Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.822
Like
17.863
Πόντοι
3.656
Μα αυτό λέω...μια παντρεμένη στα 40 περίπου αν βλέπεται αλλά είναι παραμελημένη θα σε βλέπει σαν κουλούρι στην Πλατεία Αριστοτέλους.

Πάντως κι αυτήν δεν θα την γνωρίσεις...στην καφετέρια

Προφανώς θα πρέπει ή να είστε σε καμια ίδια δουλειά ή να σας συστήσουν άλλοι.
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.455
Κριτικές
14
Like
4.577
Πόντοι
746
Μην σου πω και οι Σαουδάραβες και Κουβεϊτιανοί........ (έχει σχέση με το τελευταίο που είπες και ΠΟΥ βρίσκουν τα χρήματα όλες οι πουτανίτσες - διάσημες που είναι ΑΝΕΡΓΕΣ και ΑΕΡΓΕΣ)

Φιλαράκι οι σαουδαραβες και οι κουβετιανοι γαμανε Ρωσίδες
Και δεν τις γαμανε απλά... τις ξεφτιλίσουν σε βαθμό που δεν φαντάζεσαι


Μόνο οι Ελληναρες ειναι τόσο σαβουρογαμηδες
 

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
10
Like
1.821
Πόντοι
4.180
Τύποι, όπως τα βλέπω εγώ τα πράγματα, πρέπει να υπάρξουν ΔΥΟ σχολές θεωρητικής αλλά και πρακτικής κατεύθυνσης, όσον αφορά τις Ελλεηνίδες, πεσίματα, και τα σχετικά.

Η ΠΡΩΤΗ σχολή, θα έχει επικεφαλή, γκουρού, στρατηγό και καθοδηγητή Ζωής και Σύμπαντος, την cult φυσιογνωμία του μπου, τον Δάσκαλο... τα λόγια περιττεύουν...

Η Δεύτερη σχολή, στην αντίθετη κατεύθυνση από την πρώτη, θα έχει μύστες γκομενικά επιτυχημένους, ψαγμένους και φιλοσοφημένους από το στρατόπεδο της ενεργητικής προσέγγισης των Ελλεηνίδων, που ξέρουν πώς να βάζουν παγίδες στο μυαλό τους... Επειδή το Άστρο του Δασκάλου είναι ανυπέρβλητα άφταστο, στην σχολή αυτή δεν θα υπάρχουν Αρχηγοί, αλλά μια ομάδα πρωτευόντων μπηχτών, άλφα αρσενικών, όπως οι αξιότιμοι τύποι που έδωσαν ρεσιτάλ παραδειγμάτων πετυχημένων πεσιμάτων, στις προηγούμενες απαντήσεις του παρόντος θέματος...

Στο μέλλον, πιθανόν να υπάρξουν και σχίσματα και αιρέσεις, μεταξύ των παραπάνω δύο κύριων σχολών, αλλά για αρχή, ας μείνουμε πιστοί, και πιστοί στις άγιες τούτες ημέρες, στο αρχικό μάγμα της Ζωής, στις δύο μόνο υπερσυμπαντικές σχολές.
Βαλε και εναν τριτο πυλωνα με τιτλο ''Αλλοδαπες: Another way to go''. Υπαρχουν αρκετοι που μπορουν να διδαξουν και ως προς τον τροπο αλλα και ως προς τα οφελη που βλεπουν απο ιδιν εμπειρια
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
Δικέ μου για τον μέσο κλαρινογαμπρό κλαωομούνη beta που πήγε και πλένει πιάτα ή κάνει τον ντελιβερά αυτό ισχύει,γιατί συνήθως είναι λουμπεν και εδώ και εκεί και στην Βόρειο Αμερική και έχουν κολλήματα τύπου "παπούτσι απο τον τόπο σου και ας είναι και μπαλωμένο".Βέβαια ο ίδιος είναι και αυτός που όλο το χρόνο του γίνεται η σουφρα σφεντόνα στην δουλειά και το παίζει ιστορία στο κατσάβραχό του 10 μέρες τον χρόνο.Είναι οι ίδιοι με τα ληλέφωνα των 1,500€ που κάνουν αναπάντητες κτλ κτλ κτλ.Είναι οι επονομαζόμενοι βλαχογερμανοι,βλαχοαμερικάνοι,βλαχοαυστραλοι κτλ κτλ κτλ που είναι γραφικοί και μονο κάτι ηλίθιοι τους έδιναν σημασία.Κάποιος που έχει μια καλή δουλειά εκεί δεν θα μπλέξει με ελλεινίδα,καθώς ξέρει ότι αξίζει κάτι καλύτερο.Ιδιαίτερα τώρα που οι νεότεροι πάνε έξω με πτυχία και μεταπτυχιακά και βγάζουν καλά λέφτά,δεν θα κοιτάξουν το μέσο ελληνομπάζο που μπορεί να είναι εκει.

το δυστυχημα ειναι οτι ο δικος μου ειναι πολυτεχνιτης....με καλο πτυχιο..ολοενα και πιο..περιζητητο....εχει καλη δουλεια στη Γερμανια

ενταξει... περαν πλακας δεν τον κακιζω διοτι και στην Ελλαδα παντοτε ηταν συγκεκριμενης beta νοοτροπιας, oσον αφορα στα μουνια
ολιγαρκης και βολικος με οτι μπαζο περισσευε ως αποφαγι στον κυκλο μας, αλλα και εκτος κυκλου..
.....υποτιμουσε τον εαυτο του και συνηθως ηταν αυλοκολακας αλλων τυπων.....
ενω εμφανισιακα σιγουρα μπορουσε να γαμαει καλυτερες ,δηλαδη μουνια κοντα στο 7-7μιση ανετα..
παντα ηττοπαθης και μπεμπεκης ,ΟΧΙ μιζερος και γκρινιαρης,αλλα ηττοπαθης...
......χαμηλοι στοχοι -χαμηλες προσδοκιες,αρα ουτε γατα ουτε ζημια....

τα ειχε βρει με τον εαυτο του. εγω δε θα μπορουσα να ζησω ετσι ουτε μια μερα στον πλανητη γη...
....δε μπορω την κακομοιρια,τη λουζεριλα ,τον συμβιβασμο....και την αφοσιωση σε μια γυναικα ,ιδιως αν ειναι μπαζο!
τουλαχιστον ειμαι περηφανος που απο την παλια μου παρεα βρεθηκε ο πρωτος που θα επιχειρησει το ....μοιραιο βημα και μετα χαρας πιστοποιω οτι θα ειναι ενας απολυτα πετυχημενος οικογενειαρχης:rockon::coffee::coffee::coffee:

ψεματα βασικα...ειναι ενας ακομη λιγοτερο κολλητος μου,ας το πουμε γνωστος μου...που παντρευτηκε απο τα 25(!!) και εκτοτε τον αποφευγω απο συμπονοια....μια φορα εκανα το λαθος να βγω μαζι του και μαυρισε η ψυχη μου απ΄οσα ακουγαν τα αυτια μου ..
ΑΓΝΩΣΤΟΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΗΣ....ζωη συνταξιουχου απο τα 25 ....:confused::confused::confused:


αυτοι που λες εσυ ειτε στην Ελλαδα -ειτε στο εξωτερικο ειναι τα μεγαλυτερα κομπλεξακια ..σεφ,λαντζιερηδες κλπ
...στο στρατο με το ζορι κρατηθηκα να μην καταληξω στρατοδικειο για κατι τετοια μουνοπανα...που επειδη προτιμουσα σκοπιες παρα μαγειρια, με αποκαλουσαν οπισθοδρομικο...και ειρωνευονταν τον τροπο που μεγαλωσα..και οτι στη σημερινη εποχη οι δουλειες του σπιτιου πρεπει να μοιραζονται....με ρουφιανευαν σε μια υπολοχαγο κιολας!!! η οποια παρολο που τους εδινε δικιο, κατα βαθος κωλοτριβοταν μαζι μου,αν και ηταν παντρεμενη:tooth:
......θα ξερνουσα πανω τους μετα τα σουτια που θα αρπαζαν, αλλα ειναι τυχεροι που απολυομουν(εντος ενος μηνός)
αυτοι πρεπει με προεδρικο διαταγμα να στραπονιαζονται καθε χρονιο στην ΗΜΕΡΑ ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ...απο γυναικες!!!
το κομπλεξ τους δεν ειναι ακαδημαικο ή μορφωτικο...οκ ,καποιοι δεν εχουν την ευκαιρια για σπουδες ή απλως δε γουσταρουν τα γραμματα...κατι απολυτως σεβαστό!
ΑΛΛΟ αυτο ομως και αλλο να σου κουνανε το δαχτυλο ,τη στιγμη που ειναι πουθεναδες...

το κομπλεξ τους καταληγω πως ειναι ....υπαρξιακο ! κατι τετοιοι ειναι το alter ego των φεμινιστριων:uglystupid:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.712
Κριτικές
6
Like
11.142
Πόντοι
3.936
Πάντως στις νέες γενιές 20+,μην πω κι ένα 70% είναι από γαμήσιμες εως...πολύ γαμήσιμες.Μεγάλη βελτίωση σε σχέση με το...μπαζοπαρελθόν,βγαίνεις έξω και τα καυλάκια κάνουν παρέλαση
Στην εφηβεια ολες φυσανε διαχρονικα. Μετα αρχιζει η μασα μπουκα λογω ψυχολογικων και γινονται φακλανες
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.548
Κριτικές
62
Like
45.256
Πόντοι
9.297
το δυστυχημα ειναι οτι ο δικος μου ειναι πολυτεχνιτης....με καλο πτυχιο..ολοενα και πιο..περιζητητο....εχει καλη δουλεια στη Γερμανια

ενταξει... περαν πλακας δεν τον κακιζω διοτι και στην Ελλαδα παντοτε ηταν συγκεκριμενης beta νοοτροπιας, oσον αφορα στα μουνια
ολιγαρκης και βολικος με οτι μπαζο περισσευε ως αποφαγι στον κυκλο μας, αλλα και εκτος κυκλου..
.....υποτιμουσε τον εαυτο του και συνηθως ηταν αυλοκολακας αλλων τυπων.....
ενω εμφανισιακα σιγουρα μπορουσε να γαμαει καλυτερες ,δηλαδη μουνια κοντα στο 7-7μιση ανετα..
παντα ηττοπαθης και μπεμπεκης ,ΟΧΙ μιζερος και γκρινιαρης,αλλα ηττοπαθης...
......χαμηλοι στοχοι -χαμηλες προσδοκιες,αρα ουτε γατα ουτε ζημια....

τα ειχε βρει με τον εαυτο του. εγω δε θα μπορουσα να ζησω ετσι ουτε μια μερα στον πλανητη γη...
....δε μπορω την κακομοιρια,τη λουζεριλα ,τον συμβιβασμο....και την αφοσιωση σε μια γυναικα ,ιδιως αν ειναι μπαζο!
τουλαχιστον ειμαι περηφανος που απο την παλια μου παρεα βρεθηκε ο πρωτος που θα επιχειρησει το ....μοιραιο βημα και μετα χαρας πιστοποιω οτι θα ειναι ενας απολυτα πετυχημενος οικογενειαρχης:rockon::coffee::coffee::coffee:

ψεματα βασικα...ειναι ενας ακομη λιγοτερο κολλητος μου,ας το πουμε γνωστος μου...που παντρευτηκε απο τα 25(!!) και εκτοτε τον αποφευγω απο συμπονοια....μια φορα εκανα το λαθος να βγω μαζι του και μαυρισε η ψυχη μου απ΄οσα ακουγαν τα αυτια μου ..
ΑΓΝΩΣΤΟΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΗΣ....ζωη συνταξιουχου απο τα 25 ....:confused::confused::confused:


αυτοι που λες εσυ ειτε στην Ελλαδα -ειτε στο εξωτερικο ειναι τα μεγαλυτερα κομπλεξακια ..σεφ,λαντζιερηδες κλπ
...στο στρατο με το ζορι κρατηθηκα να μην καταληξω στρατοδικειο για κατι τετοια μουνοπανα...που επειδη προτιμουσα σκοπιες παρα μαγειρια, με αποκαλουσαν οπισθοδρομικο...και ειρωνευονταν τον τροπο που μεγαλωσα..και οτι στη σημερινη εποχη οι δουλειες του σπιτιου πρεπει να μοιραζονται....με ρουφιανευαν σε μια υπολοχαγο κιολας!!! η οποια παρολο που τους εδινε δικιο, κατα βαθος κωλοτριβοταν μαζι μου,αν και ηταν παντρεμενη:tooth:
......θα ξερνουσα πανω τους μετα τα σουτια που θα αρπαζαν, αλλα ειναι τυχεροι που απολυομουν(εντος ενος μηνός)
αυτοι πρεπει με προεδρικο διαταγμα να στραπονιαζονται καθε χρονιο στην ΗΜΕΡΑ ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ...απο γυναικες!!!
το κομπλεξ τους δεν ειναι ακαδημαικο ή μορφωτικο...οκ ,καποιοι δεν εχουν την ευκαιρια για σπουδες ή απλως δε γουταρουν τα γραμματα...κατι απολυτως σεβαστό!
ΑΛΛΟ αυτο ομως και αλλο να σου κουνανε το δαχτυλο ,τη στιγμη που ειναι πουθεναδες...

το κομπλεξ τους καταληγω πως ειναι ....υπαρξιακο ! κατι τετοιοι ειναι το alter ego των φεμινιστριων:uglystupid:
Που υπηρέτησες και βρήκες γυναίκα υπολοχαγό;
Εγώ είδα δύο γυναίκες για δευτερόλεπτα σε όλη μου την θητεία....μια στο ΚΕΠΒ που μου έδωσε αρβύλες η παραλλαγές και μια φευγαλέα την είδα στο κτήριο της Ταξιαρχίας ενώ εφευγα για έξοδο.
Φυσικά δεν υπηρετούσα σε γραφεία Ταξιαρχίας αλλά ήμουν σε μαχιμη υπηρεσία σε Μοίρα .
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.548
Κριτικές
62
Like
45.256
Πόντοι
9.297
Στην εφηβεια ολες φυσανε διαχρονικα. Μετα αρχιζει η μασα μπουκα λογω ψυχολογικων και γινονται φακλανες
Σωστά...οι εγκυμοσύνες δεν τις χαλάνε απαραίτητα .
Ξέρω μιλφαρες απολύτως αξιογαμητες μετά από τρία και τέσσερις εγκυμοσύνες.
Αυτές που μπαζεψαν μετά από έστω μια εγκυμοσύνη κατά κύριο λόγο ήσαν ήδη μπάζα και προ γάμου και εγκυμοσύνης.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.548
Κριτικές
62
Like
45.256
Πόντοι
9.297
Μετά από ΤΡΕΙΣ εγκυμοσύνες...
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.242
Κριτικές
81
Like
8.014
Πόντοι
7.865
το δυστυχημα ειναι οτι ο δικος μου ειναι πολυτεχνιτης....με καλο πτυχιο..ολοενα και πιο..περιζητητο....εχει καλη δουλεια στη Γερμανια

ενταξει... περαν πλακας δεν τον κακιζω διοτι και στην Ελλαδα παντοτε ηταν συγκεκριμενης beta νοοτροπιας, oσον αφορα στα μουνια
ολιγαρκης και βολικος με οτι μπαζο περισσευε ως αποφαγι στον κυκλο μας, αλλα και εκτος κυκλου..
.....υποτιμουσε τον εαυτο του και συνηθως ηταν αυλοκολακας αλλων τυπων.....
ενω εμφανισιακα σιγουρα μπορουσε να γαμαει καλυτερες ,δηλαδη μουνια κοντα στο 7-7μιση ανετα..
παντα ηττοπαθης και μπεμπεκης ,ΟΧΙ μιζερος και γκρινιαρης,αλλα ηττοπαθης...
......χαμηλοι στοχοι -χαμηλες προσδοκιες,αρα ουτε γατα ουτε ζημια....

τα ειχε βρει με τον εαυτο του. εγω δε θα μπορουσα να ζησω ετσι ουτε μια μερα στον πλανητη γη...
....δε μπορω την κακομοιρια,τη λουζεριλα ,τον συμβιβασμο....και την αφοσιωση σε μια γυναικα ,ιδιως αν ειναι μπαζο!
τουλαχιστον ειμαι περηφανος που απο την παλια μου παρεα βρεθηκε ο πρωτος που θα επιχειρησει το ....μοιραιο βημα και μετα χαρας πιστοποιω οτι θα ειναι ενας απολυτα πετυχημενος οικογενειαρχης:rockon::coffee::coffee::coffee:

ψεματα βασικα...ειναι ενας ακομη λιγοτερο κολλητος μου,ας το πουμε γνωστος μου...που παντρευτηκε απο τα 25(!!) και εκτοτε τον αποφευγω απο συμπονοια....μια φορα εκανα το λαθος να βγω μαζι του και μαυρισε η ψυχη μου απ΄οσα ακουγαν τα αυτια μου ..
ΑΓΝΩΣΤΟΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΗΣ....ζωη συνταξιουχου απο τα 25 ....:confused::confused::confused:


αυτοι που λες εσυ ειτε στην Ελλαδα -ειτε στο εξωτερικο ειναι τα μεγαλυτερα κομπλεξακια ..σεφ,λαντζιερηδες κλπ
...στο στρατο με το ζορι κρατηθηκα να μην καταληξω στρατοδικειο για κατι τετοια μουνοπανα...που επειδη προτιμουσα σκοπιες παρα μαγειρια, με αποκαλουσαν οπισθοδρομικο...και ειρωνευονταν τον τροπο που μεγαλωσα..και οτι στη σημερινη εποχη οι δουλειες του σπιτιου πρεπει να μοιραζονται....με ρουφιανευαν σε μια υπολοχαγο κιολας!!! η οποια παρολο που τους εδινε δικιο, κατα βαθος κωλοτριβοταν μαζι μου,αν και ηταν παντρεμενη:tooth:
......θα ξερνουσα πανω τους μετα τα σουτια που θα αρπαζαν, αλλα ειναι τυχεροι που απολυομουν(εντος ενος μηνός)
αυτοι πρεπει με προεδρικο διαταγμα να στραπονιαζονται καθε χρονιο στην ΗΜΕΡΑ ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ...απο γυναικες!!!
το κομπλεξ τους δεν ειναι ακαδημαικο ή μορφωτικο...οκ ,καποιοι δεν εχουν την ευκαιρια για σπουδες ή απλως δε γουταρουν τα γραμματα...κατι απολυτως σεβαστό!
ΑΛΛΟ αυτο ομως και αλλο να σου κουνανε το δαχτυλο ,τη στιγμη που ειναι πουθεναδες...

το κομπλεξ τους καταληγω πως ειναι ....υπαρξιακο ! κατι τετοιοι ειναι το alter ego των φεμινιστριων:uglystupid:
Μια φορά beta,πάντα beta.Και αυτό σε κυνηγάει σε όλες τις πτυχές της ζωής σου και όπου και να πας στον πλανήτη,Προσωπικά ήμουν τυχερός που έφυγα για σπουδές απο το μέρος που γεννηθηκα,καθώς είχαμε φρέσκια μεταπολίτευση τότε και όλες αυτές οι πίπες που μας έχουν περαστεί αμάσητες,τότε ήταν ακόμα στην φτιάξη τους,ιδιαίτερα στην καθυστερημένη επαρχία,όπου οι βλακεία πήγαινε σύννεφο και όλα αυτά τα νεωτεριστικά τα θεωρούσαν πρόοδο,πηγαίνοντας απο το ένα άκρο στο άλλο μέσα σε millisecond.Και πάλ ήμουν τυχερός που τελείωσα τις σπουδές μου όπως έπρεπε και έφυγα για το εξωτερικό σε εποχές που εκεί ήταν τα πράγματα ακόμα σχεδόν ιδανικά.Βεβαια όταν γύρισα,οι λούμπεν βλαχάντεροι στο στρατό, κάποτε που κάναμε 2 χρόνια σχεδόν, με αντιμετώπιζαν σαν παρεία,γιατί δεν ήμουν πίθηκος σαν και δαύτους που το έπαιζαν άντρακλες ντελαμαγκέν και έξω τους γαμούσαν τις γκόμενες ή τις γυναίκες άλλοι αντίστοιχοι πίθηκοι, τους φόρτωναν μπάσταρδα και εκείνοι το ανέχονταν γιατί ήταν beta κερατάδες,οπότε όλο αυτό το υπαρξιακό ξεκώλιασμα έπρεπε να το βγάλουν κάπου και νόμιζαν ότι ένας "φλώρος" που δεν είναι πίθηκος σαν αυτους θα το δεχόταν.Θυμάμαι όταν γύρισα απο ΛΥΒ ως λοχίας απο το Λιτόχωρο τότε, με φωτογραφίες απο μια polaroid σάπια να γαμάω με τον κολλητό μου την γυναίκα του αρχιπήθηκου και να της τρέχουν τα χύσια απο την σκισμένη σουφρα της (σκισμένη όχι απο εμάς,αλλά γενικα,καθώς μάλλον πρέπει να την είχαν γαμήσει όλοι στην ευρύτερη περιοχή).Εκεί μούγκα και αυτός και οι υπόλοιποι.Την παντρεύτηκε,μάθαμε... Ο ντελαμαγκέν,άντρακλας... Αυτοί στραπονάρισμα με πλαστικά καβλιά πάνω απο 35 πόντους και φ100 κάθε χρόνο στην γιορτη της γυναίκας απο μίσανδρες λεσβιάρες φεμιναζί μέχρι να ματώσει ο κώλος τους.Είναι ο λόγος που η Ελλάδα καταστράφηκε οικονομικά και ηθικά και γάμησαν την ζωή των μελλοντικών γενεών,γιατί ανέχτηκαν την κάθε βρωμιάρα,την εκθείασαν, χρεώθηκαν για να την έχουν βασίλισσα όσο έκανε την καριόλα και κατα συνέπεια έκαναν τις κόρες και τις εγγονές τους χειρότερες καριόλες απο δαύτες,με τον beta κερατά να βαράει παλαμάκια,που διέλυσε το μέλλον άλλων που καλούνται να κομφορμιστούν με το χάος που δημιούργησαν οι ίδιοι με την κατωτερότητά τους.
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
Φιλαράκι οι σαουδαραβες και οι κουβετιανοι γαμανε Ρωσίδες
Και δεν τις γαμανε απλά... τις ξεφτιλίσουν σε βαθμό που δεν φαντάζεσαι


Μόνο οι Ελληναρες ειναι τόσο σαβουρογαμηδες

εγω χθες λογω πασχαλινης αγαμιας ...σαβουρογαμησα μια παλια γνωριμη νταρντανα ,42αρα απο τιντερ... χαχα!!

την πετυχα κατα τυχη σε καφετερια ,ηρθε μου μιλησε μονη της αποκρινομενη "απο κοντα τελικα εισαι παλικαρι ψηλο" :2funny:

"σε κυκλοφορω ανετα"....σωπα ρε ναυαγιο που ΕΣΥ θα κυκλοφορησεις εμενα:jerking::jerking::jerking:
αυτη πιο παλια με ειχε μπλοκαρει στο viber, μετα τη γνωριμια στο tinder... επειδη με θεωρουσε ανωριμο και χυδαιο:tooth:
....της κανω μια "εσυ δεν πηγαινες για γαμο???" για να μου απαντησει...."εγω ειμαι κατα του γαμου αγαπη μου":tooth::tooth::tooth:

"ωπα" λεω εδω ειμαστε! επειδη ηταν πολυ εκφυλο ναυγαγιο και επειδη ειχα αγαμιες, πηγα τη βρηκα αργοτερα
...και καταληξαμε σπιτι της! ισως το πιο ευκολο γαμησι που εχω ριξει,μαλλον μηνυμα της Αναστασεως του Κυριου!
οι βυζαρες της με καβλωσαν ρε μπουστη μου...θα εσπαγαν το κουμπι του πουκαμισου της
αν και μου εκμυστηρευτηκε οτι συνηθως φοραει τισερτ απο μεσα,γι αυτον το λογο...:glasses:
τα καταπιε ολα η βρωμιαρα..και τωρα νομιζει οτι θα κανουμε σχεση...ειναι τρελη για δεσιμο....μου προτεινε να παμε Πορτογαλια ή Μαλτα το καλοκαιρι:shockedeyes: και να με πληρωσει,δεν παω!!

....οτι να ναι η τυπισσα!!! το καλο ειναι οτι ειναι οpenminded...
αφησε ανοιχτο το ενδεχομενο να με παιρνει τηλ οταν βγαινει με χωρισμενες φιλες της..
και ειναι αρκετα κοινωνικη (απ 'οσο εψαξα) στην τοπικη κοινωνια. παρτουζιαρα στανταρ.
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
Που υπηρέτησες και βρήκες γυναίκα υπολοχαγό;
Εγώ είδα δύο γυναίκες για δευτερόλεπτα σε όλη μου την θητεία....μια στο ΚΕΠΒ που μου έδωσε αρβύλες η παραλλαγές και μια φευγαλέα την είδα στο κτήριο της Ταξιαρχίας ενώ εφευγα για έξοδο.
Φυσικά δεν υπηρετούσα σε γραφεία Ταξιαρχίας αλλά ήμουν σε μαχιμη υπηρεσία σε Μοίρα .

μετα απο 5 μηνες στον Εβρο,μετατεθηκα Γ'Σωμα....
αλλα εναμιση μηνα πριν απολυθω :headbang: με εστειλαν στην ΠΟΥΤΑΝΑ Λεσχη Αξιωματικων!!!:confused::confused::confused:
η πιο busy Λεσχη πανελλαδικως με ωραρια γαμησε τα, ιδιως τα Σαββατοκυριακα!


μεσα σε αυτες τις 22 μερες που καθισα εκει,τα νευρα μου εφτασαν σε οριακο σημειο:undecided:
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
Είναι και η ηλικία στη μέση.Άλλο πχ να'σαι 40 και άλλο 30.

Αν είσαι 30,έχει κάποιες 25-30 που μπορεί να βρεις πρόσβαση.

Αν είσαι 40...γάμησε τα,δεν υπάρχει τίποτα μετά τα 30 σε γυναίκες,ακόμα και τα μπάζα έχουν παντρευτεί.

καταληγεις καπως ετσι δηλαδη ??? :tooth::dancing::dancing:

 

Aristippos

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2011
Μηνύματα
380
Like
418
Πόντοι
21
εγω χθες λογω πασχαλινης αγαμιας ...σαβουρογαμησα μια παλια γνωριμη νταρντανα ,42αρα απο τιντερ... χαχα!!

την πετυχα κατα τυχη σε καφετερια ,ηρθε μου μιλησε μονη της αποκρινομενη "απο κοντα τελικα εισαι παλικαρι ψηλο" :2funny:

"σε κυκλοφορω ανετα"....σωπα ρε ναυαγιο που ΕΣΥ θα κυκλοφορησεις εμενα:jerking::jerking::jerking:
αυτη πιο παλια με ειχε μπλοκαρει στο viber, μετα τη γνωριμια στο tinder... επειδη με θεωρουσε ανωριμο και χυδαιο:tooth:
....της κανω μια "εσυ δεν πηγαινες για γαμο???" για να μου απαντησει...."εγω ειμαι κατα του γαμου αγαπη μου":tooth::tooth::tooth:

"ωπα" λεω εδω ειμαστε! επειδη ηταν πολυ εκφυλο ναυγαγιο και επειδη ειχα αγαμιες, πηγα τη βρηκα αργοτερα
...και καταληξαμε σπιτι της! ισως το πιο ευκολο γαμησι που εχω ριξει,μαλλον μηνυμα της Αναστασεως του Κυριου!
οι βυζαρες της με καβλωσαν ρε μπουστη μου...θα εσπαγαν το κουμπι του πουκαμισου της
αν και μου εκμυστηρευτηκε οτι συνηθως φοραει τισερτ απο μεσα,γι αυτον το λογο...:glasses:
τα καταπιε ολα η βρωμιαρα..και τωρα νομιζει οτι θα κανουμε σχεση...ειναι τρελη για δεσιμο....μου προτεινε να παμε Πορτογαλια ή Μαλτα το καλοκαιρι:shockedeyes: και να με πληρωσει,δεν παω!!

....οτι να ναι η τυπισσα!!! το καλο ειναι οτι ειναι οpenminded...
αφησε ανοιχτο το ενδεχομενο να με παιρνει τηλ οταν βγαινει με χωρισμενες φιλες της..
και ειναι αρκετα κοινωνικη (απ 'οσο εψαξα) στην τοπικη κοινωνια. παρτουζιαρα στανταρ.
Μπλα μπλα μπλα είδα μια με βυζαρες στο τιντερ και τον εκανα λάστιχο χθες ολη μέρα. Ας περάσει το επόμενο παρατράγουδο.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.822
Like
17.863
Πόντοι
3.656
μετα απο 5 μηνες στον Εβρο,μετατεθηκα Γ'Σωμα....
αλλα εναμιση μηνα πριν απολυθω :headbang: με εστειλαν στην ΠΟΥΤΑΝΑ Λεσχη Αξιωματικων!!!:confused::confused::confused:
η πιο busy Λεσχη πανελλαδικως με ωραρια γαμησε τα, ιδιως τα Σαββατοκυριακα!


μεσα σε αυτες τις 22 μερες που καθισα εκει,τα νευρα μου εφτασαν σε οριακο σημειο:undecided:

Ας έλεγες στο βύσμα να σ'άφηνε Έβρο :tooth:
 

Aristippos

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2011
Μηνύματα
380
Like
418
Πόντοι
21
Μια φορά beta,πάντα beta.Και αυτό σε κυνηγάει σε όλες τις πτυχές της ζωής σου και όπου και να πας στον πλανήτη,Προσωπικά ήμουν τυχερός που έφυγα για σπουδές απο το μέρος που γεννηθηκα,καθώς είχαμε φρέσκια μεταπολίτευση τότε και όλες αυτές οι πίπες που μας έχουν περαστεί αμάσητες,τότε ήταν ακόμα στην φτιάξη τους,ιδιαίτερα στην καθυστερημένη επαρχία,όπου οι βλακεία πήγαινε σύννεφο και όλα αυτά τα νεωτεριστικά τα θεωρούσαν πρόοδο,πηγαίνοντας απο το ένα άκρο στο άλλο μέσα σε millisecond.Και πάλ ήμουν τυχερός που τελείωσα τις σπουδές μου όπως έπρεπε και έφυγα για το εξωτερικό σε εποχές που εκεί ήταν τα πράγματα ακόμα σχεδόν ιδανικά.Βεβαια όταν γύρισα,οι λούμπεν βλαχάντεροι στο στρατό, κάποτε που κάναμε 2 χρόνια σχεδόν, με αντιμετώπιζαν σαν παρεία,γιατί δεν ήμουν πίθηκος σαν και δαύτους που το έπαιζαν άντρακλες ντελαμαγκέν και έξω τους γαμούσαν τις γκόμενες ή τις γυναίκες άλλοι αντίστοιχοι πίθηκοι, τους φόρτωναν μπάσταρδα και εκείνοι το ανέχονταν γιατί ήταν beta κερατάδες,οπότε όλο αυτό το υπαρξιακό ξεκώλιασμα έπρεπε να το βγάλουν κάπου και νόμιζαν ότι ένας "φλώρος" που δεν είναι πίθηκος σαν αυτους θα το δεχόταν.Θυμάμαι όταν γύρισα απο ΛΥΒ ως λοχίας απο το Λιτόχωρο τότε, με φωτογραφίες απο μια polaroid σάπια να γαμάω με τον κολλητό μου την γυναίκα του αρχιπήθηκου και να της τρέχουν τα χύσια απο την σκισμένη σουφρα της (σκισμένη όχι απο εμάς,αλλά γενικα,καθώς μάλλον πρέπει να την είχαν γαμήσει όλοι στην ευρύτερη περιοχή).Εκεί μούγκα και αυτός και οι υπόλοιποι.Την παντρεύτηκε,μάθαμε... Ο ντελαμαγκέν,άντρακλας... Αυτοί στραπονάρισμα με πλαστικά καβλιά πάνω απο 35 πόντους και φ100 κάθε χρόνο στην γιορτη της γυναίκας απο μίσανδρες λεσβιάρες φεμιναζί μέχρι να ματώσει ο κώλος τους.Είναι ο λόγος που η Ελλάδα καταστράφηκε οικονομικά και ηθικά και γάμησαν την ζωή των μελλοντικών γενεών,γιατί ανέχτηκαν την κάθε βρωμιάρα,την εκθείασαν, χρεώθηκαν για να την έχουν βασίλισσα όσο έκανε την καριόλα και κατα συνέπεια έκαναν τις κόρες και τις εγγονές τους χειρότερες καριόλες απο δαύτες,με τον beta κερατά να βαράει παλαμάκια,που διέλυσε το μέλλον άλλων που καλούνται να κομφορμιστούν με το χάος που δημιούργησαν οι ίδιοι με την κατωτερότητά τους.
Μου είχαν σκίσει τη σουφρα οι καραβανάδες γιατί ήμουν απροσάρμοστος. Μια φορά είδα τη γκομενα του αρχιλοχία στη λέσχη αξιωματικών και μετά όταν είχα γερμανικό ασβεστωνα την σκοπιά σκεφτόμενος ότι την πηδουσα με ολη τη σειρά. Ας περάσει το επόμενο παρατράγουδο.
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
Ας έλεγες στο βύσμα να σ'άφηνε Έβρο :tooth:

ΧΙΛΙΕΣ ΦΟΡΑ ΕΒΡΟΛΙΓΚΑ...πιο καλα περασα πανω !

εβαλα το ....βυσμα:jerking2: για να φυγω απο τη Λεσχη,καταλαθος βρεθηκα εκει:tooth::tooth::tooth:

εποχες συριζανελ με ολα τα σκουπιδια αρχιβυσματα! τετοια ηταν τα μουνοπανα της Λεσχης κατα 90%

γιωταδες-μπουληδες-αμπαλα και κακομαθημενα γιδοπουστρακια . να τους βαρας σφαλιαρες ολη μερα ν 'αγγαλιαζει η ψυχη σου !

ακομα και οι αστυνομικοι που ερχονταν εκει ....αρπαχτηκαν μια φορα μαζι τους στο μπαρ! για τοσο καθυστερημενα βυσματα μιλαμε.

οταν εβαζαν Λεξ μεσα στα μαγειρια,εβαζα για σπασιμο Τάσο Μπουγά και σκυλαδικα για σπασιμο....γαμω την αριστεριλα τους:coffee:
 
Τελευταία τροποποίηση:

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
Μπλα μπλα μπλα είδα μια με βυζαρες στο τιντερ και τον εκανα λάστιχο χθες ολη μέρα. Ας περάσει το επόμενο παρατράγουδο.

Αρίστιππε,αυτός σου θυμίζει κάποιον? :dancing:

jizz GIF
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom