Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (0 μέλη και 24 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Αντί να στέκεσαι στην πρώτη γραμμή διάβασε και την τελευταία να δεις τι κόμπλεξ έχετε δημιουργήσει κι εσείς σε κάποιες...

"ενώ περισσότερες από τις μισές από τις 400 γυναίκες, που έλαβαν μέρος στην έρευνα, δήλωσαν, ότι θα μπορούσαν να καταφύγουν σε φαρμακευτικές μεθόδους προκειμένου να βελτιώσουν τη σεξουαλική τους απόδοση"
και τί σε οδηγει στο συμπερασμα οτι την ανοργασμικοτητα καποιων τεμαχιων την δημιουργησαν καποιοι ελλέηνες ????  :think: :think:
 

Επισκέπτης
δηλαδη μου λες οτ πλεον αν δεις μια πολυ ομορφη κοπελα την πλησιαζεις χωρις προκαταληψη??(οτι ειναι ψωναρα οτι ειναι πουτανα οτι θα σε παιξει γ να γουσταρει μονο?)

Να πλησιάζω άγνωστες ωραίες κοπέλες όχι δε το κάνω πια, για ελληνίδες μιλάω πάντα.. αν τύχει όμως μέσα απο κάποιο περιβάλλον να γνωρίσω κάποια της δίνω ευκαιρία να μου δείξει τι ακριβώς είναι..συνήθως οι ψωνάρες ελλεηνίδες αποκαλύπτονται γρήγορα..
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Αντί να στέκεσαι στην πρώτη γραμμή διάβασε και την τελευταία να δεις τι κόμπλεξ έχετε δημιουργήσει κι εσείς σε κάποιες...
"ενώ περισσότερες από τις μισές από τις 400 γυναίκες, που έλαβαν μέρος στην έρευνα, δήλωσαν, ότι θα μπορούσαν να καταφύγουν σε φαρμακευτικές μεθόδους προκειμένου να βελτιώσουν τη σεξουαλική τους απόδοση"

Πάλι εμείς φταίμε δλδ;!
ότι πολύ σωστά όπως είχε γράψει έτερος Συναγωνιστής έχετε φτάσει να θεωρείτε την δουλειά σας ως το μοναδικό στοιχείο που μπορεί να σας προσδιορίσει ως ανθρώπους λχ σου πέρασε από το μυαλό;
Το να γίνετε αντράκια ξέρεις έχει και το τιμημα του!
(ΚΑι δεν νομίζω να πιεσε καμμία κανας συναγωνιστής να γίνει εργασιομανής...)
Πληρώστε τωρα

Μια ερμηνεία δίνω. Αν υπάρχει πειστικότερη μετά χαρας θα την υιοθετήσω
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866

1) Οι ελληνίδες δεν είναι ωραίες νέες και δυναμικές. Είναι σε σύγχιση, προβληματισμένες και γεμάτες άγχος για να ανταπεξέλθουν σε διάφορους τομείς. Το ίδιο και οι έλληνες.
2) Τώρα.. όσον αφορά την ερωτική ζωή των γυναικών η δική μου προσέγγιση είναι η εξής: ΔΕΝ ξέρω να μιλήσω για άλλες γυναίκες εκτός από εμένα.

 

Επισκέπτης
Να πλησιάζω άγνωστες ωραίες κοπέλες όχι δε το κάνω πια, για ελληνίδες μιλάω πάντα.. αν τύχει όμως μέσα απο κάποιο περιβάλλον να γνωρίσω κάποια της δίνω ευκαιρία να μου δείξει τι ακριβώς είναι..συνήθως οι ψωνάρες ελλεηνίδες αποκαλύπτονται γρήγορα..


τωρα που γυρναγα απο το νοσοκομειο που δουλευω εiδα μια ξινισμενη ελλεινιδα που ειχε κανει copy paste to στυλ της καρι απο το sex and the city :2funny: κ η ξινιλα να σταζει απο την μαπα της :2funny: κ μετα λενε γιατι δεν τις πλησιαζουν οι αντρες οταν βγαινουν εξω :boobies:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Να πλησιάζω άγνωστες ωραίες κοπέλες όχι δε το κάνω πια, για ελληνίδες μιλάω πάντα.. αν τύχει όμως μέσα απο κάποιο περιβάλλον να γνωρίσω κάποια της δίνω ευκαιρία να μου δείξει τι ακριβώς είναι..συνήθως οι ψωνάρες ελλεηνίδες αποκαλύπτονται γρήγορα..
δε γνωριζω ουτε την ηλικια σου ουτε φυσικα τι εχεις κανει στην ζωη σου...κ δεν ειναι δουλεια μου!!απλα απο τον τροπο σου διακρινω μια ''κουραση''αλλα ταυτοχρονα την ωριμοτητα του χρονου αποδειξης χαρακτηρα του αλλου... ;)
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
τωρα που γυρναγα απο το νοσοκομειο που δουλευω εiδα μια ξινισμενη ελλεινιδα που ειχε κανει copy paste to στυλ της καρι απο το sex and the city :2funny: κ η ξινιλα να σταζει απο την μαπα της :2funny: κ μετα λενε γιατι δεν τις πλησιαζουν οι αντρες οταν βγαινουν εξω :boobies:
η καρυ δεν ειναι ξυνη ρεεεεεε!!!!!!!!!!!! :grin: :grin: :grin: :grin:
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
τωρα που γυρναγα απο το νοσοκομειο που δουλευω εiδα μια ξινισμενη ελλεινιδα που ειχε κανει copy paste to στυλ της καρι απο το sex and the city κ η ξινιλα να σταζει απο την μαπα της  κ μετα λενε γιατι δεν τις πλησιαζουν οι αντρες οταν βγαινουν εξω

Αφου το 40% είναι αγαμήτου εως και δυο χρόνια τι πέριμενεις Συναγωνιστή
22,4% των γυναικών έχει να κάνει σεξ από έξι μήνες έως και ένα χρόνο και το 17,4% απέχει από την ερωτική συνεύρεση από ένα έως δύο χρόνια.
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
1) Οι ελληνίδες δεν είναι ωραίες νέες και δυναμικές. Είναι σε σύγχιση, προβληματισμένες και γεμάτες άγχος για να ανταπεξέλθουν σε διάφορους τομείς. Το ίδιο και οι έλληνες.

Ας διαλέξουν καλύτερα πρότυπα συμπεριφοράς τότε.
Απλό είναι.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
2) Τώρα.. όσον αφορά την ερωτική ζωή των γυναικών η δική μου προσέγγιση είναι η εξής: ΔΕΝ ξέρω να μιλήσω για άλλες γυναίκες εκτός από εμένα.
παλιο κολπο αυτο και ξεπερασμενο..

οι αντρες λοιπον τελικα ΞΕΡΟΥΝ να μιλησουν για αλλους αντρες και να τους κρινουν χωρις ιδιαιτερο δισταγμο. πολλα τα παραδειγματα και θρεντ επ αυτου. ''τα ρεζιλια που χαλανε την πιατσα'' κλπ..

βγαλτε το δαχτυλο λοιπον μπροστα απο το προσωπο σας, διοτι οσο χοντρο κι αν ειναι ΦΑΙΝΟΣΑΣΤΕ ΚΑΙ ΠΙΣΩ ΑΠ ΑΥΤΟ !  :tooth:

για το καλο σας τα λεμε αυτα βρε κουτά. τοσα ρωσίδια υπαρχουν διπλα σας..  :)
 

lilly

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
926
Like
0
Πόντοι
6
και τί σε οδηγει στο συμπερασμα οτι την ανοργασμικοτητα καποιων τεμαχιων την δημιουργησαν καποιοι ελλέηνες ????  :think: :think:
Η ανοργασμικότητα είναι πάθηση αλλά όχι επιδημία για να την έχουν 200 περίπου γυναίκες από το δείγμα στο οποίο διεξάχθηκε η έρευνα (το οποίο ίσως να μην είναι και τόσο αντιπροσωπευτικό). Ωστόσο αυτό που με κάνει να το πιστεύω είναι κυρίως τα ψυχολογικά αίτια.
Πάλι εμείς φταίμε δλδ;!
ότι πολύ σωστά όπως είχε γράψει έτερος Συναγωνιστής έχετε φτάσει να θεωρείτε την δουλειά σας ως το μοναδικό στοιχείο που μπορεί να σας προσδιορίσει ως ανθρώπους λχ σου πέρασε από το μυαλό;
Το να γίνετε αντράκια ξέρεις έχει και το τιμημα του!
(ΚΑι δεν νομίζω να πιεσε καμμία κανας συναγωνιστής να γίνει εργασιομανής...)
Πληρώστε τωρα

Μια ερμηνεία δίνω. Αν υπάρχει πειστικότερη μετά χαρας θα την υιοθετήσω
:) Δεν επιρρίπτω ευθύνες στα αρσενικά γιατί με δικές τους πράξεις οι γυναίκες έφτασαν στο σήμερα απλά ήθελα να προσέξετε και κάτι που σας αφορά έμμεσα.

Κανένας συναγωνιστής δεν πίεσε στην δημιουργία της γυναίκας καριερίστα, αυτό το έκαναν οι καταπιεσμένες μανάδες, οι "φεμινίστριες"- μανάδες κι άλλοι φορείς κοινωνικοποίησης. Εσείς απλά το λούζεστε (συγγνώμη κιόλας).

Σίγουρα όλα έχουν το τίμημα τους, όμως όταν επιθυμείτε μια γυναίκα επιτυχημένη, όμορφη, έξυπνη και στο κρεβάτι πόρνη (ή τουλάχιστον αυτό το στερεότυπο υπάρχει) πρέπει να αντεπεξέλθουμε των πιέσεων που επιφέρουν οι ρόλοι μας στην κοινωνία.

Δεν ξέρω κατά πόσο το εξηγώ σωστά αλλά θέλω να πιστεύω ότι κατάλαβες έστω στο περίπου.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Η ανοργασμικότητα είναι πάθηση αλλά όχι επιδημία για να την έχουν 200 περίπου γυναίκες από το δείγμα στο οποίο διεξάχθηκε η έρευνα (το οποίο ίσως να μην είναι και τόσο αντιπροσωπευτικό). Ωστόσο αυτό που με κάνει να το πιστεύω είναι κυρίως τα ψυχολογικά αίτια.
καλα, τωρα αν θες απαντας και στην ερωτηση που εκανα..  :)
 

lilly

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
926
Like
0
Πόντοι
6
καλα, τωρα αν θες απαντας και στην ερωτηση που εκανα..  :)
Ναι το έκανα...  ;)
Η ανοργασμικότητα είναι πάθηση αλλά όχι επιδημία για να την έχουν 200 περίπου γυναίκες από το δείγμα στο οποίο διεξάχθηκε η έρευνα (το οποίο ίσως να μην είναι και τόσο αντιπροσωπευτικό). Ωστόσο αυτό που με κάνει να το πιστεύω είναι κυρίως τα ψυχολογικά αίτια.

Εκτός αν με ρώτησες κάτι άλλο και δεν το πρόσεξα, να ζητήσω και συγγνώμη.
 

απάλευτος

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2008
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
Εμεις λουκριτια βοργία κοπέλα μου.. θέλουμε να μάθουμε σε αυτό το φόρουμ λεπτομέρειες για το πως σε γαμάει ο γκόμενος σου και αν προτίθεσαι να παρέχεις υπηρεσίες σε άλλους "συναγωνιστές". Τα υπόλοιπα με τις αγαπούλες δεν μας ενδιαφέρουν.
(σελιδα 675, παραγ 2 στιχος 56, Κατα Ανατολ Ευαγγέλιο, έκδοση 2008, εκδόσεις Μπουρδελα) :rockon: :rockon: :rockon:
πεστααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Κανένας συναγωνιστής δεν πίεσε στην δημιουργία της γυναίκας καριερίστα, αυτό το έκαναν οι καταπιεσμένες μανάδες, οι "φεμινίστριες"- μανάδες κι άλλοι φορείς κοινωνικοποίησης. Εσείς απλά το λούζεστε (συγγνώμη κιόλας).

Σίγουρα όλα έχουν το τίμημα τους, όμως όταν επιθυμείτε μια γυναίκα επιτυχημένη, όμορφη, έξυπνη και στο κρεβάτι πόρνη (ή τουλάχιστον αυτό το στερεότυπο υπάρχει) πρέπει να αντεπεξέλθουμε των πιέσεων που επιφέρουν οι ρόλοι μας στην κοινωνία.

Δεν ξέρω κατά πόσο το εξηγώ σωστά αλλά θέλω να πιστεύω ότι κατάλαβες έστω στο περίπου.

Τα διεγραμμένα είναι μύθοι. Το όμορφη παντελώς υποκειμενικό οπότε καταλαβαίνεις, που περίπου βρισκόμαστε.  :grin:
 

Επισκέπτης
Να κάνω μια χαζή ερώτηση? Είναι αποδεδειγμένο πως οι γυναίκες του ανατολικού μπλοκ έχουν καλύτερη συμπεριφορά ή πάει κι εδώ "κανόνας και εξαίρεση"?

Προσπαθώ να καταλάβω τι υπάρχει στην δική τους νοοτροπία και κουλτούρα (γιατί αυτά νομίζω διαχωρίζουν τα έθνη κι όχι τα σύνορα) που υστερούν οι Ελληνίδες..

Οι ανατολικές γενικά δεν κοιτάνε τόσο τη καριέρα όσο οι δυτικές είναι περισσότερο προσανατολισμένες στην οικογένεια βλέπουν τον άντρα ως συμπλήρωμά τους και οχι ανταγωνιστικά και γενικά προσπαθούν να κάνουν ευτυχισμένο το σύντροφό τους και βγάζουν μια θετική ενέργεια...Γενικά είναι απλές και ανοιχτές κοπέλες και σε κάνουν να νοιώθεις άνετα και να ανοίγεσαι και εσυ πιο εύκολα.. Εκτιμούν κάποια πράγματα που τους δίνεις και δεν είναι τόσο καλομαθημένες να τα περιμένουν όλα έτοιμα.. Και το σεξ το αντιμετοωπίζουν ως κάτι εντελώς φυσιολογικό χωρίς τα κόμπλεξ που συναντάμε εδώ.. Οι μικρές σε ηλικία βέβαια που μεγάλωσαν σε άλλη κοινωνία έχουν αρχίσει να χάνουν αυτά τα καλά στοιχεία..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom