Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (3 μέλη και 19 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,3%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 322 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.958

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.108
Like
50.838
Πόντοι
12.756
Και τόσο σημαντικό είναι στα 40 σου να μπορείς να μπλέκεις με μικρότερες των 25; (Πού μπορείς υπό προϋποθέσεις, αλλά και πάλι γιατί να το κάνεις;)
μαλλον για καποιους μπαρους ειναι :confused:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Η ΩΔΗ ΣΤΟΝ ΚΑΡΑΜΑΝΗ ΓΡΑΦΤΗΚΕ...Το βραδυ θα ποσταριστει
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.061
Like
13.111
Πόντοι
2.606
Παλιοπουτανες παλιοψωλες σαυρες παλιοκαριολες παλιοβρωμες ελεεινιδες πουτανας κορες σιχαμενες βρωμες γαμημενα ορνια γαμω το σαυραβαιβορ σας και το πουταναζγιο το τζειμς καφετζη σας! Πουτανες λεσβιες χαμουρες ελεεινιδες!
Φρενο ρε στις καργιολες
Φρενο απ τα ποδυτηρια!
Βραχοι ρε να στε! Μην ενδωστε στις πουτανες τις καργιολες!
Βρε γαμημενες φωκιες που με χετε καταδικασει σε 4 χρονια αγαμιας ξινομουνες ουτε ενα βλεμμα ρε δε μου ριχνετε! Ουτε ενα κοκκαλακι ρε γαμω τη παν…α σας!
ρε μεχρι και …αυτοβελτιωση δοκιμασα να χαρει κι ο τεραστιος τρελος! Σε διατροφες με μπροκολα και κοτοπουλα 2 μηνες ρε καργιολες ειμαι και επεσε λιγο η κοιλουμπα! Και τα μαλλια μου σα του Σακη τα κανα! Και ρουχα απο αγγλια αγορασα! Τελευταια μοδα! Και εισοδηματιας με 3 διαμερισματα ενοικιαζομενα κι αλλα 3 ιδιοκατικοιση ρε χυσοδοχια των πακηδων! Και εμβολιασμενος με φαιζερ και γκριν πας!
γιατι τετοια απαξιωση ρε πουτανες!;;;;
Θα σας σκοτινιασω τον ουρανο! Θα σας μαυρισω τ αστρα!
Εκανα τη κολοσσιαια μαλακια βεβαια κι εγω ο μπινες και πηγα τριημερο αγ πνευματος ΜΟΝΟΣ αιγινα και 72 ωρες επηξα να βλεπω ζευγαρακια να φιλιουνται και να καβαλιουνται μες τα ματια μου… και γω σα το λεπρο να πινω μπιρες σε μια γωνια του μπιτς μπαρ και να τρωω σουβλακια μετα στο δωματιο σα το τελευταιο κατακαθι της υφηλιου… και μουνι και η διατροφη!
ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΩ…

ουφ… πηγα σημερα παραλια και αλοιθωρησα απ τους κωλους! Ποσα καυλακια 8αρια… δυστυχως ομως ηλικιακα κορες μου! Στα 46 το τρενο της ζωης περασε κιβεφυγε….

τωρα γυρισα απο τον καφενε… η σερβιτορα που τα χει με τον ιδιοκτητη που ειναι φιλος μες τη γκαβλα! Τζιν σορτσακι σκισμενο τα κωλομερια εξω μπουταρες και τακουναρες… αν δεν ηταν φιλος θα την επεφτα να τα κανα ολα πουτανα…
Την παιζω για παρτη της παρολο πουωδεν εχω καθολου στυση και το πουλι μου ψοφησε απο τα brindellix τα zylanza και τα tavor!

τα πα και ξαλαφροσα
Καληνυχτα :(
ελα τριφηλο μηδεν να σε καλιμπραρουμε αρχηγε
 
Τελευταία τροποποίηση:

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.638
Κριτικές
62
Like
45.371
Πόντοι
9.297
αθηναιοσ.jpg

Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

μαντεψτε ποιος ειναι? :confused: :confused: :confused:
?
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Πέτυχα σήμερα σε αστικό ένα καυλομελαχρινό,σορτσάκι μέχρι τον αφαλό,καθόταν σταυροπόδι,κωλομέρι,μπούτι όλα στη μάπα μας.Αιντε άιντε...Κοίταζα αλλού για να μη μου σηκωθεί αλλά το μάτι πήγαινε μόνο του.Λυπηθείτε μας ρε καριόλες μες στη ζέστη. :confused:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.612
Κριτικές
31
Like
13.188
Πόντοι
5.097
αθηναιο gamiese pav mia λερου μερλιν να ψωνισω τα του οικου μετα σκλαβενιτη και θα ειμαι στην ωρα μου και για το απογευματινο ματσακι για σας ρε μουνακια θα βγω στο λιοπιρη. :confused: :confused: :confused:
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.108
Like
50.838
Πόντοι
12.756
αθηναιο gamiese pav mia λερου μερλιν να ψωνισω τα του οικου μετα σκλαβενιτη και θα ειμαι στην ωρα μου και για το απογευματινο ματσακι για σας ρε μουνακια θα βγω στο λιοπιρη. :confused: :confused: :confused:
:2funny: :2funny:
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.948
Like
11.872
Πόντοι
3.556
Πέτυχα σήμερα σε αστικό ένα καυλομελαχρινό,σορτσάκι μέχρι τον αφαλό,καθόταν σταυροπόδι,κωλομέρι,μπούτι όλα στη μάπα μας.Αιντε άιντε...Κοίταζα αλλού για να μη μου σηκωθεί αλλά το μάτι πήγαινε μόνο του.Λυπηθείτε μας ρε καριόλες μες στη ζέστη. :confused:
Μήπως ήταν καμια γυφτοπούλα σαν αυτές που τραγούδαγε ο Χριστοδουλόπουλος το "μελαχροινάκι" ?

Άιντε χάιντε τα πετάξανε και οι γύφτισσες (ρομά προφίλ β') ... πόσο εκσυγχρονισμό να αντέξω πχια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom