Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.258
Like
1.630
Πόντοι
216
Πάρτε μια σύγχρονη Ελλεινιδα που τις περνουν κ συνέντευξη κιόλας για να λέει Π@@@ες .Κριμα που υπάρχουν κ τα μικρά κορίτσια κ βλέπουν αυτό το σκουπίδι να μιλάει.....


Δεν αντιπροσωπεύει αυτό την μέση ελληνίδα.
 

bookworm

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2023
Μηνύματα
406
Κριτικές
3
Like
434
Πόντοι
21
Φαντάσου τι έχει να γίνει αν ο νευρικός πάει με την νευρικιά :grin:
Πάνσοφος ο Θεός που έχει φροντίσει τα όμοια να απωθούνται.
εννοω πως οτι κουσουρι και να εχει ενας αντρας μπορει να βρει εστω μια που να εχει τα αντιστοιχα κουσουρια,για ολους υπαρχει κατι,τωρα γιατι πολλοι δε εχουν βρει ουτε μια ρωτα τις ανικανες ελληνιδες με τα μυαλα τα σαπα που κουβαλανε.
 

bookworm

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2023
Μηνύματα
406
Κριτικές
3
Like
434
Πόντοι
21
Δεν αντιπροσωπεύει αυτό την μέση ελληνίδα.
αν αυτο δε αντιπροσωπευε τη μεση ελληνιδα πιστεψε με δε θα υπηρχαν αντρες να μην εχουν βρει ουτε μια ποτε στη ζωη τους,θα ειχαν βρει ολοι εστω μια,εεε του κερατα πια τοσες γυναικες,μια πρεπει να αντιστοιχει στον καθεναν τουλαχιστον.
 

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.258
Like
1.630
Πόντοι
216
Συμφωνώ ότι το καμάκι δεν έχει αναγνωρισθεί ως άθλημα. :P
Για αυτό οι περισσότεροι δεν έχουν συνειδητοποιήσει ότι πρέπει να το αντιμετωπίσουν ως τέτοιο, πάνε λοιπόν σαν ερασιτέχνες και τρώνε τα μούτρα τους.
Δεν υπάρχει το καμάκι φίλε μου, απ' την στιγμή που έχεις κοιτάξει την γυναίκα και στο πρώτο δευτερόλεπτο ξέρει αν θα κάνεις κίνηση ή όχι.
 

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.258
Like
1.630
Πόντοι
216
αν αυτο δε αντιπροσωπευε τη μεση ελληνιδα πιστεψε με δε θα υπηρχαν αντρες να μην εχουν βρει ουτε μια ποτε στη ζωη τους,θα ειχαν βρει ολοι εστω μια,εεε του κερατα πια τοσες γυναικες,μια πρεπει να αντιστοιχει στον καθεναν τουλαχιστον.
Δυστυχώς δεν δουλεύουν έτσι τα πράγματα.
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.964
Κριτικές
5
Like
8.080
Πόντοι
2.306
Διαβάζουν τα μηνύματά σας στα σόσιαλ οι Ελλ(ε)ηνίδες έτσι που γράφετε σαν πάκια και σας γράφουν στο αιδοίο τους.
Ξεστραβωθείτε πρώτα, που μου θέλετε και γκόμενα!
 

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.258
Like
1.630
Πόντοι
216

bookworm

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2023
Μηνύματα
406
Κριτικές
3
Like
434
Πόντοι
21
Διαβάζουν τα μηνύματά σας στα σόσιαλ οι Ελλ(ε)ηνίδες έτσι που γράφετε σαν πάκια και σας γράφουν στο αιδοίο τους.
Ξεστραβωθείτε πρώτα, που μου θέλετε και γκόμενα!
δε μας παρατας βρε μουνοδουλε?μηπως εισαι ελληνιδα και μας τα λες αυτα?ή μηπως εισαι κανας γλυφτης ελληνιδων μπας και τις γαμησεις?
 

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.258
Like
1.630
Πόντοι
216
δε μας παρατας βρε μουνοδουλε?μηπως εισαι ελληνιδα και μας τα λες αυτα?ή μηπως εισαι κανας γλυφτης ελληνιδων μπας και τις γαμησεις?
Κάποια στιγμή πρέπει να δούμε και τα δικά μας τα χάλια ομως.
 

bookworm

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2023
Μηνύματα
406
Κριτικές
3
Like
434
Πόντοι
21
Κάποια στιγμή πρέπει να δούμε και τα δικά μας τα χάλια ομως.
αλλος γλυφτης απο δω,λες και οι ελληνιδες ειναι ολες με καλο χαρακτηρα ωστε να ριχνουν χ στους αντρες που ειναι ομοιοι τους,αστο τωρα δε σωζεται,εστω μια επρεπε να την ειχαν ολοι μα ολοι εστω μια ομοια τους αλλα μονο στο ελλαδισταν αυτα,αντρες χωρις ουτε μια ποτε.
 

ALX4

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2014
Μηνύματα
263
Like
735
Πόντοι
81
Αν δεν προσπαθησεις μονος σου να "κυνηγήσεις" δεν θα βρεις ποτέ καμια... Κοπελες για σχεση και γαμο ειναι ειδος προς εξαφανιση αλλα για κατι πιο προχειρο χρειαζεται τροπο και κοπο να το διεκδικησεις και οχι να περιμενεις μονο "κύκλους" και "τετράγωνα".
 

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.258
Like
1.630
Πόντοι
216
αλλος γλυφτης απο δω,λες και οι ελληνιδες ειναι ολες με καλο χαρακτηρα ωστε να ριχνουν χ στους αντρες που ειναι ομοιοι τους,αστο τωρα δε σωζεται,εστω μια επρεπε να την ειχαν ολοι μα ολοι εστω μια ομοια τους αλλα μονο στο ελλαδισταν αυτα,αντρες χωρις ουτε μια ποτε.
Ναι ρε μαν, δεν σου λέω, ούτε αυτές είναι εντάξει αλλά αποκλείεται και εμείς να είμαστε μια χαρά μέσα σε όλο αυτό.
 

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
905
Like
1.839
Πόντοι
206
Δεν ξέρω που ψάχνετε για γκομενιλικια και δεν σταυρώνετε καμία, αλλά κάπου τα παραλέτε.
Εκτός και αν περιμένετε να έρθει ουρανοκατέβατη…
από μικρός στο καμάκι και δεν ήταν λίγες οι φορές που τις έπαιρνα στο ψηστήρι επιτόπου στο δρόμο ή κατέβαινα στα νεανικά μου χρόνια σε άκυρη στάση λεωφορείου για να συνεχίσω το καμάκι

Για να μην πείτε ουυυ φιδεμπορα και τα συναφή, 3 γάμους ειχα- εχω και η μια ήταν καλύτερη της άλλης.
 

bookworm

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2023
Μηνύματα
406
Κριτικές
3
Like
434
Πόντοι
21
Ναι ρε μαν, δεν σου λέω, ούτε αυτές είναι εντάξει αλλά αποκλείεται και εμείς να είμαστε μια χαρά μέσα σε όλο αυτό.
δε εχει σημασια τι ειμαστε εμεις,στη τελικη ολοι αυτοι που ειναι παλιοχαρακτηρες ας βρουνε μια ομοια,γυναικες γεματος ο τοπος,χτες βγηκα εξω,πηγαινα εδω γεματο γκομενες,ασε τωρα,ξερω πολυ καλα τι λεω.Στη τελικη ωραια λες φταιμε εμεις γιατι τη πεφταμε στο καθε μπαζο και το καθε μπαζο(χοντρη,κακιά και οτι αλλο θες) πηρε αερα και τωρα ριχνουν χ και μενουν αντρες χωρις ουτε μια εμπειρια σωστα?ας ηταν και αυτες σωστες,μετριοφρων και δυνατες ωστε να μη επηρεαστουν απο τους λιγουρηδες και στο εξωτερικο οι γυναικες εχουν τιγκα στις ευκαιριες αλλα το χαλι των ελληνιδων δε το εχουν.Ξερω ρουμανο μεταναστη που βρηκε ρουμανα μεταναστρια ο οποιος εδω δε τον πλησιαζαν ΚΑΜΙΑ ελληνιδα,μη το ψαχνεις οι ελληνιδες ειναι οι χειροτερες και απο τις ρουμανες και απο τις βουλγαρες και απο οποια εθνικοτητα θες.
 

bookworm

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2023
Μηνύματα
406
Κριτικές
3
Like
434
Πόντοι
21
Δεν ξέρω που ψάχνετε για γκομενιλικια και δεν σταυρώνετε καμία, αλλά κάπου τα παραλέτε.
Εκτός και αν περιμένετε να έρθει ουρανοκατέβατη…
από μικρός στο καμάκι και δεν ήταν λίγες οι φορές που τις έπαιρνα στο ψηστήρι επιτόπου στο δρόμο ή κατέβαινα στα νεανικά μου χρόνια σε άκυρη στάση λεωφορείου για να συνεχίσω το καμάκι

Για να μην πείτε ουυυ φιδεμπορα και τα συναφή, 3 γάμους ειχα- εχω και η μια ήταν καλύτερη της άλλης.
στο δρομο μεταξυ αγνωστων δε προκειται να ριξεις ελληνιδα,μη λεμε και μαλακιες τωρα αλλο να μας λες οτι βρηκες απο κυκλο και αλλο οτι τις εψηνες στο δρομο επιτοπου,ενταξει εδω πολλοι απο λογια αλλο τιποτα,το θεμα ειναι τι ισχιει στη πραγματικοτητα,εσυ μου εκανες τις ελληνιδες ολλανδες ρε μαν.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.001
Πόντοι
3.556
Πάρτε μια σύγχρονη Ελλεινιδα που τις περνουν κ συνέντευξη κιόλας για να λέει Π@@@ες .Κριμα που υπάρχουν κ τα μικρά κορίτσια κ βλέπουν αυτό το σκουπίδι να μιλάει..... δίνει κ συμβουλές για γρήγορο χρήμα.....με τον τρόπο της δυστυχώς θα επηρέασει κάποιες να γίνουν σαν τα μούτρα της κ χειροτερα!!!


Αυτη δεν ειναι η πρωην ξανθια που εβγαινε στις εκπομπες με τον πορνομητσο;
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.243
Like
3.503
Πόντοι
1.706
Δεν υπάρχει το καμάκι φίλε μου, απ' την στιγμή που έχεις κοιτάξει την γυναίκα και στο πρώτο δευτερόλεπτο ξέρει αν θα κάνεις κίνηση ή όχι.
Πρόκειται για ένα παιγνίδι γοητείας, ανεξαρτήτως του αν θα το πεις καμάκι ή κάπως αλλιώς. Το να ξέρει αν θα κάνεις κίνηση ή όχι δεν προδικάζει την επιτυχία του εγχειρήματος. Και δεν παίζεις μόνος σου αλλά υπάρχει και ο ανταγωνισμός. Δεν καταλαβαίνω πού θες να καταλήξεις. Αν νομίζεις ότι δεν είναι άθλημα, μπορείς να μπαίνεις στον αγωνιστικό χώρο απροετοίμαστος και θα δεις τα αποτελέσματα.
 

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
905
Like
1.839
Πόντοι
206
στο δρομο μεταξυ αγνωστων δε προκειται να ριξεις ελληνιδα,μη λεμε και μαλακιες τωρα αλλο να μας λες οτι βρηκες απο κυκλο και αλλο οτι τις εψηνες στο δρομο επιτοπου,ενταξει εδω πολλοι απο λογια αλλο τιποτα,το θεμα ειναι τι ισχιει στη πραγματικοτητα,εσυ μου εκανες τις ελληνιδες ολλανδες ρε μαν.
είμαι 43 και στα 15 που αναφέρομαι δεν είχε ούτε κινητο ούτε οι παρέες ήταν όπως λες, καμάκι straight και πάμε…
Για τις 3 που παντρεύτηκα
1η Γερμανίδα
2η Ελληνίδα - παράλληλα με την Γερμανίδα (ποιος μου την έκανε πάσα οι φίλες της ή οι φίλοι μου ;)
3η Ελληνίδα και 15 χρόνια μικρότερη από τις άλλες 2.
Και καμία δεν με άφησε ούτε γιατί δεν τις γαμαγα μέχρι τελικής πτώσεως ούτε γιατί δεν ειχα δεξιά τσέπη.

Τώρα αν νομίζεις ότι εχω την Giant από πίσω και είμαι ο Γιανγκος Δράκος στα χρήματα, σε 1 Γραφειο τελετων εχω πόστο % επι των κερδών, και δεν είδα καμία από τις 3 να έχει προβλήματα με το τι δουλειά κάνω.
 

bookworm

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2023
Μηνύματα
406
Κριτικές
3
Like
434
Πόντοι
21
είμαι 43 και στα 15 που αναφέρομαι δεν είχε ούτε κινητο ούτε οι παρέες ήταν όπως λες, καμάκι straight και πάμε…
Για τις 3 που παντρεύτηκα
1η Γερμανίδα
2η Ελληνίδα - παράλληλα με την Γερμανίδα (ποιος μου την έκανε πάσα οι φίλες της ή οι φίλοι μου ;)
3η Ελληνίδα και 15 χρόνια μικρότερη από τις άλλες 2.
Και καμία δεν με άφησε ούτε γιατί δεν τις γαμαγα μέχρι τελικής πτώσεως ούτε γιατί δεν ειχα δεξιά τσέπη.

Τώρα αν νομίζεις ότι εχω την Giant από πίσω και είμαι ο Γιανγκος Δράκος στα χρήματα, σε 1 Γραφειο τελετων εχω πόστο % επι των κερδών, και δεν είδα καμία από τις 3 να έχει προβλήματα με το τι δουλειά κάνω.
τα γραφεια τελετων ομως βγαζουν λεφτα,γενικα εχει δουλεια ο κλαδος αυτος,οποτε μαλλον γιαυτο βρηκες και ασε τη γερμανιδα μιλαω για τις παλιοελληνιδες τις φιλοχρηματες μοσχαρες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom