Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (5 μέλη και 30 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,3%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 322 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.958

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.612
Κριτικές
31
Like
13.188
Πόντοι
5.097
ουτε για την πισινα του Νιπλη δεν βγαινω εξω τωρα :confused:
εφτιαξε ο φουρθιωτης πισινα στην στ πτερυγα καλα για μαθε αυριο δουλευει ο τσιμυς να παμε μια απο το περιπτερι να πριποιηθουμε. :confused: :confused: :confused:
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Μήπως ήταν καμια γυφτοπούλα σαν αυτές που τραγούδαγε ο Χριστοδουλόπουλος το "μελαχροινάκι" ?

Άιντε χάιντε τα πετάξανε και οι γύφτισσες (ρομά προφίλ β') ... πόσο εκσυγχρονισμό να αντέξω πχια

Δεν ήταν γύφτισσα,άσπρη και μουνάρα ήταν.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Εν τω μεταξύ,ψιλογεμάτο το αστικό αλλά παίζει να'μουν ο μόνος που την κοίταζε.Δίπλα είχε τύπους 20-30 χρονών και κοιτάζαν το παράθυρο και τα κινητά τους.Τί σκατά έχουν πάθει οι Έλληνες ρε,όλοι πούστηδες γιναν;
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Θα κανω μια παραλληλη περιγραφη μιας μεση ελληνιδας απο τη παιδικη ηλικια μεχρι την ηλικια της αποκαταστασης και μετα μιας μεσης βουλγαρας.
Λοιπον η μεση ελληνιδα θα γεννηθει σε ενα υπερπροστατευτικο περιβάλλον που η μαμα και ο μπαμπας απο την παιδικη ηλικια θα την εχουν σκατομαθει,ολαβτα χατηρια και οτι θελει το παιδι.
Φτανοντας την ηλικια των 14 ετων η μεση ελληνιδα θα ειναι ολη μερα εξω με τις παρεες για καφε ποτο κλπ.
Ελα ομως που ταυτοχρονα θα βομβαρδιζεται απο τα καναλια της σοουμπιζ...φτανοντας στα 18 θα σπαταλαει ακομα τα λεφτα των γονιών δεν θα ξερει να πλυνει να μαγειρεψει να σιδερωσει να αναλαβει τις ευθύνες της με λιγα λογια θα ειναι μονο εξοδους,επισης το αντιθετο φυλο θαβτο αντιμετωπιζει τελειως ψυχρα και σνομπ και παντα θα εχει πανω απο ολα τον εαυτο της και το τομαρι της,το εταιρο ημιση που θα βρει θα ειναι καθαρα απο συμφερον και θα κοιταει να εποφεληθει και απο εκει,οσο τα ινστα οι φωτογραφιες ταξιδιων κλπ σε πρωτο τραππεζι πιστα στα σοσιαλ και θα κυλήσει
η ζωη μεχρι τα 30 ωσπου να βρει τον καταλληλο επενδυτη να τον κανει συζηγο,αφου θα κοιταξει αν τηρει τα στανταρ της.
Υπαρχει και συνεχεια μετα γαμου αλλα δεν θα αναφερθω μιας και σε λιγους απο εμας νοιαζει ο γαμος.

Η μεση βουλγαρα δεν θα γεννηθει σε ενα τοσο υπερπροστατευτικο περιβαλλον,οι γονεις απο παιδικη ηλικια θα τη μαθουν κανονες συμπεριφορας και στην ηλικια των 12με 13 ετων θα αναλαμβανει και αυτη μερος στις δουλειες του σπιτιου,θα μαθει να πλενει να μαγειρευει και να κραταει ολο το νοικοκυριο του σπιτιου,επισης οι γονεις καινοι συγγενεις θα της λενε πως πρεπει να φερεται στους άντρες και οχι το καθε ξεκωλακι στα μεσημεριανα της τβ ομως γινεται εδω.
Στα 18 της ενω θα ειναι μια κοπελα προκομενη ξεροντας να κρατησει ενα σπιτι τους αντρες θα τους αντιμετωπιζει οχι σνομπ αλλα θα κοιταξει να ερωτευτει και να ζησει το ονειρο χωρις κάποιο οφελος δικο της.
Θα βρει ενα παιδι που θα τον αγαπησει ανεξαρτητα αν αυτος την αγαπά και θα του δωσει τα παντα για να την παντρευτει,στα 25 συνηθως παντρευονται ξεροντας να κρατησουν ενα σπιτι,κοπελες μαζεμενες μεγαλωμενες μεσα στην οικογενεια και καθολου βομβαρδισμενες απο τη σοουμπιζ και τα λοιπα ψωνακια.

Μεγαλη υπεροχη η βουλγαρα εναντι της ελληνιδας
 
Τελευταία τροποποίηση:

Afypnismenos

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
131
Like
829
Πόντοι
81
Εν τω μεταξύ,ψιλογεμάτο το αστικό αλλά παίζει να'μουν ο μόνος που την κοίταζε.Δίπλα είχε τύπους 20-30 χρονών και κοιτάζαν το παράθυρο και τα κινητά τους.Τί σκατά έχουν πάθει οι Έλληνες ρε,όλοι πούστηδες γιναν;

Και τι ήθελες να κάνουν δηλαδή, να τη χαζεύουν σαν ξελιγωμένοι και να τους τρέχουν τα σάλια;
Αφού γνώριζαν πολύ καλά πως δεν πρόκειται να τους κάτσει, ούτε καν να γυρίσει και να τους κοιτάξει.
Δεν χρειαζόταν να της δώσουν αξία και προσοχή.
Για τις περισσότερες από αυτές όσοι χρησιμοποιούν τα μέσα είναι χαμένοι και αποτυχημένοι.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Και τι ήθελες να κάνουν δηλαδή, να τη χαζεύουν σαν ξελιγωμένοι και να τους τρέχουν τα σάλια;
Αφού γνώριζαν πολύ καλά πως δεν πρόκειται να τους κάτσει, ούτε καν να γυρίσει και να τους κοιτάξει.
Δεν χρειαζόταν να της δώσουν αξία και προσοχή.
Για τις περισσότερες από αυτές όσοι χρησιμοποιούν τα μέσα είναι χαμένοι και αποτυχημένοι.

Άμα κάθεται στο μισό μετρό γκομενάρα σταυροπόδι με το κωλομέρι έξω και δεν την ρίχνεις ούτε βλέμμα,ή πούστης είσαι ή έχεις μηδέν τεστοστερόνη (δε λέω για σένα,λεω γενικά)
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
Πέτυχα σήμερα σε αστικό ένα καυλομελαχρινό,σορτσάκι μέχρι τον αφαλό,καθόταν σταυροπόδι,κωλομέρι,μπούτι όλα στη μάπα μας.Αιντε άιντε...Κοίταζα αλλού για να μη μου σηκωθεί αλλά το μάτι πήγαινε μόνο του.Λυπηθείτε μας ρε καριόλες μες στη ζέστη. :confused:
Εγώ πετυχαίνω 10 τέτοια έξω τη μέρα αλλά δεν το κάνω και θέμα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εν τω μεταξύ,ψιλογεμάτο το αστικό αλλά παίζει να'μουν ο μόνος που την κοίταζε.Δίπλα είχε τύπους 20-30 χρονών και κοιτάζαν το παράθυρο και τα κινητά τους.Τί σκατά έχουν πάθει οι Έλληνες ρε,όλοι πούστηδες γιναν;
Ήσουν ο μόνος αγάμητος στο αστικό μάλλον
 

Afypnismenos

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
131
Like
829
Πόντοι
81
Άμα κάθεται στο μισό μετρό γκομενάρα σταυροπόδι με το κωλομέρι έξω και δεν την ρίχνεις ούτε βλέμμα,ή πούστης είσαι ή έχεις μηδέν τεστοστερόνη (δε λέω για σένα,λεω γενικά)

Και εγώ σου λέω πως όλο και κάποιοι θα έριχναν κλεφτές ματιές και αν δεν ντρέπονταν θα έλεγαν μεγαλόφωνα ''πω πω μια κωλάρα που έχει η παλιοπουτάνα''.

Σχεδόν κάθε άντρας θα έκανε αυτές τις σκέψεις και αν γνώριζε πως δεν υπάρχουν ποινικές/κοινωνικές/ηθικές συνέπειες δεν θα έμενε μόνο στα λόγια και στα κοιτάγματα.
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.185
Like
1.703
Πόντοι
216
Πέτυχα σήμερα σε αστικό ένα καυλομελαχρινό,σορτσάκι μέχρι τον αφαλό,καθόταν σταυροπόδι,κωλομέρι,μπούτι όλα στη μάπα μας.Αιντε άιντε...Κοίταζα αλλού για να μη μου σηκωθεί αλλά το μάτι πήγαινε μόνο του.Λυπηθείτε μας ρε καριόλες μες στη ζέστη. :confused:
Μετά ξεκίνησε ένας φανταστικός διάλογος:

Αυτή: Σαντμαν σου αρέσει αυτό που βλέπεις;
Σαντμαν: Καλό αλλά θα μπορούσες και καλύτερα. Τόση ώρα σε κοιτάω και δεν κοιτάς πίσω. Σε λίγο κατεβαίνω και δεν προλάβαμε να πούμε τίποτα.
Αυτή: Να έρθω μαζί σου εκεί που πας; Κάθε μέρα για καφέ με τις φίλες μου στο ίδιο μέρος, βαρέθηκα.
Σαντμαν: Αποκλείεται, δε σε ξέρω καλά, μπορεί να θες να με κλέψεις. Άσε που μου γράφουν κάτι μαλάκες σε ένα φόρουμ ότι αυτές που πιάνουν μόνες τους κουβέντα έχουν κουσουρακια.
Αυτή: Δε σε καταλαβαίνω, είμαι πέρα για πέρα φυσιολογική, να κοίτα και ποσους followers έχω, θα στο επιβεβαιώσουν.
Σαντμαν: Μαλακίες είναι αυτά, τους έχεις αγοράσει για να κάνεις γκιβεγουη από εταιρίες, δε τρώμε σανό.
Αυτή: Ωραία, που μένεις να πάμε σπίτι σου για σεξ; Τα υπόλοιπα τα λέμε αργότερα.
Σαντμαν: Τρελή είσαι; Να σε δει καμία μάνα μου και να φρικαρει; Μου έχει πει να μη βάζω random γκόμενες μέσα. Ούτε να μου τον δεις ξεκωλο, τίγκα στα παράσημα είσαι. Άντε γεια.
:gay:
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.898
Like
1.417
Πόντοι
216
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Ναι ρε μαν...οσο απιστευτο και αν ακουγεται ΝΑΙ!
Η ξανθιά πράσινοματα που δούλευε χρόνια στην πλατεία ναυαρινου, κατεβαινοντας αριστερά στο πρώτο στενό τέρμα που από την πλατεία ναυαρινου έμοιαζε με γκαράζ αλλά ήταν είσοδος σε εσωτερική αυλή που είχε 2 ιδρύματα μέσα. Αργότερα εμφανίστηκε στο βαρδαρη με πιο πανκ Λουκ με πιρσινγκ που δεν ήταν πολύ διαδεδομένα ακόμη. Που είχε ένα σκυλάκι Πεκινουα. Νομίζω Κατερίνα την λέγανε αλλά καμμια σχέση με την άλλη την Κατερίνα που πήρε τον δικηγόρο.
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.254
Like
24.168
Πόντοι
6.056
Εν τω μεταξύ,ψιλογεμάτο το αστικό αλλά παίζει να'μουν ο μόνος που την κοίταζε.Δίπλα είχε τύπους 20-30 χρονών και κοιτάζαν το παράθυρο και τα κινητά τους.Τί σκατά έχουν πάθει οι Έλληνες ρε,όλοι πούστηδες γιναν;
απλα δεν ειναι ολοι λιγουρια

ειδαν την ξεκωλη και το ξεχασαν την επομενη στιγμη γιατι εχουν και αλλα παγματα να κανουν

εσενα που εισαι παρθενος και απραγος ολη μερα σε στιγματισε :hi:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Πέτυχα σήμερα σε αστικό ένα καυλομελαχρινό,σορτσάκι μέχρι τον αφαλό,καθόταν σταυροπόδι,κωλομέρι,μπούτι όλα στη μάπα μας.Αιντε άιντε...Κοίταζα αλλού για να μη μου σηκωθεί αλλά το μάτι πήγαινε μόνο του.Λυπηθείτε μας ρε καριόλες μες στη ζέστη. :confused:
επιασες κουβεντα?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
κοιταζα αλλου λεει για να μη μου σηκωθει :sunglasses: τυπε δε μπορω να σε καταλαβω πραγματικα
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.862
Like
2.243
Πόντοι
456
Άμα κάθεται στο μισό μετρό γκομενάρα σταυροπόδι με το κωλομέρι έξω και δεν την ρίχνεις ούτε βλέμμα,ή πούστης είσαι ή έχεις μηδέν τεστοστερόνη (δε λέω για σένα,λεω γενικά)
Ή χορτάτος.

Η τεχνική της προσέγγισης του αντίθετου φύλου με επίδειξη της στύσης είναι ένα τρόπος να σπάσει ο πάγος αν δεν το έχεις το μιλητό. Επίσης δεν κινδυνεύεις να χαρακτηριστείς από την κοπέλα αγαπούλης και να μπεις στην κατηγορία "beta provider". Μέχρι και ο Αϊνστάιν φημίζεται ότι εφάρμοζε αυτή την τεχνική. Απλώς να ξέρεις βέβαια που σε παίρνει και που όχι.
 
Τελευταία τροποποίηση:

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
εγω αν δουλεψω λιγο τα μπρατσα και λιγο το πανω μερος και χτυπησω και κανα τατου θα μετραω ασχημα

βεβαια μμοιαζω και με τον στειθαμ οπωτε βοηθαει

αλλα χρειαζομαι λιγο ογκο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom