Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
905
Like
1.839
Πόντοι
206
Ο ALX79 αν βρίσκεται σε μεγαλοφοιτητουπολη η σε τουριστικό νησί απλώς βρίσκει και κάνει ....έξω από εκεί τα γράμματα είναι αλλιώς...είμαι και θέμα τύχης που είσαι.
Αθήνα
Η ουσία, τύπε, είναι οτι ο γαμών πληρώνει. Είτε σε μπουρδέλο, είτε σε call girl/city tour, είτε σε πιάτσες, studio, μασσάζ, είτε σε σχέση/γκόμενα/σύζυγο.
Απο καταβολής αυτού που λέμε χρήμα, το γαμήσι είναι το πλέον κερδοφόρο εμπόρευμα, μακράν.
Για μάς, είναι οι Ελλεηνίδες, αντίστοιχη slang πιστεύω, υπάρχει για κάθε ντόπια "ιδα" ανα χώρα
πάνω κάτω ναι
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.455
Κριτικές
14
Like
4.577
Πόντοι
746
Για μάς, είναι οι Ελλεηνίδες, αντίστοιχη slang πιστεύω, υπάρχει για κάθε ντόπια "ιδα" ανα χώρα

Συναγωνιστή ... έχω ταξιδέψει και ζήσει σε πολλά μέρη του κόσμου...
Σαν τις Ελλε-η-νιδες δεν υπάρχουν πουθενά

Τα λευτα που θα πληρώσεις στα μουνια είναι παντου τα ίδια
Αλλά το value for money διαφέρει πολύ ανάλογα με την χώρα
 

Dsar263

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
942
Κριτικές
32
Like
10.147
Πόντοι
3.436
από μικρός στο καμάκι και δεν ήταν λίγες οι φορές που τις έπαιρνα στο ψηστήρι επιτόπου στο δρόμο ή κατέβαινα στα νεανικά μου χρόνια σε άκυρη στάση λεωφορείου για να συνεχίσω το καμάκι
Πλεον πολυ δυσκολα κανω καμακι στον δρομο (σαν "βολεμενος" πια).. .....πριν απο καμια 25αρια χρονια ομως που εκανα τακτικα (δρομο, σε μεσα μαζικης μεταφορας, πλοια κτλ) λοιπον μιλαμε για φοβερη αισθηση το να προσεγγιζεις μια παντελως αγνωστη γυναικα και να της πιανεις κουβεντα .....ακομα και χυλοπιτα αμα ετρωγα παρολα αυτα ενιωθα ξαλαφρωμενος που δεν εκατσα με σταυρωμενα χερια και δεν εμεινα με την απορια.....Μιλαμε η αδρεναλινη στα υψη!!!
 

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
905
Like
1.839
Πόντοι
206
Πλεον πολυ δυσκολα κανω καμακι στον δρομο (σαν "βολεμενος" πια).. .....πριν απο καμια 25αρια χρονια ομως που εκανα τακτικα (δρομο, σε μεσα μαζικης μεταφορας, πλοια κτλ) λοιπον μιλαμε για φοβερη αισθηση το να προσεγγιζεις μια παντελως αγνωστη γυναικα και να της πιανεις κουβεντα .....ακομα και χυλοπιτα αμα ετρωγα παρολα αυτα ενιωθα ξαλαφρωμενος που δεν εκατσα με σταυρωμενα χερια και δεν εμεινα με την απορια.....Μιλαμε η αδρεναλινη στα υψη!!!
Έτσι !
Δώσε για να πάρεις
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.819
Like
17.862
Πόντοι
3.656
Πλεον πολυ δυσκολα κανω καμακι στον δρομο (σαν "βολεμενος" πια).. .....πριν απο καμια 25αρια χρονια ομως που εκανα τακτικα (δρομο, σε μεσα μαζικης μεταφορας, πλοια κτλ) λοιπον μιλαμε για φοβερη αισθηση το να προσεγγιζεις μια παντελως αγνωστη γυναικα και να της πιανεις κουβεντα .....ακομα και χυλοπιτα αμα ετρωγα παρολα αυτα ενιωθα ξαλαφρωμενος που δεν εκατσα με σταυρωμενα χερια και δεν εμεινα με την απορια.....Μιλαμε η αδρεναλινη στα υψη!!!

Απλά αυτό μπορείς να το κάνεις μόνο στις μεγάλες πόλεις,επαρχία όχι
 

bookworm

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2023
Μηνύματα
406
Κριτικές
3
Like
434
Πόντοι
21
ο αλεξ ειναι νεκροθαφτης,αρα εχει λεφτα,και εχει και τα χρονακια του,πιθανον να εχει μεινει στο 1970 που ητανε παιδακι οταν λεει οτι φλερταρει γυναικες στο δρομο και εχει επιτυχια,εγω στη δουλεια βλεπω οτι οσες γυναικες εχουμε τα εχουν με συναδελφους,αρα ιχυει οτι λενε τοσες σελιφες για κυκλους
δυστιχως ισχιει,οσους βλεπεις εξω κανεις δε μιλησε μονος του,ετυχε απλα απο κυκλο να βρει (κοινη παρεα,κοινη δουλεια,κοινο χομπυ οπως τεννυς,σχολες θεατρου)
 

bookworm

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2023
Μηνύματα
406
Κριτικές
3
Like
434
Πόντοι
21
το γαμησε και ψοφησ εο νεκροφαθτης,ετοιμο για θαψιμο το εχει,ακου λεει οι ελλεινιδες του βγηκαν τελεις και η γερμανιδα σκαρτη,βρε μπς και πεθαμενες τις ειχε τις ελεεινιδες που μα ςλεει οτι ηταν ησυχες και πολυ καλες,γιατι ζωντανες δεν νομιζω
ελληνιδες και καλες δε παει μαζι ειλικρινα,το οτι μπορει η γερμανιδα να ηταν λιγο περιεργη δε σημαινει πως οι ελληνιδες ηταν καλυτερες,ελληνιδες και φυσιολογικες δεν...
 

bookworm

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2023
Μηνύματα
406
Κριτικές
3
Like
434
Πόντοι
21
Ο ALX79 αν βρίσκεται σε μεγαλοφοιτητουπολη η σε τουριστικό νησί απλώς βρίσκει και κάνει ....έξω από εκεί τα γράμματα είναι αλλιώς...είμαι και θέμα τύχης που είσαι.
οπου και να βρισκεσαι στη ελλαδα,σε νησι,σε μεγαλουπολη παλι οι ελληνιδες σκατα θα ειναι,τη εχουν τη μαλακια οι ελληνιδες μεσα τους τελος.
 

Mounokolotripidogliftis

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
401
Κριτικές
47
Like
2.496
Πόντοι
3.172
Χρόνια πολλά συνάδελφοι...μην κάνετε το λάθος να περνεις τις γυναίκες στα σοβαρά..πάντα να κοιτάς την προσωπική σου αυτοβελτιωση.. γίνε σαν και αυτές..νάρκισσος και αδιάφορος..έτσι θα κολλήσουν
 

bookworm

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2023
Μηνύματα
406
Κριτικές
3
Like
434
Πόντοι
21
εχεις σκεφτει οτι εισαι αδικος με τις πουτανες ενω παραχαιδευεις τις ελλεινιδες?η πουτανα γαμιεται απο αναγκη,τουλαχιστον στα ντελα,ενω η ελλεινιδα γαμιεται για προσωπικεε φιλοδοξιες,να βρει κανα κοροιδο να την παντρυτει να του τα φαει σε διατροφες καιδωρα.Η Ελλεινιδες δεν χρειαζεται να πανε για δουλεια σε μπουρδελο,πολυ απλα βρισκουν ενα κοροιδο ελληνακο αγαπουλη και του τα μασανε για μια ζωη,τζαμπα σπιτι,τζαμοα λογραριασμοι,τζαμπα θερμανση,τζαμπα αμαξι,τζαμπα ταξιδια,τζαμπα ολα,ελλεινιδες,πουτανες στην ψυχη!!
συμφωνω σε ολα,οι πουτανες κανουν σε τοσους αντρες καλο αρα θα πανε στο παραδεισο.Αν δε υπηρχαν αυτες πολλοι αντρες θα ειχαν αυτοκτονησει απο τη αγαμια,οι ελλεηνιδες μονο το κακο ξερουν να κανουν και το καλο ποτε.Η δουλεια που κανουν οι ιεροδουλες ειναι λειτουργημα,οι εξω οι αχρηστες πανε σε δουλειες οπως καφετερια κλπ κλπ και σε αυτες τις δουλειες δε καθονται πολυ,προτιμουν να βρουν ενα κοροιδο να του τα τρωνε,νοιωθουν οτι χαραμιζονται να δουλευουν.Οι πουτανες κανουν μεγαλη δουλεια,μη παραμυθιαζομαστε,βοηθανε κοσμο να ανεβει ψυχολογικο λεβελ,οι εξω οχι απλα δε βοηθανε το κοσμο να ανεβει λεβελ ψυχολογικο αλλα ριχνουν και το ηδη υπαρχον ακομα πιο χαμηλα.Οποτε pipinokinige28 σταματα τις μαλακιες,εξαλλου τις βριζεις τις πουτανες αλλα μια χαρα βλεπω κριτικες,εισαι πελατης τους και τις κραζεις,μπραβο φοβερη συμπεριφορα.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.546
Κριτικές
62
Like
45.255
Πόντοι
9.297
Χρόνια πολλά συνάδελφοι...μην κάνετε το λάθος να περνεις τις γυναίκες στα σοβαρά..πάντα να κοιτάς την προσωπική σου αυτοβελτιωση.. γίνε σαν και αυτές..νάρκισσος και αδιάφορος..έτσι θα κολλήσουν
Στην Ελλάδα αν δεν κάνεις το πρώτο βήμα ώστε να εκτεθεις δεν έχεις ελπιδα.
Μην περιμένεις να στην πέσει μια νάρκισσος και αδιάφορη εκτός αν είναι υπό την επήρεια ουσιών η φάει κάποια φρίκη .
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.546
Κριτικές
62
Like
45.255
Πόντοι
9.297
@makιs254,
Aγγουρι Καλαβρίας είναι αυτό στην φωτογραφία του προφίλ σου;
Αναζητούσες ίχνη των Ελλήνων της Μάγκνα Γκρετσια ;
 

pipinokinigos28

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2020
Μηνύματα
91
Κριτικές
21
Like
797
Πόντοι
990
εχεις σκεφτει οτι εισαι αδικος με τις πουτανες ενω παραχαιδευεις τις ελλεινιδες?η πουτανα γαμιεται απο αναγκη,τουλαχιστον στα ντελα,ενω η ελλεινιδα γαμιεται για προσωπικεε φιλοδοξιες,να βρει κανα κοροιδο να την παντρυτει να του τα φαει σε διατροφες καιδωρα.Η Ελλεινιδες δεν χρειαζεται να πανε για δουλεια σε μπουρδελο,πολυ απλα βρισκουν ενα κοροιδο ελληνακο αγαπουλη και του τα μασανε για μια ζωη,τζαμπα σπιτι,τζαμοα λογραριασμοι,τζαμπα θερμανση,τζαμπα αμαξι,τζαμπα ταξιδια,τζαμπα ολα,ελλεινιδες,πουτανες στην ψυχη!!
Eνω αμα τα φτιαξεις με την πουτανα θα σου λεει γαμας τζαμπα φιλε πληρωσε τα κοινοχρηστα ενοικειο ρευμα κ ξαφνικα θα σου βρεθει κ ενα μουλικο κ θα λες τι γαμιας ειμααι....... ΟΙ πορνες ειναι επιλογη τους να πουλανε σωμα κ ψυχη να ειναι ηθοποιοι κ μαλιστα απο σχολη στη χωρα τους ...
ΔΕΝ ΑΓΑΠΑΝΕ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΟΙ ΞΕΝΕΣ ΔΕΝ ΑΓΑΠΑΝΕ
ΕΓΩ με πολλους γαμους εχω πειρα .....εχω οικονομικη ευμαρια αλλα κ αμεση επαφη με το χωρο ειχα το πλεονεκτημα ακομα κ να εχω για αρκετο χρονικο διαστημα διαφορες κοπελες κυριως ανατολικου μπλοκ εγω αλλα κ φιλοι μαλιστα ο ενας ειναι κ υπηρεσια ( υπαρχη υπηρεσια που ειναι συμβολαιογραφος - ηταν δικηγορος -ηταν πρωιν ανωτατος δημοσιος υπαλληλος
Οι μονες περιποητικες συμπονετικες αγαπησιαρες που μπορουν να συγκριθουν κ να ταιριαξουν με την ελληνικη κολτουρα ειναι οι φιλιπινεζες
Συμφωνα με στατιστηκα τα περισσοτερα ειδεχθή κ απεχθει εγκληματα οπως τεμαχισμους διαμελησμους θυματων κλπ τα κανουν ΑΠΟ ΤΟ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ ΜΠΛΟΚ.....ειναι κρατικα επισημα στατιστικα κ απο μελετες νομικων υπηρεσιων κ υπηρεσιων ασφαλειας εγκληματολογικων ερευνων κλπ....οπως επισης ειναι οι χειροτερη οδηγοι με τα περισσοτερα τροχαια κ οι περισσοτεροι αλκοολικοι στον πλανητη ( η βικ που αναφεραμε πινει 1.5 λιτρα τσιπουρο την ημερα που το παιρνει απο το παρακειμενο σουπερ στην ιδια οδο μεγ αλεξανδρου 3 μπουκαλια του μισου λιτρου ενα που παιρνει μαζι της οταν παει ενα στη δουλεια ενα οταν γυριζει ΕΙΝΑΙ Η ΜΟΝΗ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ..... , αντε αυτη να την κανεις γυναικα σου με 400 Κ ανδρες στο ενεργητικοτης ..... και χτυπα κ αλλα ...για ναναι στα ποδια της....ΥΠΗΡΕΣΙΑ-ΟΣ την ειχε σπιτομενη γκομενα αυτος μπηκε στο φρεσκο...αυτος επαιρνε τηλ απο μεσα κ αυτη τουλεγε χριστουγεννιατικα με ποιον γαμιεται εκεινη τη στιγμη..... αντε μη σου πω κ για3-4 ΠΟΥΤΑΝΕς ακομα απο κει μεσα ΑΠΟΝΕΣ ΑΣΠΛΑΧΝΕΣ ΑΚΑΡΔΕΣ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟΛΑ ΑΧΑΡΙΣΤΕΣ ΑΛΛΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΓΚΟΜΕΝΟΣ ΤΗΝ ΒΟΗΘΗΣΕ ΣΕ ΧΑΡΤΙΑ ΕΥΡΕΣΗ ΑΛΛΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ ΚΛΠ Κ ΑΠΟΤΙ ΣΥΖΗΤΟΥΣΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥ τον χωρισε απο τη γυναικα του... μιλουσε στο τηλεφωνο κ λεει η πορνη να πω οτι γαμιωμαστε στη γυναικα σου? τακουσε κ τον χωρισε
Αυτες το κερατωμα δεν το εχουν σε τιποτε η ελληνιδα πρεπει νασε προβληματικος ηκατι αλλο να συμβαινει για να σου κανει κατι.
Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΞΕΝΗ ΠΟΥΤΑΝΑ ΔΕ ΦΤΑΝΕΙ ΤΗΝ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΕΛΛΗΝΙΔΑ.....
ΠΑΠΟΥΤΣΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΜΠΑΛΩΜΕΝΟ......
 

Aristippos

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2011
Μηνύματα
380
Like
418
Πόντοι
21
Στην Ελλάδα αν δεν κάνεις το πρώτο βήμα ώστε να εκτεθεις δεν έχεις ελπιδα.
Μην περιμένεις να στην πέσει μια νάρκισσος και αδιάφορη εκτός αν είναι υπό την επήρεια ουσιών η φάει κάποια φρίκη .
Πράγματι πολύ σοφό αυτό που είπες. Το ιδεατό θα ήταν να αραζαμε να ξεκουμπωναμε τα παντελόνια και να ερχόταν η άλλη και να καθόταν πάνω. Αλλά εγώ φοβάμαι ότι μπορεί να εκτεθώ κι εκεί γιατί μπορεί να περάσει κάποιος και να μου πει ότι είμαι μικροτσουτσουνος.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.546
Κριτικές
62
Like
45.255
Πόντοι
9.297
Πράγματι πολύ σοφό αυτό που είπες. Το ιδεατό θα ήταν να αραζαμε να ξεκουμπωναμε τα παντελόνια και να ερχόταν η άλλη και να καθόταν πάνω. Αλλά εγώ φοβάμαι ότι μπορεί να εκτεθώ κι εκεί γιατί μπορεί να περάσει κάποιος και να μου πει ότι είμαι μικροτσουτσουνος.
Σε τσόντες μόνο να κυκλοφορείς και να στην πέσει η άλλη...
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.387
Like
3.705
Πόντοι
456
Ασχετο αλλα για τους men of style τι γνωμη εχετε; Βοηθανε οντως κοσμο ή μπα; Γιατι η απελπισια που βλεπω σε αυτο το νημα (δεν με βγαζω απεξω) νομιζω οτι μπορει να οδηγησει αρκετους σε τετοιες λυσεις
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.546
Κριτικές
62
Like
45.255
Πόντοι
9.297
Ποτέ δεν ξέρεις τι έχει η κάθε μία στο μυαλό της...
Είναι καλό να υπάρχουν καποιοι να μας συμβουλεύουν αλλά το τι εφαρμόζεται στην περίπτωση καθεμιάς είναι ένα θέμα....
 

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.258
Like
1.630
Πόντοι
216
Ασχετο αλλα για τους men of style τι γνωμη εχετε; Βοηθανε οντως κοσμο ή μπα; Γιατι η απελπισια που βλεπω σε αυτο το νημα (δεν με βγαζω απεξω) νομιζω οτι μπορει να οδηγησει αρκετους σε τετοιες λυσεις
Τί λένε αυτοί?
 

trelogiatross

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
78
Like
374
Πόντοι
20
Ασχετο αλλα για τους men of style τι γνωμη εχετε; Βοηθανε οντως κοσμο ή μπα; Γιατι η απελπισια που βλεπω σε αυτο το νημα (δεν με βγαζω απεξω) νομιζω οτι μπορει να οδηγησει αρκετους σε τετοιες λυσεις
Ούτε οι ίδιοι δε γαμάνε ρε τύπε :tooth:
 

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.795
Like
747
Πόντοι
96
Ασχετο αλλα για τους men of style τι γνωμη εχετε; Βοηθανε οντως κοσμο ή μπα; Γιατι η απελπισια που βλεπω σε αυτο το νημα (δεν με βγαζω απεξω) νομιζω οτι μπορει να οδηγησει αρκετους σε τετοιες λυσεις
pua που ξεζουμιζουν τους απελπισμενους:rockon::rockon::rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom