Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (0 μέλη και 43 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 573 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.953

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
σαφώς κορίτσαρε!Με 1000 ευρώ μηνιαίως δεν σε "βρίσκει" εύκολα το καλό....κατάλαβες?
(ξερεις επεσες σωστα στο ποσο και εδω φαινετε η διαφορα νοοτροπιας μεταξυ των δυο,εχουν μαθη να ειναι συντιριτοικες και οχι κουτοπονηρες!!!!!!!
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
(ξερεις επεσες σωστα στο ποσο και εδω φαινετε η διαφορα νοοτροπιας μεταξυ των δυο,εχουν μαθη να ειναι συντιριτοικες και οχι κουτοπονηρες!!!!!!!

γιατί εσύ πιστεύεις ότι οι άλλες πλήν ελληνίδων δεν είναι κουτοπόνηρες?ειδικά του πρώην ανατολικού σοβιετικού μπλοκ?κουτοπόνηρες δεν είναι οι βορειοευρωπαίες.
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
γιατί εσύ πιστεύεις ότι οι άλλες πλήν ελληνίδων δεν είναι κουτοπόνηρες?ειδικά του πρώην ανατολικού σοβιετικού μπλοκ?κουτοπόνηρες δεν είναι οι βορειοευρωπαίες.
(δεν διαφωνω αλλα οταν πεινας εκτιμας τα παντα καλυτερα ακολουθουν το μαζευε και ας ειναι ρογες.)
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
πόσα λεφτά βγάζεις έκτορ?

περισσοτερα απο αλλους, λιγοτερα απο αλλους. Για γκομενες χαλαω λιγοτερα απο αλλους που βγαζουν λιγοτερα απο οτι εχω παρατηρησει. Για λεφτα δε μου κλαφτηκε καμια γκομενα μεχρι τωρα.

κατι αλλο?  
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
περισσοτερα απο αλλους, λιγοτερα απο αλλους. Για γκομενες χαλαω λιγοτερα απο αλλους που βγαζουν λιγοτερα απο οτι εχω παρατηρησει. Για λεφτα δε μου κλαφτηκε καμια γκομενα μεχρι τωρα.

κατι αλλο?  

οκ.Άρα που καταλήγεις?ότι ο έλληνας είναι κότα,υπεκφεύγει των αληθινών σχέσεων με ελληνίδες και δεν προΧωράει ούτε βήμα από την μοναξιά και την πορνεία και επίσης ότι οι σημερινές γυναίκες καλώς αναρωτιουνται για το πού πήγαν οι άντρες.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
οκ.Άρα που καταλήγεις?ότι ο έλληνας είναι κότα,υπεκφεύγει των αληθινών σχέσεων με ελληνίδες και δεν προΧωράει ούτε βήμα από την μοναξιά και την πορνεία και επίσης ότι οι σημερινές γυναίκες καλώς αναρωτιουνται για το πού πήγαν οι άντρες.

εγω καταληγω να ταχω μια χαρα με τον εαυτο μου και τους γυρω μου, συμπεριλαμβανομενου του αλλου φυλου. Εσεις που καταληγετε με ολο αυτο το κλαμα και τον οδυρμο? Το αποτελεσμα μετραει και οχι οι θεωριες και που αυτες καταληγουν, σε μεγαλη πλειοψηφια που βλεπω εδω το αποτελεσμα καταληγει σε πικρα μαυρη.
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
εγω καταληγω να ταχω μια χαρα με τον εαυτο μου και τους γυρω μου, συμπεριλαμβανομενου του αλλου φυλου. Εσεις που καταληγετε με ολο αυτο το κλαμα και τον οδυρμο? Το αποτελεσμα μετραει και οχι οι θεωριες και που αυτες καταληγουν, σε μεγαλη πλειοψηφια που βλεπω εδω το αποτελεσμα καταληγει σε πικρα μαυρη.

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
εγω καταληγω να ταχω μια χαρα με τον εαυτο μου και τους γυρω μου, συμπεριλαμβανομενου του αλλου φυλου. Εσεις που καταληγετε με ολο αυτο το κλαμα και τον οδυρμο? Το αποτελεσμα μετραει και οχι οι θεωριες και που αυτες καταληγουν, σε μεγαλη πλειοψηφια που βλεπω εδω το αποτελεσμα καταληγει σε πικρα μαυρη.

καλά κάνεις και τα έχεις καλά με τον εαυτό σου και τους γύρω σου και αυτό δείχνει πάνω απ'όλα ισορροπία και υγεία.Στο αν καταλήγουμε οι υπόλοιποι στον οδυρμό και στην πίκρα αυτό άστο να το νιώσουμε εμείς "οι υπόλοιποι".Κατά τα άλλα όλα βαίνουν καλώς στις σχέσεις των ελληνων και των ελλεινίδων,γίνονται πολλές σχέσεις από έρωτα και αγάπη πραγματική και σχεδόν καθόλου από κοίταγμα πορτοφολιού και πουλμουρισμού.
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
ειναι απο τις μερες που παλι με γουσταρεις? ααααααααααχαχαχαχαχαχ

ειναι που ξύπνησαν τα παλικάρια και δεν θελουν ελλεηνίδες οπότε ποιος μένει για μένα την καψερη?
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

μονο μη μου ριξεις πάλι χυλοπιτα γιατι θα βγαινω στα φορουμ και θα κατηγορώ τους ελληναράδες :2funny:
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
δεν τίθεται θέμα ελλεηνίδων..και οι ελλέηνες μια χαρά μαλάκες είναι και μπόλικοι μπόλικοι!.. η απόσταση στις σχέσεις ερωτικές κατά κύριο λόγο (αλλά και φιλικές, οικογενειακές κ.λπ.) οφείλεται κατά την ταπεινή μου γνώμη στην έλλειψη χρόνου (κύρια λόγω εργασίας) που δεν επιτρέπει την ύπαρξη ή/και εμβάθυνση των σχέσεων, αλλά και στην προώθηση ενός εγωισμού και ατομισμού (από την κοινωνία, τα μίντια κ.λπ.) που δεν αφήνουν τους ανθρώπους συνειδητοποιημένους και χαλαρούς ώστε να προσεγγίσουν και να προσεγγισθούν όταν και όπως πρέπει..    
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
ειναι που ξύπνησαν τα παλικάρια και δεν θελουν ελλεηνίδες οπότε ποιος μένει για μένα την καψερη?
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

μονο μη μου ριξεις πάλι χυλοπιτα γιατι θα βγαινω στα φορουμ και θα κατηγορώ τους ελληναράδες :2funny:

μάλιστα.Απάντησες οκ.Ψάχνεις γκόμενο.Αλήθεια και τί σε κάνει να πιστεύεις ότι θα βρείς γκόμενο εδώ πέρα?
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
η διαφορα δηλαδη είναι στην τιμη?
(οχι στην εκτιμηση του αντρα,και πως τα βγαζει,εχω φαει πολλες φορες χερι για καποιο δωρο που πηρα,γιατι ηξερε την οικονομικη μου κατασταση η ελληνιδα αυτο μαλλον δεν το γνωριζη η το εχει ξεχασει.)
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
μάλιστα.Απάντησες οκ.Ψάχνεις γκόμενο.Αλήθεια και τί σε κάνει να πιστεύεις ότι θα βρείς γκόμενο εδώ πέρα?

βασικα σκεφτομουν να αλλαξω υπηκοότητα και εδω σκεφτηκα οτι ξερουν ποια ειναι η καλύτερη για να ριχνω αντρες.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
καλά κάνεις και τα έχεις καλά με τον εαυτό σου και τους γύρω σου και αυτό δείχνει πάνω απ'όλα ισορροπία και υγεία.Στο αν καταλήγουμε οι υπόλοιποι στον οδυρμό και στην πίκρα αυτό άστο να το νιώσουμε εμείς "οι υπόλοιποι".Κατά τα άλλα όλα βαίνουν καλώς στις σχέσεις των ελληνων και των ελλεινίδων,γίνονται πολλές σχέσεις από έρωτα και αγάπη πραγματική και σχεδόν καθόλου από κοίταγμα πορτοφολιού και πουλμουρισμού.

παιχτη, μονο πονος υπαρχει στο θρεντ. Τα ιδια διαβαζουμε, δε διαβαζω αλλα.

ειναι που ξύπνησαν τα παλικάρια και δεν θελουν ελλεηνίδες οπότε ποιος μένει για μένα την καψερη?
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

μονο μη μου ριξεις πάλι χυλοπιτα γιατι θα βγαινω στα φορουμ και θα κατηγορώ τους ελληναράδες :2funny:

πισω γοριλα  :birdman:

αχαχαχαχαχαχα
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
δεν τίθεται θέμα ελλεηνίδων..και οι ελλέηνες μια χαρά μαλάκες είναι και μπόλικοι μπόλικοι!.. η απόσταση στις σχέσεις ερωτικές κατά κύριο λόγο (αλλά και φιλικές, οικογενειακές κ.λπ.) οφείλεται κατά την ταπεινή μου γνώμη στην έλλειψη χρόνου (κύρια λόγω εργασίας) που δεν επιτρέπει την ύπαρξη ή/και εμβάθυνση των σχέσεων, αλλά και στην προώθηση ενός εγωισμού και ατομισμού (από την κοινωνία, τα μίντια κ.λπ.) που δεν αφήνουν τους ανθρώπους συνειδητοποιημένους και χαλαρούς ώστε να προσεγγίσουν και να προσεγγισθούν όταν και όπως πρέπει..    

νίκ καλά όλα αυτά,αλλά η ουσία είναι στη θέση που έχει καταλάβει η γύναικα σήμερα στη κοινωνία αυτή που ζούμε και δρούμε καθημερινά εμείς οι νέοι αυτής της κοινωνίας.Σίγουρα ο τρόπος ζωής ο σημερινός και τα κοινωνικά φαινόμενα δεν είναι σύμμαχοι στην εμβάθυνση όπως λές των σχέσεων κλπ..αλλά το ζουμί είναι εκεί που λέω.Η γυναίκα δεν ήταν ποτέ,ούτε είναι,ούτε θα είναι σε θέση να "κουμαντάρει"στο μυαλουδάκι της γεγονότα,
αντιδράσεις,συναισθήματα,φαινόμενα,καθημερινές πράξεις όπως το μυαλό ενός άντρα διότι δεν είναι στο dna της.Η θέση της γυναίκας είναι προσθετική στον άντρα και ποτέ μα ποτέ να υπερκαλύπτει τον άντρα σε ότι και αν είναι αυτό.Σκοπός της είναι να φέρει απογόνους στη ζωή και να μπορέσει να στηρίξει την οικογένειά της με τις δυνάμεις που έχει με τον άντρα που θα ερωτευτεί και θα νιώσει ασφάλεια μαζί του.Δεν λέω να μή δουλευει προς θεού,ούτε να μήν εκφέρει άποψη,αλλά η ιστορία μας έχει διδάξει ανά τους αιώνες ότι ο άντρας πρέπει να είναι κάπου πιό ψηλά και η γυναίκα αρωγός του.Αυτός είναι ο γενικός κανόνας.Όπως βλέπετε αυτός ο κανόνας πάει(αν δεν έχει ήδη)να ανατραπεί εις βάρος όχι μόνο των αντρών(μεγάλο ποσοστό των οποίων νιώθουν μειονεκτικά και ορθώς νιώθουν βιώνοντας κάτι που δεν έχει ξανασυμβεί στο παρελθόν)αλλά και των γυναικών που έχουν λιώσει στην αγαμία σύμφωνα με πολλές έρευνες με συνέπεια να μήν υπάρχει τεκνοποίηση.Δεν είναι μόνο τα οικονομικά προβλήματα που οφείλονται σε αυτό το πολύ άσχημο φαινόμενο,είναι και η συμπεριφορά και το πώς σκέφτεται η σημερινή ελληνίδα γυναίκας.Αν δεν αλλάξει αυτό,ο πληθυσμός μας θα χαθεί κατά το ήμισυ τα επόμενα 50-60 έτη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom