Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (0 μέλη και 28 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Ερι καμμιά εγκυρη προσέγγιση στην ερευνα μήπως;
Και δεν το λεω ειρωνικά.
Νομίζω και άλλοι θα την έβρισκαν ενδιαφέρουσα.
 

Επισκέπτης
οπως καταλαβαινετε ηταν αδυνατο να διαβασω ολες τις σελιδες!διαβασα 4-5... αν απαντησω βλακειες η ειμαι εν τελη εκτος τοπικ ζητω συγγνωμη!θελω απλα να πω πως ειμαι κ γω ελληνιδα!οποτε αυτοματα καποιοι θα με καταταξουν στην κατηγορια ''ελλεηνιδα''.
  εχω μια σχεση πολλα χρονια την οποια σεβομαι απολυτα χωρις να εχω σκεφτει ποτε αλλους αντρες!(ουτε εκεινος νομιζω γτ ειμαστε πολυ ερωτευμενοι..)δε με ενδιαφερουν τα χρηματα κ τα δωρα.το αν θα μου κανει κ ποτε ειναι στην διακριτικη κ οικονομικη του ευχερια-λαθος το εγραψα αλλα δε ξερω πως γραφεται-.με νοιαζουν αυτα που μου δινει!εμπιστοσυνη αγαπη κ.τ.λ
φυσικα κ γκρινιαζω καπου καπου..αλλωστε ποιος δε το κανει??!!στους αντρες που ετυχε να μου την πεσουν ομορφα κ ωραια μιλησα ευγενεστατα κ εξηγησα πως εχω σχεση κ δεν ενδιαφερομαι..σε αυτους που χυδαια κ εκνευριστικα επεμειναν πουλησα τρελιτσα αλλα με χιουμορ...δε δινω ποτε ελπιδες γ να ικανοποιησω τον εγωισμο μου..το παιρνω απο τον συντροφο μου..απο οποινδηποτε αλλον μ ειναι περιττο..
ναι δεν ειμαι η θεα κ η κορμαρα!!δεν ειμαι η αντριαννα σκλεναρικοβα!!εχω κυταριτιδα!!γτ οταν βγαινω εξω δε τρωω μια σαλατα γτ ''δε πειναω''!ουτε τα οικονομικα μου μου επιτρεπουν να εχω 10διαιτολογους κ γυμναστες!μια νορμαλ κοπελα ειμαι...κ φανταζομαι οτι ολοι οι λαοι εχουν ασχημους/ε ,μετριους/ες,κουκλους κ κουκλες...
στις κοπελες η αντρες που εχουν την μυτη ψηλα(ειτε ειναι πανεμορφοι ειτε οχι)δε χρειαζετε απλως να δινετε σημασια!καποια στιγμη θα τους προσγειωσει η ιδια η ζωη...δωστε την προσοχη σας ολη σε ατομα που πραγματικα την αξιζουν...
συγγνωμη αν σας κουρασα... :)

Αν ισχύουν όλα αυτά που λες σε βρίσκω σωστή..Και δεν είναι η κυταρίτιδα το χειρότερο αλλά η συμπεριφορά της ελλεηνίδας..
 

Siegf

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.177
Like
0
Πόντοι
16
Εμεις λουκριτια βοργία κοπέλα μου.. θέλουμε να μάθουμε σε αυτό το φόρουμ λεπτομέρειες για το πως σε γαμάει ο γκόμενος σου και αν προτίθεσαι να παρέχεις υπηρεσίες σε άλλους "συναγωνιστές". Τα υπόλοιπα με τις αγαπούλες δεν μας ενδιαφέρουν.
(σελιδα 675, παραγ 2 στιχος 56, Κατα Ανατολ Ευαγγέλιο, έκδοση 2008, εκδόσεις Μπουρδελα) :rockon: :rockon: :rockon:
Για λεγε λοιπόν... Ξεκιναμε απο σενα...
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Ερι καμμιά εγκυρη προσέγγιση στην ερευνα μήπως;
Και δεν το λεω ειρωνικά.
Νομίζω και άλλοι θα την έβρισκαν ενδιαφέρουσα.

συγνωμη τομι δεν είδα πια έρευνα για να πω κατι, αν θες πες μου ποια εννοεις και αν εχω κατι να πω ευχαριστως
 

ViDiViCi

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
2.178
Like
2
Πόντοι
16
Τωρα άμα σου πω πως παιζει και το ενδεχομενο να μην ξερουμε να γαμαμε (οχι να εκσπερματωνουμε, αλλα να κανουμε σεξ, δηλαδη κατι που προυποθετει αμοιβαιοτητα), θα το παρεις πολυ κατάκαρδα?
Δεν κινούνται τα πάντα γύρω από το σεξ.
Ψάχνω μία γκόμενα που την λένε αγάπη. Ξέρει κανείς που βρίσκεται;(Τάνα είναι) :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Ρε Τομ, με μπερδεψες τωρα...
Εγω νομιζα πως αναφεροσουν στο σεξ. Για σχεση μιλας, όχι μονο για σεξ?

Το καλό σεξ είναι μέρος μιας καλής σχέσης.

Τομιτο,
Τωρα άμα σου πω πως παιζει και το ενδεχομενο να μην ξερουμε να γαμαμε (οχι να εκσπερματωνουμε, αλλα να κανουμε σεξ, δηλαδη κατι που προυποθετει αμοιβαιοτητα), θα το παρεις πολυ κατάκαρδα?
Διαφορες διεθνεις ερευνες (ενταξει, δεν κοβω το χερι μου για την αξιοπιστια τους) αυτο λένε για τους Ελληνες... Ο "γαμικουλας" ειναι ισως μυθος.

Κατάκαρδα καθόλου για δεν με αφορά.
Ειμαι πάντα με τους "απέναντι".
Εξάλλου μπορει απο περιτύλιγμα εφημερίδα αλλα απο περιεχόμενο δεν έχω καμμία ανασφάλεια.
Περιθώρια βελτίωσης σε αυτό υπάρχουν πάντα άλλωστε.
 

Siegf

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.177
Like
0
Πόντοι
16
συγνωμη τομι δεν είδα πια έρευνα για να πω κατι, αν θες πες μου ποια εννοεις και αν εχω κατι να πω ευχαριστως
Μαλλον μπερδεύτηκε και αναφεροταν σε μενα:
Τωρα άμα σου πω πως παιζει και το ενδεχομενο να μην ξερουμε να γαμαμε (οχι να εκσπερματωνουμε, αλλα να κανουμε σεξ, δηλαδη κατι που προυποθετει αμοιβαιοτητα), θα το παρεις πολυ κατάκαρδα?
Διαφορες διεθνεις ερευνες (ενταξει, δεν κοβω το χερι μου για την αξιοπιστια τους) αυτο λένε για τους Ελληνες... Ο "γαμικουλας" ειναι ισως μυθος.
 

lilly

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
926
Like
0
Πόντοι
6
οπως καταλαβαινετε ηταν αδυνατο να διαβασω ολες τις σελιδες!διαβασα 4-5... αν απαντησω βλακειες η ειμαι εν τελη εκτος τοπικ ζητω συγγνωμη!θελω απλα να πω πως ειμαι κ γω ελληνιδα!οποτε αυτοματα καποιοι θα με καταταξουν στην κατηγορια ''ελλεηνιδα''.
  εχω μια σχεση πολλα χρονια την οποια σεβομαι απολυτα χωρις να εχω σκεφτει ποτε αλλους αντρες!(ουτε εκεινος νομιζω γτ ειμαστε πολυ ερωτευμενοι..)δε με ενδιαφερουν τα χρηματα κ τα δωρα.το αν θα μου κανει κ ποτε ειναι στην διακριτικη κ οικονομικη του ευχερια-λαθος το εγραψα αλλα δε ξερω πως γραφεται-.με νοιαζουν αυτα που μου δινει!εμπιστοσυνη αγαπη κ.τ.λ
φυσικα κ γκρινιαζω καπου καπου..αλλωστε ποιος δε το κανει??!!στους αντρες που ετυχε να μου την πεσουν ομορφα κ ωραια μιλησα ευγενεστατα κ εξηγησα πως εχω σχεση κ δεν ενδιαφερομαι..σε αυτους που χυδαια κ εκνευριστικα επεμειναν πουλησα τρελιτσα αλλα με χιουμορ...δε δινω ποτε ελπιδες γ να ικανοποιησω τον εγωισμο μου..το παιρνω απο τον συντροφο μου..απο οποινδηποτε αλλον μ ειναι περιττο..
ναι δεν ειμαι η θεα κ η κορμαρα!!δεν ειμαι η αντριαννα σκλεναρικοβα!!εχω κυταριτιδα!!γτ οταν βγαινω εξω δε τρωω μια σαλατα γτ ''δε πειναω''!ουτε τα οικονομικα μου μου επιτρεπουν να εχω 10διαιτολογους κ γυμναστες!μια νορμαλ κοπελα ειμαι...κ φανταζομαι οτι ολοι οι λαοι εχουν ασχημους/ε ,μετριους/ες,κουκλους κ κουκλες...
στις κοπελες η αντρες που εχουν την μυτη ψηλα(ειτε ειναι πανεμορφοι ειτε οχι)δε χρειαζετε απλως να δινετε σημασια!καποια στιγμη θα τους προσγειωσει η ιδια η ζωη...δωστε την προσοχη σας ολη σε ατομα που πραγματικα την αξιζουν...
συγγνωμη αν σας κουρασα... :)
GO LOUK GO!!!
με βρίσκεις απόλυτα σύμφωνη σε όσα λες αλλά αμφιβάλλω αν μπορούν όλοι να το καταλάβουν, πάντως χαρά στο κουράγιο σου που έκατσες και το εξήγησες! Μπράβο σου λουκάκι μου
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Αν ισχύουν όλα αυτά που λες σε βρίσκω σωστή..Και δεν είναι η κυταρίτιδα το χειρότερο αλλά η συμπεριφορά της ελλεηνίδας..
δεν εχω κανεναν λογο να πω ψεμματα!αλλωστε αν ηθελα θα μπορουσα να με εκθιασω χωρις κανεις να μπορουσε να μου πει τιποτα γιατι δε με εχει δει...αλλα δε το κανα!!θεωρω τουλαχιστον γελοιο να λες ψεμματα στο νετ!!αν ντρεπεσαι γ κατι μην απαντας καθολου!εγω τουλαχιστον αυτο κανω,,,
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
GO LOUK GO!!!
με βρίσκεις απόλυτα σύμφωνη σε όσα λες αλλά αμφιβάλλω αν μπορούν όλοι να το καταλάβουν, πάντως χαρά στο κουράγιο σου που έκατσες και το εξήγησες! Μπράβο σου λουκάκι μου
ΛΙΛΟΥΝΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!το εκανα μονο κ μονο γτ πιστευω απολυτα οτι τουλαχιστον 3-4ατομα εδω καταλαβαινουν...
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
συγνωμη τομι δεν είδα πια έρευνα για να πω κατι, αν θες πες μου ποια εννοεις και αν εχω κατι να πω ευχαριστως

  Tα  αποτελεσματα  της   συμπεριφοράς   των Ελληνίδων  αποτυπωμένα  σε  έρευνα ...

"Είναι νέες, ωραίες, δυναμικές, με μία γρήγορη ματιά οι σύγχρονες Ελληνίδες φαίνεται να τα έχουν όλα… σχεδόν. Τι τους λείπει; Η ερωτική ζωή… Σύμφωνα με έρευνα του Ανδρολογικού Ινστιτούτου και του Ινστιτούτου Σεξουαλικής Υγείας της Γυναίκας, το 69% των γυναικών και μάλιστα των νέων γυναικών δεν έχουν ερωτικό σύντροφο, άρα δεν έχουν σεξουαλική ζωή. Μάλιστα στις γυναίκες από 25-34 ετών το ποσοστό αυτό φτάνει το 75%. Επίσης, το 60% δηλώνει, ότι αναγκάζεται να καταφεύγει στην αυτοϊκανοποίηση, ενώ το 22,4% των γυναικών έχει να κάνει σεξ από έξι μήνες έως και ένα χρόνο και το 17,4% απέχει από την ερωτική συνεύρεση από ένα έως δύο χρόνια. Το 30% των γυναικών παραδέχονται, ότι δεν είναι μονογαμικές, ενώ περισσότερες από τις μισές από τις 400 γυναίκες, που έλαβαν μέρος στην έρευνα, δήλωσαν, ότι θα μπορούσαν να καταφύγουν σε φαρμακευτικές μεθόδους προκειμένου να βελτιώσουν τη σεξουαλική τους απόδοση"
 

lilly

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
926
Like
0
Πόντοι
6
δεν εχω κανεναν λογο να πω ψεμματα!αλλωστε αν ηθελα θα μπορουσα να με εκθιασω χωρις κανεις να μπορουσε να μου πει τιποτα γιατι δε με εχει δει...αλλα δε το κανα!!θεωρω τουλαχιστον γελοιο να λες ψεμματα στο νετ!!αν ντρεπεσαι γ κατι μην απαντας καθολου!εγω τουλαχιστον αυτο κανω,,,

Λουκ μου σήμερα είναι η μέρα σου ε?  ;)

Συνέχισε και δεν θα ξαναποστάρω!  ;)

ΛΙΛΟΥΝΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!το εκανα μονο κ μονο γτ πιστευω απολυτα οτι τουλαχιστον 3-4ατομα εδω καταλαβαινουν...

Θέλω να ελπίζω και για άλλους... :rolleyes: :rolleyes:
 

Επισκέπτης
GO LOUK GO!!!
με βρίσκεις απόλυτα σύμφωνη σε όσα λες αλλά αμφιβάλλω αν μπορούν όλοι να το καταλάβουν, πάντως χαρά στο κουράγιο σου που έκατσες και το εξήγησες! Μπράβο σου λουκάκι μου

Λιλυ και Λουκριτία δε τα ισοπεδώνουμε όλα..σαφώς και δεν είναι όλες οι ελληνίδες ελλεηνίδες και όλοι οι έλληνες ρεζίλια..και προσωπικά πάντα δίνω ευκαιρίες σε κάθενα να μου δείξει τι είναι..το θέμα είναι ότι άμα είναι η τεράστια πλειοψηφία έτσι κουράζεσαι να ψάχνεις πλέον ψίλους στα άχυρα και ή το αφήνεις στη τύχη ή πας να ψάξεις σε ένα άλλο πεδίο ορισμού που λέγαμε και στα μαθηματικά άλλης χώρας προέλευσης και νοοτροπίας που έχεις καλύτερες πιθανότητες να βρεις αυτό που θες..
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Λουκ μου σήμερα είναι η μέρα σου ε?  ;)

Συνέχισε και δεν θα ξαναποστάρω!  ;)

Θέλω να ελπίζω και για άλλους... :rolleyes: :rolleyes:
1.βασικα παλευω να παρακολουθησω το θεμα οποτε κανω κ καμια μαλακια που κ που οπως μια παραθεση λαθος πιο πανω! 2.αμα ειναι να μην ξαναποσταρεις το βουλωνω!!!!!!!3.απανταω μονο γ το ατομο μου!!αλλα αποκλειεται να ειμαι η γυναικα φαινομενο!!!σιγουρα υπαρχουν παρα πολλες...
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Λιλυ και Λουκριτία δε τα ισοπεδώνουμε όλα..σαφώς και δεν είναι όλες οι ελληνίδες ελλεηνίδες και όλοι οι έλληνες ρεζίλια..και προσωπικά πάντα δίνω ευκαιρίες σε κάθενα να μου δείξει τι είναι..το θέμα είναι ότι άμα είναι η τεράστια πλειοψηφία έτσι κουράζεσαι να ψάχνεις πλέον ψίλους στα άχυρα και ή το αφήνεις στη τύχη ή πας να ψάξεις σε ένα άλλο πεδίο ορισμού που λέγαμε και στα μαθηματικά άλλης χώρας προέλευσης και νοοτροπίας που έχεις καλύτερες πιθανότητες να βρεις αυτό που θες..
δηλαδη μου λες οτ πλεον αν δεις μια πολυ ομορφη κοπελα την πλησιαζεις χωρις προκαταληψη??(οτι ειναι ψωναρα οτι ειναι πουτανα οτι θα σε παιξει γ να γουσταρει μονο?)
 

Siegf

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.177
Like
0
Πόντοι
16
1.βασικα παλευω να παρακολουθησω το θεμα οποτε κανω κ καμια μαλακια που κ που οπως μια παραθεση λαθος πιο πανω! 2.αμα ειναι να μην ξαναποσταρεις το βουλωνω!!!!!!!3.απανταω μονο γ το ατομο μου!!αλλα αποκλειεται να ειμαι η γυναικα φαινομενο!!!σιγουρα υπαρχουν παρα πολλες...
Παραγραφους είπαμε ρεεεεεε. Εδω δεν ειναι μεσαιωνας. Κοιτα:
1. ξαδ,φξναδ,νφα
2. ξκξδκξφξ,ανφδξα
3. αλξκνλαφδλασ
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

lilly

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
926
Like
0
Πόντοι
6

Αντί να στέκεσαι στην πρώτη γραμμή διάβασε και την τελευταία να δεις τι κόμπλεξ έχετε δημιουργήσει κι εσείς σε κάποιες...

"ενώ περισσότερες από τις μισές από τις 400 γυναίκες, που έλαβαν μέρος στην έρευνα, δήλωσαν, ότι θα μπορούσαν να καταφύγουν σε φαρμακευτικές μεθόδους προκειμένου να βελτιώσουν τη σεξουαλική τους απόδοση"

 

Επισκέπτης

Ακριβώς φίλε προτιμάνε να μη έχουν ερωτική ζωή απ το να κάνουν σχέση με κάποιον που δεν τους ικανοποιεί τα υψηλά τους σταρνταρντ..ξυπνάνε βέβαια μετά τα 30 και τρέχουν...
 

lilly

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
926
Like
0
Πόντοι
6
Λιλυ και Λουκριτία δε τα ισοπεδώνουμε όλα..σαφώς και δεν είναι όλες οι ελληνίδες ελλεηνίδες και όλοι οι έλληνες ρεζίλια..και προσωπικά πάντα δίνω ευκαιρίες σε κάθενα να μου δείξει τι είναι..το θέμα είναι ότι άμα είναι η τεράστια πλειοψηφία έτσι κουράζεσαι να ψάχνεις πλέον ψίλους στα άχυρα και ή το αφήνεις στη τύχη ή πας να ψάξεις σε ένα άλλο πεδίο ορισμού που λέγαμε και στα μαθηματικά άλλης χώρας προέλευσης και νοοτροπίας που έχεις καλύτερες πιθανότητες να βρεις αυτό που θες..
Να κάνω μια χαζή ερώτηση? Είναι αποδεδειγμένο πως οι γυναίκες του ανατολικού μπλοκ έχουν καλύτερη συμπεριφορά ή πάει κι εδώ "κανόνας και εξαίρεση"?

Προσπαθώ να καταλάβω τι υπάρχει στην δική τους νοοτροπία και κουλτούρα (γιατί αυτά νομίζω διαχωρίζουν τα έθνη κι όχι τα σύνορα) που υστερούν οι Ελληνίδες..

1.βασικα παλευω να παρακολουθησω το θεμα οποτε κανω κ καμια μαλακια που κ που οπως μια παραθεση λαθος πιο πανω! 2.αμα ειναι να μην ξαναποσταρεις το βουλωνω!!!!!!!3.απανταω μονο γ το ατομο μου!!αλλα αποκλειεται να ειμαι η γυναικα φαινομενο!!!σιγουρα υπαρχουν παρα πολλες...
Συνέχισε σε παρακαλώ να τα λες... Εκφέρεις και δικές μου απόψεις που ενώ για μένα, εσένα και 3-4 ακόμα είναι αυτονόητο ίσως να μην είναι για άλλους!  ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom