Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 573 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.953

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Με δεδομένο το παγκόσμιο προβλημα του υπερπληθυσμού, αυτο μάλλον καλο ειναι.

ναι πολύ καλό.Βέβαια αφού προφανώς δεν ενδιαφέρεσαι να παντρευτείς και να κάνεις παιδιά και μιάς και ο ΤΑΠΕΙΝΩΤΗΣ-ΤΙΜΩΡΟΣ-ΑΞΕΣΤΟΣ-ΠΑΡΤΑΚΙΑΣ άντρας σου θα θέλει να σου κάνει σέξ 1 ή 2 φορές το μηνα και εσύ δεν θα μπορείς να ανταπεξέλθεις γιατί θα νιώθεις μειονεκτικά(όταν δεν κάνεις σέξ ποτέ σου ξαφνικά 2 φορες μηνιάιως σου έρχεται κάπως)
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
ναι πολύ καλό.Βέβαια αφού προφανώς δεν ενδιαφέρεσαι να παντρευτείς και να κάνεις παιδιά και μιάς και ο ΤΑΠΕΙΝΩΤΗΣ-ΤΙΜΩΡΟΣ-ΑΞΕΣΤΟΣ-ΠΑΡΤΑΚΙΑΣ άντρας σου θα θέλει να σου κάνει σέξ 1 ή 2 φορές το μηνα και εσύ δεν θα μπορείς να ανταπεξέλθεις γιατί θα νιώθεις μειονεκτικά(όταν δεν κάνεις σέξ ποτέ σου ξαφνικά 2 φορες μηνιάιως σου έρχεται κάπως)

χαχαχαχαχαχαχαχα
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Ρε μαγκες ,η κατασταση στην Ελλαδα ειναι υπερ των ελευθερων γυναικων .
Το 70% των γυναικων δεν εχει γκομενο και αυτο σημαινει οτι υπαρχουν πολλοι αντρες διαθεσιμοι .Αρα μια ελληνιδα ,αν ασχοληθει μπορει να βρει γκομενο πολυ καλυτερο ,απ' ότι αν δεν υπυρχαν τοσοι ελευθεροι .Η Προσφορα -ζητηση ειναι υπερ των γυναικων .Μπορειτε να μου πειτε ,γιατι αντι να διασκεδαζουν οι ελληνιδες ,που τα πραγματα ειναι υπερ τους ,και αντι γι'αυτο
μπαινουν στο σάϊτ και...κλαιγονται ?
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Ρε μαγκες ,η κατασταση στην Ελλαδα ειναι υπερ των ελευθερων γυναικων .
Το 70% των γυναικων δεν εχει γκομενο και αυτο σημαινει οτι υπαρχουν πολλοι αντρες διαθεσιμοι .Αρα μια ελληνιδα ,αν ασχοληθει μπορει να βρει γκομενο πολυ καλυτερο ,απ' ότι αν δεν υπυρχαν τοσοι ελευθεροι .Η Προσφορα -ζητηση ειναι υπερ των γυναικων .Μπορειτε να μου πειτε ,γιατι αντι να διασκεδαζουν οι ελληνιδες ,που τα πραγματα ειναι υπερ τους ,και αντι γι'αυτο
μπαινουν στο σάϊτ και...κλαιγονται ?
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
ναι πολύ καλό.Βέβαια αφού προφανώς δεν ενδιαφέρεσαι να παντρευτείς και να κάνεις παιδιά και μιάς και ο ΤΑΠΕΙΝΩΤΗΣ-ΤΙΜΩΡΟΣ-ΑΞΕΣΤΟΣ-ΠΑΡΤΑΚΙΑΣ άντρας σου θα θέλει να σου κάνει σέξ 1 ή 2 φορές το μηνα και εσύ δεν θα μπορείς να ανταπεξέλθεις γιατί θα νιώθεις μειονεκτικά(όταν δεν κάνεις σέξ ποτέ σου ξαφνικά 2 φορες μηνιάιως σου έρχεται κάπως)

Πες τα, πάθος για τα αυγουλάκια, πες ότι οι ελλεηνίδες κλώσες είναι τα πιο αντισεξουαλικά πλάσματα.
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Γεια σου ρε μαγκα Μαστερ 21 .Το καλοκαιρι θα σε παρω να παμε
Κρητη ,Χερσοννησο .Να δουμε ποιος θα βγαλει τις πιο πολλες γκομενες.Μην το παιρνεις ανταγωνιστικα .Εκει θα υπαρχει συνεργασια στο καμακι ,υπαρχουν γκομενες για ολους.
Κρητηηηηη  λεμε.
Μια λεπτομερεια ομως ,οι γκομενες δεν θα ειναι...Κρητικες !
Μην κουκουλωθουμε καλοκαιριατικα !
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Γεια σου ρε μαγκα Μαστερ 21 .Το καλοκαιρι θα σε παρω να παμε
Κρητη ,Χερσοννησο .Να δουμε ποιος θα βγαλει τις πιο πολλες γκομενες.Μην το παιρνεις ανταγωνιστικα .Εκει θα υπαρχει συνεργασια στο καμακι ,υπαρχουν γκομενες για ολους.
Κρητηηηηη  λεμε.
Μια λεπτομερεια ομως ,οι γκομενες δεν θα ειναι...Κρητικες !
Μην κουκουλωθουμε καλοκαιριατικα !
ηρακλειο ημουν περυσι και ειχε πολλες σκανδιναβες.καλες και αυτες καλες και οι κρητικες ομως.πρεπει να καταλαβεις οτι το μουνι ειναι μουνι ανεξαρτητως εθνικοτητας.
δεν θα πρεπει να κατηγορουμε τις δικες μας εναντι των αλλων.ολες εχουν τα καλα τους και τα κακα τους.το κυριοτερο ειναι να τις αγαπαμε αλλα και να τις γαμαμε ολες.ελληνιδες η μη.
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
ηρακλειο ημουν περυσι και ειχε πολλες σκανδιναβες.καλες και αυτες καλες και οι κρητικες ομως.πρεπει να καταλαβεις οτι το μουνι ειναι μουνι ανεξαρτητως εθνικοτητας.
δεν θα πρεπει να κατηγορουμε τις δικες μας εναντι των αλλων.ολες εχουν τα καλα τους και τα κακα τους.το κυριοτερο ειναι να τις αγαπαμε αλλα και να τις γαμαμε ολες.ελληνιδες η μη.
Δηλαδη ο καλος ο μυλος ολα τα αλεθει ?
 

imbosch4

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2010
Μηνύματα
1.144
Like
2
Πόντοι
16
Αναφέρω ενδεικτικά κάτι που μου έτυχε. Ευτυχώς ή δυστυχώς ο εργασιακός μου χώρος αποτελείται από γυναίκες. Επειδή είμαι της απόψεως ότι ποτέ δεν πρέπει να κάνεις τίποτε στην δουλειά σου, πάντα αποφεύγω.Υπήρξε μία συνάδελφος που μου πρότεινε να βγούμε . Εγώ αρνήθηκα ευγενικά λέγοντας ότι έχω μία υποχρέωση. Η πρόταση αυτή διαδέχτηκε μία άλλη. Εν τέλει για να μην φανώ αγενής δέχτηκα. Καθότι η κορασίδα κουλτουριάρα μετά απο επίσκεψη στο θέατρο καταλήξαμε για φαγητό. Εκει λοιπόν μεταξύ τυρού και αχλαδίου μου λέει το κοριτσόπουλο , στην αρχή νόμισα ότι ήσουν Gay. Χαμογελώ συγκταταβατικά μην λέγοντας τίποτε. Κάτα την διάρκεια του φαγητού ακολούθησε μια εξοντωτική ανάκριση του τύπου :μένεις μόνος σου, έχεις εξοχικό και τέτοια χαριτωμένα. Μέτα το φαγητό περπατάμε για λίγο και  περνούμε τυχάια από την Σόλωνος που συχνάζουν οι πεταλούδες της νύχτας. Εκεί ξαφνικά με ρωτάει :Eχεις πάει με ιερόδουλη?(χρησιμοποίησε αυτή την λέξη). Τότε αυθορμήτως απαντώ : Παραλίγο να πάω με σένα. Μου βγήκε ο κεφαλλονίτικος (συγγνωμη ληξουριώτικος χαρακτήρας μου- για τους γνωρίζοντες τεράστια διαφορά) χαρακτήρας μου. Να μου πείτε κάνε το κορόιδο μήπως πηδήξεις ή εν τέλει δεν αξίζει να αναλώνεσαι σε τέτοιες περιστάσεις.
Δοθέντος του γεγονότος τολμώ να πω ότι ύπαρχει πλέον ένας χαρακτήρας γυναικών που έχει αρχίσει να αποκτά ανησυχητικές διαστάσεις. Ο homo hamilocolicus - elleeinikus. Θα προσπαθήσω να σκιαγραφήσω ορισμένα χαρακτηριστικά.
Υπάρχει μία τεράστια υπερβολή που διακατέχει αυτές τις γυναίκες. Αρχικά ένα εξωτερικό χαρακτηριστικό, αν και ως Έλληνες αναπτύξαμε την αίσθηση του μέτρου, αυτες χαρακτηρίζονται από το εντελώς αντίθετο. Λοιπόν πολλοί θυμούνται απο τα φοιτητικά τους χρόνια πρωί πρωί να καταφθάνουν οι προ- ελλεεινίδες με ένα βάψιμο λές και έχουν σχολάσει από τα μπουζούκια της γειτονιάς. Σαφώς και είναι αποδεκτό ή ίσως απαίτηση να ειναι περιποιημένη, αλλά σε σημείο που ν αποπνέει θηλυκότητα και όχι καρακιτσαριό.
Προχωρούμε παρακάτω. Ένα άλλο χαρακτηριστικό της homo helleeinikus  είναι η πεποίθηση ότι αυτή και μόνο αποκλειστικά είναι το κέντρο του κόσμου και τίποτε άλλο. Αν κάποτε κάνεις ένα σχόλιο γενικώς θα νομίζει ότι απευθύνεσαι σε αυτή και ότι αυτή είναι ο μοναδικός αποδέκτης.
Παρακάτω θέμα μόνιμο θέμα συζητησης μέχρι εξαντλητικου βαθμού είναιοι μπότες, οι τσάντες, οι μποντίτσες, τα τσαντάκια
και συναφή αντικειμενα. Επίσης τα γεγονότα των πρωινομεσηβρινοαπογευματινων εκπομπών δραστηριοποιούν τα εναπομείνοντα εγκεφαλικά κύτταρα τους. Να μου πείτε και οι άνδρες διαφοροποιούνται? Έχω την εντύπωση ότι υπάρχει μία κατα τι πολυμέρεια θεμάτών
Πιστεύουν πλέον ότι δεν υπάρχουν άνδρες και ότι έχει αυξηθεί ο αριθμός των  gay. Τελικά στην προσπάθεια τους να φανούν χειραφετημένες ,απελευθερωμένες θα καταλήξουν να φοράνε αυτα τα πλαστικά πεη και θα πηδιούνται μόνες τους.
Διακατέχονται από μια αντιπαθεια προς οποιαδήποτε αλλοδαπή γυναικεία παρουσία. Αν τολμήσεις να ψελλίσεις κάτι θετικό για Ρωσίδες και λοιπές -ίδες θα πέσουν να σε φάνε. Όπως έλεγε και ο Πολύδωρας ασύμμετρες απειλές.
Δεν υπάρχει περίπτωση να διανύσουν περισσότερα από 100 μέτρα. Μετά θα θελήσουν αμάξι , πατίνι ή οποιοδήποτε μεταφορικό μέσο.
Πιστεύουν ότι μοναδικός χώρος ύπαρξής τους είναι η λεγόμενη ΠΑΡΕΑ. Μέσα σε αυτη μόνο μπορούν να δράσουν, να μιλήσουν , να φλερτάρου΄ν ,να ερωτεύτουν. Αν απομακρυνθούν αποκαλύπτεται η ανέπαρκεια και η κενότητα τους.
Διακατέχονται από την αντίληψη ότι ο άνδρας πρέπει να έχει παχυλό πορτοφόλι. Αν συνοδεύεται από στρογγυλή γαστέρα τότε αυτή δεν αποτελεί πρόβλημα γιατι το παχυλό πορτοφόλι καλύπτει τη παχυλή γαστέρα.
Αποχαιρετούν πάντα οποιαδήποτε συνάντηση ή τηλεφωνική συνομιλία με την φράση φιλάκια.
Εχουν απίστευτο πουριτάνισμο , ενώ μπορούν να ντύνονται σαν πουτανάκια.
Περιποιούντια τον ευατό τους μόνο μέχρι ηλικίας γάμου, από εκέι και πέρα αρχίζει η κατρακύλα τους και αρχίζουν να ομαιάζουν θαμώνων μπυραρίας.
σίγουρα υπάρχουν και άλλα χαρακτηριστικά, αλλά κουραστηκα να γράφω.
Σε αυτο το σημείο κάποιοι θα καταλογίσουν εχθρότητα και μισογυνισμό , αλλά αυτά αποτελούν πραγματικότητα. Σίγουρα για μην υπάρχει απαισιοδοξία υπάρχουν και κάποια σκονισμένα διαμαντάκια ,τα οποία γαμώτο ειναι πλέον προς εξαφάνιση. Αύτες πρέπει να αναζητούμε έστω και για όλη την ζωή μας.

Πέρα από τις homo- elleeinikus υπάρχει και ο αντίστοιχος τύπος του άνδρα με διαφορετικά χαρακτηριστικά.









































 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Καλες παρατηρησεις !
Αλλα οταν σου ειπε οτι σε νομιζε για γκέϋ ,επρεπε να αντεπιτεθεις και να της ελεγες οτι ,αντιθετα ,νομιζες οτι αυτη ειναι γκέϋ ,γιατι ηταν φανερο οτι ηταν ΜΟΝΗ της ,και δεν της προτεινες να βγειτε ,γιατι οι γκέϋ γυναικες ενοχλουνται οταν τους τη πεφτουν οι αντρες.
Ακομα καλυτερα θα ηταν να της ελεγες "Φαινεσαι πολυ αξιολογη
κοπελα και συμπαθητικη ,αλλα δεν εισαι ο τυπος μου ,δεν μπορω να σε δω ερωτικα " .Με την ατακα αυτη ,που την λενε οι γυναικες ,δεν εχουν τιποτε να απαντησουν και τους κοβεται ο τσαμπουκας .
Ακου εισαι γκέϋ ! Επειδη δεν της την επεσες ! Κυρα μου ,πες της ,δεν εισαι ΜΟΝΗ σου ,χωρις γκομενο? Μηπως ΔΕΝ αξιζεις και τοσο ?
Αν κατορθωσεις και τα πεις αυτα με χαμογελο και φιλικα ,εχεις μεγαλυτερες πιθανοτητες να πηδηξεις ,απο αν της πεις κοπλιμεντα.
Επισης καλη ειναι η ατακα "θα σου γνωρισω αξιολογους φιλους μου ,εσυ αν θελεις γνωρισε με  ,με μια φιλη σου που να ειναι  ερωτικη ".
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Αναφέρω ενδεικτικά κάτι που μου έτυχε. Ευτυχώς ή δυστυχώς ο εργασιακός μου χώρος αποτελείται από γυναίκες. Επειδή είμαι της απόψεως ότι ποτέ δεν πρέπει να κάνεις τίποτε στην δουλειά σου, πάντα αποφεύγω.Υπήρξε μία συνάδελφος που μου πρότεινε να βγούμε . Εγώ αρνήθηκα ευγενικά λέγοντας ότι έχω μία υποχρέωση. Η πρόταση αυτή διαδέχτηκε μία άλλη. Εν τέλει για να μην φανώ αγενής δέχτηκα. Καθότι η κορασίδα κουλτουριάρα μετά απο επίσκεψη στο θέατρο καταλήξαμε για φαγητό. Εκει λοιπόν μεταξύ τυρού και αχλαδίου μου λέει το κοριτσόπουλο , στην αρχή νόμισα ότι ήσουν Gay. Χαμογελώ συγκταταβατικά μην λέγοντας τίποτε. Κάτα την διάρκεια του φαγητού ακολούθησε μια εξοντωτική ανάκριση του τύπου :μένεις μόνος σου, έχεις εξοχικό και τέτοια χαριτωμένα. Μέτα το φαγητό περπατάμε για λίγο και  περνούμε τυχάια από την Σόλωνος που συχνάζουν οι πεταλούδες της νύχτας. Εκεί ξαφνικά με ρωτάει :Eχεις πάει με ιερόδουλη?(χρησιμοποίησε αυτή την λέξη). Τότε αυθορμήτως απαντώ : Παραλίγο να πάω με σένα. Μου βγήκε ο κεφαλλονίτικος (συγγνωμη ληξουριώτικος χαρακτήρας μου- για τους γνωρίζοντες τεράστια διαφορά) χαρακτήρας μου. Να μου πείτε κάνε το κορόιδο μήπως πηδήξεις ή εν τέλει δεν αξίζει να αναλώνεσαι σε τέτοιες περιστάσεις.
Δοθέντος του γεγονότος τολμώ να πω ότι ύπαρχει πλέον ένας χαρακτήρας γυναικών που έχει αρχίσει να αποκτά ανησυχητικές διαστάσεις. Ο homo hamilocolicus - elleeinikus. Θα προσπαθήσω να σκιαγραφήσω ορισμένα χαρακτηριστικά.
Υπάρχει μία τεράστια υπερβολή που διακατέχει αυτές τις γυναίκες. Αρχικά ένα εξωτερικό χαρακτηριστικό, αν και ως Έλληνες αναπτύξαμε την αίσθηση του μέτρου, αυτες χαρακτηρίζονται από το εντελώς αντίθετο. Λοιπόν πολλοί θυμούνται απο τα φοιτητικά τους χρόνια πρωί πρωί να καταφθάνουν οι προ- ελλεεινίδες με ένα βάψιμο λές και έχουν σχολάσει από τα μπουζούκια της γειτονιάς. Σαφώς και είναι αποδεκτό ή ίσως απαίτηση να ειναι περιποιημένη, αλλά σε σημείο που ν αποπνέει θηλυκότητα και όχι καρακιτσαριό.
Προχωρούμε παρακάτω. Ένα άλλο χαρακτηριστικό της homo helleeinikus  είναι η πεποίθηση ότι αυτή και μόνο αποκλειστικά είναι το κέντρο του κόσμου και τίποτε άλλο. Αν κάποτε κάνεις ένα σχόλιο γενικώς θα νομίζει ότι απευθύνεσαι σε αυτή και ότι αυτή είναι ο μοναδικός αποδέκτης.
Παρακάτω θέμα μόνιμο θέμα συζητησης μέχρι εξαντλητικου βαθμού είναιοι μπότες, οι τσάντες, οι μποντίτσες, τα τσαντάκια
και συναφή αντικειμενα. Επίσης τα γεγονότα των πρωινομεσηβρινοαπογευματινων εκπομπών δραστηριοποιούν τα εναπομείνοντα εγκεφαλικά κύτταρα τους. Να μου πείτε και οι άνδρες διαφοροποιούνται? Έχω την εντύπωση ότι υπάρχει μία κατα τι πολυμέρεια θεμάτών
Πιστεύουν πλέον ότι δεν υπάρχουν άνδρες και ότι έχει αυξηθεί ο αριθμός των  gay. Τελικά στην προσπάθεια τους να φανούν χειραφετημένες ,απελευθερωμένες θα καταλήξουν να φοράνε αυτα τα πλαστικά πεη και θα πηδιούνται μόνες τους.
Διακατέχονται από μια αντιπαθεια προς οποιαδήποτε αλλοδαπή γυναικεία παρουσία. Αν τολμήσεις να ψελλίσεις κάτι θετικό για Ρωσίδες και λοιπές -ίδες θα πέσουν να σε φάνε. Όπως έλεγε και ο Πολύδωρας ασύμμετρες απειλές.
Δεν υπάρχει περίπτωση να διανύσουν περισσότερα από 100 μέτρα. Μετά θα θελήσουν αμάξι , πατίνι ή οποιοδήποτε μεταφορικό μέσο.
Πιστεύουν ότι μοναδικός χώρος ύπαρξής τους είναι η λεγόμενη ΠΑΡΕΑ. Μέσα σε αυτη μόνο μπορούν να δράσουν, να μιλήσουν , να φλερτάρου΄ν ,να ερωτεύτουν. Αν απομακρυνθούν αποκαλύπτεται η ανέπαρκεια και η κενότητα τους.
Διακατέχονται από την αντίληψη ότι ο άνδρας πρέπει να έχει παχυλό πορτοφόλι. Αν συνοδεύεται από στρογγυλή γαστέρα τότε αυτή δεν αποτελεί πρόβλημα γιατι το παχυλό πορτοφόλι καλύπτει τη παχυλή γαστέρα.
Αποχαιρετούν πάντα οποιαδήποτε συνάντηση ή τηλεφωνική συνομιλία με την φράση φιλάκια.
Εχουν απίστευτο πουριτάνισμο , ενώ μπορούν να ντύνονται σαν πουτανάκια.
Περιποιούντια τον ευατό τους μόνο μέχρι ηλικίας γάμου, από εκέι και πέρα αρχίζει η κατρακύλα τους και αρχίζουν να ομαιάζουν θαμώνων μπυραρίας.
σίγουρα υπάρχουν και άλλα χαρακτηριστικά, αλλά κουραστηκα να γράφω.
Σε αυτο το σημείο κάποιοι θα καταλογίσουν εχθρότητα και μισογυνισμό , αλλά αυτά αποτελούν πραγματικότητα. Σίγουρα για μην υπάρχει απαισιοδοξία υπάρχουν και κάποια σκονισμένα διαμαντάκια ,τα οποία γαμώτο ειναι πλέον προς εξαφάνιση. Αύτες πρέπει να αναζητούμε έστω και για όλη την ζωή μας.

Πέρα από τις homo- elleeinikus υπάρχει και ο αντίστοιχος τύπος του άνδρα με διαφορετικά χαρακτηριστικά.

Τι ηλικια ειχε η κοπελα????


 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
φιλε οπως τα λες ειναι σαν να ψαχνεις κοκο χρυσου στην αμμο,μολις μπει κουλουρα ασε που γινονται σαν φακλανες προβιβαζονται μονες τους σε στρατηγο!!!!!!!
 

kavlilas

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2005
Μηνύματα
489
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
1
ρε μαγκόνια σήμερα οι ελληνίδες το έχουν χάσει γενικώς. άμα παντρευτούν γίνονται πολύ πιο καριόλες και πατσοκοίλες. επίσης όλη την ώρα μουρμούρα γιατί μίλησε έτσι ο πατέρας σου γιατί με κοιτάει έτσι η μάνα σου? γιατί η εβδομάδα έχει 7 ημέρες γιατί η μέρα έχει 24 ώρες γιατί η τοyota ανακάλεσε τα μοντέλα της, γιατί το ένα γιατί το άλλο. γενικά δεν βρίσκεις άκρη μαζί τους. καλά όσο για την φάση που έχουν περίοδο δεν το συζητώ.......... :s&m_3: :s&m_2: :s&m_1:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
...γιατί μίλησε έτσι ο πατέρας σου γιατί με κοιτάει έτσι η μάνα σου? γιατί η εβδομάδα έχει 7 ημέρες γιατί η μέρα έχει 24 ώρες γιατί η τοyota ανακάλεσε τα μοντέλα της...

χαχαχαχαχ
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Αναφέρω ενδεικτικά κάτι που μου έτυχε. Ευτυχώς ή δυστυχώς ο εργασιακός μου χώρος αποτελείται από γυναίκες. Επειδή είμαι της απόψεως ότι ποτέ δεν πρέπει να κάνεις τίποτε στην δουλειά σου, πάντα αποφεύγω.Υπήρξε μία συνάδελφος που μου πρότεινε να βγούμε . Εγώ αρνήθηκα ευγενικά λέγοντας ότι έχω μία υποχρέωση. Η πρόταση αυτή διαδέχτηκε μία άλλη. Εν τέλει για να μην φανώ αγενής δέχτηκα. Καθότι η κορασίδα κουλτουριάρα μετά απο επίσκεψη στο θέατρο καταλήξαμε για φαγητό. Εκει λοιπόν μεταξύ τυρού και αχλαδίου μου λέει το κοριτσόπουλο , στην αρχή νόμισα ότι ήσουν Gay. Χαμογελώ συγκταταβατικά μην λέγοντας τίποτε. Κάτα την διάρκεια του φαγητού ακολούθησε μια εξοντωτική ανάκριση του τύπου :μένεις μόνος σου, έχεις εξοχικό και τέτοια χαριτωμένα. Μέτα το φαγητό περπατάμε για λίγο και  περνούμε τυχάια από την Σόλωνος που συχνάζουν οι πεταλούδες της νύχτας. Εκεί ξαφνικά με ρωτάει :Eχεις πάει με ιερόδουλη?(χρησιμοποίησε αυτή την λέξη). Τότε αυθορμήτως απαντώ : Παραλίγο να πάω με σένα. Μου βγήκε ο κεφαλλονίτικος (συγγνωμη ληξουριώτικος χαρακτήρας μου- για τους γνωρίζοντες τεράστια διαφορά) χαρακτήρας μου. Να μου πείτε κάνε το κορόιδο μήπως πηδήξεις ή εν τέλει δεν αξίζει να αναλώνεσαι σε τέτοιες περιστάσεις.
Δοθέντος του γεγονότος τολμώ να πω ότι ύπαρχει πλέον ένας χαρακτήρας γυναικών που έχει αρχίσει να αποκτά ανησυχητικές διαστάσεις. Ο homo hamilocolicus - elleeinikus. Θα προσπαθήσω να σκιαγραφήσω ορισμένα χαρακτηριστικά.
Υπάρχει μία τεράστια υπερβολή που διακατέχει αυτές τις γυναίκες. Αρχικά ένα εξωτερικό χαρακτηριστικό, αν και ως Έλληνες αναπτύξαμε την αίσθηση του μέτρου, αυτες χαρακτηρίζονται από το εντελώς αντίθετο. Λοιπόν πολλοί θυμούνται απο τα φοιτητικά τους χρόνια πρωί πρωί να καταφθάνουν οι προ- ελλεεινίδες με ένα βάψιμο λές και έχουν σχολάσει από τα μπουζούκια της γειτονιάς. Σαφώς και είναι αποδεκτό ή ίσως απαίτηση να ειναι περιποιημένη, αλλά σε σημείο που ν αποπνέει θηλυκότητα και όχι καρακιτσαριό.
Προχωρούμε παρακάτω. Ένα άλλο χαρακτηριστικό της homo helleeinikus  είναι η πεποίθηση ότι αυτή και μόνο αποκλειστικά είναι το κέντρο του κόσμου και τίποτε άλλο. Αν κάποτε κάνεις ένα σχόλιο γενικώς θα νομίζει ότι απευθύνεσαι σε αυτή και ότι αυτή είναι ο μοναδικός αποδέκτης.
Παρακάτω θέμα μόνιμο θέμα συζητησης μέχρι εξαντλητικου βαθμού είναιοι μπότες, οι τσάντες, οι μποντίτσες, τα τσαντάκια
και συναφή αντικειμενα. Επίσης τα γεγονότα των πρωινομεσηβρινοαπογευματινων εκπομπών δραστηριοποιούν τα εναπομείνοντα εγκεφαλικά κύτταρα τους. Να μου πείτε και οι άνδρες διαφοροποιούνται? Έχω την εντύπωση ότι υπάρχει μία κατα τι πολυμέρεια θεμάτών
Πιστεύουν πλέον ότι δεν υπάρχουν άνδρες και ότι έχει αυξηθεί ο αριθμός των  gay. Τελικά στην προσπάθεια τους να φανούν χειραφετημένες ,απελευθερωμένες θα καταλήξουν να φοράνε αυτα τα πλαστικά πεη και θα πηδιούνται μόνες τους.
Διακατέχονται από μια αντιπαθεια προς οποιαδήποτε αλλοδαπή γυναικεία παρουσία. Αν τολμήσεις να ψελλίσεις κάτι θετικό για Ρωσίδες και λοιπές -ίδες θα πέσουν να σε φάνε. Όπως έλεγε και ο Πολύδωρας ασύμμετρες απειλές.
Δεν υπάρχει περίπτωση να διανύσουν περισσότερα από 100 μέτρα. Μετά θα θελήσουν αμάξι , πατίνι ή οποιοδήποτε μεταφορικό μέσο.
Πιστεύουν ότι μοναδικός χώρος ύπαρξής τους είναι η λεγόμενη ΠΑΡΕΑ. Μέσα σε αυτη μόνο μπορούν να δράσουν, να μιλήσουν , να φλερτάρου΄ν ,να ερωτεύτουν. Αν απομακρυνθούν αποκαλύπτεται η ανέπαρκεια και η κενότητα τους.
Διακατέχονται από την αντίληψη ότι ο άνδρας πρέπει να έχει παχυλό πορτοφόλι. Αν συνοδεύεται από στρογγυλή γαστέρα τότε αυτή δεν αποτελεί πρόβλημα γιατι το παχυλό πορτοφόλι καλύπτει τη παχυλή γαστέρα.
Αποχαιρετούν πάντα οποιαδήποτε συνάντηση ή τηλεφωνική συνομιλία με την φράση φιλάκια.
Εχουν απίστευτο πουριτάνισμο , ενώ μπορούν να ντύνονται σαν πουτανάκια.
Περιποιούντια τον ευατό τους μόνο μέχρι ηλικίας γάμου, από εκέι και πέρα αρχίζει η κατρακύλα τους και αρχίζουν να ομαιάζουν θαμώνων μπυραρίας.
σίγουρα υπάρχουν και άλλα χαρακτηριστικά, αλλά κουραστηκα να γράφω.
Σε αυτο το σημείο κάποιοι θα καταλογίσουν εχθρότητα και μισογυνισμό , αλλά αυτά αποτελούν πραγματικότητα. Σίγουρα για μην υπάρχει απαισιοδοξία υπάρχουν και κάποια σκονισμένα διαμαντάκια ,τα οποία γαμώτο ειναι πλέον προς εξαφάνιση. Αύτες πρέπει να αναζητούμε έστω και για όλη την ζωή μας.

Πέρα από τις homo- elleeinikus υπάρχει και ο αντίστοιχος τύπος του άνδρα με διαφορετικά χαρακτηριστικά.

έγραψες... :2funny:
 

Επισκέπτης
ειλικρινα θεωρω οτι ειμαι αρκετα γκρινιαρα και μερικες φορες με απεχθανομαι κι εγω που δεν μπορω να το βουλωσω και εκνευριζω τους γυρω μου. αλλα μετα μπαινω σε αυτο το θρεντ και νιωθω τοοοοσο ωραια!! ειστε κατα πολυ χειροτεροι μου! αχαχα! γκρινια-γκρινια και μιζεεεεερια!
οποτε συμφωνω με τη δρομα. γκρινιαζετε ενω εχετε πλεον την επιλογη να ΜΗΝ ασχοληθειτε με οτι σας χαλαει. μπορειτε να προσεγγιζετε μοναχα αλλοδαπες κοπελες που κοιτουν τον ψυχικο σας πλουτο και σας γουσταρουν πραγματικα και επιπλεον σας βρισκουν και παιδαρους!

μιας κι αναφερθηκε παραπανω:
για ποιο λογο πρεπει σωνει και καλα να πιανω κουβεντα με τον καθε ενα που μου μιλαει? δεν ειπα να ειμαι ξυνισμενη(ετσι κι αλλιως σχεδον ποτε δεν ειμαι εξω-εκτος κι αν ειμαι θυμωμενη γι ασχετο λογο) αλλα γτ να πιασω την κουβεντα με εναν αγνωστο για να μη με περασει για χαμουρω?

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom