Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,3%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 322 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.958

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.476
Πόντοι
8.006
πρεπει να ηταν δυνατο γκομενακι θα ειχε πατησει τα 100 κιλα σιγουρα. :confused: :confused: :confused:
Καπου στα 105 πρεπει να ηταν τοτε.
Εν τω μεταξυ η μανα της, μολις 5-6 χρονια μεγαλυτερη μου, με ειχε στα ωπα-ωπα
Δουλευε σε ψητοπωλειο τοτε και μια φορα τη βδομαδα πηγαινα εκει και ετρωγα τσαμπα μεχρι να σκασω
Και μετα επαιρνα την κορη της για πηδημα
Ωραιες εποχες
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.680
Κριτικές
1
Like
5.632
Πόντοι
2.356
Καρδιακά κοντεύουμε να πάθουμε με τις ξεκωλιάρες έξω.Μπουτάκια,ποδαράκια,κωλαράκια,και αντί να τα χαίρονται οι άντρες,φατε μάτια ψάρια.Όλες στις αγέλες τους.Κλασικά μόνο με πιρφοροσχέση πιάνεις κανα μπούτι.Είχε και μια κωλοζεστη σήμερα το βράδυ,περπάταγες λίγο και ίδρωνες
δε μου λες ρε τυπε περιμενες να τις χουφτωνουν η να τις γαμανε στο θερμαικο ενω κανεις περατζαδα?
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.376
Like
72.672
Πόντοι
12.756
Τύπε μιλαμε για φοβερο μύστη.
Ειχε οικονομικα προβληματα και μολις εμαθε οτι η κορη του ειχε σχεση με δικηγορο, μου κανανε το τραπεζι οικογενειακως και μου ζητησε να του συνταξω μια δηλωση παυσης πληρωμων τσαμπα γιατι ο δικηγορος που ειχε του ζητησε 5 χιλιαρικα για να την συνταξει και να την καταθεσει.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:
5 χιλιαρικα για απλη επιστολη παυσης ειναι παρα πολλα , μηπως μαζι και την αιτηση στο Πρωτοδικείο ?
μηπως 5 χιλιαρικα για ολοκληρη την πρόταση παυσης συν τον φακελο για αρθρο 99 ?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.476
Πόντοι
8.006
5 χιλιαρικα για απλη επιστολη παυσης ειναι παρα πολλα , μηπως μαζι και την αιτηση στο Πρωτοδικείο ?
μηπως 5 χιλιαρικα για ολοκληρη την πρόταση παυσης συν τον φακελο για αρθρο 99 ?
Δεν με καταλαβες.
Αν την αιτηση πτωχευσης την κανει ο ιδιος ο πτωχος, τοτε λεγεται δηλωση παυσης πληρωμων.
Αιτηση πτωχευσης ειναι ουσιαστικα, την οποια δεν κανει ομως ο πιστωτης.
Και κατατιθεται κανονικα στο δικαστηριο και βγαινει αποφαση που δεχεται την δηλωση παυσης και τον κηρυσσει σε πτωχευση.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.376
Like
72.672
Πόντοι
12.756
Δεν με καταλαβες.
Αν την αιτηση πτωχευσης την κανει ο ιδιος ο πτωχος, τοτε λεγεται δηλωση παυσης πληρωμων.
Αιτηση πτωχευσης ειναι ουσιαστικα, την οποια δεν κανει ομως ο πιστωτης.
Και κατατιθεται κανονικα στο δικαστηριο και βγαινει αποφαση που δεχεται την δηλωση παυσης και τον κηρυσσει σε πτωχευση.
αρα μιλας για ιδιωτη ? οχι εταιρεια ?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.476
Πόντοι
8.006

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.376
Like
72.672
Πόντοι
12.756
Aσφαλιστής ήταν.
Και μαλιστα ειχα μαθει οτι τον κυνηγουσαν διαφοροι επειδη ειχε παρακρατησει πανω απο 100.000 ευρω ασφαλιστρα
αρχοντας , τον συμπαθησα περισσότερο
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Καπου στα 105 πρεπει να ηταν τοτε.
Εν τω μεταξυ η μανα της, μολις 5-6 χρονια μεγαλυτερη μου, με ειχε στα ωπα-ωπα
Δουλευε σε ψητοπωλειο τοτε και μια φορα τη βδομαδα πηγαινα εκει και ετρωγα τσαμπα μεχρι να σκασω
Και μετα επαιρνα την κορη της για πηδημα
Ωραιες εποχες
μου θυμιζει τη θεια μου που ελεγε συνεχεια στη ξαδερφη μου...."αιντε ποτε θα βρεις ενα καλο παιδι να εχει μια δουλεια της προκοπης ρε παιδι μ γιατρος,δικηγορος κατι " ...τελικα κατεληξε με σεκιουριτα
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
η ελλεηνιδα μανα παντα θα εχει στα οπα οπα το γκομενο της κορης της που ειναι δικηγορος :tooth: :tooth:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.476
Πόντοι
8.006
η ελλεηνιδα μανα παντα θα εχει στα οπα οπα το γκομενο της κορης της που ειναι δικηγορος :tooth: :tooth:
Μια δυο φορες ειχε ερθει και μαζι μας για ποτό
Για το οτι ημουν παντρεμενος δεν φαινοταν να την χαλαει καθολου
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
ΨΙΤ ΑΛΑΝΙΑ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ Ο ΛΥΠΗΡΟΣ ΑΝΗΡ , ΑΦΗΣΤΕ ΟΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΤΩΡΑΑΑΑΑΑ και σχολιαστε αμεσα το πρακατω βιντεο που θα παραθεσω ....θελω ομως να ξεκινησει και ο Σαντ Μαν για να γινει μια ακομα πικαντικη συζητηση που θα απογειωσει την διαθεση στα υψη !!!! ΝΑ ξερετε μολις το πεταξε στην αρχικη σελιδα του youtube ΛΕΩ ΩΠ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ, κανεις Login ΕΧΘΕΣ και το βαζεις και ζητας σχολιασμο ΑΛΛΑ να σερνει πρωτα τον χορο ο ΜΕΓΑΣ ΣΑΝΤ!!!!


Επιβεβαίωσις

Ή από παρέα ή να του την πέσει αυτή

Αλλά όταν τα λέω,χρειάζομαι ειδικό :grin:
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.001
Πόντοι
3.556
Καρδιακά κοντεύουμε να πάθουμε με τις ξεκωλιάρες έξω.Μπουτάκια,ποδαράκια,κωλαράκια,και αντί να τα χαίρονται οι άντρες,φατε μάτια ψάρια.Όλες στις αγέλες τους.Κλασικά μόνο με πιρφοροσχέση πιάνεις κανα μπούτι.Είχε και μια κωλοζεστη σήμερα το βράδυ,περπάταγες λίγο και ίδρωνες
Αν σε κάτι σε καταλαβαίνω, είναι πως η αγαμία στη Θεσσαλονίκη είναι πιο δυσβάσταχτη από κάθε άλλη πόλη.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Επιβεβαίωσις

Ή από παρέα ή να του την πέσει αυτή

Αλλά όταν λέω,χρειάζομαι ειδικό :grin:
τυπε κοιτα...θα ειμαι αντικειμενικος. οτι θες μια ψυχολογικη βοηθεια την θες. περα απο αυτο. δεν ειπα ποτε οτι εισαι παραλογος (σε καποια εισαι) εγω αλλωστε εχω ξανα πει οτι στην ελλαδα το στεγνο πεσιμο δε πιανει και τοσο.Εχεις δοκιμασει εξω ποτε? δε θα ακουσεις ποτε αυτα τα λογια απο μια ξενη.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
το στεγνο πεσιμο στην ελλαδα δε πιανει για αυτο εχουν γαμηθει ολες εδω να βαζουν δαχτυλακι και μαζι με αυτες και οι αντρες να εχουν τρελαθει στη μαλακια.
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
μιλαω με μια 18


χθες εκανε παρτυ για τις πανελληνιες π τελειωσε και οι φιλες της εχουν κοβιντ και φοβαται μην κολλησε

θα την παρηγορησω

τριτη λυκειου μαλακες
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.001
Πόντοι
3.556
μιλαω με μια 18


χθες εκανε παρτυ για τις πανελληνιες π τελειωσε και οι φιλες της εχουν κοβιντ και φοβαται μην κολλησε

θα την παρηγορησω

τριτη λυκειου μαλακες
Αρχοντας. Θα ειναι και φορτωμενη τωρα η γκομενα με το 150ρι του Κουλη
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.971
Like
11.950
Πόντοι
3.556
μιλαω με μια 18


χθες εκανε παρτυ για τις πανελληνιες π τελειωσε και οι φιλες της εχουν κοβιντ και φοβαται μην κολλησε

θα την παρηγορησω

τριτη λυκειου μαλακες
Με τι θα πας να την πάρεις αφού δεν το αγόρασες ακόμα το παπί με τα 12 κατοστάρικα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom