Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 573 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.953

Επισκέπτης
Eλληνας επαθε  σοκ  στην Γερμανια.....περιεργο....


Δεν παει άλλο με τις ΕΛΕΗΝΙΔΕΣ, δεν παλευεται…
Εκτος του ότι το 90% των γυναικων που συναντησε ηταν πανεμορφες και ιδιαιτερως περιποιημενες ηταν ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΤΕΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΦΙΛΙΚΕΣ.

Πως είναι οι Ελληνιδες??? Ε, καμια σχεση το ακριβως αναποδο. Μου περιεγραψε μαλιστα ένα περιστατικο.

Για τις εκει μετακινησεις του ειχε νοικιασει ένα ΟΠΕΛ ΑΣΤΡΑ και καποια στιγμη στα φαναρια σταματησε διπλα του μια τυπισσα με την καμπριο Μερσεντες προτελευταιο μοντελο. Η οδηγος μια Γερμανιδα μελαχροινη κουκλα γυρω στα 25.

Βαλτε τωρα με το νου σας τι θα γινονταν αν συναντουσατε μια τετοια περιπτωση στα φαναρια, στην Κηφισιας ας πουμε. Όχι να γυρισει να σας κοιταξει αλλα ουτε νας σας φτυσει…

Κι όμως η συγκεκριμενη κοπελα αποδειχτηκε πολύ φιλικη και ευδιαθετη και απαντησε στο διακριτικο φλερτ του κολλητου με ευγενεια ασχετα βεβαια αν τελικα δεν κατεληξε πουθενα. Ουτε ψηλομυτα, ουτε αγενης, ουτε κακομουτσουνη… Τιποτα από όλα αυτά που συνανταμε στη μεση ελληνιδα…

Εδώ φυσικα για να καταφερεις να ριξεις μια απλα εμφανισιμη κοπελα θα πρεπει να οδηγεις εσυ Μερσεντες, να εχεις τη φατσα του Μπραντ Πιτ, τους κοιλιακους του Ρουβα και τους τροπους του Δον Ζουαν αλλιως εισαι χαμενος από χερι. Κι αντι να σου πει κι ευχαριστω που της εκανες τη χαρη να της μιλησεις θα σου απαντησει με τον πιο απαξιωτικο και αγενη τροπο.

ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΣΑΣ ΛΕΩ ΜΑΓΚΕΣ ΜΟΝΟ Η ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΗ ΘΑ ΣΩ

ΣΕΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΙΚΟ ΠΛΗΘΥΣΜΟ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΧΩΡΑ…

Το ξερω πως οι γυναικες του φορουμ θα αρχισουν τωρα να χτυπιουνται, να οδυρονται και να προσβαλλουν αλλα η αληθεια δεν αλλαζει… Όλα αυτά δε με ενοχλουν διολου ας σταματησουν όμως να μουρμουρανε ότι δεν υπαρχουν αντρες και ότι δε βρισκεται κανεις πια να τις φλερταρει γιατι η αληθεια ειναι πως μονες εβαλαν τα χερακια τους και εβγαλαν τα ματακια τους...

πεεεες τα, πεεες τα. βγαλτα απο μεσα σου. ειναι κριμα να τα νιωθεις μεσα σου να σου καινε τα σωθικα και να μην εχεις καποιον να τα πεις... :-

και μπορεις επισης να παραμυθιαζεσαι οτι καμια ελλ(ε)ηνιδα δεν ανταποκρινεται στο διακριτικο σου φλερτ επειδη δεν εχεις μπεμβε καμπριο πχ.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
351xsnt.gif
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
σκοτώνω την ώρα μου


edit: δεν μπορω να καταλάβω την απορία σας που βρίσκομαι στο θρεντ με τιτλο "ελλεηνίδες"
που αλλού θα μπορούσα να βρίσκομαι? Στις Σουηδέζες?
(παιδικες απαντησεις φαινετε και η ηλικια σου,νεες κοπελες αντι να πατε για κανα καφε να βρητε κανα παληκαρι,να το κανετε κι ολας,κρυμενες πισω απο την οθονη του υπολογιστη απαντατε ανουσια,ισως δεν εχετε το θαρρος να συζητατε με εναν ανδρα στα ισα εκεινες οι αλδ. κανουν την αναγκη πραξει και το ευχαριστιουντε,μετα τα εχετε με τις αλλοδαπες,δεν ενοω την οικονομικοι μην μπερδευομαστε....
 

Επισκέπτης
(παιδικες απαντησεις φαινετε και η ηλικια σου,νεες κοπελες αντι να πατε για κανα καφε να βρητε κανα παληκαρι,να το κανετε κι ολας,κρυμενες πισω απο την οθονη του υπολογιστη απαντατε ανουσια,ισως δεν εχετε το θαρρος να συζητατε με εναν ανδρα στα ισα εκεινες κανουν την αναγκη πραξει και το ευχαριστιουντε,μετα τα εχετε με τις αλλοδαπες,δεν ενοω την οικονομικοι μην μπερδευομαστε....

γτ ξεκινας παντα με παρενθεση, την οποια δεν κλεινεις και ποτε?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
γτ ξεκινας παντα με παρενθεση, την οποια δεν κλεινεις και ποτε?
αφηνει να μπει το δροσερο ανοιξιατικο αερακι..... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ΥΓ ολο του την λετε σημερα...τι θα γινει; :grin:
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
(παιδικες απαντησεις φαινετε και η ηλικια σου,νεες κοπελες αντι να πατε για κανα καφε να βρητε κανα παληκαρι,να το κανετε κι ολας,κρυμενες πισω απο την οθονη του υπολογιστη απαντατε ανουσια,ισως δεν εχετε το θαρρος να συζητατε με εναν ανδρα στα ισα εκεινες κανουν την αναγκη πραξει και το ευχαριστιουντε,μετα τα εχετε με τις αλλοδαπες,δεν ενοω την οικονομικοι μην μπερδευομαστε....

Δεν με αφορά ποιες διαλέγετε να πηδατε, και με ποιους πηδιουνται οι αλλοδαπες.

Αλήθεια, κι εσεις όμως εδω μέσα δεν ειστε? πως και δεν πατε για καφέ με καμιαν αλλοδαπη, να το φχαριστηθείτε κι εσεις κι αυτη?
 

kavlilas

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2005
Μηνύματα
489
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
1
Δεν με αφορά ποιες διαλέγετε να πηδατε, και με ποιους πηδιουνται οι αλλοδαπες.

Αλήθεια, κι εσεις όμως εδω μέσα δεν ειστε? πως και δεν πατε για καφέ με καμιαν αλλοδαπη, να το φχαριστηθείτε κι εσεις κι αυτη?

για άλλη μία φορά επαληθεύεις το πόσο γκρινιάρες είναι οι ελλεηνίδες. το πας για καυγά.....μάλλον εχεις καιρό να σπατουλαριστείς στα κάθετα χείλη..............
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
γιατί εσύ πιστεύεις ότι οι άλλες πλήν ελληνίδων δεν είναι κουτοπόνηρες?ειδικά του πρώην ανατολικού σοβιετικού μπλοκ?κουτοπόνηρες δεν είναι οι βορειοευρωπαίες.
:thumbsup:

υ.γ. τιποτα δεν εχει αλλαξει...παντα ετσι ηταν...ειναι...και θα ειναι :sunglasses:
 

polemistis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
1.162
Like
6
Πόντοι
16
Τώρα με την οικονομική κρίση θα πέσουν οι τιμές στις ελλεεινίδες και θα βελτιωθεί το value for money. Αισιοδοξείτε.
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Δεν με αφορά ποιες διαλέγετε να πηδατε, και με ποιους πηδιουνται οι αλλοδαπες.

Αλήθεια, κι εσεις όμως εδω μέσα δεν ειστε? πως και δεν πατε για καφέ με καμιαν αλλοδαπη, να το φχαριστηθείτε κι εσεις κι αυτη?
το 1,80 μωρο μου ειναι διπλα μου και γελα με τις παπαριες που λετε,και λεει οτι με αυτο το σκεπτικο δεν θα δειτε ποτε χαρα, και λες και σεις, με μενα μιλας..προσωπικα δεν εχω τιποτα με τις ελληνιδες απλως με κερδιζει ηδιαφορα νοοτροπιας...
 

kavlilas

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2005
Μηνύματα
489
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
1
Τώρα με την οικονομική κρίση θα πέσουν οι τιμές στις ελλεεινίδες και θα βελτιωθεί το value for money. Αισιοδοξείτε.


λες να ρίξουν νερό στο κρασί τους και να γουστάρουν βόλτα με zastava? :)
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
το 1,80 μωρο μου ειναι διπλα μου και γελα με τις παπαριες που λετε,και λεει οτι με αυτο το σκεπτικο δεν θα δειτε ποτε χαρα, και λες και σεις, με μενα μιλας..προσωπικα δεν εχω τιποτα με τις ελληνιδες απλως με κερδιζει ηδιαφορα νοοτροπιας...


Πολύ χαίρομαι για σένα!
Εύχομαι την ίδια τύχη και στους υπόλοιπους συναγωνιστες!

Αλλα κάθεσαι και μιλάς με το 1.55 όταν δίπλα σου εχεις το 1.80?
τι βίτσιο ειναι αυτο πουλάκι μου?
 

kavlilas

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2005
Μηνύματα
489
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
1
Πολύ χαίρομαι για σένα!
Εύχομαι την ίδια τύχη και στους υπόλοιπους συναγωνιστες!

Αλλα κάθεσαι και μιλάς με το 1.55 όταν δίπλα σου εχεις το 1.80?
τι βίτσιο ειναι αυτο πουλάκι μου?

θέλει να σε κουτοπώσει. είναι ο κούνελος και εσύ η ξεκολιάρα ανοργασμική, παράξενη, παλιοκαριόλα, κωλοκουτσομπόλα γάτα.............
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom