Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 73 άτομα (0 μέλη και 73 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
2
Like
21.006
Πόντοι
6.236
Βασικά σπανιότατα βγαίνω με αθλητικά για καφέ...δεν είμαι καγκουρας ούτε 20 χρονων.
Υπάρχει αυτή η νοοτροπία γενικά αλλά δεν την υιοθετώ. Δεν θυσιάζω την άνεση στο βωμό της "ομορφιάς" και του στερεοτυπου
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.289
Κριτικές
62
Like
44.933
Πόντοι
9.297
Υπάρχει αυτή η νοοτροπία γενικά αλλά δεν την υιοθετώ. Δεν θυσιάζω την άνεση στο βωμό της "ομορφιάς" και του στερεοτυπου
Και εγώ ....νιώθω άνετα να κυκλοφορώ με σκαρπινακι και να γελάω με τους καφρους που βγαίνουν με παντόφλες το καλοκαίρι.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.789
Πόντοι
3.656
Αν γυναίκα βλέπει άνδρα να φοράει αθλητικά η για καγκουρα θα τον περάσει η για φρικιό του αθλητισμού...μιλάω για γυναίκα άνω των 30.

Κι εγώ αθλητικά φοράω συνέχεια,με σκαρπίνι δεν μπορώ να περπατήσω
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.289
Κριτικές
62
Like
44.933
Πόντοι
9.297
Είμαι σαν τις Σαλονικιες...και στο περίπτερο να πάω δεν θα βγω με φόρμες.Καφροι και καγκουρες δεν περιμένω να καταλάβουν...αυτό ξεκινάει από μικρή ηλικία.Η εξάχρονη κόρη μια φίλης μου λέει στην μαμά της "Μαμά,γιατί αυτός (η) αυτή είναι έτσι;"για σουργελα αρσενικά και θηλυκά που κυκλοφορούν στην Θεσσαλονίκη.Ευτυχως μαθαίνει από μικρή χάρη στην κομψή μαμά της.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.789
Πόντοι
3.656
Είμαι σαν τις Σαλονικιες...και στο περίπτερο να πάω δεν θα βγω με φόρμες.Καφροι και καγκουρες δεν περιμένω να καταλάβουν...αυτό ξεκινάει από μικρή ηλικία.Η εξάχρονη κόρη μια φίλης μου λέει στην μαμά της "Μαμά,γιατί αυτός (η) αυτή είναι έτσι;"για σουργελα αρσενικά και θηλυκά που κυκλοφορούν στην Θεσσαλονίκη.Ευτυχως μαθαίνει από μικρή χάρη στην κομψή μαμά της.

Και μετά όταν βλέπεις τους καφροκάγκουρες με τις μουνάρες δε νιώθεις μαλάκας;
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
Βασικά σπανιότατα βγαίνω με αθλητικά για καφέ...δεν είμαι καγκουρας ούτε 20 χρονων.
Εγώ τύπε φοράω συνέχεια. Γυμνάζομαι καθημερινά όμως και γενικά η μούρη μου δε θυμίζει 50άρη.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.289
Κριτικές
62
Like
44.933
Πόντοι
9.297
Κι εγώ αθλητικά φοράω συνέχεια,με σκαρπίνι δεν μπορώ να περπατήσω
Το σκαρπινι ξεχωρίζει τους άνδρες από τα παιδάκια όπως το ίδιο κάνει και η γόβα για τις γυναίκες που ξεχωρίζουν από τα κοριτσάκια . Χωρίς παρεξήγηση Sub -Zero ...σε εκτιμώ ιδιαίτερα αλλά αν είσαι ανω των 30 και κυκλοφορείς μόνο με αθλητικά ξανακοίταξε το λίγο.....
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.289
Κριτικές
62
Like
44.933
Πόντοι
9.297
Και μετά όταν βλέπεις τους καφροκάγκουρες με τις μουνάρες δε νιώθεις μαλάκας;
Αν πρέπει να κυκλοφορώ σαν τον γιουφτο και με τατουάζ και αξύριστος για να βρω γκόμενα καλύτερα χίλια χρόνια μοναξιάς.....
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.001
Πόντοι
5.956

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.001
Πόντοι
5.956
δηλαδη στη λαική που φορτώνομαι πατάτες, λάχανα και κουνοουπίδια θα πάω με τα αθλητικά.. στο χασάπη θα πάω με τα αθλητικά, στο σουπερ μάρκετ θα πάω με τα αθλητικά, για καφέ στη γειτονιά θα πάω με τα αθλητικά, στα μπουζουκια δεν πάω ούτως ή άλλως..χαχαχα..
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.001
Πόντοι
5.956
Γουστάρουν φρικιά του αθλητισμού τρελά:happy:
Αν δεν το συνδυάζεις βέβαια με μπάκα μέχρι το γόνατο
δε θεωρείσαι σωστός μεσήλικας χωρίς λίγο μπάκα... χρειάζεται το λίγο...χχαχαχαχ..
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.289
Κριτικές
62
Like
44.933
Πόντοι
9.297
δηλαδη στη λαική που φορτώνομαι πατάτες, λάχανα και κουνοουπίδια θα πάω με τα αθλητικά.. στο χασάπη θα πάω με τα αθλητικά, στο σουπερ μάρκετ θα πάω με τα αθλητικά, για καφέ στη γειτονιά θα πάω με τα αθλητικά, στα μπουζουκια δεν πάω ούτως ή άλλως..χαχαχα..
Αν δεν δώσουμε μια νότα ανωτερότητας και κομψότητας στον χασάπη η στο παζάρι γιατί να ζούμε ανάμεσα στους άλλους;Για να περνάμε απαρατήρητοι;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.289
Κριτικές
62
Like
44.933
Πόντοι
9.297
Εγώ τύπε φοράω συνέχεια. Γυμνάζομαι καθημερινά όμως και γενικά η μούρη μου δε θυμίζει 50άρη.
Επίσης και εγώ μοιάζω μικρότερος από την ηλικία μου λόγω μη καπνίσματος και μη ιδιαίτερου εναγκαλισμού με τον καναπέ....
 

Kostas(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
843
Like
1.966
Πόντοι
206
Τον άντρα τον ανεβάζει περισσότερο ψυχολογικά η σχέση γιατί αυτός δυσκολεύεται να βρει.Την γυναίκα δεν την νοιάζει,βρίσκει,χωρίζει,ξαναβρίσκει,ξαναχωρίζει.Ο άντρας αυτό δεν μπορεί να το κάνει,μπορεί να μείνει μπακούρι χρόνια και ψυχολογικά να πέσει στα τάρταρα απ'τη μοναξιά.Και μόνο που σκέφτεσαι ότι σε περιμένει γκόμενα στο σπίτι ή σε παίρνει κάποια τηλέφωνο να δει τί κάνεις ή έχεις κάποια να βγεις μια βόλτα,αυτά από μόνα τους σε ανεβάζουν.Ενώ αν είσαι μπακούρι,μοναξιά μου όλα

Να ξερεις οτι αν σκεφτεσαι ετσι το μονο που καταφερνεις ειναι να κανεις κακο στον εαυτο σου.Αυτο που γραφεις να σε παιρνεις τηλεφωνο να δει τι κανεις και τετοια,αρχιζω να πιστευω οτι οντως δεν ειχες ποτε σου σχεση και φανταζεσαι πως θα ηταν να εχεις αλλα δυστυχως τα φανταζεσαι λαθος.Τα ωραιοποιεις πολυ και δεν ειναι ετσι τα πραγματα.Μπορει να ειναι ετσι στην αρχη,στα μελια που λεμε αλλα μετα θα δεις πως ειναι πραγματικα να ανεχεσαι τον αλλον.Τεσπα,αυτο που εχω να σου πω και αν θες το ακους,μην αφηνεις να σου γινει εμμονη αυτο το πραγμα,οτι μονο με γυναικα θα εισαι ευτυχισμενος και οτι οσοι ειναι σε σχεση ειναι ανεβασμενοι και αλλες τετοιες ασυναρτησιεςΟσο το σκεφτεσαι και οσο σου γινεται εμμονη,τοσο χειροτερα ειναι.

Παρε κανενα φιλο σου και βγες εξω για κανενα καφε,παιξει λιγο με κοπελες και θα σου περασει.Συμβουλη,μην την πεφτεις σε κοπελες που σου αρεσουν,να την πεφτεις σε κοπελες που τους αρεσεις.Δεν ειναι δυσκολο να καταλαβεις ποτε μια κοπελα την ενδιαφερεις.Αν στην φαση που εισαι αρχισεις και τρως και χυλοπιτες,σε βλεπω να δενεις αληθεια καμια πετρα στον λαιμο σου.Επισης πως σας εχει καρφωθει οτι οι κοπελες βρισκουν οποτε θελουν γκομενο και τετοια δεν ξερω.Εγω ειμαι 35 και εχω 4-5 χρονια χωρις σχεση λογω του οτι η τελευταια μου,με πιεσε σε ακραιο βαθμο και ειπα να κανω ενα διαλειμμα.Βεβαια ειχα σκοπο να κρατησει κανενα χρονο αλλα τραβηξε λιγο παραπανω.Τεσπα,το θεμα ειναι οτι ξερω παρα πολλες κοπελες 30 και πανω οι οποιες ειναι ελευθερες τουλαχιστον μια 5ετια.Αν δεν εχεις κυκλο και δεν βγαινεις γενικα,δυσκολο να γνωρισεις κοσμο.Κοπελες και αγορια 20-25 που βγαινουν καθε απογευμα για καφε και καθε Σαββατο στα κλαμπακια,εχουν κυκλο,γνωριμιες,επιλογες.Ετσι ημουν και εγω θυμαμαι,απο τα 20 μεχρι τα 30 ειχα ενα σωρο γνωριμιες με κοπελες.Απο τα 30 και μετα,λιγο η δουλεια,λιγο που αρχιζεις και τα βαριεσαι τα κλαμπ και αυτα,λιγοστευουν οι επιλογες.
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.001
Πόντοι
5.956
Αν δεν δώσουμε μια νότα ανωτερότητας και κομψότητας στον χασάπη η στο παζάρι γιατί να ζούμε ανάμεσα στους άλλους;Για να περνάμε απαρατήρητοι;
σίγουρα, συμφωνώ.. αλλά η λαικη είναι κανά δεκάλεπτο - τέταρτο περπάτημα από το σπίτι και με σκαρπίνια θα μου φύγει ο γοφός...χαχαχα... φορτωμένος με 30 κιλά ψώνια ( τρώω πολύ..) χαχαχ αφού όταν πάω σπίτι οι ωμοι μου καίνε... πρέπει να ξαναρχίσω γυμναστική...
 

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.769
Like
6.915
Πόντοι
1.056
Να ξερεις οτι αν σκεφτεσαι ετσι το μονο που καταφερνεις ειναι να κανεις κακο στον εαυτο σου.Αυτο που γραφεις να σε παιρνεις τηλεφωνο να δει τι κανεις και τετοια,αρχιζω να πιστευω οτι οντως δεν ειχες ποτε σου σχεση και φανταζεσαι πως θα ηταν να εχεις αλλα δυστυχως τα φανταζεσαι λαθος.Τα ωραιοποιεις πολυ και δεν ειναι ετσι τα πραγματα.Μπορει να ειναι ετσι στην αρχη,στα μελια που λεμε αλλα μετα θα δεις πως ειναι πραγματικα να ανεχεσαι τον αλλον.Τεσπα,αυτο που εχω να σου πω και αν θες το ακους,μην αφηνεις να σου γινει εμμονη αυτο το πραγμα,οτι μονο με γυναικα θα εισαι ευτυχισμενος και οτι οσοι ειναι σε σχεση ειναι ανεβασμενοι και αλλες τετοιες ασυναρτησιεςΟσο το σκεφτεσαι και οσο σου γινεται εμμονη,τοσο χειροτερα ειναι.

Παρε κανενα φιλο σου και βγες εξω για κανενα καφε,παιξει λιγο με κοπελες και θα σου περασει.Συμβουλη,μην την πεφτεις σε κοπελες που σου αρεσουν,να την πεφτεις σε κοπελες που τους αρεσεις.Δεν ειναι δυσκολο να καταλαβεις ποτε μια κοπελα την ενδιαφερεις.Αν στην φαση που εισαι αρχισεις και τρως και χυλοπιτες,σε βλεπω να δενεις αληθεια καμια πετρα στον λαιμο σου.Επισης πως σας εχει καρφωθει οτι οι κοπελες βρισκουν οποτε θελουν γκομενο και τετοια δεν ξερω.Εγω ειμαι 35 και εχω 4-5 χρονια χωρις σχεση λογω του οτι η τελευταια μου,με πιεσε σε ακραιο βαθμο και ειπα να κανω ενα διαλειμμα.Βεβαια ειχα σκοπο να κρατησει κανενα χρονο αλλα τραβηξε λιγο παραπανω.Τεσπα,το θεμα ειναι οτι ξερω παρα πολλες κοπελες 30 και πανω οι οποιες ειναι ελευθερες τουλαχιστον μια 5ετια.Αν δεν εχεις κυκλο και δεν βγαινεις γενικα,δυσκολο να γνωρισεις κοσμο.Κοπελες και αγορια 20-25 που βγαινουν καθε απογευμα για καφε και καθε Σαββατο στα κλαμπακια,εχουν κυκλο,γνωριμιες,επιλογες.Ετσι ημουν και εγω θυμαμαι,απο τα 20 μεχρι τα 30 ειχα ενα σωρο γνωριμιες με κοπελες.Απο τα 30 και μετα,λιγο η δουλεια,λιγο που αρχιζεις και τα βαριεσαι τα κλαμπ και αυτα,λιγοστευουν οι επιλογες.
στην αρχη ειναι τα μελια και ο ενθουσιασμος και γουσταρεις. μολις περασει ο καιρος ξεθωριαζει το πραμα. και αν ειναι καμια πριξαρχιδω και αραιωθει και το σεξ, κλαφτα χαραλαμπε.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.289
Κριτικές
62
Like
44.933
Πόντοι
9.297
στην αρχη ειναι τα μελια και ο ενθουσιασμος και γουσταρεις. μολις περασει ο καιρος ξεθωριαζει το πραμα. και αν ειναι καμια πριξαρχιδω και αραιωθει και το σεξ, κλαφτα χαραλαμπε.
Απλά πας αλλού ...γιατί να χαλιεσαι;Η άλλη χάλασε για αυτό φεύγεις μακρυά!
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.789
Πόντοι
3.656
Να ξερεις οτι αν σκεφτεσαι ετσι το μονο που καταφερνεις ειναι να κανεις κακο στον εαυτο σου.Αυτο που γραφεις να σε παιρνεις τηλεφωνο να δει τι κανεις και τετοια,αρχιζω να πιστευω οτι οντως δεν ειχες ποτε σου σχεση και φανταζεσαι πως θα ηταν να εχεις αλλα δυστυχως τα φανταζεσαι λαθος.Τα ωραιοποιεις πολυ και δεν ειναι ετσι τα πραγματα.Μπορει να ειναι ετσι στην αρχη,στα μελια που λεμε αλλα μετα θα δεις πως ειναι πραγματικα να ανεχεσαι τον αλλον.Τεσπα,αυτο που εχω να σου πω και αν θες το ακους,μην αφηνεις να σου γινει εμμονη αυτο το πραγμα,οτι μονο με γυναικα θα εισαι ευτυχισμενος και οτι οσοι ειναι σε σχεση ειναι ανεβασμενοι και αλλες τετοιες ασυναρτησιεςΟσο το σκεφτεσαι και οσο σου γινεται εμμονη,τοσο χειροτερα ειναι.

Παρε κανενα φιλο σου και βγες εξω για κανενα καφε,παιξει λιγο με κοπελες και θα σου περασει.Συμβουλη,μην την πεφτεις σε κοπελες που σου αρεσουν,να την πεφτεις σε κοπελες που τους αρεσεις.Δεν ειναι δυσκολο να καταλαβεις ποτε μια κοπελα την ενδιαφερεις.Αν στην φαση που εισαι αρχισεις και τρως και χυλοπιτες,σε βλεπω να δενεις αληθεια καμια πετρα στον λαιμο σου.Επισης πως σας εχει καρφωθει οτι οι κοπελες βρισκουν οποτε θελουν γκομενο και τετοια δεν ξερω.Εγω ειμαι 35 και εχω 4-5 χρονια χωρις σχεση λογω του οτι η τελευταια μου,με πιεσε σε ακραιο βαθμο και ειπα να κανω ενα διαλειμμα.Βεβαια ειχα σκοπο να κρατησει κανενα χρονο αλλα τραβηξε λιγο παραπανω.Τεσπα,το θεμα ειναι οτι ξερω παρα πολλες κοπελες 30 και πανω οι οποιες ειναι ελευθερες τουλαχιστον μια 5ετια.Αν δεν εχεις κυκλο και δεν βγαινεις γενικα,δυσκολο να γνωρισεις κοσμο.Κοπελες και αγορια 20-25 που βγαινουν καθε απογευμα για καφε και καθε Σαββατο στα κλαμπακια,εχουν κυκλο,γνωριμιες,επιλογες.Ετσι ημουν και εγω θυμαμαι,απο τα 20 μεχρι τα 30 ειχα ενα σωρο γνωριμιες με κοπελες.Απο τα 30 και μετα,λιγο η δουλεια,λιγο που αρχιζεις και τα βαριεσαι τα κλαμπ και αυτα,λιγοστευουν οι επιλογες.

Δεν τα ωραιοποιώ,αλλά αν ήταν έτσι δεν θα'κανε και κανένας σχέση.Και με την Μπελούτσι να'τα χεις,πρέπει να την ανέχεσαι.Όπως φυσικά πρέπει να σε ανέχεται κι αυτή.Εγώ συγκρίνω τη μπακουριά με τη σχέση.Ε ναι,με το να έχεις σχέση σαφώς είσαι πιο ανεβασμένος από το να'σαι μπακούρι.Και δεν μιλάω γι'αυτούς που είναι μπακούρια κατ'επιλογήν αλλά για όσους θέλουν γκόμενα/σύντροφο αλλά δεν βρίσκουν.Η μοναξιά που δεν είναι από επιλογή είναι ψυχοφθόρα.

Για τις 30αρες που λες ότι δεν έχουν σχέση,δε σημαίνει ότι δεν τρώνε και πούτσες απο'δω κι απο'κει,από τα αφεντικά τους,από παντρεμένους,από γυμναστές κλπ.Ειδικά εμφανίσιμες δεν θα μείνουν ποτέ τόσο καιρό αγάμητες.Μπορούν να το κάνουν και το κάνουν.Κι εμεις αν μπορούσαμε να το κάνουμε,δεν θα κάναμε σχέσεις.Ή θα κάναμε αν βρίσκαμε καμια μουνάρα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom