε έλα ,κάτι για φαγητό και μια ψιλή για στοίχημα.

Είναι και η ηλικία στη μέση.Άλλο πχ να'σαι 40 και άλλο 30.

Αν είσαι 30,έχει κάποιες 25-30 που μπορεί να βρεις πρόσβαση.

Αν είσαι 40...γάμησε τα,δεν υπάρχει τίποτα μετά τα 30 σε γυναίκες,ακόμα και τα μπάζα έχουν παντρευτεί.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.367
Κριτικές
18
Like
20.293
Πόντοι
4.546
ας ειναι καλα τα μεικαπ και τα γυμναστηρια.. για να μην πω οι πλαστικοι χειρουργοι
Μην σου πω και οι Σαουδάραβες και Κουβεϊτιανοί........ (έχει σχέση με το τελευταίο που είπες και ΠΟΥ βρίσκουν τα χρήματα όλες οι πουτανίτσες - διάσημες που είναι ΑΝΕΡΓΕΣ και ΑΕΡΓΕΣ)
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.387
Like
3.705
Πόντοι
456
Μην σου πω και οι Σαουδάραβες και Κουβεϊτιανοί........ (έχει σχέση με το τελευταίο που είπες και ΠΟΥ βρίσκουν τα χρήματα όλες οι πουτανίτσες - διάσημες που είναι ΑΝΕΡΓΕΣ και ΑΕΡΓΕΣ)
εχει και πυρφοροελληνάρες που τα πληρωνουν μην νομιζεις.....
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.548
Κριτικές
62
Like
45.256
Πόντοι
9.297
Είναι και η ηλικία στη μέση.Άλλο πχ να'σαι 40 και άλλο 30.

Αν είσαι 30,έχει κάποιες 25-30 που μπορεί να βρεις πρόσβαση.

Αν είσαι 40...γάμησε τα,δεν υπάρχει τίποτα μετά τα 30 σε γυναίκες,ακόμα και τα μπάζα έχουν παντρευτεί.
Μα αυτό λέω...μια παντρεμένη στα 40 περίπου αν βλέπεται αλλά είναι παραμελημένη θα σε βλέπει σαν κουλούρι στην Πλατεία Αριστοτέλους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom