Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (5 μέλη και 28 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,3%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 322 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.958

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.254
Like
24.168
Πόντοι
6.056
εγω αν δουλεψω λιγο τα μπρατσα και λιγο το πανω μερος και χτυπησω και κανα τατου θα μετραω ασχημα

βεβαια μμοιαζω και με τον στειθαμ οπωτε βοηθαει

αλλα χρειαζομαι λιγο ογκο
εχεις φαλακρα?
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Μετά ξεκίνησε ένας φανταστικός διάλογος:

Αυτή: Σαντμαν σου αρέσει αυτό που βλέπεις;
Σαντμαν: Καλό αλλά θα μπορούσες και καλύτερα. Τόση ώρα σε κοιτάω και δεν κοιτάς πίσω. Σε λίγο κατεβαίνω και δεν προλάβαμε να πούμε τίποτα.
Αυτή: Να έρθω μαζί σου εκεί που πας; Κάθε μέρα για καφέ με τις φίλες μου στο ίδιο μέρος, βαρέθηκα.
Σαντμαν: Αποκλείεται, δε σε ξέρω καλά, μπορεί να θες να με κλέψεις. Άσε που μου γράφουν κάτι μαλάκες σε ένα φόρουμ ότι αυτές που πιάνουν μόνες τους κουβέντα έχουν κουσουρακια.
Αυτή: Δε σε καταλαβαίνω, είμαι πέρα για πέρα φυσιολογική, να κοίτα και ποσους followers έχω, θα στο επιβεβαιώσουν.
Σαντμαν: Μαλακίες είναι αυτά, τους έχεις αγοράσει για να κάνεις γκιβεγουη από εταιρίες, δε τρώμε σανό.
Αυτή: Ωραία, που μένεις να πάμε σπίτι σου για σεξ; Τα υπόλοιπα τα λέμε αργότερα.
Σαντμαν: Τρελή είσαι; Να σε δει καμία μάνα μου και να φρικαρει; Μου έχει πει να μη βάζω random γκόμενες μέσα. Ούτε να μου τον δεις ξεκωλο, τίγκα στα παράσημα είσαι. Άντε γεια.
:gay:

Πολλή ώρα τη σκεφτόσουν αυτή τη μαλακία; :jerking2:
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
απλα δεν ειναι ολοι λιγουρια

ειδαν την ξεκωλη και το ξεχασαν την επομενη στιγμη γιατι εχουν και αλλα παγματα να κανουν

εσενα που εισαι παρθενος και απραγος ολη μερα σε στιγματισε :hi:
Καμιά ώρα,θα σκάσει μύτη κανένας μπρατσωμένος γκόμενος της εκάστοτε μορφονιάς και ο Σαντ θα τρέχει σαν τον Φόρεστ Γκάμπ μπας και σωθεί
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.254
Like
24.168
Πόντοι
6.056
Καμιά ώρα,θα σκάσει μύτη κανένας μπρατσωμένος γκόμενος της εκάστοτε μορφονιάς και ο Σαντ θα τρέχει σαν τον Φόρεστ Γκάμπ μπας και σωθεί
ρε βλεπει γκομενα εξω και το κανει θεμα στο μπου

"αλλη μια μερα περασε ειδα ενα ξεκωλο στο αστικο"
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
ρε βλεπει γκομενα εξω και το κανει θεμα στο μπου

"αλλη μια μερα περασε ειδα ενα ξεκωλο στο αστικο"
Μην σου πω κιόλας ότι περίμενε να του την πέσει

Γιατί ως γνωστόν,όλες οι όμορφες τα έχουν με χάλιες
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Καμιά ώρα,θα σκάσει μύτη κανένας μπρατσωμένος γκόμενος της εκάστοτε μορφονιάς και ο Σαντ θα τρέχει σαν τον Φόρεστ Γκάμπ μπας και σωθεί
θα του πει σορυ μαν δεν ηξερα οτι η κοπελα εχει γκομενο (δεν μ ειπε και κατι :tooth: :tooth: ) οποτε θα τελειωσει εκει το θεμα
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.254
Like
24.168
Πόντοι
6.056
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
μαλλον αλλα δεν εχει ουτε "κυκλο" ο μαλακας μας αδικη κενωνια ρε γαμωτο
Κύκλο θέλει?Ορίστε
circle.png
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Και εγώ σου λέω πως όλο και κάποιοι θα έριχναν κλεφτές ματιές και αν δεν ντρέπονταν θα έλεγαν μεγαλόφωνα ''πω πω μια κωλάρα που έχει η παλιοπουτάνα''.

Σχεδόν κάθε άντρας θα έκανε αυτές τις σκέψεις και αν γνώριζε πως δεν υπάρχουν ποινικές/κοινωνικές/ηθικές συνέπειες δεν θα έμενε μόνο στα λόγια και στα κοιτάγματα.

Μα ούτε κι έξω τις κοιτάνε.Εκατό φορές το έχω αναφέρει

Περνάνε τα ξεκώλια μπροστά τους κι αυτοί στο κινητό ή απλανές βλέμμα στο πουθενά.

Οι μόνοι που κοιτάνε είναι κάτι 40ρηδες-50ρηδες,μιλάμε για ανωμαλία,να'χουν ορμές οι γέροι και όχι οι νέοι
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Μα ούτε κι έξω τις κοιτάνε.Εκατό φορές το έχω αναφέρει

Περνάνε τα ξεκώλια μπροστά τους κι αυτοί στο κινητό ή απλανές βλέμμα στο πουθενά.

Οι μόνοι που κοιτάνε είναι κάτι 40ρηδες-50ρηδες,μιλάμε για ανωμαλία,να'χουν ορμές οι γέροι και όχι οι νέοι
τυπε και γω 40ρης ειμαι αλλα θα τη κανω τη κινησουλα...και ας την φαω τι να κανουμε
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.862
Like
2.243
Πόντοι
456
Καλά, βλέπεις κορίτσι-αγόρι χεράκι χεράκι να χαζογελάνε και τελικά βγαίνει ότι είναι στο φιλικό, "κολλητούλες". Από την υπερέκθεση σε βυζιά και μπούτια το χουν κάψει το ένστικτο τα αγόρια.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
εγω αν δουλεψω λιγο τα μπρατσα και λιγο το πανω μερος και χτυπησω και κανα τατου θα μετραω ασχημα

βεβαια μμοιαζω και με τον στειθαμ οπωτε βοηθαει

αλλα χρειαζομαι λιγο ογκο
προσεχε τυπε...προσεχε γιατι οι νεοι περα απο ογκο στα μπρατσα εχουν και αλλου ογκο και αυτο μπορει να στα χαλασει.Ημουν καποτε ενας απο αυτους
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Καλά, βλέπεις κορίτσι-αγόρι χεράκι χεράκι να χαζογελάνε και τελικά βγαίνει ότι είναι στο φιλικό, "κολλητούλες". Από την υπερέκθεση σε βυζιά και μπούτια το χουν κάψει το ένστικτο τα αγόρια.

Χτες είδα γκόμενα λίγο γεματούλα αλλά με ωραίο πρόσωπο χέρι χέρι μ'ενα κοντό πουστράκι (με φτιαγμένα φρύδια κλπ).Βέβαια μπορεί να'ταν και γκόμενος της αφού κάποιες τα φτιάχνουν και με gay
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
Χτες είδα γκόμενα λίγο γεματούλα αλλά με ωραίο πρόσωπο χέρι χέρι μ'ενα κοντό πουστράκι (με φτιαγμένα φρύδια κλπ).Βέβαια μπορεί να'ταν και γκόμενος της αφού κάποιες τα φτιάχνουν και με gay
τι εννοεις ρε μαγκα μερικες τα φτιαχνουν με γκει ??

υπαρχουν κοπελες που συνειδητα τα φτιαχνουνε με γκει

ελα μουνι στον τοπο σου

τι λες μωρε
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.644
Κριτικές
62
Like
45.379
Πόντοι
9.297
Η ξανθιά πράσινοματα που δούλευε χρόνια στην πλατεία ναυαρινου, κατεβαινοντας αριστερά στο πρώτο στενό τέρμα που από την πλατεία ναυαρινου έμοιαζε με γκαράζ αλλά ήταν είσοδος σε εσωτερική αυλή που είχε 2 ιδρύματα μέσα. Αργότερα εμφανίστηκε στο βαρδαρη με πιο πανκ Λουκ με πιρσινγκ που δεν ήταν πολύ διαδεδομένα ακόμη. Που είχε ένα σκυλάκι Πεκινουα. Νομίζω Κατερίνα την λέγανε αλλά καμμια σχέση με την άλλη την Κατερίνα που πήρε τον δικηγόρο.
Δεν νομιζω να την εκςγαν ετσι...παντως για αρχη διηγηματος καλο ειναι.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.323
Like
72.608
Πόντοι
12.756
Χτες είδα γκόμενα λίγο γεματούλα αλλά με ωραίο πρόσωπο χέρι χέρι μ'ενα κοντό πουστράκι (με φτιαγμένα φρύδια κλπ).Βέβαια μπορεί να'ταν και γκόμενος της αφού κάποιες τα φτιάχνουν και με gay
μαλακα εσυ θα πεις σε λιγο οτι τα φτιαχνουν και με λυκόσκυλα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom