Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 69 άτομα (0 μέλη και 69 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.900
Κριτικές
2
Like
21.019
Πόντοι
6.236
Εντάξει από τη στιγμή που απαιτώ η γυναίκα να είναι μονογαμική, πρέπει να είμαι κι εγώ..
Ο καθένας όπως τη βρίσκει. Και η μονογαμία είναι πολύ όμορφη. Πιστεύω όμως ότι είναι λάθος το να την "απαιτεί" κανείς.
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.900
Κριτικές
2
Like
21.019
Πόντοι
6.236
Φίλε συζήτηση κάνουμε δεν θα σε πείσω για κάτι δεν λέω εάν είναι σωστό η λάθος ....ηλικία σου εάν θες λες....εγώ στα 52 και έχω δει διάφορα ούτε πολλά ούτε λίγα ....εάν πάλι σε ενοχλώ να σταματήσω την συμμετοχή στην συζήτηση
Ο Aristarxos1992 είναι 32. Ετών.
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.001
Πόντοι
5.956
Φίλε συζήτηση κάνουμε δεν θα σε πείσω για κάτι δεν λέω εάν είναι σωστό η λάθος ....ηλικία σου εάν θες λες....εγώ στα 52 και έχω δει διάφορα ούτε πολλά ούτε λίγα ....εάν πάλι σε ενοχλώ να σταματήσω την συμμετοχή στην συζήτηση
Oxi κανένα πρόβλημα 50 -
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.001
Πόντοι
5.956
Ο καθένας όπως τη βρίσκει. Και η μονογαμία είναι πολύ όμορφη. Πιστεύω όμως ότι είναι λάθος το να την "απαιτεί" κανείς.
Σχήμα λόγου είναι...στα πλαίσια μιας σταθερής σχέσης θέλω η σύντροφός να είναι μονογαμική .. αν δεν θέλει να είναι, τότε η σχέση δεν είναι πλέον σταθερή. Αν θέλω μονογαμία και δεν αντέχω να τη μοιράζομαι αποχωρώ ..
Δηλαδή δεν ασκώ βία ώστε η κοπέλα να είναι μονογαμική . ..αν θέλει...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.290
Κριτικές
62
Like
44.936
Πόντοι
9.297
αθηνα τελευταια φορα πηγα το 08, σταθμο λαρισης και μπουκα σε ταριφα για μεγαλο πευκο. μεσα αθηνα εχω να μπω απο 5 χρονων :2funny: ευτυχως μενω στο πιο κρυο μερος της ελλαδας. που και παλι τα καλοκαιρια ειναι πολυ ζεστα. ειδικα το φετινο..... δε θελω να ξερω τι τραβηξατε εσεις στα πιο ζεστα μερη της χωρας....
Από ένα σημείο και μετά απλά κόβονται οι τσάρκες μέχρι να δροσίσει.Παντως εγώ λίγο πριν τις καλοκαιρινές εκλογές του 2019 με την Θεσσαλονίκη στα όρια του καύσωνα είχα την τελευταία μου εμπειρία με την τρισμεγιστη Αφροδίτη ...ευτυχώς υπήρχε κλιματιστικό γιατί μιλάμε για αρκετό ιδρώτα προ και κατά την διάρκεια του αγώνος.
Μεγάλο Πεύκο....και δεν τρουπωσες σε κάνα Λιμενικό η Πυροσβεστική μετά ;
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.900
Κριτικές
2
Like
21.019
Πόντοι
6.236
Σχήμα λόγου είναι...στα πλαίσια μιας σταθερής σχέσης θέλω η σύντροφός να είναι μονογαμική .. αν δεν θέλει να είναι, τότε η σχέση δεν είναι πλέον σταθερή. Αν θέλω μονογαμία και δεν αντέχω να τη μοιράζομαι αποχωρώ ..
Δηλαδή δεν ασκώ βία ώστε η κοπέλα να είναι μονογαμική . ..αν θέλει...
Έχω καταλήξει ότι ο μοναδικός τρόπος για τη μονογαμία, ίσως είναι η ελευθερία (δεν λέω ότι ισχύει σε όλες τις περιπτώσεις)
Καλά, το ότι δεν ασκείς βία εννοείται...
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.001
Πόντοι
5.956
Έχω καταλήξει ότι ο μοναδικός τρόπος για τη μονογαμία, ίσως είναι η ελευθερία (δεν λέω ότι ισχύει σε όλες τις περιπτώσεις)
Καλά, το ότι δεν ασκείς βία εννοείται...
Καταφετγω βέβαια σε ψυχολογική και λεκτική βία, ψυχολογικούς εκβιασμούς, απειλω ότι θα αυτοκτονήσω, την κατηγορώ στους γονείς της κλπ...μέχρι να την πείσω να μείνει μαζί μου έστω και μέσα στη μιζέρια...ως τελικό πλάνο έχω το κόλπο που έκανε η τύπισσα στην ταινία μιζερυ ( σενάριο Στέφεν κινκ)...
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.900
Κριτικές
2
Like
21.019
Πόντοι
6.236
Καταφετγω βέβαια σε ψυχολογική και λεκτική βία, ψυχολογικούς εκβιασμούς, απειλω ότι θα αυτοκτονήσω, την κατηγορώ στους γονείς της κλπ...μέχρι να την πείσω να μείνει μαζί μου έστω και μέσα στη μιζέρια...ως τελικό πλάνο έχω το κόλπο που έκανε η τύπισσα στην ταινία μιζερυ ( σενάριο Στέφεν κινκ)...
Πες μου ότι αστειεύσαι...
(δεν έχω δει την ταινία)
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.290
Κριτικές
62
Like
44.936
Πόντοι
9.297
μπααα δεν εχω ουτε μεσο ουτε απολυτηριο λυκειου.
Πάντως είναι μεγάλη υπόθεση να έχεις δουλειά και να έχεις και χρόνο για το bou...πολλοί δεν έχουν τίποτα από τα δύο ενώ εσύ τα έχεις και τα δύο και μπράβο σου.
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Δεν τα ωραιοποιώ,αλλά αν ήταν έτσι δεν θα'κανε και κανένας σχέση.Και με την Μπελούτσι να'τα χεις,πρέπει να την ανέχεσαι.Όπως φυσικά πρέπει να σε ανέχεται κι αυτή.Εγώ συγκρίνω τη μπακουριά με τη σχέση.Ε ναι,με το να έχεις σχέση σαφώς είσαι πιο ανεβασμένος από το να'σαι μπακούρι.Και δεν μιλάω γι'αυτούς που είναι μπακούρια κατ'επιλογήν αλλά για όσους θέλουν γκόμενα/σύντροφο αλλά δεν βρίσκουν.Η μοναξιά που δεν είναι από επιλογή είναι ψυχοφθόρα.

Για τις 30αρες που λες ότι δεν έχουν σχέση,δε σημαίνει ότι δεν τρώνε και πούτσες απο'δω κι απο'κει,από τα αφεντικά τους,από παντρεμένους,από γυμναστές κλπ.Ειδικά εμφανίσιμες δεν θα μείνουν ποτέ τόσο καιρό αγάμητες.Μπορούν να το κάνουν και το κάνουν.Κι εμεις αν μπορούσαμε να το κάνουμε,δεν θα κάναμε σχέσεις.Ή θα κάναμε αν βρίσκαμε καμια μουνάρα.
Ναι ρε όλες οι ελλεινιδες τρώνε που τα δεν έχουνε έλλειψη από πουτσες αυτές, όπως τα λες θα χωρίσει σήμερα, αύριο έχει βρει άλλον, ο άντρας πο την άλλη είναι αδύνατον να το. Κάνει αυτό..
 

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.769
Like
6.919
Πόντοι
1.056
Πάντως είναι μεγάλη υπόθεση να έχεις δουλειά και να έχεις και χρόνο για το bou...πολλοί δεν έχουν τίποτα από τα δύο ενώ εσύ τα έχεις και τα δύο και μπράβο σου.
αγροτης ειμαι, και το χειμωνα (οταν δεν εχει χιονια και παγωνιες γιατι ειμαι και οδηγος αλατιερας) ξυνομαι το περισσοτερο καιρο, οποτε υπαρχει απλετος χρονος για ιντερνετ ταινιες εξοδους κτλ...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.290
Κριτικές
62
Like
44.936
Πόντοι
9.297
αγροτης ειμαι, και το χειμωνα (οταν δεν εχει χιονια και παγωνιες γιατι ειμαι και οδηγος αλατιερας) ξυνομαι το περισσοτερο καιρο, οποτε υπαρχει απλετος χρονος για ιντερνετ ταινιες εξοδους κτλ...
Αρχοντας είσαι....
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.290
Κριτικές
62
Like
44.936
Πόντοι
9.297
Συμβασιούχος στον Δήμο σου η εθελοντική εργασία προσφέρεις με την αλατιερα!
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Και οι 'απλές καθημερινές κοπέλες' πάνε δες στα fb και τα τιντερ πόσα λιγούρια έχουν.Μπορούν να γαμηθούν κι αυτές όποτε θέλουν αλλά τί φταίμε εμεις αν προτιμάνε δονητές;Και έξω που βγαίνουν,τις βλέπεις σε αγέλες και δεν ασχολούνται με κανέναν.Ο άντρας για να ρίξει πούτσα πρέπει να πάει στο μπουρδέλο να πληρώσει

Επίσης,γκόμενα σε προχωρημένη ηλικία 25-30 αν είναι ντροπαλή και διστακτική,παίζει να'ναι ακόμα παρθένα.Όποια έχει φάει ήδη πούτσα,παύει να είναι ντροπαλή.Παλιότερα υπήρχαν περισσότερες τέτοιες,τώρα δύσκολα να βρεις παρθένα άνω των 20 το πολύ.
Δεν ασχολούνται με κανέναν γιατί έχουνε τον κύκλο τους από 3,4,5 υποψήφιους γαμιαδες που γνώρισαν μέσω γνωστών, κοινής παρέας, άντε μέσω ινστα αν ήτανε πολύ. Πλούσιος ο γαμας.. Εσύ πχ αν είχες ανά πάσα ώρα κια στιγμή 5 μουνίτσες στο. Κινητό σου. Να σου στέλνουμε θα κποταγες την γκόμενές απέξω?? Οχ9, αφού θα ήσουνα χορτασμενος από μουνι.. Δεν κοιτάνε γιατί είναι χορτασμενος από πούτσο, για υτες είναι πολύ απλό να βρουν να φάνε πούτσα, πλούσιο γαμπρό δεν βρίσκουν ευκολα?
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
υπαρχει κατι που να σας εμποδιζει να κοινωνοικοποιηθειτε? εγω αν εμενα σε καποια πολη που εχει ζεστη, δε θα ψαχνομουν ποτε για γκομενα. γιατι εχω ενα προβλημα, ιδρωνω ευκολα, γρηγορα, και πολυ, οταν εχω στρες και κανει ζεστη και ειδικα αν εχει υγρασια. και παντα ξεκιναει απτο μετωπο μεχρι που αρχιζω και σταζω. ξεκιναει και δε σταματαει. που να βγεις με γκομενα για καφε μετα ετσι? και μετα απτο κεφαλι ξεκιναει και στερνο και κοιλια και πλατη κτλ... και οχι δεν ειμαι χοντρος. ειχα παει θεσσ,νικη ενα καλοκαιρι με ενα φιλο και καναμε βολτα απογευμα παραλια. εγινα μουσκεμα και κατσαμε σε παγκακι σε σκια αναμεσα απο πολυκατοικιες για να ηρεμισω. ενω ολοι οι περαστικοι με ανοιχτοχρωμες μπλουζες στεγνοι και ανετοι. υπαρχει κανεις αλλο μαυτο το θεμα?
Βάζε άρωμα, κάνε μπάνιο κάθε μερσ. Και ξεκινά γυμναστική Τυπε.. Αν είσαι αγυμναστος. Και δεν έχεις καλή σχέση. Με το νερό που να βρεις ελλεινιδα?? Αλλά ακόμα και εμείς που τα κάνουμε αυτά πάλι δεν βρίσκουμε ελλεινοδα?.. Φαντάσου τώρα να ασταν αγυμναστος βρώμικοι οουτε 200κιλα ελλεινιδα δεν μας κοιταγε?
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.290
Κριτικές
62
Like
44.936
Πόντοι
9.297
Και άνεργος να είσαι ....μαζεύεις λεφτά και δύο -τρια μανίκια τον χρονο στην Θεσσαλονίκη τα ρίχνεις.Δεν υπάρχει λόγος για ηττοπάθειας.Ισως να μην είστε μακρυά με τον Σαντ μαν.
Εσύ επειδή είσαι σε επαφή με την φύση λειτουργείς χαλαρά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom