Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Καυτε ,που ακους και λουντ .βαν.μπετ . ,(ειμαστε μειονοτητα !)
υπαρχουν γκομενες που τις εχουν ΠΑΡΑΣΥΡΕΙ οι φιλες τους ,και ενω ειναι καβλες δεν πηδιουνται ,γιατι εχουν μπει στην λογικη
των αλλων ,των ανοργασμικων.
ΑΥΤΕΣ τις καβλες γκομενες ,πρεπει να βρεθει τροπος να ακολουθησουν τα ενστικτα τους και οχι να μιμουνται τις ανοργασμικες.
πηδιουνται και αυτες,αν ειχες και λιγη λογικη και γνωση στις γυναικες θα ηξερες οτι και αυτες εχουν καυλες και μεγαλυτερες απο τις δικες μας.
απλα αυτες οι γκομενες δεν θα πηδηχτουν μαζι σου ουτε τον αιωνα τον απαντα.και εχεις εσυ τωρα την εντυπωση επειδη δεν καθονται σε σενα οτι δεν πηδιουνται.
μαθε μπαλιτσα απτον αρχοντα. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
ελλεεινιδεσ ντυθειτε χτενιστειτε και τραβατε στην εκκλησια για να το παιξετε παρθενεσ ελεουσεσ να παρετε και το αγιο φωσ και μπορει να βρεθει και κανασ γαμπροσ :zfuck: :zfuck: :zfuck:
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
ελλεεινιδεσ ντυθειτε χτενιστειτε και τραβατε στην εκκλησια για να το παιξετε παρθενεσ ελεουσεσ να παρετε και το αγιο φωσ και μπορει να βρεθει και κανασ γαμπροσ :zfuck: :zfuck: :zfuck:
μεσα εισαι!!!!!!!!
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
πηδιουνται και αυτες,αν ειχες και λιγη λογικη και γνωση στις γυναικες θα ηξερες οτι και αυτες εχουν καυλες και μεγαλυτερες απο τις δικες μας.
απλα αυτες οι γκομενες δεν θα πηδηχτουν μαζι σου ουτε τον αιωνα τον απαντα.και εχεις εσυ τωρα την εντυπωση επειδη δεν καθονται σε σενα οτι δεν πηδιουνται.
μαθε μπαλιτσα απτον αρχοντα. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Φιλαρακο μαστερ 21 ,εισαι κλασσικη περιπτωση
μικρου, που ή εχει  χρονια σχεση με αλλη μικρη ή πασχει απο χρονια αγαμια .
Το να κανεις εδω τον μαγκα ,σε κανει να φαινεσαι
κωμικος .Απο την μια βριζεις ,παλι καλα που το σταματησες ,απο την αλλη κανεις τον μεγαλο εραστη και θα το μαθει η μικρη που σερνεις χρονια και ...θα τρεχεις .
Μαθε λοιπον μικρε ,οτι το Ελληνικο Σεξολογικο Ινστιτουτο εχει κανει μελετη για το θεμα .
Δεν ενδιαφερουν τα μελη οι δικες σου αποψεις ,στα 21 σου .Εχει ο κοσμος 100πλασιες γνωσεις περισσοτερες απο σενα.
Εσυ οχι μονο γκομενα δυσκολευεσαι να βρεις ,αλλα εχεις προβλημα γιατι δεν σε κανουν παρεα ,αφου φερεσαι ασχημα και δεν εχεις τιποτα να πεις .
Μαθε πρωτα να φερεσαι ,αλλα και αυτο δεν φτανει ,πρεπει να μαθεις και να εισαι και ευχαριστος ,να μην σε βαριουνται ολοι.
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Καλά σουβλίσματα ευχομαι σε όλους!!!!...ρε συ πάθε....γτ δεν είναι βαμμένα τα αβγά σου???? :s&m_1:
οι βαφες ειναι τοξικες και πειραζουν στην υγεια,δεν τοξερες? αντε καλη ανασταση,παντως πολυ πραμα μαζευτικε στην εκκλησια σκασαν οι δικες μας παρκαραν τα φιατ διπλα στις μερσεντες χε!χε!
 

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
Πω πω ρε μάγκε"Σ"  τι μουνί και κακό σήμερα στην ανάσταση.Μου βγήκαν τα μάτια.Κάτι 25χρονα με κάτι βυζάρες πωωωωωω πάω να τραβήξω τη πασχαλινή μου χειρογλύκανη πρίν τη μαγειρίτσα :bigdick: :cum:
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
οι βαφες ειναι τοξικες και πειραζουν στην υγεια,δεν τοξερες? αντε καλη ανασταση,παντως πολυ πραμα μαζευτικε στην εκκλησια σκασαν οι δικες μας παρκαραν τα φιατ διπλα στις μερσεντες χε!χε!
xaxaxxaxaxaxaxaxaxa ναι είναι και αυτό το ξέχασα.....η καλή η ανάσταση από την αρχή φαίνεται(δλδ αν δε πας στην εκκλησία)διότι μαζεύονται όλες οι ψωνισμένες με τη μούρη τίγκα στο ρουζ αγκαζέ με τους αγαπούληδες(λες και πάνε στο Βέρτη) και καλά για να λάβουν το Άγιο Φως.....ρε ουστττττττ!!!!!
Πάντως πάθε σου συστήνω εγώ βαφές και μάλλιστα για κόκκινα αυγά μιας και είσαι ΟΣΦΠ.....
http://[URL unfurl="true"]www.kourikos.gr/images/products/01%CE%9A%CE%9F%CE%9A%CE%94%CE%A9%CE%A1-%CE%9A%CE%9F%CE%9A%CE%9A%CE%99%CE%9D%CE%97_%CE%92%CE%91%CE%A6%CE%97_4%CE%93%CE%A1_%CE%9C%CE%95_4FLOPY_%CE%A6%CE%91%CE%9A50.jpg[/img[/URL]]
:dancing: :2funny:αντε καλο Πάσχα σε όλους
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
ελλεεινιδεσ ντυθειτε χτενιστειτε και τραβατε στην εκκλησια για να το παιξετε παρθενεσ ελεουσεσ να παρετε και το αγιο φωσ και μπορει να βρεθει και κανασ γαμπροσ :zfuck: :zfuck: :zfuck:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
[Παράθεση συγγραφέας = stam_90 link = topic = 24607.msg1775595 # msg1775595 date = 1270388385]
[Youtube]
[/] youtube
[/ Quote]Σωστος!!!!!!!!!!!!
 

kavlilas

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2005
Μηνύματα
489
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
1
Καλησπέρα αλάνια. Καταρχήν σας εύχομαι χρόνια πολλά και οτι επιθυμείτε. Στο θέμα μας τώρα. Λοιπόν μάκγες αυτό το τοπικ δεν έχει τελιωμό και αυτό σημαίνει πολλά. Βλέπω πολλά, διαβάζω πολλά και έχω να πω τα εξής:
Πέρσι είχα γράψει οτι ένα συντριπτικό ποσοστό ελλεηνίδων θα πάει το βράδυ της ανάστασης βαμένες και θα το παίξουν κυρίες ενώ πριν θα έθαβαν καμία φιλενάδα ή κανέναν γκόμενο. Πάνε στολισμένες στην εκκλησία και ειδικά στην επαρχία για να το παίξουν κυρίες και ότι έχουν λεφτά. Ξέρετε το νέο κουβά που πήραν αν είναι δυνατόν να τον βάλουν στο προαύλιο της εκκλησίας να το δουν όλοι. Τα κλασικά μορέ οι ψηλοτάκουνες γόβες. Μετά αφού ανέβουν στο προαύλιο της εκκλησίας θα κοιτάνε δεξιά και αριστερά να καλύψουν την ανασφάλεια τους με το να κοιτούν αν τους κοζάρει κανένας. Φυσικά έχουν βάλει ένα τόνο σιδερόστοκο με λίγα λόγια έχουν βάλει ένα προσωπείο το οποίο τις καθιστά ψεύτικες. Μετά την εκκλησία και αφού βρεθούν σε κάποιο φιλικό σπίτι θα συζητούν με συνομίλικες τους για τους γκόμενους. Ο διάλογος στις περισσότερες περιπτώσεις είναι ο εξής: τον είδες τον μάκη? ε ναι τον είδα με κοίταζε εμωρέ κακομοίρης είναι δουλεύει ηλεκτρολόγος σε μία εταρεία με το ζόρι βγάζει 700€ και έχει ένα σαράβαλο. σιγά μην μπλέξω με αυτόν. ο γιάννης έχει ομορφύνει εντάξει τελίωσε ΑΣΟΕΕ αλλά δεν κατάφερε και τίποτα ένας υπαλληλάκος είναι. ε ναι φιλενάδα ωραίος είναι αλλα μπατήρις ούτε αμάξι δεν έχει. Ο Σωτηράκης είναι κούκλος έχει και κάμπριο καλή φάση να γίνει κάτι με αυτόν. έχει φράγκα θα κάνω και τα λούσα μου και τα ταξίδια μου και θα πουλάω την μούρη στο συγγενολοι.
Αλάνια το πρόβλημα σήμερα είναι πως μεγαλώνει η ελλεηνίδα. όλες τις πρήζουν απο την οικογένεια να βρουν λεφτά, μορφωμένο κλπ. ο γάμος τουσ έχει γίνει εμμονή. Άμα πας και τους μιλήσεις νομίζουν οτι θες να τις γαμήσεις. κολλημένες. Στο εξωτερικό για παράδειγμα στο αεροδρόμιο μου έχει τύχει πολλές φορές να κάθετε δίπλα μου όμορφη κοπέλα της μιλάς στο χαλαρό και είναι πολύ φιλική και ζεστή σου μιλάειλες και την ξέρεις χρόνια. απλά εκεί δεν είναι κολημένες είναι πιο άνετες και σε σέβονται. ωραία περιμέναμε το αεροπλάνο μιλήσαμε τι κάνω εγώ έξω τι επαγγέλεται αυτή είχαμε μία πικοινωνία. εδώ στην Ελλάδα άμα είναι κάποια δίπλα σου στο αεροδρόμιο και της μιλήσεις θα τις καρφωθούν ιδέες πχ γιατί μου μιλάει, ένας άλλος μαλάκας που μου την πέφτει, άραγε έχει λεφτά????.

και άλλα πολλά θέλω να πω και να αναλύσω περισσότερο αλλά θα πρέπει να γράψω σελίδες.
 

is2001

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
1
παραθετω το  profil  της μεσης Ελληνιδας ..No  comment!!!


Tις προάλλες συζητούσα με κάποια γνωστή μου η οποία βρίσκεται στη Ν. Υόρκη.
Μου έλεγε πως έχει αλλάξει και προσπαθεί να ξεπεράσει τα Οθωμανικά κατάλοιπα που έχει ως ελληνίδα!!  :dancing:

Ανάλογα πράγματα μου έλεγε και γνωστή μου Σουηδέζα η οποία μου ανέφερε πως οι Ελληνίδες έχουν παράλογες απαιτήσεις χωρίς να το αξίζουν ενώ προωθούν τον εαυτό τους ως εμπόρευμα προς πώληση. :tickedoff:

Υπερβολές; Ή μήπως όχι;

Ακόμα και μια δεκάλεπτη βόλτα με τα μέσα μεταφοράς είναι αρκετή για να σχηματίσει κανείς το προφίλ της μέση Ελληνίδας.
Σενάριο πρώτο. Κάθεσαι στο τρόλευ και η δίπλα θέση είναι άδεια.
Στάση...
Η πόρτα ανοίγει. Αμέσως θα πάρεις και την πρώτη γεύση...


Η μέση Ελληνίδα εισέρχεται.  :headbang:

Ποτέ μα ποτέ δεν θα καθίσει σε κενή θέση οπου υπάρχει άντρας. Θα πάει να καθίσει σε θέση όπου δίπλα κάθεται γυναίκα...
"Μην μας πουν και εύκολες και μην του περάσει απο το μυαλό οτι τον γούσταρα και έκατσα δίπλα του..." :fuck2:

:uglystupid:

Σενάριο δεύτερο. Στάση και πάλι. Πλέον τα πράγματα είναι δύσκολα για τη μέση Ελληνίδα...
Η μοναδική κενή θέση στο τρόλευ είναι αυτή στην οποία κάθεσαι εσύ. Το παιχνίδι τώρα αλλάζει...
Θα κοιτάξει επιδεικτικά όλο το τρόλευ. Κάποια στιγμή παίρνει το ύφος του "Δυστυχώς δεν μπορώ να κάνω αλλιώς" και τελικά κάθεται δίπλα σου.

Φωνάζει δηλαδή: "Ξέρεις εγώ δεν ήθελα να καθίσω δίπλα σου αλλά αναγκάστηκα. Δεν κάθισα δίπλα σου επειδή μου αρέσεις..."
Όλα αυτά βεβαίως έχουν δύο εξηγήσεις. Η πρώτη έχει να κάνει με τη νοοτροπία τους και τον τρόπο που μεγάλωσαν και η δεύτερη με την έλλειψη-στέρηση που έχουν αφού με το χαρακτήρα (αλλά και την εμφάνιση) που διαθέτουν "ουδείς θέλει να βάλει τα μαλλιά του με τα βάτα".
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
Μετά την εκκλησία και αφού βρεθούν σε κάποιο φιλικό σπίτι θα συζητούν με συνομίλικες τους για τους γκόμενους. Ο διάλογος στις περισσότερες περιπτώσεις είναι ο εξής: τον είδες τον μάκη? ε ναι τον είδα με κοίταζε εμωρέ κακομοίρης είναι δουλεύει ηλεκτρολόγος σε μία εταρεία με το ζόρι βγάζει 700€ και έχει ένα σαράβαλο. σιγά μην μπλέξω με αυτόν. ο γιάννης έχει ομορφύνει εντάξει τελίωσε ΑΣΟΕΕ αλλά δεν κατάφερε και τίποτα ένας υπαλληλάκος είναι. ε ναι φιλενάδα ωραίος είναι αλλα μπατήρις ούτε αμάξι δεν έχει. Ο Σωτηράκης είναι κούκλος έχει και κάμπριο καλή φάση να γίνει κάτι με αυτόν. έχει φράγκα θα κάνω και τα λούσα μου και τα ταξίδια μου και θα πουλάω την μούρη στο συγγενολοι.

μάλλον δεν εχεις ακούσει ποτε συζητηση μεταξυ 2 φιλενάδων.
θεωρείς ότι οι γυναίκες ειναι τόσο ειλικρινείς με τις φίλες τους? Θα ελεγαν τοσο απροκάλυπτα τα κριτήρια τους για επιλογή συντροφου? για ξανασκέψου....
 

kavlilas

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2005
Μηνύματα
489
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
1
Μερικές φίλε on the road είναι τόσο κουτοπόνηρες που το κάνουν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom