Νέα

Τι σημαίνουν τα usernames μας...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα THE JOKER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 57K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Και νόμιζα πως ήταν από το study...Studian,  φθήνηνες μια ωραία ιστορία, ακούς εκεί ... studio :dancing:

Εντάξει κάνει κι αυτό το λογοπαίγνιο. ʼλλωστε στα Ισπανικά σημαίνει τον σπουδαστή αν δεν κάνω λάθος. Κάνει επίσης λογοπαίγνιο με το stud που σημαίνει επιβήτορας στα αγγλικά. Σε μπουρδελοσάιτς γράφτηκα ρε φλες, όχι συνδρομητής σε βιβλιοθήκη!!!
 

Επισκέπτης
Με την μία φασώθηκα κανονικά που εξελίχτηκε σε πήδημα  ;)  Καθαρές ναι αλλά ξεμέθυστες δύσκολο  :2funny: :2funny: :2funny:

αυτο που ανεκαθεν με καυλωνε στις Βρετανες, γενικώς, ήταν ότι φοραγαν τη γοβα χωρις καλσον, ακομα και σε θερμοκρασίες κατω απο το Μηδέν. Βιτσιο...
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
με λενε κωστα (δεν το ειχε καταλαβει κανεις  χα χα χα)και το αγαπημενο μου αεροπλανο ειναι το F16, να ειχαμε ενα να πεταγομασταν για weekend στην ταυλανδη...
 

Επισκέπτης
ο πιτσιλιστις ξανακτιπα!!!!λοιπον μαγκες εμεις οι φιλοι στιν παρεα μεταξυ μας το λεμε σινεχεια ετσι για πλακα ....μεγαλε πιτσιλιστι!!!!!μεγαλε χιστι!!!!!και ετσι το πιτσιλιστις ειναι μια αστεια λεξη που τιν λεμε σινεχεια μεταξυ μας!!!!πιτσιλιστε ανελειτααααααα!!!!!!καυλιαριδες ολου του κοσμου ενωθειτε!!!!!!
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
πρίν από 8-9 χρόνια που έβαλα κομπιούτερ σπίτι και μπήκα στο internet και σε κάτι σάιτ που έπρεπε να εγγραφεις έψαχνα για όνομα και κοιτόντας δίπλα μου στην βιβλιοθήκη πέφτει το μάτι μου σε ένα βιβλίο του Στυλιανού Μωυσίδη επιστημονικής φαντασίας  με τίτλο Τάλως ο τρόμος που ήρθε από το χθές και έτσι τόβγαλα, το 43 μπήκε σχετικά πρόσφατα  και δηλώνει την ηλικία μου.....και όποιος με πεί κωλόγερο να μην του σηκωθεί για 5 μήνες του αλήτη....... :rolleyes:
 

Επισκέπτης
σοστος ο καυλιαρης!!!!!!φιλοσοφιμενο!!!!!
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
συμπληρωματικό.........τάλως ήταν το χάλκινο ρομπότ που φύλαγε την κρήτη του Μίνωα από τους εχθρούς του κ.λ.π.........
 

chrysargos_is_satan

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
45
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
To ψευδώνυμο "Χρύσαργος" έχει να κάνει με το νονό μου, που πέθανε το καλοκαίρι του 1994 χτυπημένος από AIDS και η απώλεια του, προκάλεσε πραγματικό σοκ σε όλη μας την οικογένεια. Πως προκύπτει βέβαια απ' το νονό η εν λόγω λέξη δεν σας το αποκαλύψω. Ας μείνει μυστικό...
 

Επισκέπτης
λογω δουλειας που εκανα,τατουαζ δηλαδη ,αποφασισα να χρησιμοποιησω σαν νικ το ονομα ενος καλλιτεχνη που εκανε αυτο που γουσταρε στη ζωη του!!
 

TiLesTora

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2005
Μηνύματα
248
Κριτικές
2
Like
71
Πόντοι
1
Το διάλεξα έχοντας διάθεση αυτοσαρκασμού.

Κορυφαία nick : pipilamouton, koproni, gamaomanoules.
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Επέλεξα το συγκεκριμένο, γιατί τη στιγμή που έκανα εγγραφή άκουγα το ομώνυμο τραγούδι του Billy Idol...
Στην υπογραφή σου, Joker, να προσθέσω ότι οι γυναίκες για σπίτι ΖΗΛΕΥΟΥΝ τα ξέκωλα...

PS: πολύ θα ήθελα να μάθω τί σκέφτονταν κι άλλοι (πχ psaxnvtrans) όταν δημιουργούσαν τα nicknames τους... :dancing:
Για να σου φυγει λοιπον η απορια και σε σενα και σε οποιον αλλον φιλε μου θα σου πω πως το εβαλα...
Μετα απο πολλα χρονια εκανα τσατ και ειδα οτι ολοι κατι ψαχνουν...Αλλος χοντρη,αλλος ψηλη,αλλος γαμια αλλος πουστη...ειπα κι εγω να το παιξω τρελιτσα και να τους κουφανω...Εκανα αμεσως το νικ μου psaxnwtrans.Καποιος που μιλουσαμε μου ειπε να μπω στο και μπενοντας εβαλα αυτο το νικ..
P.S Οχι οτι δεν εχω πηδηκει τρανς!!!
 

Επισκέπτης
oooooo o μεγαλος καυλεας psaxnotrans!!!!τιμι μας που μαθενουμε τιν πηγη απο οπoυ προιλθε το nickname sas!!!ευγε μεγαλε χιστι!!!!!
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
μολις μπηκα αδερφε μετα απο 36 ωρες και ειδα αναφορα στο ονομα μου κι ειπα να ξηγηθω...γεια σου χυστηηηηηη αρχηγε ολου του στολου του σπερματος!!!
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
17
Πόντοι
16
σιγά παιδιά, θα μας πάρει κανα βόλι  :grin:

το δικό μου νικ δεν σημαινει τπτ. απλά μια φορά προσπαθούσα να κανω account στο yahoo, gus του εβαζα, το χει παρει αλλος μου λεγε, biggus τα ιδια, ε καποια στιγμή έβαλα αυτο και μου πε Οκ, πάντως μερικά νικ εδώ έιναι απίθανα  :2funny:
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
17
Πόντοι
16
όπως το δικο σου και του συντρόφου πιο πάνω  :grin:

αλλά και κατι άλλα, poutaneos, arxidoulis, talos (μου θυμιζει τις χαλκοσωλήνες)...  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom