Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 59 άτομα (1 μέλη και 58 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Αδικια αυτο με τα...κουμπια!!!!!!!!!!!!!!!Οσο και να ψαχνειs δεν βρισκειs το "κουμπι"  τηs ..........Ενω στον αντρα ειναι τοσο απλο....Συγκεκριμενα προκειται για το κουμπι του παντελονιου
Ουτε που θα ταλαιπωρηθει καν!!!!!!!!Αντε μωρε :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

sexoula

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
Και εγω εχω κανει καλο γαμησι με ελληνιδα. Αλλα εχω κανει ακομα καλυτερο με αλλοδαπη.
Παραμυθι εγω δεν πουλαω για να γαμησω. Αμα γουσταρω καποια το δειχνω. Αμα μου ειναι αδιαφορη επισης το δειχνω. Αν τωρα που ειναι εντελως αντιπαθητικη, εκει δινω ρεσιταλ. Προτιμω να πληρωσω για σεξ, παρα τα σπαω τα αρχιδια μου. Δεν παρακαλαω καμια. Οποια με γουσταρει γαμιεται μαζι μου.

αυτης της άποψης είμαι κι εγώ, δεν παρακαλάω κανέναν, όποιος γουσταρει
 

Επισκέπτης
Το ευτελες μουνι δεν εχει τοση πολυ ζητηση πια... εχουμε δει με ποιους γαμιεστε. Με κατι απομιμησεις ανθρωπων, που μοιαζουν να εχουν μεινει πισω σε εξελιξη συμφωνα με τον Δαρβινο.


ο καθενας μας γαμιεται με οοποιον γουσταρει. ειμαστε οι επιλογες μας. αν δεν αρεσουν οι επιλογες μου στον διπλανο μου, για ποιο λογο να με ενδιαφερει ή να με χαλασει? ποτε μη σωσει! ειμαι εγω κι ο ανθρωπος μου ευτυχισμενοι? αν ναι, να πανε ολοι οσοι κρινουν στο διαολο κι ακομα παραπερα... εγω γουσταααααααρω  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Να μου το θυμηθειs....Στο τελοs θα....συμφωνησουμε      :2funny: :2funny: :2funny:
 

sexoula

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
ο καθενας μας γαμιεται με οοποιον γουσταρει. ειμαστε οι επιλογες μας. αν δεν αρεσουν οι επιλογες μου στον διπλανο μου, για ποιο λογο να με ενδιαφερει ή να με χαλασει? ποτε μη σωσει! ειμαι εγω κι ο ανθρωπος μου ευτυχισμενοι? αν ναι, να πανε ολοι οσοι κρινουν στο διαολο κι ακομα παραπερα... εγω γουσταααααααρω  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

μουτζα μου εισαι θεααα συμφωνω απόλυτα μαζι σου
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
τελικα τι τρέχει επιτελους μ αυτες τις ελλεινίδες?

μηπως τη βρίσκουν μεταξυ τους, γι αυτο δεν καθονται στους λεβέντες?
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
τελικα τι τρέχει επιτελους μ αυτες τις ελλεινίδες?

μηπως τη βρίσκουν μεταξυ τους, γι αυτο δεν καθονται στους λεβέντες?

Κι εγω αυτη την υποψια εχω.....Λεs????? :2funny: :2funny: :2funny:
Τωρα εξηγουνται ολα :headbang: :headbang: :headbang:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Λοιπον η απαντηση στο....πραιωνιο ερωτημα  δοθηκε
Με τοσα κρουσματα απανωτα εληξε το θεμα..... :headbang: :headbang: :headbang:
 

helios747

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.009
Like
0
Πόντοι
16
λοιπον καριες, μαζι με την ελληνικη οικονομια χρεωκοπησε και το ελλ(ε)ηνικο μουνι σας! κανεις δε το γαμαει! γιαυτο μαζευεστε στα νετ, φειςμπουκ και λοιπες  :jerking: δε ξερετε πλεον με τη να ασχοληθειτε! μα που πηγαν ξαφνικα ολοι οι  :bigdick:ανδρες :o αυτοι που πριν 10-15 χρονια σας εκαναν τα εξοδα (μπουζουκια, μπαρακια, εκδρομες,πιστωτικες για ψωνια) αληθεια που πηγαν? 
 

Επισκέπτης
λοιπον καριες, μαζι με την ελληνικη οικονομια χρεωκοπησε και το ελλ(ε)ηνικο μουνι σας! κανεις δε το γαμαει! γιαυτο μαζευεστε στα νετ, φειςμπουκ και λοιπες  :jerking: δε ξερετε πλεον με τη να ασχοληθειτε! μα που πηγαν ξαφνικα ολοι οι   :bigdick:ανδρες :o αυτοι που πριν 10-15 χρονια σας εκαναν τα εξοδα (μπουζουκια, μπαρακια, εκδρομες,πιστωτικες για ψωνια) αληθεια που πηγαν? 

ετσι  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

βγαλτα απο μεσα σου!  :rockon: :rockon: :rockon:
 

sexoula

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
δεν ξέρω τι μου λέτε, αλλα εγω περνάω μαλλον φαση δεν θέλω τπτ και κανέναν :-
 

Επισκέπτης
δεν ξέρω τι μου λέτε, αλλα εγω περνάω μαλλον φαση δεν θέλω τπτ και κανέναν :-

αγκαλιτσα στην σεξουλα
51686.gif
 

Επισκέπτης
ειμαι εγω κι ο ανθρωπος μου ευτυχισμενοι? αν ναι, να πανε ολοι οσοι κρινουν στο διαολο κι ακομα παραπερα... εγω γουσταααααααρω  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

και ποιος σου ειπε οτι τους θελω κοντά μου ? χου ρεεεεεεεε...που θα μου στείλεις τους κομπλεξάρες...

χαχα θα τα φτιαξουμε εμεις στο τελος!  :2funny: :2funny:

:smitten: :smitten: :smitten:

αντε να ηρεμήσουμε...
 

Επισκέπτης
λοιπον καριες, μαζι με την ελληνικη οικονομια χρεωκοπησε και το ελλ(ε)ηνικο μουνι σας! κανεις δε το γαμαει! γιαυτο μαζευεστε στα νετ, φειςμπουκ και λοιπες  :jerking: δε ξερετε πλεον με τη να ασχοληθειτε! μα που πηγαν ξαφνικα ολοι οι   :bigdick:ανδρες :o αυτοι που πριν 10-15 χρονια σας εκαναν τα εξοδα (μπουζουκια, μπαρακια, εκδρομες,πιστωτικες για ψωνια) αληθεια που πηγαν? 

πέρασες απ'τα μουζούκια...τα μπαράκια...πήγες κι εκδρομές...κ για ψώνια...κ είδες να λείπουμε εμείς οι μαλάκες ?

μάλλον σε άλλη διάσταση ζείς...

ΟΙ ΑΓΑΠΟΥΛΗΔΕΣ ΖΟΥΜΕ...Κ ΒΑΣΙΛΕΥΟΥΜΕ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom