Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

dimline

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2009
Μηνύματα
643
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
6
Κοίτα έχουμε τις ενστάσεις μας , αλλά υπάρχουν μεγάλες πιθανότηες να καταλήξουμε στο τέλος να τις παντρευτούμε!!! Τα λέμε μπας και βελτιωθούνε...
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
φιλες ειστε κοριτσια? :think:
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.505
Πόντοι
266
Aκόμα να το ξεκινήσουμε το φροντιστήριο;

δεν ξερω τι πιστευεις εσυ αλλα αν νομιζεις οτι εισαι τοσο αλανθαστος που καποιοι πρεπει να ξεκινησουν φροντιστηριο για να καταλαβουν κ να δουν την πραγματικοκτητα μαλλον πρεπει να αναθεωρισεις λιγο γιατι αν κοιταξεις γυρο σου κανεις δεν θελει να κανει πισω ολοι θελουν το πανω χερι απο κει και περα βγαζουμε συμπερασματα ... και κατασκευαζουμε τα γεγονοτα... σορρυ αλλα δεν νομιζω οτι φταινε μονο γυναικες για την κατασταση αυτη... αλλα κ αντρες  με την υπεροψια τετοιου στυλ... εγω ξερω οι αλλοι ας αρχησουν φροντιστηριο... ελπιζω καποιοι να το καταλαβουν ισως τοτε βρουν ταιρι... κ το λεω διχως να θελω να σε θιξω προσωπικα ουτε να δημιουρησω κοντρα... αυτο τοχω ακουσει απο πολλους

εγω παντως εχω δει οτι αρκετοι κυνηγατε τις ελληνιδες...οποτε δε ξερω τι λετε εσεις :2funny:
ναι δεν διαφωνω μονο πες μου ποσες μενουν με ατομα που αξιζουν κ ποσες καταληγουν σε διαζυγια σορρυ αλλα το 90% αυτων των οποιων τις κοινηγανε επιλεγουν αυτον που ταχει το κ απο αυτες 60%χωριζει κ ψαχνετε για διατροφες το 10% κανει οτι δεν βλεπει για να μην χασει οτι εχει και το 20% εχει εναν  μαλακα να τις ταιζει κ τρεχουν αριστερα κ δεξια... στο υπολοιπο 10% ο ενας τα φωραει στον αλλον κ αντε να βρεις 1% να ειναι σωστοι ο ενας απεναντι στον αλλον οι αλλοι πανε να κανουν παραπονα στην ανιτα
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
δεν ξερω τι πιστευεις εσυ αλλα αν νομιζεις οτι εισαι τοσο αλανθαστος που καποιοι πρεπει να ξεκινησουν φροντιστηριο για να καταλαβουν κ να δουν την πραγματικοκτητα μαλλον πρεπει να αναθεωρισεις λιγο γιατι αν κοιταξεις γυρο σου κανεις δεν θελει να κανει πισω ολοι θελουν το πανω χερι απο κει και περα βγαζουμε συμπερασματα ... και κατασκευαζουμε τα γεγονοτα... σορρυ αλλα δεν νομιζω οτι φταινε μονο γυναικες για την κατασταση αυτη... αλλα κ αντρες   με την υπεροψια τετοιου στυλ... εγω ξερω οι αλλοι ας αρχησουν φροντιστηριο... ελπιζω καποιοι να το καταλαβουν ισως τοτε βρουν ταιρι... κ το λεω διχως να θελω να σε θιξω προσωπικα ουτε να δημιουρησω κοντρα... αυτο τοχω ακουσει απο πολλους
Δεν κατάλαβες, για τη δυσλεξία σου λέω
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
ναι δεν διαφωνω μονο πες μου ποσες μενουν με ατομα που αξιζουν κ ποσες καταληγουν σε διαζυγια σορρυ αλλα το 90% αυτων των οποιων τις κοινηγανε επιλεγουν αυτον που ταχει το κ απο αυτες 60%χωριζει κ ψαχνετε για διατροφες το 10% κανει οτι δεν βλεπει για να μην χασει οτι εχει και το 20% εχει εναν  μαλακα να τις ταιζει κ τρεχουν αριστερα κ δεξια... στο υπολοιπο 10% ο ενας τα φωραει στον αλλον κ αντε να βρεις 1% να ειναι σωστοι ο ενας απεναντι στον αλλον οι αλλοι πανε να κανουν παραπονα στην ανιτα

Γι΄αυτό, όπως έχουμε ξαναπεί, τί ΔΕΝ κάνουμε;

ΔΕΝ τις παντρευόμαστε, κι όλα είναι οκ  :dancing:
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.505
Πόντοι
266
Δεν κατάλαβες, για τη δυσλεξία σου λέω
τοτε αντι να μας λες για την δυσλεξια μου δεν μας λες για το πορισμα του ψυχιατρου ψυχαναλιτη σου?
λυπαμε ρε φιλε αλλα αν η εξυπναδα σου φτανει μονο στα ορια της ειρωνιας τοτε τα βλητα τελικα εχουν IQ
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Μέχρι να ξαναχτυπήσει ο μαύρος θάνατος:
:2funny: :2funny:

 

kuzia

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2010
Μηνύματα
850
Like
396
Πόντοι
26
παιδες εχω γυρισει ολη την ευρωπη.προτελευταιες μπαζολες οι ελληνιδες,με τελευταιες τις αλβανιδες.τωρα απο θεμα νοοτροποιας οι ελλεινηδες κρατανε μακραν τα σκηπτρα :fuck2:
 

sexoula

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
επιτέλους αναστήθησε το ελλεηνοθρεντ :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom