Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 573 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.953

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Πολύ χαίρομαι για σένα!
Εύχομαι την ίδια τύχη και στους υπόλοιπους συναγωνιστες!

Αλλα κάθεσαι και μιλάς με το 1.55 όταν δίπλα σου εχεις το 1.80?
τι βίτσιο ειναι αυτο πουλάκι μου?
επαναλαμβανω και παλι οτι δεν εχω τιποτα με καμια ουτε το  υψος σου με ενδιαφερει απλως δινω μερικες συμβουλες μηπως ξυπνησετε,αμεσως να αναφερεις το μειονεκτιμα σου κριμα...
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
επαναλαμβανω και παλι οτι δεν εχω τιποτα με καμια ουτε το  υψος σου με ενδιαφερει απλως δινω μερικες συμβουλες μηπως ξυπνησετε,αμεσως να αναφερεις το μειονεκτιμα σου κριμα...

τι να κανω μωρε? να κρυβομαι πισω απ το πληκτρολογιο και να το παιζω μουναρα?
Σε ευχαριστω για τις συμβουλές πάντως!
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
τι να κανω μωρε? να κρυβομαι πισω απ το πληκτρολογιο και να το παιζω μουναρα?
Σε ευχαριστω για τις συμβουλές πάντως!
να εχεις υποψη σου οτι το κορμι φτιαχνετε,η καρδια σου και η ψυχη σου να ναι σωστα, ενας ανδρας δεν θελει και τρελλα πραγματα απο μια γυναικα σε χαιρετω πρεπει να παω και στο δικο μου θρεντ..
 

KARALIAKOURAS

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2006
Μηνύματα
693
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
Θα ηταν ενδιαφερον παντως να μας γραψει ενα συντομο δοκιμιο η(?)on the road με την γνωμη της για τους Ελληνες αντρες.Χαριν ισονομιας βεβαιως-βεβαιως.Τουλαχιστον θα γελασουμε :grin:
 

Επισκέπτης
Θα ηταν ενδιαφερον παντως να μας γραψει ενα συντομο δοκιμιο η(?)on the road με την γνωμη της για τους Ελληνες αντρες.Χαριν ισονομιας βεβαιως-βεβαιως.Τουλαχιστον θα γελασουμε :grin:

πιστευω οτι η ον δε ροουντ, προτιμα να ασχολειτε με οσους την ενδιαφερουν κι οχι να κατηγορει οσους δεν της κανουν.
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Θα ηταν ενδιαφερον παντως να μας γραψει ενα συντομο δοκιμιο η(?)on the road με την γνωμη της για τους Ελληνες αντρες.Χαριν ισονομιας βεβαιως-βεβαιως.Τουλαχιστον θα γελασουμε :grin:
θα δειξη....
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
Θα ηταν ενδιαφερον παντως να μας γραψει ενα συντομο δοκιμιο η(?)on the road με την γνωμη της για τους Ελληνες αντρες.Χαριν ισονομιας βεβαιως-βεβαιως.Τουλαχιστον θα γελασουμε :grin:

Α, το θες και συντομο? Για να δω τι μπορω να κάνω...

[tt]Δεν ξεχωρίζω άτομα με βάση το φυλο τους ή την καταγωγή τους, αλλα με τη ατομική συμπεριφορά τους.[/tt]
 

KARALIAKOURAS

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2006
Μηνύματα
693
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
πιστευω οτι η ον δε ροουντ, προτιμα να ασχολειτε με οσους την ενδιαφερουν κι οχι να κατηγορει οσους δεν της κανουν.

Δεν της ειπα σε τι υφος να γραψει,μια προταση εγραψα που ηταν ευνοητη νομιζω :tooth:
 

KARALIAKOURAS

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2006
Μηνύματα
693
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
Α, το θες και συντομο? Για να δω τι μπορω να κάνω...

[tt]Δεν ξεχωρίζω άτομα με βάση το φυλο τους ή την καταγωγή τους, αλλα με τη ατομική συμπεριφορά τους.[/tt]
Ειπα "συντομο ΔΟΚΙΜΙΟ".Αρθρακι δηλαδη.Με καλυψες παντως.Αν και θυμιζει ατακες τυπου Ιησου "Αγαπατε Αλληλους",οφειλω να πω :grin:
 

imbosch4

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2010
Μηνύματα
1.144
Like
2
Πόντοι
16
χαριτωμένα κοριτσακια μου on the road και velvy όταν κάποιος  προσπαθεί να κάμει κάποιο σχόλιο ο σκοπός είναι να δημιουργηθεί γόνιμος διαλογος. Δεν χρειάζεται αμέσως να αυτοχρίζεσθε ως υπερασπιστές του ελληνικού γυναικείου φύλου. Βγείε επιτέλους έξω από την εγωπάθεια που σας περιβάλλει και αρθρώστε λόγο γόνιμο. Καλώς ή κακώς ζούμε σε αυτή την χώρα. Εφόσον είμαστε άνθρωποι σημαίνει ότι έχουμε ανάγκη επικοινωνίας με το άλλο φυλο ο άνδρας με την γυναίκα και αντίστοιχα. Γίνετε επιτέλους γυναίκες, δείξτε τρυφερότητα , γλυκύτητα , χαριτωμενιά , δροσιά,ζωντάνια,αυτονομία.  Χαμογελάστε .Το προσωπάκι σας έχει μία ξυνίλα, μια έπαρση, μια πτωχοαλαζωνεία. Οταν κάποιος σας πλησιάζει δεν σημαίνει ότι θέλει οπωσδήποτε να σας πηδήξει. Μπορεί να του αρέσατε. κάντε συζητησούλα επιοινωνήστε. Στη μίζερη ζωούλα μας αυτά είναι το αλάτι της ζωής. Ξεφύγετε επιτελους από τις μαλακειούλες που σας έλεγε η μανούλα σας , ότι πρέπει να ταλαιπωρείτε τους άνδρες. Να είστε ευγενικές  ,και γλυκιες. Ο άνδεας δεν θέλει τίποτε πολύπλοκα, απλα πραγματάκια, αυτά φτίαχνουν τον άνδρα. όταν βρεθει το καλό παλικάρι μην έχετε παράλογες απιτήσεις . Αν τον αγαπάτε μαζί θα δημιούργησετε, θα κοπιασετε κια θα φτίαξετε κάτι ωραίο, αλλά μαζι ,απο κοινου. Ο άνδρας δεν είναι ο χαμάλης. Εν τέλει αναδείξτε τα χαρακτηριστικά σας , αυτά που σας διαφοποποιούν από τους άνδρες.
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
χαριτωμένα κοριτσακια μου on the road και velvy όταν κάποιος  προσπαθεί να κάμει κάποιο σχόλιο ο σκοπός είναι να δημιουργηθεί γόνιμος διαλογος. Δεν χρειάζεται αμέσως να αυτοχρίζεσθε ως υπερασπιστές του ελληνικού γυναικείου φύλου. Βγείε επιτέλους έξω από την εγωπάθεια που σας περιβάλλει και αρθρώστε λόγο γόνιμο. Καλώς ή κακώς ζούμε σε αυτή την χώρα. Εφόσον είμαστε άνθρωποι σημαίνει ότι έχουμε ανάγκη επικοινωνίας με το άλλο φυλο ο άνδρας με την γυναίκα και αντίστοιχα. Γίνετε επιτέλους γυναίκες, δείξτε τρυφερότητα , γλυκύτητα , χαριτωμενιά , δροσιά,ζωντάνια,αυτονομία.  Χαμογελάστε .Το προσωπάκι σας έχει μία ξυνίλα, μια έπαρση, μια πτωχοαλαζωνεία. Οταν κάποιος σας πλησιάζει δεν σημαίνει ότι θέλει οπωσδήποτε να σας πηδήξει. Μπορεί να του αρέσατε. κάντε συζητησούλα επιοινωνήστε. Στη μίζερη ζωούλα μας αυτά είναι το αλάτι της ζωής. Ξεφύγετε επιτελους από τις μαλακειούλες που σας έλεγε η μανούλα σας , ότι πρέπει να ταλαιπωρείτε τους άνδρες. Να είστε ευγενικές  ,και γλυκιες. Ο άνδεας δεν θέλει τίποτε πολύπλοκα, απλα πραγματάκια, αυτά φτίαχνουν τον άνδρα. όταν βρεθει το καλό παλικάρι μην έχετε παράλογες απιτήσεις . Αν τον αγαπάτε μαζί θα δημιούργησετε, θα κοπιασετε κια θα φτίαξετε κάτι ωραίο, αλλά μαζι ,απο κοινου. Ο άνδρας δεν είναι ο χαμάλης. Εν τέλει αναδείξτε τα χαρακτηριστικά σας , αυτά που σας διαφοποποιούν από τους άνδρες.

Καλά, μιλάμε εισαι άρχοντας!!!
με κατάλαβες 100%!!

ακριβώς έτσι ειμαι, ποτε δεν χαμογελάω, πάντα νομίζω ότι οι άντρες θελουν να με πηδήξουν και γι αυτο ποτέ δεν μιλάω σε όποιον δεν έχει τουλάχιστον SLK.
Bουλωμένο γράμμα διαβάζεις!
 

Επισκέπτης
χαριτωμένα κοριτσακια μου on the road και velvy όταν κάποιος  προσπαθεί να κάμει κάποιο σχόλιο ο σκοπός είναι να δημιουργηθεί γόνιμος διαλογος. Δεν χρειάζεται αμέσως να αυτοχρίζεσθε ως υπερασπιστές του ελληνικού γυναικείου φύλου. Βγείε επιτέλους έξω από την εγωπάθεια που σας περιβάλλει και αρθρώστε λόγο γόνιμο. Καλώς ή κακώς ζούμε σε αυτή την χώρα. Εφόσον είμαστε άνθρωποι σημαίνει ότι έχουμε ανάγκη επικοινωνίας με το άλλο φυλο ο άνδρας με την γυναίκα και αντίστοιχα. Γίνετε επιτέλους γυναίκες, δείξτε τρυφερότητα , γλυκύτητα , χαριτωμενιά , δροσιά,ζωντάνια,αυτονομία.  Χαμογελάστε .Το προσωπάκι σας έχει μία ξυνίλα, μια έπαρση, μια πτωχοαλαζωνεία. Οταν κάποιος σας πλησιάζει δεν σημαίνει ότι θέλει οπωσδήποτε να σας πηδήξει. Μπορεί να του αρέσατε. κάντε συζητησούλα επιοινωνήστε. Στη μίζερη ζωούλα μας αυτά είναι το αλάτι της ζωής. Ξεφύγετε επιτελους από τις μαλακειούλες που σας έλεγε η μανούλα σας , ότι πρέπει να ταλαιπωρείτε τους άνδρες. Να είστε ευγενικές  ,και γλυκιες. Ο άνδεας δεν θέλει τίποτε πολύπλοκα, απλα πραγματάκια, αυτά φτίαχνουν τον άνδρα. όταν βρεθει το καλό παλικάρι μην έχετε παράλογες απιτήσεις . Αν τον αγαπάτε μαζί θα δημιούργησετε, θα κοπιασετε κια θα φτίαξετε κάτι ωραίο, αλλά μαζι ,απο κοινου. Ο άνδρας δεν είναι ο χαμάλης. Εν τέλει αναδείξτε τα χαρακτηριστικά σας , αυτά που σας διαφοποποιούν από τους άνδρες.

Παντα ειμαι καλη κι ευγενικη και χαμογελαστη. γτ ομως πρεπει να πιανω κουβεντα με τον καθε εναν για να μην παρω τον τιτλο της ξυνης δεν καταλαβαινω. Αν μου πουν καλημερα, λεω κι εγω. Γτ να το συνεχισω ομως? Απλα συνεχιζω το δρομο μου.
καλα δε συζηταμε για τα χαιβανια που σου μιλανε, σε κοιτανε και περιμενουν απαντηση τη στιγμη που βλεπουν οτι φορας ακουστικα και προφανωωωως ακους μουσικη! :idiot:

και ξαναλεω οτι αυτο που με χαλαει ειναι η μιζερια που αποπνεει αυτο το θρεντ. δεν υπερασπιζομαι κανεναν και καμια. δεν εχω λογο ουτε διαθεση για να το κανω. απλα προσωπικα αμα με ενοχλει κατι τοοοσο πολυ, απλα δεν ασχολουμαι με αυτο. παω παρακατω.
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
τ'ακούτε, ξινομούρες ψωροψηλομύτες?

καλά, ειδικά η βέλβι είναι σαν την κυρία στον ένα ιππότη για τη βασούλα, δεν το συζητώ, σταφιδιασμένη, ξινισμένη, αγέλαστη και συνοφρυωμένη.
 

imbosch4

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2010
Μηνύματα
1.144
Like
2
Πόντοι
16
κοπέλα μου ξεκόλλα επιτέλους ότι γράφεται εδώ δεν σημαίνει ότι αναφέρεται σε έσενα . Με αφορμή τα γραφόμενα σου έκανα κάποιο σχόλιο. Δεν σημαίνει ο΄τι αναφέρθηκα σε σενα. Αφόρμηση λέγεται αυτό. Αν έχεις να συνεισφέρεις κάτι γράψε,  δεν περισρέφονται όλα γύρω από σένα.
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
κοπέλα μου ξεκόλλα επιτέλους ότι γράφεται εδώ δεν σημαίνει ότι αναφέρεται σε έσενα . Με αφορμή τα γραφόμενα σου έκανα κάποιο σχόλιο. Δεν σημαίνει ο΄τι αναφέρθηκα σε σενα. Αφόρμηση λέγεται αυτό. Αν έχεις να συνεισφέρεις κάτι γράψε,  δεν περισρέφονται όλα γύρω από σένα.

μας δουλεύεις ετσι?
το ονομα μου φιγουραρει απ την αρχη του ποστ σου και αμεσως μετα της βελβυ.
για ξαναδιαβασε το ποστ σου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom