Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

lilly

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
926
Like
0
Πόντοι
6
75% χωρίς σχέση στις ηλικίες 25-34 δεν είναι στερεότυπο είναι γενοκτονία.
Δεν θα διαφωνήσω.
Μόλις άκουσα καριερίστα θυμήθηκα την Μανωλίδου. :2funny:
:grin: Ναι γυναίκα πρότυπο... :headbang:
τομιτο κακως. Να σε νοιαζει να ειναι η γυναικα που γουσταρεις ενας ανθρωπος με δυνατοτητες. Αν δεν σε νοιαζει και την βλεπεις απλα ως μουνι τοτε φιλε μου είσαι σε αλλη οχθη και δεν εχουμε βαση προς συζητηση..

Αν το βλέπει έτσι θα έπρεπε να μην απαντάει...
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Πως να κάνουν παρέα με τα Ρωσίδια όταν η πλειοψηφία των ελληνίδων τις θεωρεί τάνες..και τις ζηλεύουν θανάσιμα ρε Παπατζώρζ;  :tooth:
αυτο ειναι δικο τους θεμα, το πώς δηλαδη θα κανουν την καρδια τους πετρα.
δεν μπορει να βρισκει τις λυσεις για ολα ο κληρος..

πρεπει ομως να ξανα-ματα-πω οτι ολα αυτα τα λεω απο ενδιαφερον και συμπονοια για τα τεμαχια. τοσα ρωσιδια υπαρχουν γυρω τους.. :tooth:
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
κατσε για να καταλαβω!δε σε νοιαζει η γυναικα που εχεις διπλα σου να ειναι εξυπνη;να ανοιγει το στομα της κ να πεταει βατραχια;να μη ξερει να κανει τπτ στην ζωη της;γιατι ενας νοημων ανδρας να θελει διπλα του μια γλαστρα??

τομιτο κακως. Να σε νοιαζει να ειναι η γυναικα που γουσταρεις ενας ανθρωπος με δυνατοτητες.

Ας είναι και έξυπνη και ας έχει και δυνατότητες.
Και ας πούμε γιατι πρέπει να είμαι εγώ υποχρεωμένος να ανεχτω να την πηδαω δυο φορές το τρίμηνο επειδή ξαφνικά την είδε Yanna Angelopoulos-Daskalaki;
Εκτος αν νομίζετε μερικές-μερικες ότι σε μια μασχάλη χωράνε καμμια δεκαριά καρπούζια...
 

Rythm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
11.713
Like
0
Πόντοι
166
Αποριας αξιο πραγματικα.....

Δεν βαριεστε να το συνεχιζετε?????
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
αυτο ειναι δικο τους θεμα, το πώς δηλαδη θα κανουν την καρδια τους πετρα.
δεν μπορει να βρισκει τις λυσεις για ολα ο κληρος..

πρεπει ομως να ξανα-ματα-πω οτι ολα αυτα τα λεω απο ενδιαφερον και συμπονοια για τα τεμαχια. τοσα ρωσιδια υπαρχουν γυρω τους.. :tooth:
οχι, δεν τα λες καλα.

στα 22 δεν τις θελει κανεις, καθως ολοι πιστεουν οτι ηταν ελλατωματικο το καλουπι.. :tooth:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Ας είναι και έξυπνη και ας έχει και δυνατότητες.
Και ας πούμε γιατι πρέπει να είμαι εγώ υποχρεωμένος να ανεχτω να την πηδαω δυο φορές το τρίμηνο επειδή ξαφνικά την είδε Yanna Angelopoulos-Daskalaki;
Εκτος αν νομίζετε μερικές-μερικες ότι σε μια μασχάλη χωράνε καμμια δεκαριά καρπούζια...
ΜΑ ΤΟΜΙ ΜΟΥ!!!αν ειναι εξυπνη κ με δυνατοτητες τοτε θα εχει κ την δυνατοτητα να διατηρρι ισσοροπια!αλλλιως για ποια εξυπναδα κ ποιες δυνατοτητες μιλαμε???
 

Επισκέπτης
αυτο ειναι δικο τους θεμα, το πώς δηλαδη θα κανουν την καρδια τους πετρα.
δεν μπορει να βρισκει τις λυσεις για ολα ο κληρος..

πρεπει ομως να ξανα-ματα-πω οτι ολα αυτα τα λεω απο ενδιαφερον και συμπονοια για τα τεμαχια. τοσα ρωσιδια υπαρχουν γυρω τους.. :tooth:

Είσαι πολύ φιλεύσπλαχνος κληρικός τελικά παπαγιώργη  :tooth:
 

lilly

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
926
Like
0
Πόντοι
6
Ας είναι και έξυπνη και ας έχει και δυνατότητες.
Και ας πούμε γιατι πρέπει να είμαι εγώ υποχρεωμένος να ανεχτω να την πηδαω δυο φορές το τρίμηνο επειδή ξαφνικά την είδε Yanna Angelopoulos-Daskalaki;
Εκτος αν νομίζετε μερικές-μερικες ότι σε μια μασχάλη χωράνε καμμια δεκαριά καρπούζια...

Η καριέρα δεν ταυτίζεται με την αποχή από το σεξ. Το σεξ αποβάλλει το στρες της εργασίας, άρα μπορεί κάλλιστα να σημαίνει και περισσότερο  ;)

Βέβαια είναι επιλογή σου ποια θα πηδήξεις! Εγώ λέω να πάρεις τα ρωσιδάκια! Λιγότερο μπέρδεμα βρε παιδί μου! ;)  :P :P
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
ΜΑ ΤΟΜΙ ΜΟΥ!!!αν ειναι εξυπνη κ με δυνατοτητες τοτε θα εχει κ την δυνατοτητα να διατηρρι ισσοροπια!αλλλιως για ποια εξυπναδα κ ποιες δυνατοτητες μιλαμε???

Μολις φτάσαμε στην υπερεκτίμηση των δυνατοτήτων σας που δημιουργεί το υπερεγώ σας-σε παρακαλώ μην το πάρεις προσωπικά.
Με αποτέλεσμα να ανάγουμε την εξαίρεση ως κανόνα και την ισσορροπία σε τεντωμένο σχοινί την ύψιστη δυνατότητα.
Οι προσγειώσεις ενιοτε είναι και τραυματικές.

Αποχωρώ παω για shopping
 

lilly

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
926
Like
0
Πόντοι
6
ΜΑ ΤΟΜΙ ΜΟΥ!!!αν ειναι εξυπνη κ με δυνατοτητες τοτε θα εχει κ την δυνατοτητα να διατηρρι ισσοροπια!αλλλιως για ποια εξυπναδα κ ποιες δυνατοτητες μιλαμε???
(Νόμιζα πως θα το καταλάβαιναν μόνοι τους)
Βρε Λουκ μου... Όλα στο πιάτο να τους τα δίνεις?
Είσαι πολύ καλή...  :-*
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Η καριέρα δεν ταυτίζεται με την αποχή από το σεξ. Το σεξ αποβάλλει το στρες της εργασίας, άρα μπορεί κάλλιστα να σημαίνει και περισσότερο  ;)

ειδικα μετά το 9-21 στο γραφειο οπωσδηποτε.
μαμ-κακά και νάνι...
 

Επισκέπτης
Η καριέρα δεν ταυτίζεται με την αποχή από το σεξ. Το σεξ αποβάλλει το στρες της εργασίας, άρα μπορεί κάλλιστα να σημαίνει και περισσότερο  ;)

Λιλλυ μου χει τύχει να μαστε στο κρεβάτι με κτηνιάτρο ελληνίδα και να μου πει ότι πρέπει να πάρει ένα επείγον τηλ και να μιλάει δέκα λεπτά για ευθανασία σκύλου.. :S
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.423
Κριτικές
61
Like
42.544
Πόντοι
22.785
:2funny:
 

Συνημμένα

  • 8pzphm5kz9qk1rs74dms.jpg
    8pzphm5kz9qk1rs74dms.jpg
    38,8 KB · Εμφανίσεις: 11

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom