Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 66 άτομα (0 μέλη και 66 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

Klima

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2021
Μηνύματα
658
Like
4.516
Πόντοι
446
Πάω στη σελίδα γυμνές φωτογραφίες από γυναίκες κοπέλες μας να ανεβάσω καμμία φωτογραφία να περάσει η ώρα μέχρι να βγούμε έξω
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.769
Like
6.915
Πόντοι
1.056
Μόνο στα τιμημένα Βόρεια διαμέρισμα μπορείς να παίζεις μπάλα...δεν σε φαντάζομαι να βγαίνεις μπουρδελοτσαρκα στην Αθήνα.
αθηνα τελευταια φορα πηγα το 08, σταθμο λαρισης και μπουκα σε ταριφα για μεγαλο πευκο. μεσα αθηνα εχω να μπω απο 5 χρονων :2funny: ευτυχως μενω στο πιο κρυο μερος της ελλαδας. που και παλι τα καλοκαιρια ειναι πολυ ζεστα. ειδικα το φετινο..... δε θελω να ξερω τι τραβηξατε εσεις στα πιο ζεστα μερη της χωρας....
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
2
Like
20.999
Πόντοι
6.236
Εμένα πάντως η γυναίκα μου στα 47-48 και με τρία παιδιά ακόμα μετράει...αλλά δεν την αφήνω και εγώ....όταν δεν μου αρέσει κάτι που βάζει της λέω χαλιά είναι και διάφορα άλλα για να την ιντριγκαρο
Πολύ σωστά κάνεις και την ιντριγκάρεις αλλά, νομίζω, δεν λέμε "είναι χάλια", λέμε "το άλλο σου πήγαινε περισσότερο", κλπ
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006

Klima

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2021
Μηνύματα
658
Like
4.516
Πόντοι
446
Πολύ σωστά κάνεις και την ιντριγκάρεις αλλά, νομίζω, δεν λέμε "είναι χάλια", λέμε "το άλλο σου πήγαινε περισσότερο", κλπ
Όχι φίλε αλήθεια λέω ...χαλιά είναι τι λέω ...πολύ Μακριο φόρεμα φορεσες βάλε κοντο
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
2
Like
20.999
Πόντοι
6.236

Klima

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2021
Μηνύματα
658
Like
4.516
Πόντοι
446
Τότε ποια γυναίκα σου μας λες την κοπέλα σου φίλη σου...άλλο το ένα άλλων το άλλο
Και να κάνεις και τίποτα όταν έχεις σχέση δεν είναι κακό ...μπορεί να τσου κάτσει κάτι χωρίς να το κυνηγάς...τι θα κάνεις τοτε
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.001
Πόντοι
5.956
Τότε ποια γυναίκα σου μας λες την κοπέλα σου φίλη σου...άλλο το ένα άλλων το άλλο
Δεν κατάλαβα τι εννοείς, αλλά το θέμα είναι φιλοσοφικό .. στις σχέσεις μου ως επί το πλείστον υπηρξα μονογαμικος γιατί θέλω κι η κοπέλα να ειναι μονογαμικη... Τώρα εντάξει έκανα τις εξαιρέσεις μου άλλα με τον καιρό κατέληξα σε αυτή τη στρατηγική...
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.001
Πόντοι
5.956
Και να κάνεις και τίποτα όταν έχεις σχέση δεν είναι κακό ...μπορεί να τσου κάτσει κάτι χωρίς να το κυνηγάς...τι θα κάνεις τοτε
Για αυτό σου λέω έκανα τις εξαιρέσεις μου...αλλά εντάξει σε περιπτώσεις που αντιμετώπιζα τη σχέση σοβαρά, ήμουν προσεχτικος. .
 

Klima

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2021
Μηνύματα
658
Like
4.516
Πόντοι
446
Εντάξει από τη στιγμή που απαιτώ η γυναίκα να είναι μονογαμική, πρέπει να είμαι κι εγώ..
Και γιατί να είναι μονογαμική...άκου τώρα θεωρία...πας εσύ στη μητέρα σου για φαγητό και σου φτιάχνει το αγαπημένο σου φαγητό...πχ μουσακά....μετά από ένα μήνα πας κάπου για φαγητό και παραγγέλνει μουσακά και είναι καλύτερο από της μητέρα σου ....δηλαδή δεν αγαπάς την μητέρα σου ...κάνε αναγωγή στα δεδομένα γυναίκα γκόμενα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Και γιατί να είναι μονογαμική...άκου τώρα θεωρία...πας εσύ στη μητέρα σου για φαγητό και σου φτιάχνει το αγαπημένο σου φαγητό...πχ μουσακά....μετά από ένα μήνα πας κάπου για φαγητό και παραγγέλνει μουσακά και είναι καλύτερο από της μητέρα σου ....δηλαδή δεν αγαπάς την μητέρα σου ...κάνε αναγωγή στα δεδομένα γυναίκα γκόμενα
Χαχαχαχα...μαλακίες να περνάει η ώρα
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.001
Πόντοι
5.956
Και γιατί να είναι μονογαμική...άκου τώρα θεωρία...πας εσύ στη μητέρα σου για φαγητό και σου φτιάχνει το αγαπημένο σου φαγητό...πχ μουσακά....μετά από ένα μήνα πας κάπου για φαγητό και παραγγέλνει μουσακά και είναι καλύτερο από της μητέρα σου ....δηλαδή δεν αγαπάς την μητέρα σου ...κάνε αναγωγή στα δεδομένα γυναίκα γκόμενα
Αυτες είναι οι απόψεις μου.. τι να κάνω τώρα.. ο καθένας όπως αντιλαμβάνεται τιςκαταστασεις, ενεργεί...
 

Klima

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2021
Μηνύματα
658
Like
4.516
Πόντοι
446
Αυτες είναι οι απόψεις μου.. τι να κάνω τώρα.. ο καθένας όπως αντιλαμβάνεται τιςκαταστασεις, ενεργεί...
Φίλε συζήτηση κάνουμε δεν θα σε πείσω για κάτι δεν λέω εάν είναι σωστό η λάθος ....ηλικία σου εάν θες λες....εγώ στα 52 και έχω δει διάφορα ούτε πολλά ούτε λίγα ....εάν πάλι σε ενοχλώ να σταματήσω την συμμετοχή στην συζήτηση
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
2
Like
20.999
Πόντοι
6.236
Εγώ απλά κερδίζω τις εντυπώσεις γιατί δεν κυκλοφορώ με φόρμες και παντόφλες...
Πολύ καλά κάνεις...
Πιστεύω ότι ο καθένας καλό είναι να ντύνεται όπως νιώθει πιο καλά. Δεν λέω βέβαια, ότι πρέπει να πας, για παράδειγμα, στο δικαστήριο με το δίχαλο, επειδή νιώθεις πιο καλά με αυτό.... Δεν θυμάμαι να έχω κρίνει ποτέ κανέναν για τον τρόπο που ντύνεται. Τα ρούχα πρέπει να τα φοράς και όχι να σε φοράνε.
Εκτός από την ένδυση και την υπόδυση, όμως, καλό είναι να προχωράμε και να καλλιεργούμε και λίγο πιο ουσιαστικά στοιχεία. Αλίμονο, αν για έναν ανθρωπο, έμενα μόνο στο ότι φοράει τακούνια ή σκαρπίνια, ενώ θα ήταν "κακός". Μπορεί να είναι μια πρώτη εικόνα ναι, αλλά επιδιώκω να μην μένω σε αυτήν. Ευτυχώς ή δυστυχώς, τα ράσα δεν κάνουν τον παπά.
 

Συνημμένα

  • 1637436425469.png
    1637436425469.png
    210 KB · Εμφανίσεις: 27

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom