Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 48 άτομα (0 μέλη και 48 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
εγω εχω απορια ο σαντ μαν τι δουλεια κανει, αν κανει. και πως ζει γενικα, αν δε τρολαρει
Γιατι να τρολαρει ο άνθρωπος βρε τύπε? ?Σωστά δεν τα λέει? Δηλαδή εσύ τις βλέπεις τις ελλεινιδες στο χωριό σου ότι είναι. Καλές και τέλειες?? ??
 

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.769
Like
6.919
Πόντοι
1.056
Βάζε άρωμα, κάνε μπάνιο κάθε μερσ. Και ξεκινά γυμναστική Τυπε.. Αν είσαι αγυμναστος. Και δεν έχεις καλή σχέση. Με το νερό που να βρεις ελλεινιδα?? Αλλά ακόμα και εμείς που τα κάνουμε αυτά πάλι δεν βρίσκουμε ελλεινοδα?.. Φαντάσου τώρα να ασταν αγυμναστος βρώμικοι οουτε 200κιλα ελλεινιδα δεν μας κοιταγε?
κανω καθε μερα εννοειται. και βαζω αποσμητικο μασχαλες ρολο και σπρει στο σωμα δυο φορες τη μερα. ακομα και σπιτι να κατσω και δε βγω, δε καθομαι χωρις αρωμα. και απο γυμναστικη μια χαρα ειμαι ζω χωριο, λιγο η δουλεια, περπατηματα, κυνηγια... δεν εχω ιδιαιτερο θεμα με το να βρω γυναικα (εχω ηδη, και αν δεν ειχα αυτη θα ειχα αλλη). αυτη που εχω δεν εχει προβλημα, μαλιστα μου λεει οτι σιγα ιδρωνεις και τι εγινε........ αν ειχα αλλη στην αρχη μπορει να ηταν καπως η φαση.... γενικα ειναι ακραια ενοχλητικο να θες να απολαυσεις τη παρεα καποιας και να ιδρωνεις λογο ζεστης κτλ.......... ειχα βγει με τη δικια μου και με μια φιλη της σαββατο βραδυ στη πολη χειμωνα. εξω ειχε -15, μεσα το μαγαζι πιτα απο κοσμο, συν τα θερμαντικα στο φουλ, ιδρωνα σαν μαλακας. 5 φορες πηγα στο μπανιο να σκουπιστω και να δροσιστω λιγο. μετα αρχησα να βγαινω εξω. πιτα μουνακια μεσα αυτες στο τραπεζι στα σκαμπω εγω ορθιος να περνανε τα μουνακια απο μπροστα και να περνανε ξυστα με τα κωλαρακια τους, πολυ ωραια φαση αλλα εγω μουσκεμα. στο τελος αγανακτησα, νευριασα και εφυγα σπιτι . μου χαλασε ολη η βραδυ. επρεπε να ειχα παρει πετσετα τσεπης:angry:
 

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.769
Like
6.919
Πόντοι
1.056
Γιατι να τρολαρει ο άνθρωπος βρε τύπε? ?Σωστά δεν τα λέει? Δηλαδή εσύ τις βλέπεις τις ελλεινιδες στο χωριό σου ότι είναι. Καλές και τέλειες?? ??
εγω παντως ειχα τις ευκαιριες μου αν και τις απερριπτα διοτι εχω ηδη δεσμο. ο σαντ μαν ειναι αλλη φαση. φυσικα και δεν ειναι ολες καλες και τελειες εχει και τις περιπτωσαρες που δεν ενδιαφεροντε ουτε καν μια καλημερα να σου πουνε. αλλα δεν ειναι ολες ετσι, αλιμονο
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.019
Πόντοι
6.495
Μάγκες, βγαίνετε έξω με σκαρπίνια και μετά απορείτε γιατί δεν σας κάθονται οι γκόμενες; :confused:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.290
Κριτικές
62
Like
44.936
Πόντοι
9.297
Μάγκες, βγαίνετε έξω με σκαρπίνια και μετά απορείτε γιατί δεν σας κάθονται οι γκόμενες; :confused:
Aν οι γκομενες θέλουν καφρους με κουκούλες που λένε όλο "μπρο" εγώ δεν θα ρίξω το επίπεδο μου για να ταιριάξω εκεί.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.290
Κριτικές
62
Like
44.936
Πόντοι
9.297
Όπως είπα και πριν όχι μόνο έχεις τα προς το ζην αλλά έχεις και χρόνο για το bou.και μάλιστα χωρίς απαισιοδοξία αν και όλοι περνάμε δύσκολα για πολλούς και διάφορους λόγους.Τι άλλο να θέλει κάποιος;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.290
Κριτικές
62
Like
44.936
Πόντοι
9.297
Aν οι γκομενες θέλουν καφρους με κουκούλες που λένε όλο "μπρο" εγώ δεν θα ρίξω το επίπεδο μου για να ταιριάξω εκεί.
Στο κάτω κάτω τέτοιοι τύποι είναι δημοφιλείς σε αμυαλα κοριτσάκια ...μόνο αποστροφή θα προκαλούν σε γυναίκες 30+.Με ένα παπούτσι πιο καλό και ένα ωραίο πουκάμισακι εστιάζω εκεί....απλά αδιαφορώ για τους σαχλοκωδωνες...προτιμώ τις θείες τους και τις μάνες τους όχι τις 15-20 χρονες.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.789
Πόντοι
3.656

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.831
Κριτικές
21
Like
10.930
Πόντοι
4.546
Όπως είπα και πριν όχι μόνο έχεις τα προς το ζην αλλά έχεις και χρόνο για το bou.και μάλιστα χωρίς απαισιοδοξία αν και όλοι περνάμε δύσκολα για πολλούς και διάφορους λόγους.Τι άλλο να θέλει κάποιος;
Ο σαντ μαν θα έλεγε γκόμενα. :grin:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Γιατι να τρολαρει ο άνθρωπος βρε τύπε? ?Σωστά δεν τα λέει? Δηλαδή εσύ τις βλέπεις τις ελλεινιδες στο χωριό σου ότι είναι. Καλές και τέλειες?? ??
Τι λεει σωστα ρε απιθανε κι εσυ?
Γιατι τον επιβραβευετε? πώς θα λυσει το προβλημα του οταν βρισκεστε καποιοι και του λετε μπραβο? Νισαφι πια.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.720
Like
14.239
Πόντοι
3.506
δηλαδη στη λαική που φορτώνομαι πατάτες, λάχανα και κουνοουπίδια θα πάω με τα αθλητικά.. στο χασάπη θα πάω με τα αθλητικά, στο σουπερ μάρκετ θα πάω με τα αθλητικά, για καφέ στη γειτονιά θα πάω με τα αθλητικά, στα μπου

Επίσης και εγώ μοιάζω μικρότερος από την ηλικία μου λόγω μη καπνίσματος και μη ιδιαίτερου εναγκαλισμού με τον καναπέ....
Εγώ κυκλοφορώ τελείως χύμα γενικά, το ζητούμενο δεν είναι η εμφάνιση αλλά να εκπέμπεις ερωτισμό και σεξ απηλ , άλλωστε όσες με έχουν βάλει στην ζωή τους κατάλαβαν οτι έιμαι σεξ συμπολ !!!!τα κορίτσια το καταλάβαίνουν αυτό γρήγορα...Εχω την τύχη κι εγώ να μικροδείχνω αλλά η ζωή μου είναι γεμάτη ασωτίες για τις οποίες δεν μετανιώνω καθόλου :headbaning2: :headbaning2: :headbaning2:
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.720
Like
14.239
Πόντοι
3.506
Δεν τα ωραιοποιώ,αλλά αν ήταν έτσι δεν θα'κανε και κανένας σχέση.Και με την Μπελούτσι να'τα χεις,πρέπει να την ανέχεσαι.Όπως φυσικά πρέπει να σε ανέχεται κι αυτή.Εγώ συγκρίνω τη μπακουριά με τη σχέση.Ε ναι,με το να έχεις σχέση σαφώς είσαι πιο ανεβασμένος από το να'σαι μπακούρι.Και δεν μιλάω γι'αυτούς που είναι μπακούρια κατ'επιλογήν αλλά για όσους θέλουν γκόμενα/σύντροφο αλλά δεν βρίσκουν.Η μοναξιά που δεν είναι από επιλογή είναι ψυχοφθόρα.

Για τις 30αρες που λες ότι δεν έχουν σχέση,δε σημαίνει ότι δεν τρώνε και πούτσες απο'δω κι απο'κει,από τα αφεντικά τους,από παντρεμένους,από γυμναστές κλπ.Ειδικά εμφανίσιμες δεν θα μείνουν ποτέ τόσο καιρό αγάμητες.Μπορούν να το κάνουν και το κάνουν.Κι εμεις αν μπορούσαμε να το κάνουμε,δεν θα κάναμε σχέσεις.Ή θα κάναμε αν βρίσκαμε καμια μουνάρα.
Κατσε και βρες τα με τον εαυτό σου, η μοναξιά δεν είναι κάτι που πρέπει να φοβάσαι είναι αναγκάιο καλό, ένας σοφός κάποτε μου είπε αν δεν μπορείς να αντέξεις τον εαυτό σου και την μοναξιά γενικότερα τότε οι σχέσεις σου είναι καταδικασμένες να αποτύχουν !!
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.789
Πόντοι
3.656
Κατσε και βρες τα με τον εαυτό σου, η μοναξιά δεν είναι κάτι που πρέπει να φοβάσαι είναι αναγκάιο καλό, ένας σοφός κάποτε μου είπε αν δεν μπορείς να αντέξεις τον εαυτό σου και την μοναξιά γενικότερα τότε οι σχέσεις σου είναι καταδικασμένες να αποτύχουν !!

Άρα κι εσύ κι ο σοφός μάλλον δεν περάσατε μοναξιά ποτέ
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.001
Πόντοι
5.956
Εγώ κυκλοφορώ τελείως χύμα γενικά, το ζητούμενο δεν είναι η εμφάνιση αλλά να εκπέμπεις ερωτισμό και σεξ απηλ , άλλωστε όσες με έχουν βάλει στην ζωή τους κατάλαβαν οτι έιμαι σεξ συμπολ !!!!τα κορίτσια το καταλάβαίνουν αυτό γρήγορα...Εχω την τύχη κι εγώ να μικροδείχνω αλλά η ζωή μου είναι γεμάτη ασωτίες για τις οποίες δεν μετανιώνω καθόλου :headbaning2: :headbaning2: :headbaning2:
Είσαι αρχηγός!
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.001
Πόντοι
5.956
Πες μου ότι αστειεύσαι...
(δεν έχω δει την ταινία)
Ταινιαρα! ( Φυσικά κι αστειεύομαι...τι νόμιζες ότι στοκαρω κι απειλω - εκβιάζω τις πρώην μου? Δε γίνονται αυτα- την ταινία δεστην άμεσα - qb torrent - πολύ διδακτική ταινία)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom