Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 64 άτομα (0 μέλη και 64 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.789
Πόντοι
3.656
Το θεμα ειναι οτι τα εχεις σκεφτει καπως στο μυαλο σου και πιστευεις οτι οντως ετσι ειναι τα πραγματα,αλλα δεν ειναι ετσι.Αυτο που θελω να σου πω ειναι οτι εχουν τα συν και τα πλην η σχεση και η μπακουρια οπως λες.Εσυ ομως πιστευεις οτι οποιος ειναι σε μια σχεση τα εχει ολα ενω ενας που ειναι μονος του ειναι ενα βημα πριν την αυτοκτονια.Καμια σχεση.Εγω δεν δεχομαι το δεν μπορει καποιος να βρει γκομενα,δεν θελει ναι,δεν μπορει οχι.Οσο για τις γκομενες που λες εσυ, αυτες ειναι 5-10 που βλεπεις στο ινστα,αυτες οντως παιζει να τρωνε πουτσα απο οποιον θελουν και οποτε θελουν.Εγω μιλαω για απλες καθημερινες κοπελες,αυτες οχι,δεν τρωνε πουτσες απο εδω και απο εκει.Οσες δεν εχουν σχεση με αποσμητικα και βουρτσες την βγαζουν,αντε και κανενα δονητακο.Καμια πουτσα απο εδω και απο εκει μπορεις να ριξεις και εσυ,ψαξου λιγο.

Γνωρισα μια απο Βολο (μεσω κανεσεξ) πριν κανενα μηνα,να μην καθομαι και σου γραφω σεντονι γιατι πρεπει να μπω για μπανιο και να φυγω.Ενα θα σου πω,η κοπελα 27 χρονων,1.77 στα 62 κιλα,μελαχροινη κοπελαρα μιλαμε και ειχε να κανει σεξ κατι χρονια.Αφου την επρηξα κανενα μηνα μεχρι να βρεθουμε,μολις βρεθηκαμε ετρεμε ολοκληρη και δεν μπορουσε να πει κουβεντα,για τετοια ντροπη μιλαμε.Αφου σε μια δοση φοβηθηκα μην λιποθυμησει,χαλαρωσε καλε της λεω,θα παθεις τιποτα.Τι αγχωνεσαι ετσι?Εκει αρχισε να ηρεμει λιγο και αρχισαμε να μιλαμε.Η συντριπτικη πλειοψηφια των ελευθερων κοριτσιων ετσι ειναι,τερμα ντροπαλες και διστακτικες,βαλε και ποσοι ειναι κοτες και δεν κανουν κινηση και μενουν οι μεν να τον παιζουν και οι δε να την βγαζουν με δαχτυλο.Αυτες οι ανετες που περιγραφεις εσυ,που τρωνε πουτσες με ανεση ειναι ελαχιστες και μην ασχολεισαι με αυτες

Και οι 'απλές καθημερινές κοπέλες' πάνε δες στα fb και τα τιντερ πόσα λιγούρια έχουν.Μπορούν να γαμηθούν κι αυτές όποτε θέλουν αλλά τί φταίμε εμεις αν προτιμάνε δονητές;Και έξω που βγαίνουν,τις βλέπεις σε αγέλες και δεν ασχολούνται με κανέναν.Ο άντρας για να ρίξει πούτσα πρέπει να πάει στο μπουρδέλο να πληρώσει

Επίσης,γκόμενα σε προχωρημένη ηλικία 25-30 αν είναι ντροπαλή και διστακτική,παίζει να'ναι ακόμα παρθένα.Όποια έχει φάει ήδη πούτσα,παύει να είναι ντροπαλή.Παλιότερα υπήρχαν περισσότερες τέτοιες,τώρα δύσκολα να βρεις παρθένα άνω των 20 το πολύ.
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.888
Like
1.428
Πόντοι
216
Το θεμα ειναι οτι τα εχεις σκεφτει καπως στο μυαλο σου και πιστευεις οτι οντως ετσι ειναι τα πραγματα,αλλα δεν ειναι ετσι.Αυτο που θελω να σου πω ειναι οτι εχουν τα συν και τα πλην η σχεση και η μπακουρια οπως λες.Εσυ ομως πιστευεις οτι οποιος ειναι σε μια σχεση τα εχει ολα ενω ενας που ειναι μονος του ειναι ενα βημα πριν την αυτοκτονια.Καμια σχεση.Εγω δεν δεχομαι το δεν μπορει καποιος να βρει γκομενα,δεν θελει ναι,δεν μπορει οχι.Οσο για τις γκομενες που λες εσυ, αυτες ειναι 5-10 που βλεπεις στο ινστα,αυτες οντως παιζει να τρωνε πουτσα απο οποιον θελουν και οποτε θελουν.Εγω μιλαω για απλες καθημερινες κοπελες,αυτες οχι,δεν τρωνε πουτσες απο εδω και απο εκει.Οσες δεν εχουν σχεση με αποσμητικα και βουρτσες την βγαζουν,αντε και κανενα δονητακο.Καμια πουτσα απο εδω και απο εκει μπορεις να ριξεις και εσυ,ψαξου λιγο.

Γνωρισα μια απο Βολο (μεσω κανεσεξ) πριν κανενα μηνα,να μην καθομαι και σου γραφω σεντονι γιατι πρεπει να μπω για μπανιο και να φυγω.Ενα θα σου πω,η κοπελα 27 χρονων,1.77 στα 62 κιλα,μελαχροινη κοπελαρα μιλαμε και ειχε να κανει σεξ κατι χρονια.Αφου την επρηξα κανενα μηνα μεχρι να βρεθουμε,μολις βρεθηκαμε ετρεμε ολοκληρη και δεν μπορουσε να πει κουβεντα,για τετοια ντροπη μιλαμε.Αφου σε μια δοση φοβηθηκα μην λιποθυμησει,χαλαρωσε καλε της λεω,θα παθεις τιποτα.Τι αγχωνεσαι ετσι?Εκει αρχισε να ηρεμει λιγο και αρχισαμε να μιλαμε.Η συντριπτικη πλειοψηφια των ελευθερων κοριτσιων ετσι ειναι,τερμα ντροπαλες και διστακτικες,βαλε και ποσοι ειναι κοτες και δεν κανουν κινηση και μενουν οι μεν να τον παιζουν και οι δε να την βγαζουν με δαχτυλο.Αυτες οι ανετες που περιγραφεις εσυ,που τρωνε πουτσες με ανεση ειναι ελαχιστες και μην ασχολεισαι με αυτες

Κοπελα, που ψαχνεται στο 'kanesex', και ειναι τερμα ντροπαλη;;;;
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.789
Πόντοι
3.656
Θα ρωτήσω κάτι από περιέργεια...λέμε για τις Ελληνίδες...εμείς προσέχουμε των ευτο μας η έχουμε πάρει 30 κιλά φοράμε τα ίδια βρακιά τα τελευταία 2 χρόνια....όχι το ίδιο χαχαχα...και δεν αλλάζουμε παπούτσια αλλά φοράμε τα φθαρμένα ...από κοντά θες γυναίκες μας και καινούργια στριγκ θέλουμε και ψηλοτάκουνα κτλ...μήπως βλέπουν εμάς έτσι και αυτές το ίδιο τα παρατάνε

Έξω οι φεμιναζί απ'το φορουμ
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.001
Πόντοι
5.956
Συμφωνώ. Άλλωστε το λέει και το ρητό "άντρας χωρίς κοιλιά, σπίτι δίχως μπαλκόνι", το ίδιο αληθινό με το "γυναίκα χωρίς κώλο, λιμάνι δίχως μώλο"
φοβερό ρητό αυτό με τον μώλο!
 

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.769
Like
6.915
Πόντοι
1.056
υπαρχει κατι που να σας εμποδιζει να κοινωνοικοποιηθειτε? εγω αν εμενα σε καποια πολη που εχει ζεστη, δε θα ψαχνομουν ποτε για γκομενα. γιατι εχω ενα προβλημα, ιδρωνω ευκολα, γρηγορα, και πολυ, οταν εχω στρες και κανει ζεστη και ειδικα αν εχει υγρασια. και παντα ξεκιναει απτο μετωπο μεχρι που αρχιζω και σταζω. ξεκιναει και δε σταματαει. που να βγεις με γκομενα για καφε μετα ετσι? και μετα απτο κεφαλι ξεκιναει και στερνο και κοιλια και πλατη κτλ... και οχι δεν ειμαι χοντρος. ειχα παει θεσσ,νικη ενα καλοκαιρι με ενα φιλο και καναμε βολτα απογευμα παραλια. εγινα μουσκεμα και κατσαμε σε παγκακι σε σκια αναμεσα απο πολυκατοικιες για να ηρεμισω. ενω ολοι οι περαστικοι με ανοιχτοχρωμες μπλουζες στεγνοι και ανετοι. υπαρχει κανεις αλλο μαυτο το θεμα?
 

Klima

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2021
Μηνύματα
658
Like
4.516
Πόντοι
446
Εμένα πάντως η γυναίκα μου στα 47-48 και με τρία παιδιά ακόμα μετράει...αλλά δεν την αφήνω και εγώ....όταν δεν μου αρέσει κάτι που βάζει της λέω χαλιά είναι και διάφορα άλλα για να την ιντριγκαρο
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.001
Πόντοι
5.956

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.001
Πόντοι
5.956
Υποτιθέμενος σκληρός χύστης, που φόραγε κουστουμιά και πήγαινε στο σουπερμάρκετ να κάνει καμάκι...
στο σούπερ μάρκετ της γειτονιάς μου έχει πάντως κάποιες υπαλλήλους που μετράνε πολύ.. αλλά παντρεμένες...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.289
Κριτικές
62
Like
44.935
Πόντοι
9.297
Θα ρωτήσω κάτι από περιέργεια...λέμε για τις Ελληνίδες...εμείς προσέχουμε των ευτο μας η έχουμε πάρει 30 κιλά φοράμε τα ίδια βρακιά τα τελευταία 2 χρόνια....όχι το ίδιο χαχαχα...και δεν αλλάζουμε παπούτσια αλλά φοράμε τα φθαρμένα ...από κοντά θες γυναίκες μας και καινούργια στριγκ θέλουμε και ψηλοτάκουνα κτλ...μήπως βλέπουν εμάς έτσι και αυτές το ίδιο τα παρατάνε
Εγώ απλά κερδίζω τις εντυπώσεις γιατί δεν κυκλοφορώ με φόρμες και παντόφλες...δυστυχώς καταλήγω ότι όσες είναι διαθέσιμες είναι ναυάγια...για πολλές εγώ είμαι μια περιποιημένη εικόνα που θα προσπεράσει μετά από λίγο και μετά θα φάνε στην μάπα τον "επίσημο" με όλα τα κουσούρια του .
Πάντως στο θέμα της μοναξιάς ισχύει το εξής:αν δεν περνάς καλά μόνος σου μην περιμενεις να περνάει καλά κάποιος μαζί σου.Για μόνους ανθρώπους δεν ενδείκνυνται τα ορθοχοροπηδαδικα....κινηματογράφοι,θέατρα είναι ιδανικές έξοδοι.Πολιτισμενα και μοναχικά μιλφονια( η και πιο μικρές) ενδέχεται να είναι κάπου εκεί...και ο,τι ήθελε προκυψει!:hi:
 

Klima

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2021
Μηνύματα
658
Like
4.516
Πόντοι
446
είμαι κατά των κεράτων πάντως.. τόσο από τους άντρες όσο και από τις γυναίκες..είμαι παραδοσιακός..
Εσύ ναι και καλά κάνεις ...η γυναίκα σου εάν έχεις ....και εγώ σε συζητήσεις τα ίδια λέω ....αλλά είναι και η γυναίκα μου μπροστά
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.789
Πόντοι
3.656
υπαρχει κατι που να σας εμποδιζει να κοινωνοικοποιηθειτε? εγω αν εμενα σε καποια πολη που εχει ζεστη, δε θα ψαχνομουν ποτε για γκομενα. γιατι εχω ενα προβλημα, ιδρωνω ευκολα, γρηγορα, και πολυ, οταν εχω στρες και κανει ζεστη και ειδικα αν εχει υγρασια. και παντα ξεκιναει απτο μετωπο μεχρι που αρχιζω και σταζω. ξεκιναει και δε σταματαει. που να βγεις με γκομενα για καφε μετα ετσι? και μετα απτο κεφαλι ξεκιναει και στερνο και κοιλια και πλατη κτλ... και οχι δεν ειμαι χοντρος. ειχα παει θεσσ,νικη ενα καλοκαιρι με ενα φιλο και καναμε βολτα απογευμα παραλια. εγινα μουσκεμα και κατσαμε σε παγκακι σε σκια αναμεσα απο πολυκατοικιες για να ηρεμισω. ενω ολοι οι περαστικοι με ανοιχτοχρωμες μπλουζες στεγνοι και ανετοι. υπαρχει κανεις αλλο μαυτο το θεμα?

Κοίταξε για θυρεοειδή
 

Klima

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2021
Μηνύματα
658
Like
4.516
Πόντοι
446
χαχα τι πιπα αυτη η σελιδα κανεσεξ. 14+ χιλ αντρες που ψαχνουν γυναικες, και 5 μονο γυναικες που ψαχνουν αντρες με 20 cm πουτσα :2funny: :2funny: :2funny: :jerking: :jerking: :jerking:
Εγώ μπαίνω συχνά στο κανεσεχ....έτσι όπως τα λες είναι ....εάν μπαίνεις συνεχώς τους ξέρεις όλους ....αλλά εγώ στα τόσα χρόνια εγώ πάει με τρία ζευγάρια ....χωρίς λεφτά ...και φυσικά όχι αμέσως ...για καφέ ποτό ξανά ...ξανά ...και μετά ....αλλά οι ποιο πολύ οι γκέι η άντρες που ψάχνουν κάτι ....τι μόνο οι ίδιοι ξέρουν
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.289
Κριτικές
62
Like
44.935
Πόντοι
9.297
υπαρχει κατι που να σας εμποδιζει να κοινωνοικοποιηθειτε? εγω αν εμενα σε καποια πολη που εχει ζεστη, δε θα ψαχνομουν ποτε για γκομενα. γιατι εχω ενα προβλημα, ιδρωνω ευκολα, γρηγορα, και πολυ, οταν εχω στρες και κανει ζεστη και ειδικα αν εχει υγρασια. και παντα ξεκιναει απτο μετωπο μεχρι που αρχιζω και σταζω. ξεκιναει και δε σταματαει. που να βγεις με γκομενα για καφε μετα ετσι? και μετα απτο κεφαλι ξεκιναει και στερνο και κοιλια και πλατη κτλ... και οχι δεν ειμαι χοντρος. ειχα παει θεσσ,νικη ενα καλοκαιρι με ενα φιλο και καναμε βολτα απογευμα παραλια. εγινα μουσκεμα και κατσαμε σε παγκακι σε σκια αναμεσα απο πολυκατοικιες για να ηρεμισω. ενω ολοι οι περαστικοι με ανοιχτοχρωμες μπλουζες στεγνοι και ανετοι. υπαρχει κανεις αλλο μαυτο το θεμα?
Μόνο στα τιμημένα Βόρεια διαμέρισμα μπορείς να παίζεις μπάλα...δεν σε φαντάζομαι να βγαίνεις μπουρδελοτσαρκα στην Αθήνα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom