Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,3%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 322 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.958
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Δεν είναι το σεξ η μόνη ανάγκη του ανθρώπου τύπε. Το να καλύπτει κάποιος απλά τις σεξουαλικές του ανάγκες, δεν τον κάνει κάτι ιδιαίτερο.
Καλά σου τα λεγε ο Λακακακης ότι πρέπει να αρχίσεις να πηδάς στα μπουρδέλα, να απομυθοποιήσεις λίγο το γαμήσι
Μια μικρή διόρθωση.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
Ρε Λέοντα γιατί νομίζεις αναφέρεται συνέχεια σε ζευγάρια και συγκεκριμένα σε αυτά που προσπαθεί να περάσει ως κανόνα?Νομίζεις ότι θέλει να προσπαθήσει?Απλά θέλει την μουνάρα στο πιάτο και αυτή να δεχθεί χωρίς δεύτερη σκέψη.

Εν τω μεταξύ,προχθές πρωί που ήμουν έξω για καφέ,χθες που πήγα την μάνα μου στον γιατρό και σήμερα στο γυμναστήριο είδα ζευγάρια που καμία σχέση δεν έχουν με τις αρλούμπες του μίζερου.
Θέλω να πιστεύω ότι όλο αυτό είναι μια περσόνα και ότι πίσω από αυτό το account βρίσκεται ένας φυσιολογικός άνθρωπος.
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Θέλω να πιστεύω ότι όλο αυτό είναι μια περσόνα και ότι πίσω από αυτό το account βρίσκεται ένας φυσιολογικός άνθρωπος.
Μακάρι ρε φίλε να τρολάρει.
Γιατί αλλιως τα πράγματα είναι πολύ σοβαρά.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.663
Κριτικές
62
Like
45.404
Πόντοι
9.297
Σταμάτα ρε μίζερε πια να ασχολησε με τους άλλους και κοίτα να βελτιώσεις την πάρτη σου, αλλιώς μια ζωή θα κλαιγεσαι γιατι θα γαμανε αλλοι. Και δεν κατάλαβα, δεν έχουν δικαίωμα αυτοί που λες να γαμησουν καλή γκόμενα; Ποιος είσαι εσύ που θα το κρίνεις αυτό; Και σταματήστε αυτό το 9αρι και 8αρι κλπ. λες κι είστε πιτσιρίκια.
Με τις τελευταιες 3γραμμες συμφωνω...τι γελοιες αμερικανιες ειναι αυτες;Κριτες σε καλλιστεια την ειδατε;Τα νουμερα ειναι μονο για τις κριτικες στο bou.Αλλου δεν μετρανε αυτα.Ξυπνηστε επιτελους!
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
Μέχρι τώρα είχαμε τους Πορνορεπόρτερ για τα μπουρδέλα, τώρα αποκτήσαμε και τους Γκομενορεπόρτερ :2funny: καθημερινή ενημέρωση για το πόσες κυκλοφορούν μόνες και πόσες με γκόμενο, απευθείας από το κέντρο της συμπρωτεύουσας...δεν έχετε το θεό σας ρε μαλάκες

Τυπε,ειτε το πιστευεις ειτε οχι,μεσα στην καραντινα εψησα φαση με μια απο Νεα Σμυρνη και μια απο Γλυφαδα. Η πρωτη ελευθερη και καλοστεκουμενη ανω των 40,η δευτερη φρεσκοπαντρεμενη ανω των 30 και μου εκανε εντυπωση οτι ηταν η πιο προσιτη-καβλιαρα:confused: μονο που δε με παρακαλουσε. Δεν πιστευα στα ματια μου, μεχρι που μου εδωσε κινητο. Μου εγραψε επι λεξη... "Στο χερι σου να περασουμε καλα και να κατεβαινεις συνεχεια χιχιχι"... της γραφω "μηπως και στο ποδι μου?"και μου εστελνε φιλακια:kiss-mark::kiss-mark::embarrased:

Το ψησιμο εγινε απο ψευτοπροφιλ στο fb μετα το λοκνταουν του Οκτωβριου..ΔΕΝ ΠΕΡΝΟΥΣΕ ΑΛΛΙΩΣ Η ΠΟΥΤΑΝΑ Η ΩΡΑ:confused: Και δωσ'του likes,δωσ'του καρδουλες και σχολια σε ειδησεις σελιδων τυπου lifo και athens voice:cool2:η συζητηση συνεχιζοταν inbox και αφου τις καθηλωνε το ολο μυστηριο ,εν τελει φανερωνομουν με φωτο. Τζαμπα μαλακιζομουν με το Τιντερ,ψευτοπροφιλ και αγιος ο θεος.

Το ερωτημα που με βασανιζει ειναι ενα...μια εβδομαδα Αθηνα ποσο θα μου εβγαινε οικονομικα?:confused::confused: Ξενοδοχειο να εκλεινα προς νοτια καλυτερα? Αυτη απο Γλυφαδα ακομα μου προκαλει δυσπιστια,προβλεπω να γινεται η στραβη και να ψαχνω τροπο διαφυγης. H αλλη ειναι πιο νορμαλ και μενει και μονη :woldman::knockinb: O χωρισμενος πορνοθειος μου εχει διαμερισμα στο Π.Φαληρο ,αλλα το νοικιαζει :headbang:γιατι και αυτος λογω επαγγελματος γυρισε ξανα στη γεννετειρα Θεσσαλονικη. Θα κατεβω διαφορετικο 3μερο για εκαστη απ 'οτι φαινεται.
Δε με παιρνει διαφορετικα...Οποιαδηποτε πληροφορια θα γινει αποδεκτη με ευγνωμοσυνη:hi:

Επειδη σπουδασα σε πολη που οι πιο πολλες ησαν Αθηναιες και νοτιες,μπορω να πω πως ειναι πολυ πιο ανοιχτες και προσιτες γκομενουλες.
Οι Θεσσαλονικιες οριακα πιο ομορφες,αλλα κατα πολυ περισσοτερο κομπλεξικες. Νοιαζονται πολυ για το φαινεσθαι και τι θα πουν οι αλλοι. Χωρις αυτο να σημαινει οτι ειναι ...ατρωτες, Sad για σενα το γραφω :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
Αυτες που κατα πλειοψηφια ησαν φινετσατες και μουνοπριγκηπισσες(οπουδηποτε και με οποιαδηποτε αφορμη αν τυχαινε να γνωρισω) ησαν οι Κερκυραιες. Δε ξερω τι φαση με αυτες. Επηρεασμενες απο την ιταλικη κουλτουρα και παραδοση του νησιου. Ετη φωτος μποστα για τα ελληνικα δεδομενα.
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
και τι νομιζεις πως ολοι αυτοι που εχουν σχεση η ειναι παντρεμενοι ειναι ευτυχισμενοι?
Διάβασε το σεντόνι μου και θα πάρεις απαντηση
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

γιατι ο αλλος που τραβαει ζευγαρια φωτο τι να ειναι αραγε? ο επομενος jason voorhis?
Ποιός τραβάει ζευγάρια?
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Διάβασε το σεντόνι μου και θα πάρεις απαντηση
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ποιός τραβάει ζευγάρια?
πηγαινε κατευθειαν στο 6754 σελιδα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Γιατί οι μπακούρηδες καταλήγουν να μην έχουν κοινωνική ζωή από κάποια στιγμή και μετά
φιλους δεν εχουν? η απλα καμια-δυο γκομενες να καλοπερνανε?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
δηλ αυτοι που εχουν γκομενα τι κανουν τη ζωη του jason statham?
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Βγήκα ένα περίπατο σήμερα το απόγευμα 6-7 . Οταν τους είδα έτσι μαζί θυμήθηκα τον sad_man .
sad_man.jpg

+ μια χοντρή λίγο πιο κάτω για τον αλέξανδρο.
alexandros.jpg


υγ.Είδα και άλλα πράγματα που δεν μπόρεσα να απαθανατίσω. Κάτι γλόμπους με 7-8άρια. Μια ξανθιά 9άρι με έναν με τατου.
Ρε ανώμαλε ματάκια,κάθεσαι και βγάζεις φώτο ζευγάρια?
Τι έχεις μέσα στο μυαλό σου πέρα από αέρα κοπανιστό?Γίνεσαι χειρότερος από τον Σαντ Μαν,με τα μυαλά που έχεις θα σε δούμε στο δελτίο των 8 καμιά μέρα.
Και μετά λες πως σου αξίζει τουλάχιστον 7αρι όπως λες.....Τρομάρα σου

Καλά σου είπε ο ditis 13 ότι έχετε πάει σε άλλο επίπεδο
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Ρε ανώμαλε ματάκια,κάθεσαι και βγάζεις φώτο ζευγάρια?
Τι έχεις μέσα στο μυαλό σου πέρα από αέρα κοπανιστό?Γίνεσαι χειρότερος από τον Σαντ Μαν,με τα μυαλά που έχεις θα σε δούμε στο δελτίο των 8 καμιά μέρα.
Και μετά λες πως σου αξίζει τουλάχιστον 7αρι όπως λες.....Τρομάρα σου

Καλά σου είπε ο ditis 13 ότι έχετε πάει σε άλλο επίπεδο
αυτος μαζευει κοσμο για το επομενο "the saw" xaxa...ολοι αυτοι εκει ειναι υποψηφιοι :tooth: :tooth: :tooth:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.663
Κριτικές
62
Like
45.404
Πόντοι
9.297
Σταμάτα ρε μίζερε πια να ασχολησε με τους άλλους και κοίτα να βελτιώσεις την πάρτη σου, αλλιώς μια ζωή θα κλαιγεσαι γιατι θα γαμανε αλλοι. Και δεν κατάλαβα, δεν έχουν δικαίωμα αυτοί που λες να γαμησουν καλή γκόμενα; Ποιος είσαι εσύ που θα το κρίνεις αυτό; Και σταματήστε αυτό το 9αρι και 8αρι κλπ. λες κι είστε πιτσιρίκια.
Με τις τελευταιες 3γραμμες συμφωνω...τι γελοιες αμερικανιες ειναι αυτες;Κριτες σε καλλιστεια την ειδατε;Τα νουμερα ειναι μονο για τις κριτικες στο bou.Αλλου
Απ'τους μπακούρηδες πιο ευτυχισμένοι είναι πάντως
Μην το λες, μην το λες....
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Τιτανοτεραστιος πατερας πρωην γκομενας μου, μολις βγηκε το διαζυγιο πηρε τηλεφωνο την πρωην γυναικα του και της ειπε εχεις διορια να φυγεις απο το σπιτι μου μεχρι αυριο το πρωι.
και μεχρι να βγει το διαζυγιο μπορει αυτη να μενει σπιτι σου και συ να φυγεις? αν θες δε φευγεις φυσικα να φανταστω...και ποσο καιρο κανει για να βγει ενα διαζυγιο? (πλεον)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom