Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,3%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 322 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.958

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
ασχημα τα νεα η μικρη εκλεισε για εμβολιο να παρει λεφτα και διακοπες

και την πηρε η κολλητη της

οι 3 φιλες της βγηκαν θετικες

ειχαν βγει χθες να γιορτασουν για τις πανελληνιες
 

dimit29

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
86
Like
180
Πόντοι
0
Βαρέθηκα και μόνο που την είδα
Σοφά λόγια...σκέψου να πας να τη γαμισεις...το πιθανότερο θα είναι να την γαμησεις στο ξύλο από το σπάσιμο που θα σου βγάλει...χαστούκια, ξύλο και ένα καλό γλυφοκωλι σε kman (τζάμπα χωρίς σπονσορινγκ) με εσανς εισαγγελικού χεσιματος από Δημητράκη για να στρώσει...
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Τώρα που ήμουν έξω,είδα πολλές 6αρια και 7αρια γκομενιασμένες.Και οι περισσότερες με γκόμενους ότι να'ναι,ζουμπάδες,γυαλάκηδες,καραφλούς,περίεργες φάτσες κλπ.Να βλέπεις κουκλίτσες και να τις χαίρονται κάτι τέτοιοι.Να σηκώνεις τα χέρια ρε πούστη.

Αν δεν βρεις τρόπο να γνωρίσεις αυτό το ποσοστό που ψάχνονται για σχέση,είσαι εκτός παιχνιδιού.

Όλες οι άλλες οι 2αδες,3αδες,4αδες μόνες τους,αδιάφορες εντελώς για το τί γίνεται γύρω τους.
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
Τώρα που ήμουν έξω,είδα πολλές 6αρια και 7αρια γκομενιασμένες.Και οι περισσότερες με γκόμενους ότι να'ναι,ζουμπάδες,γυαλάκηδες,καραφλούς,περίεργες φάτσες κλπ.Να βλέπεις κουκλίτσες και να τις χαίρονται κάτι τέτοιοι.Να σηκώνεις τα χέρια ρε πούστη.

Αν δεν βρεις τρόπο να γνωρίσεις αυτό το ποσοστό που ψάχνονται για σχέση,είσαι εκτός παιχνιδιού.

Όλες οι άλλες οι 2αδες,3αδες,4αδες μόνες τους,αδιάφορες εντελώς για το τί γίνεται γύρω τους.
ολα αυτα σαλονικα δικε μου ?
 

ditis13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.228
Like
3.746
Πόντοι
456
Μέχρι τώρα είχαμε τους Πορνορεπόρτερ για τα μπουρδέλα, τώρα αποκτήσαμε και τους Γκομενορεπόρτερ :2funny: καθημερινή ενημέρωση για το πόσες κυκλοφορούν μόνες και πόσες με γκόμενο, απευθείας από το κέντρο της συμπρωτεύουσας...δεν έχετε το θεό σας ρε μαλάκες
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
Ποια μπορει να συνυπαρξει μαζι σου κατα τη γνωμη σου?
Ο Sad το προχωραει παρα πολυ. Για να πετυχει τη συνυπαρξη,πρεπει να προηγηθει γαμησι,και για να εξασφαλισει το γαμησι, πρεπει να προηγηθει γνωριμια. Για να προηγηθει γνωριμια ομως,πρεπει να ριξει τα μουτρα του. Βημα-βημα θα βρει τα πατηματα του,οχι με σκυταλοδρομια. Δεν υπαρχει ωραιοτερο πραγμα στη ζωη απο το mind game με γυναικες και δη Ελλεηνιδες. Απορω γιατι κωλυεται και το επεξεργαζεται τοσο,στη χειροτερη θα φαει χυλοπιτα. Καλυτερα χυλοπιτα παρα να βασανιζεται καθε βραδυ για τα μουνακια που συναντουσε και δεν εκανε κινηση.

Εγω μετα τιμης αναγνωριζω οτι θα ημουν αρκετα ιδιοτροπος για μακροπροθεσμη συνυπαρξη. Αρχιζω και καταπιεζομαι,θελω την απλα μου, τον προσωπικο μου χωροχρονο. Διανυω αλλωστε μια μεταβατικη περιοδο που δε μ' ενδιαφερει προς το παρον κατι πιο σοβαρα απο τη σταδιοδρομια μου. Ο Sad δεν καταλαβαινω γιατι εξαρτα τη ζωη του σε τοσο μεγαλο βαθμο απο τη σταση της καθε random βλαμμενης.
Γιατι σκεφτεται τι θα πουν οι αλλες(και οι αλλοι) για παρτη του, ΑΝΤΙ να κοιταξει ακριβως την παρτη του και μονο.

Αν βρεθει καποια σωστη κοπελα,πολυ ευχαριστως να εκανε σοβαρο δεσμο και να συγκατοικουσε. Αλλα αυτη δε θα ερθει με παραγγελια,πρεπει να ζησει,να αποτυχει,να φθαρει , να χιλιογαμηθει και να χιλιογαμησει. Δηλαδη θα του επεφτε ασχημα- σε μεταβατικο σταδιο- μια κορασιδα που θα του ανοιγει το σπιτικο της καθε φορα που θελει να γαμησει? Καθε φορα που θα τον πιανουν σηκωμαρες τα μεσανυχτα και θα πηγαινει για διανυκτερευση χωρις σουξου μουξου?:jade:
Και αμα του μαγειρευει και τιποτα το επομενο μεσημερι,αρχοντας και σατραπης θα νιωθει ο δικος μας:hi:


Απορω πως ζηλευει ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΗΛΙΚΙΑ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΖΟΡΙΚΕΣ ΕΠΟΧΕΣ τους παντρεμενους φιλους του. Μιλαμε για ηλικιες 35+,οχι 50+. Πολλες φορες παντρεμενους εξ'...αναγκης:confused: Καταρχας, θα επρεπε να κοψει παρτιδες μαζι τους γιατι ειναι ο πλεον τοξικος και χειριστικος περιγυρος για εργενηδες Οποτε εχει καλεσμα ο αδερφος μου(που ειναι ιδια γενια μαζι του απ 'οτι εχω καταλαβει),προσπαθω να βρω αφορμη να αποφυγω τη μετωπικη με το μιζερο κυκλο του γιατι οταν με βλεπουν αρχιζουν τις καλοπροαιρετες μπηχτες και το κηρυγμα :jerking2:

Περα απο το οτι δεν εχω κοινα ενδιαφεροντα και κοινους τοπους συζητησης μαζι τους,καθε φορα μου χαλανε τη διαθεση.Μιλαμε για ΤΟΥΣ ΜΑΛΑΚΕΣ. Λες και μ εκδικουνται επειδη δεν εχω φυλακιστει ακομα. Εν τω μεταξυ καθε φορα που βλεπουν κανα μουνακι (σε social media )οταν δεν ειναι μπροστα οι καριολες γυναικες τους,ξεροσταλιαζουν και μου ζητανε λεπτομερειες μπας και δουν κανενα μπουτακι η βυζακι για να τραβηξουν μαλακια το βραδυ. Ενταξει περνανε λουκι,χαζομπαμπαδες προσφατως οι περισσοτεροι.
Ομως αυτοι το χαβα τους. Το δικο μου λουκι οταν βρισκομαι αναμεσα τους δεν το λογιζονται. Οι ιδιοι και απαραλλαχτοι ΜΑΛΑΚΕΣ που μπροστα στις γυναικες τους καθονται σουζα ,οταν αυτες μου κανουν κριτικη για παραδειγμα επειδη ακομα...ξενυχταω! ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΣΟΥΖΑ,ΑΛΛΑ ΣΙΓΟΝΤΑΡΟΥΝ ΚΙΟΛΑΣ:lheel:

ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΙΚΑ ,ΔΥΟ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΛΥΣΕΙΣ ΓΙΑ SAD...;)

1) ΕΠΙΘΕΣΗ ΠΑΝΤΟΥ,ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΙΡΟΥ. ΕΙΧΑ ΑNAΦΕΡΕΙ ΣΕ ΠΑΛΙΟΤΕΡΟ ΠΟΣΤ ΤΑ ΗΟΤ SPOTS
2)ΒΡΙΣΚΕΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΕΣ ΠΑΡΕΕΣ , ΛΟΓΙΚΑ ΚΑΙ ΜΙΚΡΟΤΕΡΟΥΣ ΠΟΥ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ,ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΦΑΡΜΟΣΕΙ ΤΟ 1).

ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΑ ΣΥΝΔΥΑΣΕΙ ΒΕΒΑΙΑ,ΑΛΛΑ ΤΑ ΗΟΤ SPOTS ΚΡΥΒΟΥΝ ΤΑ ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ! ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΝ ΕΝΔΙΕΦΕΡΑΝ ΑΣΥΖΗΤΗΤΙ ΓΙΑ "ΣΥΝΥΠΑΡΞΗ" :eyebrows:
 
Τελευταία τροποποίηση:
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Τώρα που ήμουν έξω,είδα πολλές 6αρια και 7αρια γκομενιασμένες.Και οι περισσότερες με γκόμενους ότι να'ναι,ζουμπάδες,γυαλάκηδες,καραφλούς,περίεργες φάτσες κλπ.Να βλέπεις κουκλίτσες και να τις χαίρονται κάτι τέτοιοι.Να σηκώνεις τα χέρια ρε πούστη.

Αν δεν βρεις τρόπο να γνωρίσεις αυτό το ποσοστό που ψάχνονται για σχέση,είσαι εκτός παιχνιδιού.

Όλες οι άλλες οι 2αδες,3αδες,4αδες μόνες τους,αδιάφορες εντελώς για το τί γίνεται γύρω τους.
πηγαινε και πιασε εναν εκει με τη γκομενα του ρωτησε τον "καλα ρε τυπε πες του που το βρηκες αυτο το γκομενακι? "
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
εχω πεσει σε τετοιο σκηνικο σε μαγαζι χωρις πλακα...με εναν γνωστο μου.Παλι καλα δε μας βγαλανε σηκωτους με τον μαλακα
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Στην Ελλάδα έχει καταντήσει προνόμιο να έχεις σχέση

Θα μου πεις,αν ο άλλος βλέπει τους φίλους του μπακούρια ή να ψάχνουν γκόμενες στα τιντερ,λέει καλά είμαι.Έχω μια έστω 6αρι,ούτε μουνάρα,ούτε μπάζο,γαμάω,δεν μ'έχουν για μπακούρι,δεν έχω μόνο τους μαλάκες για να βγαίνω,γενικά είμαι σε καλύτερη φάση.Όλοι κάπως έτσι σκέφτονται
 

awdl0re

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Απρ 2021
Μηνύματα
2.769
Like
5.255
Πόντοι
1.056
Στην Ελλάδα έχει καταντήσει προνόμιο να έχεις σχέση

Θα μου πεις,αν ο άλλος βλέπει τους φίλους του μπακούρια ή να ψάχνουν γκόμενες στα τιντερ,λέει καλά είμαι.Έχω μια έστω 6αρι,ούτε μουνάρα,ούτε μπάζο,γαμάω,δεν μ'έχουν για μπακούρι,δεν έχω μόνο τους μαλάκες για να βγαίνω,γενικά είμαι σε καλύτερη φάση.Όλοι κάπως έτσι σκέφτονται

Αγαπητή φωνή της σουρωμένης μας συνείδησης,
πότε επιτέλους θα σκάσεις;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
σαντ μαν αν μια μερα δε σε ξανα δουμε εδω θα εχεις βαρεσει γκομενακι? ελα πες την αληθεια :tooth: :tooth:
 

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.795
Like
747
Πόντοι
96
Τώρα που ήμουν έξω,είδα πολλές 6αρια και 7αρια γκομενιασμένες.Και οι περισσότερες με γκόμενους ότι να'ναι,ζουμπάδες,γυαλάκηδες,καραφλούς,περίεργες φάτσες κλπ.Να βλέπεις κουκλίτσες και να τις χαίρονται κάτι τέτοιοι.Να σηκώνεις τα χέρια ρε πούστη.

Αν δεν βρεις τρόπο να γνωρίσεις αυτό το ποσοστό που ψάχνονται για σχέση,είσαι εκτός παιχνιδιού.

Όλες οι άλλες οι 2αδες,3αδες,4αδες μόνες τους,αδιάφορες εντελώς για το τί γίνεται γύρω τους.
Δασκαλε σκεψου να ερθεις μαζι μου στην best Κορεα

δεν θα εχεις δευτερη τετοια ευκαιρια,σκεψου το καλα :sunglasses:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
Τώρα που ήμουν έξω,είδα πολλές 6αρια και 7αρια γκομενιασμένες.Και οι περισσότερες με γκόμενους ότι να'ναι,ζουμπάδες,γυαλάκηδες,καραφλούς,περίεργες φάτσες κλπ.Να βλέπεις κουκλίτσες και να τις χαίρονται κάτι τέτοιοι.Να σηκώνεις τα χέρια ρε πούστη.
Σταμάτα ρε μίζερε πια να ασχολησε με τους άλλους και κοίτα να βελτιώσεις την πάρτη σου, αλλιώς μια ζωή θα κλαιγεσαι γιατι θα γαμανε αλλοι. Και δεν κατάλαβα, δεν έχουν δικαίωμα αυτοί που λες να γαμησουν καλή γκόμενα; Ποιος είσαι εσύ που θα το κρίνεις αυτό; Και σταματήστε αυτό το 9αρι και 8αρι κλπ. λες κι είστε πιτσιρίκια.
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Αγαπητή φωνή της σουρωμένης μας συνείδησης,
πότε επιτέλους θα σκάσεις;
Aν και γέλασα έτσι όπως το έθεσες,ας απαντήσω σοβαρά.Ακολουθεί σεντόνι:

Ο Σάντ Μαν βασίζει την δική του ευτυχία αποκλειστικά στην εύρεση γυναίκας.Θεωρεί πως η εύρεση ποθητής συντρόφου θα λύσει όλα του τα δεινά και θα αποτινάξει την μιζέρια από πάνω του ως δια μαγείας.Ναι,σίγουρα μια γυναίκα δίπλα μας,μας τονώνει το ηθικό και μας ανεβάζει αρκετά,αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι (ξαφνικά) θα εξαφανιστούν όλα τα προβλήματα και η αρνητική διάθεση με σύναψη σχέσης.Και να γίνει αυτό,μόλις μυριστεί η υποψήφια την μιζέρια του,θα γίνει μπουχός και μη την είδατε.

Θέλει και πολλή δουλειά εκ μέρους του,δραστηριοποίηση εμφανισιακή και σωματική (γιατί ναι οι γκόμενες που θέλει δίνουν σημασία στην εξωτερική εικόνα του άντρα,και αν ποτέ πατήσει σε γυμναστήριο θα δει πως τα ζευγάρια δεν είναι αυτό που προσπαθεί να περάσει ως κανόνα για να ανακουφιστεί προσωρινά,αλλά γενικά είναι στο ίδιο επίπεδο εξωτερικώς) αλλά κυρίως στον τρόπο σκέψης του που περιλαμβάνει μια ατέρμονη μίρλα και ηττοπάθεια,βασίζοντας τα πάντα στην εύρεση γυναίκας.Πρέπει να εστιάσει στον εαυτό του πρώτα από όλα,να σταματήσει αυτήν την παθητικότητα και μιζέρια,να μην βασίζει τα πάντα στην ύπαρξη γυναίκας στη ζωή του.Να κοιτάξει πως θα περάσει καλά και όχι να κοιτά συνέχεια τα ζευγάρια σαν ανώμαλος ματάκιας.

Δεν λέει να καταλάβει ότι μια γυναίκα θα ξενερώσει σε νανοσεκόντ από την μιζέρια του!Θέλει να βρει αν όχι γοητευτική,τουλάχιστον ανεκτή τη μιζέρια του.Επίσης,να τον ερωτευτεί με το ζόρι,λες και είμαστε στη δεκαετία του 50 με τα κατά καιρούς προξενιά όπου η γυναίκα δεν είχε λόγο.Ένα ακόμη μεγάλο του πρόβλημα,η επιφανειακή οπτική του στο κομμάτι ''σχέσεις''.Νομίζει πως όσα ζευγαράκια βλέπει έξω είναι 24/7 μες στα μέλια.Δεν θέλει ή μάλλον δεν μπορεί να αντιληφθεί ότι ''τα εν οίκω μη εν δήμω'' και δεν ξέρει τι παίζει με το ζευγάρι όταν κλείνει η πόρτα του σπιτιού (από υστερίες,απιστίες,βία κάθε επιπέδου,σχέσεις συμφέροντος κλπ).Στον αντίποδα,πιστεύει ότι αν δεν έχεις σχέση είσαι καταδικασμένος στην απόλυτη δυστυχία.Και φυσικά αυτό που τον καίει είναι το ''τι θα πει ο κόσμος''.Θέλει σχέση γιατί νομίζει πως θα ''ανέβει'' στα μάτια των άλλων,θα γίνει κάποιος κλπ.

Εν ολίγοις για τον Σαντ Μαν:
Εχεις σχέση=Είσαι απόλυτα ευτυχισμένος,μετράς κλπ
Δεν έχεις σχέση=Είσαι μηδενικό,τίποτα κλπ.
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Σταμάτα ρε μίζερε πια να ασχολησε με τους άλλους και κοίτα να βελτιώσεις την πάρτη σου, αλλιώς μια ζωή θα κλαιγεσαι γιατι θα γαμανε αλλοι. Και δεν κατάλαβα, δεν έχουν δικαίωμα αυτοί που λες να γαμησουν καλή γκόμενα; Ποιος είσαι εσύ που θα το κρίνεις αυτό; Και σταματήστε αυτό το 9αρι και 8αρι κλπ. λες κι είστε πιτσιρίκια.
Ρε Λέοντα γιατί νομίζεις αναφέρεται συνέχεια σε ζευγάρια και συγκεκριμένα σε αυτά που προσπαθεί να περάσει ως κανόνα?Νομίζεις ότι θέλει να προσπαθήσει?Απλά θέλει την μουνάρα στο πιάτο και αυτή να δεχθεί χωρίς δεύτερη σκέψη.

Εν τω μεταξύ,προχθές πρωί που ήμουν έξω για καφέ,χθες που πήγα την μάνα μου στον γιατρό και σήμερα στο γυμναστήριο είδα ζευγάρια που καμία σχέση δεν έχουν με τις αρλούμπες του μίζερου.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.001
Πόντοι
3.556
Στην Ελλάδα έχει καταντήσει προνόμιο να έχεις σχέση

Θα μου πεις,αν ο άλλος βλέπει τους φίλους του μπακούρια ή να ψάχνουν γκόμενες στα τιντερ,λέει καλά είμαι.Έχω μια έστω 6αρι,ούτε μουνάρα,ούτε μπάζο,γαμάω,δεν μ'έχουν για μπακούρι,δεν έχω μόνο τους μαλάκες για να βγαίνω,γενικά είμαι σε καλύτερη φάση.Όλοι κάπως έτσι σκέφτονται
Δεν είναι το σεξ η μόνη ανάγκη του ανθρώπου τύπε. Το να καλύπτει κάποιος απλά τις σεξουαλικές του ανάγκες, δεν τον κάνει κάτι ιδιαίτερο.
Καλά σου τα λεγε ο Λάκαρος ότι πρέπει να αρχίσεις να πηδάς στα μπουρδέλα, να απομυθοποιήσεις λίγο το γαμήσι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom