Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (1 μέλη και 21 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Και μιλανε τοσο δυνατα στις καφετεριες ,που τα ακους ,ειτε θελεις ειτε οχι.
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
Μερικές φίλε on the road είναι τόσο κουτοπόνηρες που το κάνουν.

επειδη ειμαι γυναικα σου λέω μετα βεβαιότητας ότι ποτέ και καμία δεν παραδέχεται οτι κοιτάει έναν άντρα για τα λεφτα του.

θα έλεγε "ωραιο παιδι ο Μάκης (δουλεύει υπάλληλος) αλλά δεν υπάρχει χημεία μεταξύ μας, ενω ο Σάκης (με νέα SLK) ειναι πολύ καλο παιδί, με χιούμορ και τον γουσταρω τρελά"

το λέω με την τεράστια σιγουριά που μου δινει το γεγονος ότι ως γυναίκα έχω παραβρεθεί σε άπειρες τέτοιες συζητήσεις. ΠΟΤΕ δεν το παραδέχονται δημόσια.
 

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
επειδη ειμαι γυναικα σου λέω μετα βεβαιότητας ότι ποτέ και καμία δεν παραδέχεται οτι κοιτάει έναν άντρα για τα λεφτα του.

θα έλεγε "ωραιο παιδι ο Μάκης (δουλεύει υπάλληλος) αλλά δεν υπάρχει χημεία μεταξύ μας, ενω ο Σάκης (με νέα SLK) ειναι πολύ καλο παιδί, με χιούμορ και τον γουσταρω τρελά"

το λέω με την τεράστια σιγουριά που μου δινει το γεγονος ότι ως γυναίκα έχω παραβρεθεί σε άπειρες τέτοιες συζητήσεις. ΠΟΤΕ δεν το παραδέχονται δημόσια.

συμφωνώ με τη προλαλήσασα
 

kavlilas

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2005
Μηνύματα
489
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
1
πάντως σε αυτό που καταλήγουμε είναι ότι

ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΑΡΗ...............
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Της προαλες στο λεωφοριο ειμασταν μπουλουκι μεσα ,προς πατησιων τωρα είταν κατη φοιτητριες με κατι αλλους μαλακες ,ετυχε να ειμουν εκει που καθησανε! Το τι ακουσα απο μια δεν λεγεται! Την ρωτουσαν οι φιλες της πως τα παε με αυτον που τα έχει κλπ,και ελεγε σαν χαρακτηρες μπορει να ταιριαζουμε αλλα ειναι ανεργος ,μενει με τους γονεις του κλπ! Είπε μετα για εναν αλλον που εχει αμαξι και μενει μονος του προφανος μεγαλυτερο σε ηλικια ,ειπε οτι ευτον θα επελεγε! Μορη καριολα εχεις δει την μαπα σου? Μια φατσα χαλια,λεπτα χειλη,παντου φακιδες ,και αλλα ομορφα! Πεζει ρολο η νοοτροπια που πέρνουν και απο τους γονεις! Πεζει μεγαλο ρολο αυτο
 

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
Της προαλες στο λεωφοριο ειμασταν μπουλουκι μεσα ,προς πατησιων τωρα είταν κατη φοιτητριες με κατι αλλους μαλακες ,ετυχε να ειμουν εκει που καθησανε! Το τι ακουσα απο μια δεν λεγεται! Την ρωτουσαν οι φιλες της πως τα παε με αυτον που τα έχει κλπ,και ελεγε σαν χαρακτηρες μπορει να ταιριαζουμε αλλα ειναι ανεργος ,μενει με τους γονεις του κλπ! Είπε μετα για εναν αλλον που εχει αμαξι και μενει μονος του προφανος μεγαλυτερο σε ηλικια ,ειπε οτι ευτον θα επελεγε! Μορη καριολα εχεις δει την μαπα σου? Μια φατσα χαλια,λεπτα χειλη,παντου φακιδες ,και αλλα ομορφα! Πεζει ρολο η νοοτροπια που πέρνουν και απο τους γονεις! Πεζει μεγαλο ρολο αυτο

το ύψος μου 1.80 χωρίς παππούτσια...καλό (σχετικά ύψος για άντρα). Τη πέφτω  πριν 3 μήνες σε μια γνωστή μου ...και με αγνοεί λέγοντας πως ναι μεν της αρέσω σα χαρατήρας και σαν εμφάνιση αλλά της αρέσουν οι πολύ ψηλοί άντρες. λέω οκ..στ'αρχίδια μου χθές τη βλέπω στην ανάσταση και μου γνωρίζει το γκόμενό της...ένα κεφάλι κάτω απο μένα και άστα να πανε......μαθαίνω αργότερα απο την ίδια ότι ο "μπαμπάκας" του παιδιού δε ξέρει τι έχει..λέω απο μέσα μου κατάλαβα :jerking: :jerking:
 

kavlilas

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2005
Μηνύματα
489
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
1
Αυτό είπα φίλε stam90 πιο πάνω. για όλα φταίει η ελληνική νοοτροπία έτσι έχουν μεγαλώσει από το σπίτι τους. εδώ ρε μάγκα έχω δεί σκηνικό να είναι παντρεμένη η μία και η άλλη ελεύθερη. η μία παντρεμένη με ματσό και η άλλη με ένα γαμώ τα παιδιά να έχει σχέση αλλά το παλικάρι δεν είχε φράγκα. οι δύο φίλες καρακολητές. τι έγινε λοιπόν??

η γκόμενα με τον ματσό χωρίζει και η άλλη που τα είχε με τον φτωχό κολάει στον άλλο. στον πρώην άντρα της κολητής. δεν είχαν χωρίσει καλά καλά και την είχε σπιτώσει ο άλλος.

από όπου και να το πιάσουμε βρωμάει....
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
επειδη ειμαι γυναικα σου λέω μετα βεβαιότητας ότι ποτέ και καμία δεν παραδέχεται οτι κοιτάει έναν άντρα για τα λεφτα του.

θα έλεγε "ωραιο παιδι ο Μάκης (δουλεύει υπάλληλος) αλλά δεν υπάρχει χημεία μεταξύ μας, ενω ο Σάκης (με νέα SLK) ειναι πολύ καλο παιδί, με χιούμορ και τον γουσταρω τρελά"

το λέω με την τεράστια σιγουριά που μου δινει το γεγονος ότι ως γυναίκα έχω παραβρεθεί σε άπειρες τέτοιες συζητήσεις. ΠΟΤΕ δεν το παραδέχονται δημόσια.
Στις καφετεριες μιλανε τοσο δυνατα οι γκομενες ,τοσες φορες ,που ακους αυτα που λενε ,θες δεν θες.
Αλλες τα λενε συγκεκαλυμμενα ,αλλες τα λενε πιο ωμα.
Σημασια εχει οτι ψαχνουν για πλουσιο .
στη Σοβιετικη ενωση ,που δεν υπηρχε η εννοια της "περιουσιας " απο το 1920 ,περιπου ,οι μητερες ελεγαν ,"κοριτσι μου βρες καποιον ΝΑ ΣΕ ΑΓΑΠΑΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΣ ".Δεν ελεγαν ,ψαξε να βρεις "καλο γαμπρο" .
Δεν μαθαιναν στις κορες τους να καταπιεζουν τα συναισθηματα τους ,για να "πιασουν την καλη".
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
το ύψος μου 1.80 χωρίς παππούτσια...καλό (σχετικά ύψος για άντρα). Τη πέφτω  πριν 3 μήνες σε μια γνωστή μου ...και με αγνοεί λέγοντας πως ναι μεν της αρέσω σα χαρατήρας και σαν εμφάνιση αλλά της αρέσουν οι πολύ ψηλοί άντρες. λέω οκ..στ'αρχίδια μου χθές τη βλέπω στην ανάσταση και μου γνωρίζει το γκόμενό της...ένα κεφάλι κάτω απο μένα και άστα να πανε......μαθαίνω αργότερα απο την ίδια ότι ο "μπαμπάκας" του παιδιού δε ξέρει τι έχει..λέω απο μέσα μου κατάλαβα :jerking: :jerking:
Ειχε ομως ΛΕΦΤΑ ΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ,συγγνωμη,λεπτα αισθηματα ηθελα να πω.
Εξαλλου τι την πειραζε το υψος ,ομαδα μπασκετ ηθελε να στελεχωσει ή να ερωτευτει ?
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
Στις καφετεριες μιλανε τοσο δυνατα οι γκομενες ,τοσες φορες ,που ακους αυτα που λενε ,θες δεν θες.
Αλλες τα λενε συγκεκαλυμμενα ,αλλες τα λενε πιο ωμα.
Σημασια εχει οτι ψαχνουν για πλουσιο .
στη Σοβιετικη ενωση ,που δεν υπηρχε η εννοια της "περιουσιας " απο το 1920 ,περιπου ,οι μητερες ελεγαν ,"κοριτσι μου βρες καποιον ΝΑ ΣΕ ΑΓΑΠΑΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΣ ".Δεν ελεγαν ,ψαξε να βρεις "καλο γαμπρο" .
Δεν μαθαιναν στις κορες τους να καταπιεζουν τα συναισθηματα τους ,για να "πιασουν την καλη".


Εγω πάλι δεν καταλαβαίνω γιατι τρώγεστε και δειχνετε οτι σας πειραζει το φαινομενο.
Ζουμε στο 2010, μπορειτε ανετότατα να βρειτε μια ξενη με διαφορετικη νοοτροπια. Αντ αυτου σας βλεπω ολημερίς να κραζετε ελλεηνίδες.

Αφήστε τη θεωρια και περάστε στην πράξη!
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
το ύψος μου 1.80 χωρίς παππούτσια...καλό (σχετικά ύψος για άντρα). Τη πέφτω  πριν 3 μήνες σε μια γνωστή μου ...και με αγνοεί λέγοντας πως ναι μεν της αρέσω σα χαρατήρας και σαν εμφάνιση αλλά της αρέσουν οι πολύ ψηλοί άντρες. λέω οκ..στ'αρχίδια μου χθές τη βλέπω στην ανάσταση και μου γνωρίζει το γκόμενό της...ένα κεφάλι κάτω απο μένα και άστα να πανε......μαθαίνω αργότερα απο την ίδια ότι ο "μπαμπάκας" του παιδιού δε ξέρει τι έχει..λέω απο μέσα μου κατάλαβα :jerking: :jerking:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
Στις καφετεριες μιλανε τοσο δυνατα οι γκομενες ,τοσες φορες ,που ακους αυτα που λενε ,θες δεν θες.
Αλλες τα λενε συγκεκαλυμμενα ,αλλες τα λενε πιο ωμα.
Σημασια εχει οτι ψαχνουν για πλουσιο .
στη Σοβιετικη ενωση ,που δεν υπηρχε η εννοια της "περιουσιας " απο το 1920 ,περιπου ,οι μητερες ελεγαν ,"κοριτσι μου βρες καποιον ΝΑ ΣΕ ΑΓΑΠΑΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΣ ".Δεν ελεγαν ,ψαξε να βρεις "καλο γαμπρο" .
Δεν μαθαιναν στις κορες τους να καταπιεζουν τα συναισθηματα τους ,για να "πιασουν την καλη".
γι'αυτο ειμαι περιζητητος εργενης δλδ και εγω που νομιζα πως ειμαι ομορφαντρας :2funny: :2funny:
 

kavlilas

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2005
Μηνύματα
489
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
1
πριν φύγω για εξωτερικό μία γκόμενα που τις είχα κάνει πέσιμο μου είπε ε δεν έχεις και αμάξι. το αμάξι βοηθάει την σχέση. και τις λέω τότε πήγαινε να τα φτιάξεις με πωλητή αντιπροσωπείας αυτοί έχουν πολλά αμάξια :)
 

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
πριν φύγω για εξωτερικό μία γκόμενα που τις είχα κάνει πέσιμο μου είπε ε δεν έχεις και αμάξι. το αμάξι βοηθάει την σχέση. και τις λέω τότε πήγαινε να τα φτιάξεις με πωλητή αντιπροσωπείας αυτοί έχουν πολλά αμάξια :)

και μένα μου το πε μια και της είπα...βρες ταξιτζή :s&m_3:
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Εγω πάλι δεν καταλαβαίνω γιατι τρώγεστε και δειχνετε οτι σας πειραζει το φαινομενο.
Ζουμε στο 2010, μπορειτε ανετότατα να βρειτε μια ξενη με διαφορετικη νοοτροπια. Αντ αυτου σας βλεπω ολημερίς να κραζετε ελλεηνίδες.

Αφήστε τη θεωρια και περάστε στην πράξη!
Αρα δεν πρεπει να λεμε το τι συμβαινει ,κατ'εσενα.
Να κανουμε τα στραβα ματια.
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Είναι και αυτες η σημερινες μαναδες  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: Ενα παραδειγμα θα πω! Φανταστειτε ποσο πισω παει η σημερινη νοοτροπια ,να φανταστειτε ο πατερας μου , μου λεει να βρεις καμια με λεφτα και οχι με σκισμενο στρινγκ  :jerking: :jerking: :jerking:
2010 που η τεχνολογια παει μπροστα και το μυαλο ελαχιστων ανθρωπον ειναι χιλια χρονια μπροστα ,μερικων είναι ακομα μεσαιωνα  :jerking: :jerking: :jerking:
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
πριν φύγω για εξωτερικό μία γκόμενα που τις είχα κάνει πέσιμο μου είπε ε δεν έχεις και αμάξι. το αμάξι βοηθάει την σχέση. και τις λέω τότε πήγαινε να τα φτιάξεις με πωλητή αντιπροσωπείας αυτοί έχουν πολλά αμάξια :)
Επρεπε να της πεις ,οτι θα τα φτιαξεις με γκομενα που εχει αμαξι και οδηγει και καλα .
Πες της οτι αφου πηγαινει με ΠΕΖΩ 2 ,δεν εχει ελπιδα.
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
Είναι και αυτες η σημερινες μαναδες  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: Ενα παραδειγμα θα πω! Φανταστειτε ποσο πισω παει η σημερινη νοοτροπια ,να φανταστειτε ο πατερας μου , μου λεει να βρεις καμια με λεφτα και οχι με σκισμενο στρινγκ  :jerking: :jerking: :jerking:
2010 που η τεχνολογια παει μπροστα και το μυαλο ελαχιστων ανθρωπον ειναι χιλια χρονια μπροστα ,μερικων είναι ακομα μεσαιωνα  :jerking: :jerking: :jerking:

πάντα το έλεγα ότι τετοια φαινομενα υπάρχουν και στα 2 φυλα.

απ την άλλη, κι εγω εχω παραπονακια απ τους ελληναράδες, δεν γενικέυω ομως και δεν ποσταρω ολημερίς για τον οποιοδήποτε λογο με απέριψε ο καθενας.
Δηλαδη να καθομαι να παραπονιεμαι οτι οι ελληναραδες βλεπουν τις γυναικες ως ενα κομματι κρεας και κρινουν μονο απο κωλο-βυζια?


 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
πάντα το έλεγα ότι τετοια φαινομενα υπάρχουν και στα 2 φυλα.

απ την άλλη, κι εγω εχω παραπονακια απ τους ελληναράδες, δεν γενικέυω ομως και δεν ποσταρω ολημερίς για τον οποιοδήποτε λογο με απέριψε ο καθενας.
Δηλαδη να καθομαι να παραπονιεμαι οτι οι ελληναραδες βλεπουν τις γυναικες ως ενα κομματι κρεας και κρινουν μονο απο κωλο-βυζια?
Δεν ειπε κανεις οτι εμεις ειμαστε αλανθαστοι! Αλλα πως καποιος να μην κοιταει μια κοπελα σαν <<κρεας>> οταν η αλλη εχει τοσα κομπλεξ ? Μηλωντας παντα γενικα  ;) ;)
 

condo

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2009
Μηνύματα
2.326
Κριτικές
15
Like
114
Πόντοι
2.945
παπούτσι από το τόπο σου κι ας είναι μπαλομένο :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom