Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (1 μέλη και 22 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

kavlilas

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2005
Μηνύματα
489
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
1
το θέμα είναι οτι σήμερα οι ελληνίδες έουν ξεφύγει γενικά. δεν το λένε 10 άτομα αλλά σχεδόν το σύνολο του ανδρικού πληθυσμού. ε δεν μπορεί όλοι να είμαστε κουτσοί στραβοί και ακαμάτηδες.........
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
πάντα το έλεγα ότι τετοια φαινομενα υπάρχουν και στα 2 φυλα.

απ την άλλη, κι εγω εχω παραπονακια απ τους ελληναράδες, δεν γενικέυω ομως και δεν ποσταρω ολημερίς για τον οποιοδήποτε λογο με απέριψε ο καθενας.
Δηλαδη να καθομαι να παραπονιεμαι οτι οι ελληναραδες βλεπουν τις γυναικες ως ενα κομματι κρεας και κρινουν μονο απο κωλο-βυζια?
Μπες στο σαϊτ του κοσμοπολιταν και κανε τα παραπονα σου .Εδω ειναι μπουρδελα τβ ,δεν ειναι κατηχητικο ,ουτε φορουμ να κλαιγονται οι συντηρητικες
ελληνιδες.Οποια δεν ειναι συντηρητικη ,βρισκει γκομενο και πολυ καλο μαλιστα ,γιατι το 70% των γυναικων ειναι μονες τους και ετσι υπαρχει πληθωρα
αντρων ,αντιστοιχα ,που ειναι ελευθεροι .
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
Δεν ειπε κανεις οτι εμεις ειμαστε αλανθαστοι! Αλλα πως καποιος να μην κοιταει μια κοπελα σαν <<κρεας>> οταν η αλλη εχει τοσα κομπλεξ ? Μηλωντας παντα γενικα  ;) ;)

πιστεύω πως απλα υπαρχουν άντρες που βλεπουν τις γυναικες σαν κρέας και γυναικες που βλέπουν τους άντρες σαν πορτοφολι. Και υπαρχουν και αυτοι που βλεπουν τους άλλους ως ανθρώπους με προσωπικοτητα. Και άπειρες ενδιάμεσες καταστασεις.

Μπορουμε να μιλάμε απεριοριστα για το τι εκαναν και κανουν οι γυναικες, ποσο απαισιες ειναι κλπ κλπ κλπ. Αλλα ειλικρινα, αυτο σας βοηθάει πουθενά? βελτιώνει έστω και ελάχιστα την καθημερινότητα σας?
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
το θέμα είναι οτι σήμερα οι ελληνίδες έουν ξεφύγει γενικά. δεν το λένε 10 άτομα αλλά σχεδόν το σύνολο του ανδρικού πληθυσμού. ε δεν μπορεί όλοι να είμαστε κουτσοί στραβοί και ακαμάτηδες.........
Φιλε καβ. υπαρχει μελετη του Ελληνικου Σεξολογικου Ινστιτουτου (Μιχαλακοπουλου 58 ,Αθηνα ).
Το 70% των γυναικων απο 18-45 ,ειναι ΜΟΝΕΣ τους εδω και τουλαχιστον εξη μηνες.
Μπορεις να βρεις τη μελετη στο Ιντερνετ.

Κανε ομως μια βολτα και Παρασκευη-Σαββατοκυριακο.
Οι γκομενες ΜΟΝΕΣ στους δρομους ,σε μεγαλη πλειοψηφια.
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
Μπες στο σαϊτ του κοσμοπολιταν και κανε τα παραπονα σου .Εδω ειναι μπουρδελα τβ ,δεν ειναι κατηχητικο ,ουτε φορουμ να κλαιγονται οι συντηρητικες
ελληνιδες.Οποια δεν ειναι συντηρητικη ,βρισκει γκομενο και πολυ καλο μαλιστα ,γιατι το 70% των γυναικων ειναι μονες τους και ετσι υπαρχει πληθωρα
αντρων ,αντιστοιχα ,που ειναι ελευθεροι .

αν απ αυτο που έγραψα εσύ κατάλαβες οτι παραπονέθηκα για κάτι, δεν εχω τιποτα παραπανω να σου πω.

 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
το θέμα είναι οτι σήμερα οι ελληνίδες έουν ξεφύγει γενικά. δεν το λένε 10 άτομα αλλά σχεδόν το σύνολο του ανδρικού πληθυσμού. ε δεν μπορεί όλοι να είμαστε κουτσοί στραβοί και ακαμάτηδες.........
Ρε εχω φιλους που ειναι ωραια παιδια ,παραδειγμα ενος κολητου,γουσταρε μια ,η κοπελια κλασικα την δυσκολη και του ελεγε χιλιες δυο παπαριες! Μετα απο κανα 15 θημερο την πετυχενω πανο στην γαλατσιου με εναν τυπο 1.65, με μπολικα ,και ισως πολλα κιλα που των αγαλιαζε και μαλακειες! Αλλα ο τυπος ειχε ενα μεγαλο οπλο,η μαλλον μια αποχη για να μαζευει γκομενες,μια Lancia Delta (Αμαξαρα)!
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
πιστεύω πως απλα υπαρχουν άντρες που βλεπουν τις γυναικες σαν κρέας και γυναικες που βλέπουν τους άντρες σαν πορτοφολι. Και υπαρχουν και αυτοι που βλεπουν τους άλλους ως ανθρώπους με προσωπικοτητα. Και άπειρες ενδιάμεσες καταστασεις.

Μπορουμε να μιλάμε απεριοριστα για το τι εκαναν και κανουν οι γυναικες, ποσο απαισιες ειναι κλπ κλπ κλπ. Αλλα ειλικρινα, αυτο σας βοηθάει πουθενά? βελτιώνει έστω και ελάχιστα την καθημερινότητα σας?
Οταν λες τις γυναικες "σαν κρεας " ,τι εννοεις ?
Μονο για το σεξ ?
Μα αν δεν του αρεσει σεξουαλικα η γυναικα ,ο αντρας γιατι να ασχοληθει μαζι της ?
Ειναι ΑΝΩΜΑΛΙΑ το να ασχολεισαι με γυναικα που δεν την ποθεις.
Μπορει να μην φθανει αυτο ,και μπορει να θελεις και να εχει και αλλα προσοντα ,αλλα αυτο ειναι ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ .
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
παπούτσι από το τόπο σου κι ας είναι μπαλομένο
(αυτο ανηκει φιλε σε εκεινα τα χρονια που δεν τολμουσε η γυναικα να κοιταξη τον ανδρα στα ματια,τωρα τι να το κανεις το παπουτσι απο τον τοπο σου αφου μενει μονιμα μπαλωμενο,και οι απαιτησεις ειναι πολλοι περισοτερες απο αλλα παπουτσια διχως να αξιζουν,αν θελεις να κανεις το χορηγο καντον..
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
Ρε εχω φιλους που ειναι ωραια παιδια ,παραδειγμα ενος κολητου,γουσταρε μια ,η κοπελια κλασικα την δυσκολη και του ελεγε χιλιες δυο παπαριες! Μετα απο κανα 15 θημερο την πετυχενω πανο στην γαλατσιου με εναν τυπο 1.65, με μπολικα ,και ισως πολλα κιλα που των αγαλιαζε και μαλακειες! Αλλα ο τυπος ειχε ενα μεγαλο οπλο,η μαλλον μια αποχη για να μαζευει γκομενες,μια Lancia Delta (Αμαξαρα)!

απλα η κοπελιά ήταν κακόγουστη. Ούτε η πρωτη ούτε η τελευταια.
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
αν απ αυτο που έγραψα εσύ κατάλαβες οτι παραπονέθηκα για κάτι, δεν εχω τιποτα παραπανω να σου πω.
Μηπως το ιδιο καταλαβαν και οι αλλοι ?
Απο την εκφραση σου "κοιταζουν τις γυναικες σαν κρεας "?
Αν εχεις διαβασει κριτικες εδω ,ολοι μιλανε οτι
θελουν ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ στο σεξ ,αρα δεν ψαχνουν για "κομματια κρεας".
Αντιθετως ,αν δεν γουσταρουν καποια ,λενε "ενα κομματι κρεας".
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
Ρε εχω φιλους που ειναι ωραια παιδια ,παραδειγμα ενος κολητου,γουσταρε μια ,η κοπελια κλασικα την δυσκολη και του ελεγε χιλιες δυο παπαριες! Μετα απο κανα 15 θημερο την πετυχενω πανο στην γαλατσιου με εναν τυπο 1.65, με μπολικα ,και ισως πολλα κιλα που των αγαλιαζε και μαλακειες! Αλλα ο τυπος ειχε ενα μεγαλο οπλο,η μαλλον μια αποχη για να μαζευει γκομενες,μια Lancia Delta (Αμαξαρα)!
ο μοναδικος μαλακας ειμαι εγω τελικα που δεν γαμαω με το αμαξι μουτζοστε με τοτε
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
απλα η κοπελιά ήταν κακόγουστη. Ούτε η πρωτη ούτε η τελευταια.
(διαφωνω,απλα μετρατε τα συν και τα πλην και μετα αποφασιζετε,πανε οι εποχες που καθοσασταν παγκαγκι με κανα σπορακι,τα καλα παιδια τα εχετε κλασμενα..
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
(διαφωνω,απλα μετρατε τα συν και τα πλην και μετα αποφασιζετε,πανε οι εποχες που καθοσασταν παγκαγκι με κανα σπορακι,τα καλα παιδια τα εχετε κλασμενα..

το κακογουστη το ειπα για το αμάξι που επελεξε, οχι για τον άντρα.
 

kavlilas

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2005
Μηνύματα
489
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
1
on the road για όλα άποψη έχεις. κατά βάθος όμως δεν θα έκανες ποτέ σχέση με έναν που δεν έχει αμάξι, εξοχικό και φράγκα. γιατι απλά θα λές οι φίλες μου γιατί βρήκαν ματσό καλύτερες είναι αυτές απο μένα?
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
ο μοναδικος μαλακας ειμαι εγω τελικα που δεν γαμαω με το αμαξι μουτζοστε με τοτε
Εδω εχουμε αντιλογο απο γυναικα ,που λεει
οτι θεωρουν οι αντρες τις γυναικες σαν "κομματια κρεας " !
Μα εδω ,στο σάϊτ ,οταν θελουν ΝΑ ΚΡΑΞΟΥΝ καποια τη λενε "κομματι Κρεας " .
Ενω δεν ισχυει κατι τετοιο ,ΟΙ ΑΝΟΡΓΑΣΜΙΚΕΣ αυτο λενε στις φιλες τους ," μην του κατσεις ,γιατι σε θεωρει ενα κομματι κρεας ".
Οι ανοργασμικες εχουν επηρεασει την πλειοψηφια των γυναικων .
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
Εδω εχουμε αντιλογο απο γυναικα ,που λεει
οτι θεωρουν οι αντρες τις γυναικες σαν "κομματια κρεας " !
Μα εδω ,στο σάϊτ ,οταν θελουν ΝΑ ΚΡΑΞΟΥΝ καποια τη λενε "κομματι Κρεας " ?
Ενω δεν ισχυει κατι τετοιο ,ΟΙ ΑΝΟΡΓΑΣΜΙΚΕΣ αυτο λενε στις φιλες τους ," μην του κατσεις ,γιατι σε θεωρει ενα κομματι κρεας ".
Οι ανοργασμικες εχουν επηρεασει την πλειοψηφια των γυναικων .
για το παρον θεμα εχω αποωη αλλα δεν την αναφερω γιατι θα θιξω πολλους απο εμας ο νοων νοειτο
 

kavlilas

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2005
Μηνύματα
489
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
1
η σύγχρονη δικαιολογία τους είναι το ένα κομμάτι κρέας για να δικαιολογήσουν την μαλακία που τους δέρνει και ότι δεν έχουν λεφτά αυτοί που τους την πέφτουν. όταν όμως πηδιούντε για ένα βράδυ με τον πρώτο ματσό τυχόντα εκεί δεν είναι ένα κομμάτι κρέας???

καλά οι φίλες άμα δουν ότι ο γκόμενος της κολητής είναι όμορφος κλπ και πληρεί το πακέτο θα του φορτώσουν του κακομοίρη ένα κάρο μειονεκτήματα απο την ζήλεια.
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
η σύγχρονη δικαιολογία τους είναι το ένα κομμάτι κρέας για να δικαιολογήσουν την μαλακία που τους δέρνει και ότι δεν έχουν λεφτά αυτοί που τους την πέφτουν. όταν όμως πηδιούντε για ένα βράδυ με τον πρώτο ματσό τυχόντα εκεί δεν είναι ένα κομμάτι κρέας???

καλά οι φίλες άμα δουν ότι ο γκόμενος της κολητής είναι όμορφος κλπ και πληρεί το πακέτο θα του φορτώσουν του κακομοίρη ένα κάρο μειονεκτήματα απο την ζήλεια.
ποιες φιλες μωρε μολις γνωριζουν καποιον οι γκομενες ξεχνανε φιλιες ξεχνανε τα παντα δεν εχουν φιλες μετα και το κακο το ιδιο θελουν να κανουν και σε μας αλλα ευτυχως δεν τους περναει γιατι σε αυτο τουλαχιστον κραταμε την λογικη μας.
 

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
Μπες στο σαϊτ του κοσμοπολιταν και κανε τα παραπονα σου .Εδω ειναι μπουρδελα τβ ,δεν ειναι κατηχητικο ,ουτε φορουμ να κλαιγονται οι συντηρητικες
ελληνιδες.Οποια δεν ειναι συντηρητικη ,βρισκει γκομενο και πολυ καλο μαλιστα ,γιατι το 70% των γυναικων ειναι μονες τους και ετσι υπαρχει πληθωρα
αντρων ,αντιστοιχα ,που ειναι ελευθεροι .

πες τα αγόρι μου ν αγειάσει το στο στόμα σου :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom