Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (1 μέλη και 18 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

Επισκέπτης
ο αλτεκ21 και ο κλωνος του μαστερ21 ειναι ενοχλητικα παρασιτα του σάϊτ.
Βριζουν συνεχεια και ενοχλουν την επικοινωνια των μελων του σάϊτ.
Δεν ειναι το προβλημα οτι ειναι αλβανοι ,αν ηταν συζητησιμοι δεν....
Ορίστε?
 

Zwrzetos7

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2009
Μηνύματα
1.876
Like
0
Πόντοι
16
100 ΣΕΛΙΔΕΣ ΣΕ 100 ΘΕΜΑΤΑ ΜΟΥΝΙ ΚΑΠΕΛΟ  :2funny: :2funny:
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.376
Κριτικές
5
Like
64.765
Πόντοι
12.056
ο αλτεκ21 και ο κλωνος του μαστερ21 ειναι ενοχλητικα παρασιτα του σάϊτ.
Βριζουν συνεχεια και ενοχλουν την επικοινωνια των μελων του σάϊτ.
Δεν ειναι το προβλημα οτι ειναι αλβανοι ,αν ηταν συζητησιμοι δεν υπηρχε θεμα.
Τα ατομα αυτα ενοχλουν και σπαμαρουν συνεχεια και πρεπει να αποκλειστουν απο το σάϊτ.

Σταματα να λες μαλακιες επιτελους.Τι σχεση εχουν αυτα τα 2 nicks μεταξυ τους ρε καμμενε..?
Με εχεις δει ποτε να ασχολουμαι με πολιτικα?


Αν παρατηρισες...οσες φορες το ειπες ολοι σε εγραψαν στα αρχιδια τους,δεν πιανει το αστειο.
Εκτος αν εχεις τιποτα προσωπικα μαζι μου οποτε αν θες να στα λυσω με οποιο τροπο θες
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
ο αλτεκ21 και ο κλωνος του μαστερ21 ειναι ενοχλητικα παρασιτα του σάϊτ.
Βριζουν συνεχεια και ενοχλουν την επικοινωνια των μελων του σάϊτ.
Δεν ειναι το προβλημα οτι ειναι αλβανοι ,αν ηταν συζητησιμοι δεν υπηρχε θεμα.
Τα ατομα αυτα ενοχλουν και σπαμαρουν συνεχεια και πρεπει να αποκλειστουν απο το σάϊτ.

  Αιντε βρε μαλακα,καρακαημενε

  Αμα δεν ξερεις προσωπα και πραματα,να βγαζεις τον σκασμο

  Ηλιθιε
 

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
Βρε παιδια στο θέμα μας!  :sunglasses: Αν ορισμένοι σας βρίζουν ή είναι είρωνες, μη δίνεται σημασία ή ρίξτε το στην πλάκα στην τελική.
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.376
Κριτικές
5
Like
64.765
Πόντοι
12.056
Βρε παιδια στο θέμα μας!  :sunglasses: Αν ορισμένοι σας βρίζουν ή είναι είρωνες, μη δίνεται σημασία ή ρίξτε το στην πλάκα στην τελική.

Ναι,....αλλα εγω προσπαθω να ξεχασω οτι ειναι αλβανος και αυτος μου το θυμιζει  :2funny: :2funny: :2funny:
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
  Αιντε βρε μαλακα,καρακαημενε

  Αμα δεν ξερεις προσωπα και πραματα,να βγαζεις τον σκασμο

  Ηλιθιε
Οποιοι μπαινουν στο σάϊτ για να βριζουν ,ειναι ενοχλητικα παρασιτα
στο σάϊτ και θα αποκλειστουν .
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Σταματα να λες μαλακιες επιτελους.Τι σχεση εχουν αυτα τα 2 nicks μεταξυ τους ρε καμμενε..?
Με εχεις δει ποτε να ασχολουμαι με πολιτικα?


Αν παρατηρισες...οσες φορες το ειπες ολοι σε εγραψαν στα αρχιδια τους,δεν πιανει το αστειο.
Εκτος αν εχεις τιποτα προσωπικα μαζι μου οποτε αν θες να στα λυσω με οποιο τροπο θες
Οποιοι μπαινουν στο σάϊτ για να βριζουν ,ειναι ενοχλητικα παρασιτα και θα αποκλειστουν .
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.498
Κριτικές
2
Like
1.380
Πόντοι
216
μην ασχολειστε με ατομα που προσπαθουν να μαμησουνε ενα θεμα...η τους αγνοεις η τους απαντας αναλογα κ με αστειο τροπο...τωρα εαν δεν καταλαβαινουνε εκεινοι γινονται γελιοι..
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
εμενα προσωπικα δεν με ενδιαφερη τι ειναι ο καθενας αλλα ο μαστερ21 σπαμαρη συνεχως σε ολα τα θρεντ σχεδον λεγοντας ανουσια πραγματα και χαλαει την ουσια των θεματων οπως και εδω κοντα 4 σελ.με αερολογιες καλο να ασχολουμαστε με τα θρεντ...
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
εμενα προσωπικα δεν με ενδιαφερη τι ειναι ο καθενας αλλα ο μαστερ21 σπαμαρη συνεχως σε ολα τα θρεντ σχεδον λεγοντας ανουσια πραγματα και χαλαει την ουσια των θεματων οπως και εδω κοντα 4 σελ.με αερολογιες καλο να ασχολουμαστε με τα θρεντ...
φιλε μου εχεις φτιαξει εσυ ενα θεμα ωραιο κατα την γνωμη μου,που ομως μονος σου το εχεις χαλασει συζητωντας συνεχως με ενα ατομο για καποια κοπελα που δουλευει σε στριπτιζ αν δεν κανω λαθος.δεν σπαμαρεις εσυ νομιζεις;και το συγκεκριμενο θεμα εδω τι ουσια εχει,ανοιχτηκε απο καμενο που εχει τρελαθει στην χυλοπιτα απο ελληνιδες.ποιος θα πει κατι σοβαρο σε τετοιο θρεντ;ημαρτον ρε φιλε δεν εισαι στο σαιτ της νασα για να μιλας σοβαρα.εδω πιο πολυ πλακιτσα κανουμε.
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
ΜΑΣΤΕΡ 21 ,βλεπεις οτι ολοι ενοχλουνται με αυτα που κανεις.
Σε κανενα δεν αρεσουν οι βρισιες σου και τα ενοχλητικα σχολια ,
ουτε θεωρουν "πλακιτσα " να βριζεις .
Βρες να πεις κατι διασκεδαστικο και σταματα να ενοχλεις .
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
ρε συ ερευνεισον περιμενεις να σε παρει καποιος στα σοβαρα;ειλικρινα απαντησε μου.αν καποιος σε ενοχλει τον λες αμεσως αλβανο.
και τον βριζεις με το βαμβακι.
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
ρε συ ερευνεισον περιμενεις να σε παρει καποιος στα σοβαρα;ειλικρινα απαντησε μου.αν καποιος σε ενοχλει τον λες αμεσως αλβανο.
και τον βριζεις με το βαμβακι.
Μαστερ 21 ,μην βριζεις εσυ ,οπως τα καταφερες στα προσφατα σχολια σου ,και ασε εμενα να μην συμφωνουν μαζιμου και να μην με παιρνουν στα σοβαρα .Πες εσυ κατι ωραιο και ολοι θα σε προσεξουν.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Μού αρέσει που δίνεις και τη διεύθυνση  :2funny:

Πού να τις προλάβει όλες ο Ντούσαν;


Να βελτιωθεί, γιατί;
Από ποια άποψη;
Δεν είμαι καν σίγουρος ότι αποτελεί πρόβλημα  :dancing:
ντουσαν γερα γαμα τα μουνια.
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
φιλε μου εχεις φτιαξει εσυ ενα θεμα ωραιο κατα την γνωμη μου,που ομως μονος σου το εχεις χαλασει συζητωντας συνεχως με ενα ατομο για καποια κοπελα που δουλευει σε στριπτιζ αν δεν κανω λαθος.δεν σπαμαρεις εσυ νομιζεις;και το συγκεκριμενο θεμα εδω τι ουσια εχει,ανοιχτηκε απο καμενο που εχει τρελαθει στην χυλοπιτα απο ελληνιδες.ποιος θα πει κατι σοβαρο σε τετοιο θρεντ;ημαρτον ρε φιλε δεν εισαι στο σαιτ της νασα για να μιλας σοβαρα.εδω πιο πολυ πλακιτσα κανουμε.
αυτος εχει το θαρος να πει δημοσια το προβλημα του αν σου αρεσει το θρεντ και εχεις και εσυ καποια σχεση αναφερετο πολλοι συναθλητες μου στελνουν και π.μ και απαντω ετσι,για καποιους δεν ειναι πλακιτσα ειναι σοβαρο γιατι εχουν προβλημα και θελουν να ακουσουν μια γνωμη δεν ειδα στο θρεντ μου να αναφερεις κατι για συζητηση να σε δουμε......
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
αυτος εχει το θαρος να πει δημοσια το προβλημα του αν σου αρεσει το θρεντ και εχεις και εσυ καποια σχεση αναφερετο πολλοι συναθλητες μου στελνουν και π.μ και απαντω ετσι,για καποιους δεν ειναι πλακιτσα ειναι σοβαρο γιατι εχουν προβλημα και θελουν να ακουσουν μια γνωμη δεν ειδα στο θρεντ μου να αναφερεις κατι για συζητηση να σε δουμε......
φιλε εισαι απαιχτος.οκ παω πασο.
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Καυτε ,που ακους και λουντ .βαν.μπετ . ,(ειμαστε μειονοτητα !)
υπαρχουν γκομενες που τις εχουν ΠΑΡΑΣΥΡΕΙ οι φιλες τους ,και ενω ειναι καβλες δεν πηδιουνται ,γιατι εχουν μπει στην λογικη
των αλλων ,των ανοργασμικων.
ΑΥΤΕΣ τις καβλες γκομενες ,πρεπει να βρεθει τροπος να ακολουθησουν τα ενστικτα τους και οχι να μιμουνται τις ανοργασμικες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom