Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (0 μέλη και 40 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

imbosch4

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2010
Μηνύματα
1.144
Like
2
Πόντοι
16
velvy κοπέλα ούτε σε σένα αναφέρθηκα αμέσως . Αν δεν θες να μιλησεις σε κάποιον δικαίωμα σου είναι.
 

Επισκέπτης
τ'ακούτε, ξινομούρες ψωροψηλομύτες?

καλά, ειδικά η βέλβι είναι σαν την κυρία στον ένα ιππότη για τη βασούλα, δεν το συζητώ, σταφιδιασμένη, ξινισμένη, αγέλαστη και συνοφρυωμένη.

γι αυτο και οι ρυτιδες :-
ε μα ρε συ... να μου μιλανε οσοι δεν εχουν ενα τουλαχιστον καμπριο αμαξι στο ιδιωτικο γκαραζ τους? πα πα πα
 

imbosch4

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2010
Μηνύματα
1.144
Like
2
Πόντοι
16
on the road με αφορμή τα λεγομένα σου  έκανα σχόλιο. Δεν σε χαρακτήρισα , ούτε σε φωτογράφισα.
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
γι αυτο και οι ρυτιδες :-
ε μα ρε συ... να μου μιλανε οσοι δεν εχουν ενα τουλαχιστον καμπριο αμαξι στο ιδιωτικο γκαραζ τους? πα πα πα

βολεύεσαι με κάμπριο?  :o

εγώ τη βγάζω στους αεροδιαδρόμους για να μπανίσω αυτούς με το ιδιωτικό τζετ.
 

imbosch4

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2010
Μηνύματα
1.144
Like
2
Πόντοι
16
on the road είδες αντί να σχολιάσεις λέγοντας κάτι χρησιμο παπαρολογείς
 

Επισκέπτης
βολεύεσαι με κάμπριο?  :o

εγώ τη βγάζω στους αεροδιαδρόμους για να μπανίσω αυτούς με το ιδιωτικό τζετ.

ναι κανω και το εφε με τα μαλλια που ανεμιζουν ρε. γτ στο σπιτι με το πιστολακι μου βγαινει το λαδι. :-
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
κοπέλα μου ξεκόλλα επιτέλους ότι γράφεται εδώ δεν σημαίνει ότι αναφέρεται σε έσενα . Με αφορμή τα γραφόμενα σου έκανα κάποιο σχόλιο. Δεν σημαίνει ο΄τι αναφέρθηκα σε σενα. Αφόρμηση λέγεται αυτό. Αν έχεις να συνεισφέρεις κάτι γράψε,  δεν περισρέφονται όλα γύρω από σένα.

τσάμπα τρώς το χρόνο σου.Γυναίκες που μπαίνουν εδώ μέσα είναι καμμένες.
 

KARALIAKOURAS

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2006
Μηνύματα
693
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
και ξαναλεω οτι αυτο που με χαλαει ειναι η μιζερια που αποπνεει αυτο το θρεντ. δεν υπερασπιζομαι κανεναν και καμια. δεν εχω λογο ουτε διαθεση για να το κανω. απλα προσωπικα αμα με ενοχλει κατι τοοοσο πολυ, απλα δεν ασχολουμαι με αυτο. παω παρακατω.

Το θρεντ δεν αποδιδει μιζερια,απλα με εναν καθ'υπερβολιν ενιοτε μα σουρεαλιστικο τροπο διαχυτο απο ιμπρεσιονιστικες πινελιες καφριλας,εμεις-τα κυριαρχα αρσενικα-συζηταμε για το πως βλεπουμε τις συγχρονες Ελληνιδες.Και το κανουμε αυτο γιατι μας ενδιαφερει η πορεια τους.Προφανως δεν ανηκουμε σ'αυτους που διατιθενται να γαμανε μονο πουτανες και να ζουν μια ερωτικη εικονικη "πραγματικοτητα" επειδη δεν μπορουν να συναψουν ερωτικη σχεση ανευ χρηματικου αντιτιμου λογω της λανθανουσας συναισθηματικης αναπηριας και ψυχικου κλονισμου που υφιστανται στα πλαισια της αποξενωμενης αστικης ζωης που διαγουν.Οσοι κραζουμε τις Ελλεινιδες ειμαστε σκεπτικιστες και αποπνεουμε αγαπη και ορεξη για τη ζωη,ειμαστε ο ανθος της ελληνικης κοινωνιας :boobies: :boobies: :boobies:
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
Το θρεντ δεν αποδιδει μιζερια,απλα με εναν καθ'υπερβολιν ενιοτε μα σουρεαλιστικο τροπο διαχυτο απο ιμπρεσιονιστικες πινελιες καφριλας,εμεις-τα κυριαρχα αρσενικα-συζηταμε για το πως βλεπουμε τις συγχρονες Ελληνιδες.Και το κανουμε αυτο γιατι μας ενδιαφερει η πορεια τους.Προφανως δεν ανηκουμε σ'αυτους που διατιθενται να γαμανε μια ζωη πουτανες και να ζησουν μια ερωτικη εικονικη "πραγματικοτητα" επειδη δεν μπορουν να συναψουν ερωτικη σχεση ανευ χρηματικου αντιτιμου λογω μια λανθανουσας συναισθηματικης αναπηριας και ψυχικου κλονισμου που υφιστανται στα πλαισια της αποξενωμενης αστικης ζωης.Οσοι κραζουμε τις Ελλεινιδες ειμαστε σκεπτικιστες και αποπνεουμε αγαπη και ορεξη για τη ζωη,ειμαστε ο ανθος της ελληνικης κοινωνιας :boobies: :boobies: :boobies:

πωπω!!! και γαμώ τις αναλύσεις!!!!!
υποκλινομαι!
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Το θρεντ δεν αποδιδει μιζερια,απλα με εναν καθ'υπερβολιν ενιοτε μα σουρεαλιστικο τροπο διαχυτο απο ιμπρεσιονιστικες πινελιες καφριλας,εμεις-τα κυριαρχα αρσενικα-συζηταμε για το πως βλεπουμε τις συγχρονες Ελληνιδες.Και το κανουμε αυτο γιατι μας ενδιαφερει η πορεια τους.Προφανως δεν ανηκουμε σ'αυτους που διατιθενται να γαμανε μια ζωη πουτανες και να ζησουν μια ερωτικη εικονικη "πραγματικοτητα" επειδη δεν μπορουν να συναψουν ερωτικη σχεση ανευ χρηματικου αντιτιμου λογω μια λανθανουσας συναισθηματικης αναπηριας και ψυχικου κλονισμου που υφιστανται στα πλαισια της αποξενωμενης αστικης ζωης.Οσοι κραζουμε τις Ελλεινιδες ειμαστε σκεπτικιστες και αποπνεουμε αγαπη και ορεξη για τη ζωη,ειμαστε ο ανθος της ελληνικης κοινωνιας :boobies: :boobies: :boobies:

καραλιάκουρα, πάντα το έλεγα ότι το νικ σου είναι πολλά υποσχόμενο  :rockon: :rockon:

το καλό είναι ότι έχουν ήδη αρχίσει οι προσμίξεις, υπομονή αδελφοί μου  :rockon:
 

KARALIAKOURAS

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2006
Μηνύματα
693
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
πωπω!!! και γαμώ τις αναλύσεις!!!!!
υποκλινομαι!
καραλιάκουρα, πάντα το έλεγα ότι το νικ σου είναι πολλά υποσχόμενο  :rockon: :rockon:

το καλό είναι ότι έχουν ήδη αρχίσει οι προσμίξεις, υπομονή αδελφοί μου  :rockon:
Ευχαριστω! :rockon:
nbr7cy.jpg
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Το συνθημα του ΚΑΡΑΛΙΑΚΟΥΡΑ πρεπει να ειναι ενα απο τα συνθηματα που θα χαρακτηριζουν το σάϊτ.
Οπως λεει ο Καραλιακουρας
"Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΜΑΣ "
Ελλεεινιδες
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Το συνθημα του ΚΑΡΑΛΙΑΚΟΥΡΑ πρεπει να ειναι ενα απο τα συνθηματα που θα χαρακτηριζουν το σάϊτ.
Οπως λεει ο Καραλιακουρας
"Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΜΑΣ "
Ελλεεινιδες
Ο ΚΑΡΑΛΙΑΚΟΥΡΑΣ το προτεινει.
Συνθημα για τα ΜΕΛΗ ΤΟΥ ΣΑΪΤ ΜΑΣ .
" Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΜΑΣ ".

Σαββατο ,σημερα .Παρατηρειστε ποσες ελληνιδες και μαλιστα εμφανισιμες και καλοντυμενες κυκλοφορουν ΜΟΝΕΣ.
Παρατηρειστε ωραιους αντρες ,καλοντυμενους ,να προσπαθουν με ευγενικο τροπο να πιασουν κουβεντα
με τις πιο πανω ελληνιδες ,που το παιζουν πριγκηπισσες.
Το αποτελεσμα το βλεπετε ,δεν χρειαζεται να το αναφερουμε.
Παρατηρειστε ομως τις ΞΕΝΕΣ που εχουν ερθει για Τουρισμο ,ποσο πιο κεφατες ειναι για παρεα .
Δεν εχουν προβλημα να μιλησουν ,οι ελληνες αντρες τις περιποιουνται και περνανε και αυτες ωραια ,μαζι με τους ελληνες αντρες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom