Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (0 μέλη και 34 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 573 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.953

is2001

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
1
επειδη  οι Ελληνες  ειναι  μαλακες  ......και αγαμητοι ...

ακουστε μια μικρη  Σουδεζα  σχολιαζει τις Ελληνιδες   (18 χρ) η οποια καθε καλοκαιρι μενει  Ελλαδα ...

"that is why i dont have many greek girl friends. :headbang:
all they talk about is their hair, nails and clothes ( which is the ugliest stuff i've ever seen hahaha) and.....
one funny thing is  :uglystupid:.. they text eachother when they see the guy someone likes... but no, they will never go talk to them cause THAT will seem desperate! stupid stupid"
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
ειλικρινα θεωρω οτι ειμαι αρκετα γκρινιαρα και μερικες φορες με απεχθανομαι κι εγω που δεν μπορω να το βουλωσω και εκνευριζω τους γυρω μου. αλλα μετα μπαινω σε αυτο το θρεντ και νιωθω τοοοοσο ωραια!! ειστε κατα πολυ χειροτεροι μου! αχαχα! γκρινια-γκρινια και μιζεεεεερια!
οποτε συμφωνω με τη δρομα. γκρινιαζετε ενω εχετε πλεον την επιλογη να ΜΗΝ ασχοληθειτε με οτι σας χαλαει. μπορειτε να προσεγγιζετε μοναχα αλλοδαπες κοπελες που κοιτουν τον ψυχικο σας πλουτο και σας γουσταρουν πραγματικα και επιπλεον σας βρισκουν και παιδαρους!

μιας κι αναφερθηκε παραπανω:
για ποιο λογο πρεπει σωνει και καλα να πιανω κουβεντα με τον καθε ενα που μου μιλαει? δεν ειπα να ειμαι ξυνισμενη(ετσι κι αλλιως σχεδον ποτε δεν ειμαι εξω-εκτος κι αν ειμαι θυμωμενη γι ασχετο λογο) αλλα γτ να πιασω την κουβεντα με εναν αγνωστο για να μη με περασει για χαμουρω?

ούξω από την παράγκα :2funny:
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66


παμε απ την αρχη γιατι κάποιοι δεν λένε να καταλάβουν.

εστω ότι οι ελλεηνίδες ειναι πράγματι ακριβώς όπως τα λέτε.
εσεις γιατι να πληκτρολογείτε με τις ώρες, ασχολούμενες με αυτες?
Γιατι δεν τις γραφετε να ασχοληθήτε με ρωσσιδακια κλπ?

Γιατι συνεχίζετε να την πεφτετε σε ελλεηνίδες και μετά να μπαινετε εδω να τις κραζετε που σας απεριψαν?
Γιατι να ασχολήστε αν πηδιουνται ή δεν πηδιουνται η ελλεηνίδες και με ποιον πηδιουνται?
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
ειλικρινα θεωρω οτι ειμαι αρκετα γκρινιαρα και μερικες φορες με απεχθανομαι κι εγω που δεν μπορω να το βουλωσω και εκνευριζω τους γυρω μου. αλλα μετα μπαινω σε αυτο το θρεντ και νιωθω τοοοοσο ωραια!! ειστε κατα πολυ χειροτεροι μου! αχαχα! γκρινια-γκρινια και μιζεεεεερια!
οποτε συμφωνω με τη δρομα. γκρινιαζετε ενω εχετε πλεον την επιλογη να ΜΗΝ ασχοληθειτε με οτι σας χαλαει. μπορειτε να προσεγγιζετε μοναχα αλλοδαπες κοπελες που κοιτουν τον ψυχικο σας πλουτο και σας γουσταρουν πραγματικα και επιπλεον σας βρισκουν και παιδαρους!

μιας κι αναφερθηκε παραπανω:
για ποιο λογο πρεπει σωνει και καλα να πιανω κουβεντα με τον καθε ενα που μου μιλαει? δεν ειπα να ειμαι ξυνισμενη(ετσι κι αλλιως σχεδον ποτε δεν ειμαι εξω-εκτος κι αν ειμαι θυμωμενη γι ασχετο λογο) αλλα γτ να πιασω την κουβεντα με εναν αγνωστο για να μη με περασει για χαμουρω?
(ολες το ιδιο ισαστε,το περιγραφης τελεια γρινιαρες και κομπλεξικες(χαμουρα)και οι αλλοδαπες το ιδιο ειναι απλα ξερουν να κλεινουν το στομα τους εκει που πρεπει και προσεχουν μην γινουν φακλανες κερδιζουν στα σημεια!!!!!!!)
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
παμε απ την αρχη γιατι κάποιοι δεν λένε να καταλάβουν.

εστω ότι οι ελλεηνίδες ειναι πράγματι ακριβώς όπως τα λέτε.
εσεις γιατι να πληκτρολογείτε με τις ώρες, ασχολούμενες με αυτες?
Γιατι δεν τις γραφετε να ασχοληθήτε με ρωσσιδακια κλπ?

Γιατι συνεχίζετε να την πεφτετε σε ελλεηνίδες και μετά να μπαινετε εδω να τις κραζετε που σας απεριψαν?
Γιατι να ασχολήστε αν πηδιουνται ή δεν πηδιουνται η ελλεηνίδες και με ποιον πηδιουνται?

γιατί μας αρέσει που τσιτώνεστε.. :2funny:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
μμμμμμμμ

οταν θα με ξαναπουν γκρινιαρα -γκουχ γκουχ- θα δειχνω αυτο το θρεντ (μισο να το κανω μπουκμαρκ :sunglasses: ) και θα βγαινω λαδι. χαρ χαρ χαρ

:birdman:

1270180313730.jpg
 

Επισκέπτης
παμε απ την αρχη γιατι κάποιοι δεν λένε να καταλάβουν.

εστω ότι οι ελλεηνίδες ειναι πράγματι ακριβώς όπως τα λέτε.
εσεις γιατι να πληκτρολογείτε με τις ώρες, ασχολούμενες με αυτες?
Γιατι δεν τις γραφετε να ασχοληθήτε με ρωσσιδακια κλπ?

Γιατι συνεχίζετε να την πεφτετε σε ελλεηνίδες και μετά να μπαινετε εδω να τις κραζετε που σας απεριψαν?
Γιατι να ασχολήστε αν πηδιουνται ή δεν πηδιουνται η ελλεηνίδες και με ποιον πηδιουνται?

και να βγαζετε και ποσοστα κιολας αχαχαχαχαχαχ :sunglasses:
ξου ξου παλιοδρομα, πηγαινε στο κοσμοπολιταν. πφφ
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
παμε απ την αρχη γιατι κάποιοι δεν λένε να καταλάβουν.

εστω ότι οι ελλεηνίδες ειναι πράγματι ακριβώς όπως τα λέτε.
εσεις γιατι να πληκτρολογείτε με τις ώρες, ασχολούμενες με αυτες?
Γιατι δεν τις γραφετε να ασχοληθήτε με ρωσσιδακια κλπ?

Γιατι συνεχίζετε να την πεφτετε σε ελλεηνίδες και μετά να μπαινετε εδω να τις κραζετε που σας απεριψαν?
Γιατι να ασχολήστε αν πηδιουνται ή δεν πηδιουνται η ελλεηνίδες και με ποιον πηδιουνται?
γιατι ειναι ακροδεξιοι κρυφορατσιστες κατα βαθος και ζοριζονται μην πατε και το δωσετε σε τιποτα μαυρους ή αφγανοπακιστανους....
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
παμε απ την αρχη γιατι κάποιοι δεν λένε να καταλάβουν.

εστω ότι οι ελλεηνίδες ειναι πράγματι ακριβώς όπως τα λέτε.
εσεις γιατι να πληκτρολογείτε με τις ώρες, ασχολούμενες με αυτες?
Γιατι δεν τις γραφετε να ασχοληθήτε με ρωσσιδακια κλπ?

Γιατι συνεχίζετε να την πεφτετε σε ελλεηνίδες και μετά να μπαινετε εδω να τις κραζετε που σας απεριψαν?
Γιατι να ασχολήστε αν πηδιουνται ή δεν πηδιουνται η ελλεηνίδες και με ποιον πηδιουνται?
(προσωπικα σας εχω αποβαλει με κοκινη 6 χρονια και ποιος λεει οτι ασχολουμαστε με σας ειμαστε αρσενικα εσεις τι ψαχνετε σε ενα σαιτ ανδρικο?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
καλα μορφη ο γοριλας λεμε..... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
ποιος λεει οτι ασχολουμαστε με σας ειμαστε αρσενικα ?

13 μελη και 5 επισκεπτες εδω μέσα τωρα.
1869 σελίδες με απαντήσεις.

ξερω γω... αν ασχολιόσασταν πόσες σελίδες θα γραφατε?
 

is2001

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
1
Eλληνας επαθε  σοκ  στην Γερμανια.....περιεργο....


Δεν παει άλλο με τις ΕΛΕΗΝΙΔΕΣ, δεν παλευεται…
Εκτος του ότι το 90% των γυναικων που συναντησε ηταν πανεμορφες και ιδιαιτερως περιποιημενες ηταν ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΤΕΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΦΙΛΙΚΕΣ.

Πως είναι οι Ελληνιδες??? Ε, καμια σχεση το ακριβως αναποδο. Μου περιεγραψε μαλιστα ένα περιστατικο.

Για τις εκει μετακινησεις του ειχε νοικιασει ένα ΟΠΕΛ ΑΣΤΡΑ και καποια στιγμη στα φαναρια σταματησε διπλα του μια τυπισσα με την καμπριο Μερσεντες προτελευταιο μοντελο. Η οδηγος μια Γερμανιδα μελαχροινη κουκλα γυρω στα 25.

Βαλτε τωρα με το νου σας τι θα γινονταν αν συναντουσατε μια τετοια περιπτωση στα φαναρια, στην Κηφισιας ας πουμε. Όχι να γυρισει να σας κοιταξει αλλα ουτε νας σας φτυσει…

Κι όμως η συγκεκριμενη κοπελα αποδειχτηκε πολύ φιλικη και ευδιαθετη και απαντησε στο διακριτικο φλερτ του κολλητου με ευγενεια ασχετα βεβαια αν τελικα δεν κατεληξε πουθενα. Ουτε ψηλομυτα, ουτε αγενης, ουτε κακομουτσουνη… Τιποτα από όλα αυτά που συνανταμε στη μεση ελληνιδα…

Εδώ φυσικα για να καταφερεις να ριξεις μια απλα εμφανισιμη κοπελα θα πρεπει να οδηγεις εσυ Μερσεντες, να εχεις τη φατσα του Μπραντ Πιτ, τους κοιλιακους του Ρουβα και τους τροπους του Δον Ζουαν αλλιως εισαι χαμενος από χερι. Κι αντι να σου πει κι ευχαριστω που της εκανες τη χαρη να της μιλησεις θα σου απαντησει με τον πιο απαξιωτικο και αγενη τροπο.

ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΣΑΣ ΛΕΩ ΜΑΓΚΕΣ ΜΟΝΟ Η ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΗ ΘΑ ΣΩΣΕΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΙΚΟ ΠΛΗΘΥΣΜΟ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΧΩΡΑ…

Το ξερω πως οι γυναικες του φορουμ θα αρχισουν τωρα να χτυπιουνται, να οδυρονται και να προσβαλλουν αλλα η αληθεια δεν αλλαζει… Όλα αυτά δε με ενοχλουν διολου ας σταματησουν όμως να μουρμουρανε ότι δεν υπαρχουν αντρες και ότι δε βρισκεται κανεις πια να τις φλερταρει γιατι η αληθεια ειναι πως μονες εβαλαν τα χερακια τους και εβγαλαν τα ματακια τους...
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
13 μελη και 5 επισκεπτες εδω μέσα τωρα.
1869 σελίδες με απαντήσεις.

ξερω γω... αν ασχολιόσασταν πόσες σελίδες θα γραφατε?
(ποσταρεις μονο οτι σε συμφερει και δεν απαντας στην ερωτηση τι ΓΥΡΕΥΕΤΕ σε ενα ανδρικο σαιτ φοβαστε να βρειτε κανα παλικαρι μην σας πουνε πορνες που την πεφτετε σε ανδρα η δεν ειστε ικανες να εχετε ανδρα?και απαντατε στην παπαρια του καθενος που σας τι λεει?οι απαντησεις ειναι κραξιμο ολκης 1869 σελ.τι νουμερο χε!χε!
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
(ποσταρεις μονο οτι σε συμφερει και δεν απαντας στην ερωτηση τι ΓΥΡΕΥΕΤΕ σε ενα ανδρικο σαιτ φοβαστε να βρειτε κανα παλικαρι μην σας πουνε πορνες που την πεφτετε σε ανδρα η δεν ειστε ικανες να εχετε ανδρα?και απαντατε στην παπαρια του καθενος που σας τι λεει?οι απαντησεις ειναι κραξιμο ολκης 1869 σελ.τι νουμερο χε!χε!

σκοτώνω την ώρα μου


edit: δεν μπορω να καταλάβω την απορία σας που βρίσκομαι στο θρεντ με τιτλο "ελλεηνίδες"
που αλλού θα μπορούσα να βρίσκομαι? Στις Σουηδέζες?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom