Νέα

Εμεις κι οι πουτανες...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tnt
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 306
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
ισχύουν αρκετά από αυτά.
όντως μας είχαν ζαλίσει τα παπάρια με το face control και γκόμενα παρέα.
και είχαν φτάσει κοριτσάκια που δεν βλέπονταν να σφάζονται παλληκάρια για να τις έχουν μαζί τους, μπας και τους αφήσει ο χλέμπουρας στην πόρτα να μπουν στην αυτοκίνηση και σε όλα τα τότε μαγαζιά...
οκ ήταν χοντρή μαλακία (από την οποία ξεκίνησαν πολλά κακά)
αλλά δε γαμιέται, όπως και να έχει πήδαγες αν δεν ήσουν μαλάκας.
φυσικά τώρα είναι μακράν πιο εύκολο. η νεολαία δεν χαμπαριάζει...και είναι και σαφώς πιο όμορφες οι γυναίκες σήμερα.

σήμερα ειδικά όσοι είναι από 16-45 δεν πρέπει να λένε το όνομά τους όσον αφορά στο σεξ.
ΑΦΘΟΝΟ από όλες τις ηλικίες, με γυναίκες ωραίες που κάνουν τα πάντα χωρίς ταμπού.

Δεν ισχύουν όλα που λες.
ΤΟΤΕ, στα , μαγαζιά , δεν έπαιζε πολύ καμάκι . ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΔΕΝ ΕΠΑΙΖΕ ΤΟ ΚΑΜΑΚΙ ΠΟΥ ΕΠΑΙΖΕ ΣΤΙΣ ΝΤΙΣΚΟ , ΜΕΧΡΙ ΤΟ 1987-1988 ....
Πολύ λιγότερο . Και οι 18ρες του 1990κάτι ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΑΓΑΜΗΤΕΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΤΟΥ 1980ΚΑΤΙ .
Ήταν πολύ πιο δύσκολο να πηδήξεις γκόμενα στο πάρκο το 1994 , σε σχέση με το 1987 !
Και πολύ πιο δύσκολο να της πιάσεις κουβέντα ... να τη μπαλαμουτιάσεις ... ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ.

Και πιο πολλές αγάμητες μπουρούχες, σε σχέση με την προηγούμενη δεκαετία.
Και πολύ περισσότερα φράγκα ήθελε ... και πολύ δηθενιά υπήρχε ...
και πολύ περισσότερες ζήταγαν .... ΣΚ στην αράχωβα .... και τα @@ μου κουνιούνται !!!!!!!

Για σήμερα .... ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΑΠΟΔΕΚΤΗ Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ !!!!!
Πιο δύσκολο σήμερα ο μέσος 45ρης θα γαμήσει 25άρα.

Το 1985 ήταν πολύ πιο αποδεκτό και συνηθισμένο. Και καμάρωνε και η 25άρα !
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Πάντως βλέπω ότι και άλλοι παλιοί έχουν προσέξει κάτι που και εγώ έχω προσέξει.
Ότι τα πράγματα για τα νέα παιδιά δείχνουν να είναι πιο εύκολα στο μουνί.
Τα νέα κορίτσια δεν ψάχνουν τους Μπραντ Πιτ και είναι πιο εύκολες. Φυσικά αναφέρομαι μόνο στο γαμήσι , γιατί στο θέμα μόνιμη αποκατάσταση άστο...
Απόλυτος δεν είμαι γιατί από τις ηλικίες των 25+- απέχω 30 χρόνια, αλλά προς τα κει τείνω.
Υπήρξε μια γενιά, οι γεννημένες περίπου 1977-1987, που ήταν τρελές ψωνάρες .
Όσοι φουκαράδες έπεσαν σε αυτές τις ηλικίες , την πάτησαν :confused:

Θα εβαζα μεχρι 1992, αλλα ισως ναι να ειναι λιγο πιο ευκολα.

βεβαια εχει και πολλα ναυαγια
 
  • Like
Αντιδράσεις: tnt60

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Αν εσείς οι παλιοι θεωρείται τις σημερινες 20-30 ευκολες αν πατε πανω στα βαλκανια τοτε θα καταλαβετε.
Πηγαινετε 10 μερες αλβανια καλοκαιρι δυρραχιο να δειτε οτι ειναι πολυ πιο ευκολες,οι αλβανιδες δεν ειναι το ιδιο αυτες που μενουν στο δυρραχιο με αυτες που μενουν στα βουνα της β.ηπειρου και εμφανησιακα αλλα και ιδεολογικα,δυρραχιο τιρανα ειναι οι νεοι πορνοτουρισμοι δεν εχω παει αλλα εχω σχεδιο να παω πανω προς ρωσια πρωτα και μετα για αλβανια.

Επισης βουλγαρια πηγαινετε σοφια και σε πολεις αλλες, ευκολες γκομενες εκτος απο βαρνα,εγω εχω παει πολλες φορες βουλγαρια λογω δουλειας σοφια και φιλλιπουπολη και οτι πολεις εχω πετυχει στο δρομο,εχω παει και στο δημοφιλες μπανσκο αλλα καλοκαιρι.

Ρουμανια δεν εχω παει αλλα μακρια απο τις πρωτευουσιανες ειναι λιγο δυσκολες,γκομενακι μεσω φβ απο το γαλατι αν το λεω καλα μου στελνε γυμνες φωτογραφίες απο τη δευτερη μερα φιλιας.


 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.079
Πόντοι
3.556
Αν εσείς οι παλιοι θεωρείται τις σημερινες 20-30 ευκολες αν πατε πανω στα βαλκανια τοτε θα καταλαβετε.
Πηγαινετε 10 μερες αλβανια καλοκαιρι δυρραχιο να δειτε οτι ειναι πολυ πιο ευκολες,οι αλβανιδες δεν ειναι το ιδιο αυτες που μενουν στο δυρραχιο με αυτες που μενουν στα βουνα της β.ηπειρου και εμφανησιακα αλλα και ιδεολογικα,δυρραχιο τιρανα ειναι οι νεοι πορνοτουρισμοι δεν εχω παει αλλα εχω σχεδιο να παω πανω προς ρωσια πρωτα και μετα για αλβανια.

Επισης βουλγαρια πηγαινετε σοφια και σε πολεις αλλες, ευκολες γκομενες εκτος απο βαρνα,εγω εχω παει πολλες φορες βουλγαρια λογω δουλειας σοφια και φιλλιπουπολη και οτι πολεις εχω πετυχει στο δρομο,εχω παει και στο δημοφιλες μπανσκο αλλα καλοκαιρι.

Ρουμανια δεν εχω παει αλλα μακρια απο τις πρωτευουσιανες ειναι λιγο δυσκολες,γκομενακι μεσω φβ απο το γαλατι αν το λεω καλα μου στελνε γυμνες φωτογραφίες απο τη δευτερη μερα φιλιας.

Συναγωνιστή Ζαν από τις χώρες που ανέφερες μόνο Ρωσία και Ρουμανία έχω παρει με καλό μάτι ως "σεξοτουρισμο" αντε θα πω και λίγο Βουλγαρία επειδή μας συμπαθούν ως γείτονα λαο και γουστάρουν μεσογειακό ταπεραμέντο.
Αλβανία που λες αξιζει να κάνεις διακοπές με φιλαράκια Αλβανούς για πάρτι σου το καλοκαιράκι, για να κάνεις κάτι με κοπέλα από εκεί πρέπει να έχετε κοινό γνωστό και να μην έχει το κόμπλεξ "ήρθε ο Έλληνας να γαμησει εδω" , επίσης μια καλή περίπτωση είναι να πετύχεις αλβανιδα που έχει μεγαλώσει εδώ ώστε να έχετε μεγαλύτερη ευκολία επικοινωνίας, μόνο αυτοί οι 2 τρόποι.
Τις ρουμανες τις έχω σπουδάσει και αυτες από μικρός, η πρώτη μου φάση που έκατσε με γκομενάκι στη ζωή μου ήταν στο Γυμνάσιο με ρουμανα, είχε φέρει μια συμμαθήτρια μου ξαδέρφη της για διακοπές από εκεί πάνω και παιχτηκε ωραίο παιχνίδι, με βοήθησε επίσης στην επικοινωνία μου μαζί της η βλάχικη μου καταγωγή και καταλαβαίνω αρκετά καλά τη γλώσσα τους, είναι αρκετά εύκολες άμα τις γνωρίσεις.
Συνεπώς Ρωσία Ρουμανία θα περάσεις πολυ καλά.
 
  • Like
Αντιδράσεις: tnt60

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Τονυ η αλβανια ειναι ο νεος σεξοτουρισμος της δεκαετιας του 20.
Οι κοπελες σ αυτες τις δυο πολεις ειναι απελευθερωμενες τώρα καποιες ξερουν αγγλικα και μοιαζουν με τις ελληνιδες σε φατσα, καμια σχεση οι αδυνατες καχεκτικιες καστανες με τα ρυτιδιασμενα προσωπα και με τα λειψα δοντια,υπαρχουν ακομα αυτες αλλα σε μικροτερες πολεις και στα βουνα.
Σε δυρραχιο και τιραννα κυκλοφορουν καλες εγω κανω παιχνιδι μεσω φβ.
Τωρα οποιος παει εκει με λιγο χρημα θα εκμετάλλευτει καταστασεις και τα γκομενακια θα γουσταρουν σπονσοριλικι των 100 ευρω οχι παραπάνω.
 
  • Like
Αντιδράσεις: tnt60

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Οπουδήποτε εκτός από .... χλιδάτα προάστεια αττικής, μύκονο, σαντορίνη , αράχωβα είναι γαμάτα !!!!

Μακριά από τον ελλεηνιδισμό και το κλαρινογαμπριλίκι !!!!!!!
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.079
Πόντοι
3.556
Τονυ η αλβανια ειναι ο νεος σεξοτουρισμος της δεκαετιας του 20.
Οι κοπελες σ αυτες τις δυο πολεις ειναι απελευθερωμενες τώρα καποιες ξερουν αγγλικα και μοιαζουν με τις ελληνιδες σε φατσα, καμια σχεση οι αδυνατες καχεκτικιες καστανες με τα ρυτιδιασμενα προσωπα και με τα λειψα δοντια,υπαρχουν ακομα αυτες αλλα σε μικροτερες πολεις και στα βουνα.
Σε δυρραχιο και τιραννα κυκλοφορουν καλες εγω κανω παιχνιδι μεσω φβ.
Τωρα οποιος παει εκει με λιγο χρημα θα εκμετάλλευτει καταστασεις και τα γκομενακια θα γουσταρουν σπονσοριλικι των 100 ευρω οχι παραπάνω.

Συμφωνώ ότι στη πρωτεύουσα και στις μεγάλες πόλεις κάτι θα κάνεις, αλλά, υπάρχει ακόμα αυτή η χωριατίλα ακόμα και στις πρωτευουσιανες, επειδή έχω πάει 2 καλοκαίρια σερί το '18 κ 19' μπορώ να σου πω με σιγουριά ότι θα περάσεις υπέροχα αν έχεις καλή παρέα και με λίγο χρήμα, στις γκομενες όμως πρέπει να καταβαλεις μεγαλύτερη προσπάθεια ακόμα και από τις ελληνίδες, το μεγαλύτερο ατου με τις αλβες είναι ότι δε ξινιζουν τόσο εύκολα όσο οι δικές μας , αλλά για να προχωρήσεις Στα ενδοτερα θέλει πιλυ μπιρι μπιρι και αυτό εννοείται αν ξέρουν και αυτες αγγλικά επίσης να πουλήσεις παραμύθι πόσο γουστάρεις Αλβα και Αλβες να σε συμπαθησουν παραπάνω, κατά κύριο λόγο όμως θέλει και προσοχή που παίζεις και πως παίζεις, οι συγγενείς δεν μασανε άμα δουν κάτι μεμπτό, πήγαινε περισσότερο με τον αέρα ότι πήγες για διακοπές να περάσεις καλά και οχι ότι θες να γαμησεις οπωσδήποτε, άμα δουν απόγνωση θα σου πάρουν όλα τα €€ και γλυκό δε θα φας.
 
  • Like
Αντιδράσεις: tnt60

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Τονυ δεν εχω παει αλβανια δεν ξερω,παιζω παιχνιδι μονο μεσω φβ αν τωρα μου κατσει φαση πεταγομαι ενα 2ημερο με ετοιμη κοπελα μεσω διαδικτιου.
Παντως μεσω φβ τις κοβω δεχτικες και ανοιχτές.
 
  • Like
Αντιδράσεις: tnt60
OP
OP
tnt

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Ζαν, θα ηθελες να γινει κατι μαζικο για να απαξιωθουν οι γκομενες
και το εχεις δηλωσει πολλες φορες. Δεν ειναι ντροπη.
Απλα δεν ειναι εφικτο. Κι εγω θα ηθελα να με παρακαλανε αλλα δεν γινεται.
Χωνεψε το αυτο.Στην ζυγαρια της ζωης το μουνι τους πιανει περισσοτερα
απο το καυλι μας οποτε μην τρεφεις ελπιδες.
Ετσι ειναι η ζωη οποτε παιζεις μπαλα με τους κανονες της.
Θα γαμας πιο δυσκολα απο οτι γαμιουνται.
Ολοι οι κανονες ποδοπατουνται ανετα εκτος των κανονων της ζωης.
Εχεις μια μανια να βαζεις νουμερα και ταμπελακια σε οτιδηποτε
κι αυτο δεν σε βοηθαει.
Μαζι σου στο να υπαρχει αγοραιο αλλα δεν πρεπει να εξαρτασαι.
Η κυβερνηση εκλεισε τα μπουρδελα οποτε καπως πρεπει να βολευτεις.
Θες τις γκομενες για πρωτη η δευτερη λυση; θες παντρεμενες;
θες τραβελια; ( που λεει ο λογος)
Οτι κι αν θες βολεψου γιατι σου πηραν το χομπυ σου.
Σε αποδυναμωσαν οπως ολους μας. Τα μαλλιαρα ζουμερα μου αρχιδια χωρουν
την κυβερνηση πανω τους και συνεχιζω μονο με γκομενες κι οσο μπορω.
Δεν πτοουμαι. Εσυ τι κανεις;
την λεξη μισογυνισμος την ανεφερε ο calogero, οχι εγω.
Εγω απαντησα σε οτι ειπε.

:rockon:

 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Ζαν, θα ηθελες να γινει κατι μαζικο για να απαξιωθουν οι γκομενες
και το εχεις δηλωσει πολλες φορες. Δεν ειναι ντροπη.
Απλα δεν ειναι εφικτο. Κι εγω θα ηθελα να με παρακαλανε αλλα δεν γινεται.
Χωνεψε το αυτο.Στην ζυγαρια της ζωης το μουνι τους πιανει περισσοτερα
απο το καυλι μας οποτε μην τρεφεις ελπιδες.
Ετσι ειναι η ζωη οποτε παιζεις μπαλα με τους κανονες της.
Θα γαμας πιο δυσκολα απο οτι γαμιουνται.
Ολοι οι κανονες ποδοπατουνται ανετα εκτος των κανονων της ζωης.
Εχεις μια μανια να βαζεις νουμερα και ταμπελακια σε οτιδηποτε
κι αυτο δεν σε βοηθαει.
Μαζι σου στο να υπαρχει αγοραιο αλλα δεν πρεπει να εξαρτασαι.
Η κυβερνηση εκλεισε τα μπουρδελα οποτε καπως πρεπει να βολευτεις.
Θες τις γκομενες για πρωτη η δευτερη λυση; θες παντρεμενες;
θες τραβελια; ( που λεει ο λογος)
Οτι κι αν θες βολεψου γιατι σου πηραν το χομπυ σου.
Σε αποδυναμωσαν οπως ολους μας. Τα μαλλιαρα ζουμερα μου αρχιδια χωρουν
την κυβερνηση πανω τους και συνεχιζω μονο με γκομενες κι οσο μπορω.
Δεν πτοουμαι. Εσυ τι κανεις;
την λεξη μισογυνισμος την ανεφερε ο calogero, οχι εγω.
Εγω απαντησα σε οτι ειπε.

:rockon:
μας εχουν στριμωξει με το κλεισιμο των οικων τντ και αυτο το προβλημα πρεπει να λυθει.
Η κατασταση δυστηχως εχει ξεφυγει και η κωλοκυβερνηση αυτη εχει διαλυσει τα παντα.
Ο αγοραιος δεν πεθαινει ειτε νομιμα είτε παρανομα θα υπαρχει.
 
  • Like
Αντιδράσεις: tnt60
OP
OP
tnt

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Ναι οκ δεν πεθαινει αλλα δεν ειναι και κατασταση αυτη.
Εχουν φορεσει στριγκακια και οι κατσιβελες καρακαξες.

:confused:

 
OP
OP
tnt

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Κατι πρεπει να γινει για να υπαρξει αρμονια στον διαλογο.
Αλλο να εχουμε ελξη για να γαμησουμε γκομενα, αλλο ερωτας που ειναι παροδικο
αλλο αγαπη που συνδεει αλλιως, αλλο γαμος, αλλο με παιδια κτλ.
Δεν σημαινει πως οποια βρουμε, μας βαζει και χαλκα.
Εξαρταται πως περναμε και για ποσο καιρο καλα.
Ουδεν μονιμοτερο του προσωρινου.

:rockon:

 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Το μονο μερος στην Ευρωπη στο οποιο θα γαμουσατε πιο λιγο απο οτι Ελλαδα ειναι κανα κωλοχωρι Γερμανια/Ολλανδια, με το να μη μιλατε τη γλωσσα και να εχετε κοιλιτσα και μια δουλεια για τον πουτσο.

Βεβαια και αυτο παιζει γιατι αν το συγκρινουμε με κανα χωριο στην Ελλαδα δε ξερω τι θα γινει. Η καταταξη για εναν Ελληνα με καλη δουλεια χωρις την ντοπια γλωσσα ειναι η ακολουθη

Κεντρικη Ευρωπη
Ανατολικη Ευρωπη
Κοσμοπολιτικη πολη της δυτικης Ευρωπης (Βερολινο, Δουβλινο,Λουξεμβουργο,Βιεννη,Μαλτα)
Βαλκανια (πλην Ελλαδας)
Μεγαλη πολη δυτικης Ευρωπης (Μοναχο,Αμβουργο,Παρισι)
Κωλοχωρι Ανατολικης Ευρωπης,βαλκανιων,κεντρικης Ευρωπης
Σκανδιναβια
Πολη νοτιοδυτικης Ευρωπης (Βαρκελωνη,Μιλανο,Νικαια)
Ελλαδα
Κωλοχωρι Δυτικης Ευρωπης
Κωλοχωρι Ελλαδας

Με ντοπια γλωσσα, ανατολικη Ευρωπη παει πρωτη, βαλκανια τριτα.

Η παραπανω καταταξη ειναι για εναν μεσο αντρα. Επισης αυτο που ειναι σημαντικο ειναι το ποσοστο επιτυχιας. ΠΧ, αν γαμαω 5/10 γκομενες στο Μοναχο με καλη δουλεια, χωρις γλωσσα, τοτε με γλωσσα και καλο σωμα, παω στις 8/10.

Και εκει ειναι η μεγαλη διαφορα με Ελλαδα. Το μπουστ που παιρνει καποιος με ντοπια γλωσσα και καλο σωμα/εμφανιση ειναι μεγαλο σε ολες τις παραπανω περιπτωσεις, πλην της Ελλαδας

Μιλαω για το ποσο γαμας παραπανω, δε συγκρινω ποια περιοχη εχει τις πιο ωραιες γκομενες.

Για τον Ζαν που ειπε για τις Ρουμανες. Μακρια. Η νεα γενια ειναι ψωνισμενη μεχρι εκει που δεν παει. Σου μιλαει εμπειρια χρονων.
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.079
Πόντοι
3.556
Το μονο μερος στην Ευρωπη στο οποιο θα γαμουσατε πιο λιγο απο οτι Ελλαδα ειναι κανα κωλοχωρι Γερμανια/Ολλανδια, με το να μη μιλατε τη γλωσσα και να εχετε κοιλιτσα και μια δουλεια για τον πουτσο.

Βεβαια και αυτο παιζει γιατι αν το συγκρινουμε με κανα χωριο στην Ελλαδα δε ξερω τι θα γινει. Η καταταξη για εναν Ελληνα με καλη δουλεια χωρις την ντοπια γλωσσα ειναι η ακολουθη

Κεντρικη Ευρωπη
Ανατολικη Ευρωπη
Κοσμοπολιτικη πολη της δυτικης Ευρωπης (Βερολινο, Δουβλινο,Λουξεμβουργο,Βιεννη,Μαλτα)
Βαλκανια (πλην Ελλαδας)
Μεγαλη πολη δυτικης Ευρωπης (Μοναχο,Αμβουργο,Παρισι)
Κωλοχωρι Ανατολικης Ευρωπης,βαλκανιων,κεντρικης Ευρωπης
Σκανδιναβια
Πολη νοτιοδυτικης Ευρωπης (Βαρκελωνη,Μιλανο,Νικαια)
Ελλαδα
Κωλοχωρι Δυτικης Ευρωπης
Κωλοχωρι Ελλαδας

Με ντοπια γλωσσα, ανατολικη Ευρωπη παει πρωτη, βαλκανια τριτα.

Η παραπανω καταταξη ειναι για εναν μεσο αντρα. Επισης αυτο που ειναι σημαντικο ειναι το ποσοστο επιτυχιας. ΠΧ, αν γαμαω 5/10 γκομενες στο Μοναχο με καλη δουλεια, χωρις γλωσσα, τοτε με γλωσσα και καλο σωμα, παω στις 8/10.

Και εκει ειναι η μεγαλη διαφορα με Ελλαδα. Το μπουστ που παιρνει καποιος με ντοπια γλωσσα και καλο σωμα/εμφανιση ειναι μεγαλο σε ολες τις παραπανω περιπτωσεις, πλην της Ελλαδας

Μιλαω για το ποσο γαμας παραπανω, δε συγκρινω ποια περιοχη εχει τις πιο ωραιες γκομενες.


Αυτό που έχω διαπιστώσει με συναναστροφές μου με τουρίστριες κυρίως, είναι ότι η Ανατολική Ευρώπη (σλάβες) γουστάρουν λιγάκι αλητεία, δεν τους αρέσουν τα γαλλικά και πιάνο, θέλουν τον άντρα τον μπρουταλ που εντάξει, να υποστηρίζει αυτό που δείχνει, να είναι γυμνασμένος δηλαδή με άγρια χαρακτηριστικά και παρορμητικο χαρακτήρα.
Η δυτική Ευρώπη σε θέλει τύπο φινετσάτο, ευγενικό με τρόπους καλή δουλειά κομψό ντύσιμο και στοιχεία που δείχνουν αρχοντιά.
Ο καθένας εκεί που ταιριάζει παίζει παιχνίδι, εννοείται Υπάρχουν εξαιρέσεις και στις 2 περιπτώσεις, σλάβες που σε θέλουν φινετσάτο και Ιταλίδες κλπ που γουστάρουν βαλκανιο μαφιόζο.
Οι ελληνίδες είναι μια κατηγορία μόνη τους, γουστάρουν τον έναν για σχέση και πηδιουνται με τον άλλο από αντίδραση.
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Αναλογα τι εννοεις Σλαβες. Επισης και απο που. Κεντρο-Ευρωπαιες Σλαβες (Βιζενγκραντ) δε το γουσταρουν τοσο το μπρουταλ στυλ. Δε λεω να ειναι πυρφορος ο αλλος ετσι, με τετοιους μονο οι Ελληνιδες βολευονται.

Η γυμναστικη παιζει σε ολες τις χωρες ρολο. Γυρναγα χτες σπιτι, εχει παντου χιονι και εβλεπα τυπους (και τυπισες) εξω να τρεχουν.

Οι πλεον αγυμναστες ειναι οι Ελληνιδες, καποιες εκ των οποιων ειναι αδυνατες επειδη απλα καπνιζουν και βαριουνται να μαγειρεψουν. Και σε δευτερο βαθμο οι Ισπανιδες με τις πορτογαλεζες
 
  • Like
Αντιδράσεις: tnt60

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.832
Πόντοι
216
Το μονο μερος στην Ευρωπη στο οποιο θα γαμουσατε πιο λιγο απο οτι Ελλαδα ειναι κανα κωλοχωρι Γερμανια/Ολλανδια, με το να μη μιλατε τη γλωσσα και να εχετε κοιλιτσα και μια δουλεια για τον πουτσο.

Βεβαια και αυτο παιζει γιατι αν το συγκρινουμε με κανα χωριο στην Ελλαδα δε ξερω τι θα γινει. Η καταταξη για εναν Ελληνα με καλη δουλεια χωρις την ντοπια γλωσσα ειναι η ακολουθη

Κεντρικη Ευρωπη
Ανατολικη Ευρωπη
Κοσμοπολιτικη πολη της δυτικης Ευρωπης (Βερολινο, Δουβλινο,Λουξεμβουργο,Βιεννη,Μαλτα)
Βαλκανια (πλην Ελλαδας)
Μεγαλη πολη δυτικης Ευρωπης (Μοναχο,Αμβουργο,Παρισι)
Κωλοχωρι Ανατολικης Ευρωπης,βαλκανιων,κεντρικης Ευρωπης
Σκανδιναβια
Πολη νοτιοδυτικης Ευρωπης (Βαρκελωνη,Μιλανο,Νικαια)
Ελλαδα
Κωλοχωρι Δυτικης Ευρωπης
Κωλοχωρι Ελλαδας

Με ντοπια γλωσσα, ανατολικη Ευρωπη παει πρωτη, βαλκανια τριτα.

Η παραπανω καταταξη ειναι για εναν μεσο αντρα. Επισης αυτο που ειναι σημαντικο ειναι το ποσοστο επιτυχιας. ΠΧ, αν γαμαω 5/10 γκομενες στο Μοναχο με καλη δουλεια, χωρις γλωσσα, τοτε με γλωσσα και καλο σωμα, παω στις 8/10.

Και εκει ειναι η μεγαλη διαφορα με Ελλαδα. Το μπουστ που παιρνει καποιος με ντοπια γλωσσα και καλο σωμα/εμφανιση ειναι μεγαλο σε ολες τις παραπανω περιπτωσεις, πλην της Ελλαδας

Μιλαω για το ποσο γαμας παραπανω, δε συγκρινω ποια περιοχη εχει τις πιο ωραιες γκομενες.


Αυτό που έχω διαπιστώσει με συναναστροφές μου με τουρίστριες κυρίως, είναι ότι η Ανατολική Ευρώπη (σλάβες) γουστάρουν λιγάκι αλητεία, δεν τους αρέσουν τα γαλλικά και πιάνο, θέλουν τον άντρα τον μπρουταλ που εντάξει, να υποστηρίζει αυτό που δείχνει, να είναι γυμνασμένος δηλαδή με άγρια χαρακτηριστικά και παρορμητικο χαρακτήρα.
Η δυτική Ευρώπη σε θέλει τύπο φινετσάτο, ευγενικό με τρόπους καλή δουλειά κομψό ντύσιμο και στοιχεία που δείχνουν αρχοντιά.
Ο καθένας εκεί που ταιριάζει παίζει παιχνίδι, εννοείται Υπάρχουν εξαιρέσεις και στις 2 περιπτώσεις, σλάβες που σε θέλουν φινετσάτο και Ιταλίδες κλπ που γουστάρουν βαλκανιο μαφιόζο.
Οι ελληνίδες είναι μια κατηγορία μόνη τους, γουστάρουν τον έναν για σχέση και πηδιουνται με τον άλλο από αντίδραση.


Aστα τυπε αυτα πανε πέθαναν.Ισως για τις σλαβες να εχεις καποιο δικαιο τα αλλα που γραφεις για δυτικη και βορεια ευρωπη ανηκουν στο παρελθον.Οι μεγαλυτεροι γαμιαδες εκει πανω πλεον ειναι οι μουσουλμανοι.Ολες οι βορειες και και δυτικες ευρωπαιες καθονται σουζα στα μελαχρινα αγορια του ισλαμ.Με το μεγαλυτερο κομματι της κοινωνιας τους να ειναι αδελφες ,η μετροσεξουαλ ψευτομοντελοι instagramers οι μουσουλμανοι εχουν παρει το πανω χερι.Τουρκοι,αλγερινοι,μαροκανοι,συριοι,κουρδοι,ιρανοι ακομα και ινδοι-πακιστανοι αρχιζουν και γαμανε τα λευκα μουνακια του βορρα.Στα λεει καποιος που ανεβαινει συχνα εκει πανω και εκει και συγγενεις φιλους.Ακολουθουν ιταλο-ισπανοι και μετα βαλκανιοι μαζι με Ελληνες.Οι ευρωπαιες πανε πλεον με μελαχρινους και μαυρους.Αυτοι τις εξιταρουν.Οι ντοπιοι ανδρες εκει ασχολουνται με ποδοσφαιρο,gaming,αλκοολ κλπ.Στην Ολλανδια πλεον το πιο συνχο που βλεπεις ειναι Τουρκος με Ολλανδεζα.Γερμανια λιγο πολυ τα ιδια με αρκετους λαζογερμανους Ποντιους να παιρνουν γερμανιδες.Ανατολικη ευρωπη δεν γνωριζω δεν παω και γενικοτερα θεωρω τις Σλαβες μονο ενα γαμησι και τιποτα παραπανω.Ρουμανια που εχω παει κανα 2 φορες μπορω να πω οτι ειχε πολυ δυνατα μουνια αλλα φιλοχρηματες και γενικοτερα κοιτανε να εισαι ματσομενος.
 
  • Like
Αντιδράσεις: tnt60
OP
OP
tnt

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Τονυ δεν εχω παει αλβανια δεν ξερω,παιζω παιχνιδι μονο μεσω φβ αν τωρα μου κατσει φαση πεταγομαι ενα 2ημερο με ετοιμη κοπελα μεσω διαδικτιου.
Παντως μεσω φβ τις κοβω δεχτικες και ανοιχτές.

Καλημερα. Παει για ψωλοκρυο σημερα.

Αν εννοεις γκομενες απο facebook, ιδου η πραγματικη ταχυτητα
ανταποδοσης κοπου.


:2funny:

 
OP
OP
tnt

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Βρηκα το ποστ που ειχα κανει. Μεγαλο ξεμεγαλο πως αλλιως να το περιγραψω;
ετσι κι αλλιως το θεμα εχει γινει ποτ πουρι. Δεκτες συμφωνιες η διαφωνιες.
Προχωραμε στο ποστ που εβαζα και τονους. Τώρα βαριέμαι. :sunglasses:

..............................

Μιλάω μόνο για σεξ. Σχέσεις, αρχιδια, μύδια είναι άλλο θέμα.
Για μένα ιδού ο τελειότερος τρόπος προσέγγισης που υπάρχει!
Όλη η ιστορία είναι να ακινητοποιηθούν.
Στα κλαμπ κτλ, δεν έχετε πιθανότητες πια. Σε πόσες θα την πέσετε; θα γελάνε όλοι.
Το έχω ξαναγράψει στο φόρουμ. Στο facebook θα κανετε 500 χρόνια
και θα καταντήσετε στολίδια σελίδων με γλίτσα διότι κάποιος τις γαμάει έξω.
Βασική αρχή. Δεν μπορούμε να τις καταλάβουμε απόλυτα και ασχολούμαστε
μόνο με όσα ξέρουμε. Μην σας νοιάζει να τις καταλάβετε εντελώς.

Καταρχήν ντύνεσαι απλά κι όχι σαν μαλάκας.
Οι γυναίκες δεν είναι σαν εμάς. Πιστεύουν πολύ περισσότερο
στην τύχη και λατρεύουν την τυχαιότητα. Είναι σαν αντικείμενα που τα βλέπουμε υποκειμενικά. Ωμό αλλά κάπως έτσι είναι σε αυτό το πλάνο.
Μιλάς πάντα πλάγια και ποτέ στα ίσα.
Οι γυναίκες λένε μαλακίες ότι αν είσαι άνδρας και τέτοια μόνο αν τις έχουμε φέρει
στα δύσκολα και χάνουν. Καμία γυναίκα δεν θέλει σταράτες κουβέντες.
Κρύβεις παντα τα χαρτιά σου.
Λένε οσα λένε για να μας καταλαβαίνουν πιο γρήγορα
να μας ρουφάνε ενεργειακά και οικονομικά και να μας φτύνουν στον τοίχο.
Οι περισσότερες έτσι είναι όπως κι εμείς λέμε παπάτζες για να γαμήσουμε.
Λαμόγια κι οι δυο πλευρές.
Εντοπίζεις αυτή που σου αρέσει. Βασικό.
Πας να βγάλεις γκόμενα αληθινή ή να γαμήσεις. Άρα όχι όπου να ναι.
Πρέπει να το νιώθεις αυτό που κάνεις 200% και έντονα. Πας κατά πάνω της.
Σημαντικό, αντίθετα όπως έρχεται. Ειναι θέμα κυβισμού.
Την προσπερνάς και βρίσκεις μία όμορφη μαλακία να ρωτήσεις
(όχι κοπλιμέντο αλλά ερώτηση έτσι ωστε να σου απαντήσει) την οποία πρέπει
να ακούσει ακριβώς πλάγιά της και προσπερνώντας την.
Σαν τους μαφιόζους που αλλάζουν βαλίτσες στο αεροδρόμιο. Πάντα ανάποδα.
Όσο μπορείς πιο κοντά της. Αν δεν ακούσει δεν σταματάει. Τους αρέσει αυτό.
Δεν έχουν πλέον την θηλυκότητα και την γοητεία στα ύψη
κι έχουν επωμιστεί βάρη. Πονάνε αλλά είναι μεγάλες λουμπίνες.
Λόγω μητρικού ενστίκτου ενδόμυχα αλλά και δηθενισμού
απαντούν για να φανούν χρήσιμες. Τους αρέσει πολύ το τυχαίο.
Κάνεις την ερώτηση στο αυτί τους περνώντας.
Προχωράς μετά ένα δυο μέτρα πιο κάτω και γυρνάς όμορφα και φυσιολογικά
κοιτώντας την. Όχι σαν τσέλιγκας. Έχει σταματήσει.
Καμία γυναίκα -και σας το δηλώνω υπεύθυνα- δεν φεύγει έτσι.
Όλες ακινητοποιούνται. Όλες. Αν της μιλήσετε ευθεία θα φύγει.
Θα βρει κάτι και θα φυγει. Μην πάτε ευθεία. Εεεεεεεεεεεε, μην πάτε ευθεία.
Καμία επαναλαμβάνω καμία γυναίκα σε ολη την υφήλιο άσπρη, μαύρη, κίτρινη
δεν φεύγει και δεν προχωρά παρακάτω.
Κάντε το έτσι ακριβώς. Είναι εύκολο. Όλες σταματάνε η κοντοστέκονται.
Όλες. Θέλετε σχεδόν όλες;
ας το δεχθώ αλλά σίγουρα πολλές. Έχετε λίγα δευτερόλεπτα μετά
για να μιλήσετε καπάκι και να αναπτύξετε οτιδήποτε με αυτόν τον τρόπο.
Αν αργήσετε τέλος. Έφυγε. Σημαντικό να το κάνετε κι όχι να πετύχετε
με την πρώτη. Κάντε το πολύ και σωστά. Ξανά και ξανά.
Ότι και να γίνει αποδοτικό ή μη θα σας θυμούνται και μετά.
Το σύστημα δουλεύει άμεσα αλλα κι επενδυτικά. Φυσικά το άμεσα είναι καλύτερο.
Δεν υπάρχει ούτε κίνδυνος παρενόχλησης.
Οι γυναίκες δεν ενοχλούνται-δεν ξεχνάνε ποτέ κάποιον που κάνει έτσι.
Είναι το ύφασμα τέτοιο. Θα κουραστείτε πολύ αλλά κάθε ριξιά
είναι και μία νέα πιθανότητα. Συνειδητοποιήστε αυτό το υπερόπλο.
Θα μπορείτε να ρίχνεστε όσες φορες θέλετε κάθε μέρα.
Είναι ο τελειότερος και γρηγορότερος τρόπος. Άλλον με τόση ορμή δεν ξέρω.
Όλοι οι άλλοι τρόποι είναι χρονοβόροι. Ξέρετε τι ορμή θα αποκτήσετε;
θα γεμίσετε χαρά ειδικά οι νέοπες.
Μόνο και μόνο που θα μιλήσετε με γυναίκα και δεν θα σας αποπάρει
όπως συμβαίνει αλλιώς, είναι πλεονεκτημα.
Έχουν καλά στοιχεία οι γυναίκες κι εκει αποσκοπουμε.
Το κυριότερο...κάντε το όμορφα με στυλ. Θα έχετε αποτελέσματα σίγουρα.
Αν καιγεστε για να γαμήσετε σε δέκα δευτερόλεπτα, τραβάτε αγοραίο.
Δεν ειναι το ίδιο όμως.
Για μένα ο συνδυασμός ανάλογα τις συνθήκες είναι το καλύτερο.

:rockon:

 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Χαχαχαχαχαχαχαχαα α ρε τντ
Στο μονο που θα συμφωνησω ειναι εκει που λες οτι οι γυναικες μας ρουφουν ενεργειακά.

Ερωτηση εσυ λογικά το εχεις κανει αυτη τη τακτικη που μας λες.
Πες τι τους λες στα πλαγια και οχι ευθεια?περιμενω να μου περιγραψεις ενα τετοιο διαλογο επιτυχιας.
 
  • Like
Αντιδράσεις: tnt60
OP
OP
tnt

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Οταν λεω μιλαω πλαγια, εννοω θολα.
Δηλαδη ποτε δεν αποκαλυπτω τα παντα για τι και πως, δημιουργωντας αποριες
και ερωτηματικα. Δεν εννοω κατα την μεθοδο αλλα οταν ειμαι μαζι τους.
Στην μεθοδο την πεφτω. Το μεγαλυτερο καλο που μου εχει κανει αυτη η μεθοδος
ειναι να μην μασαω τιποτα.
Παω λες και ειμαι κραμα Θεων ενω ειμαι ενα δυνατο 7αρακι (με το ζορι 8).
Τοσο πιανω στην πιατσα αλλα εχω τοση ανεση που ξεγελαω χωρις κοπο.
Μια πολυ αποδοτικη ατακα που χρησιμοποιω (αναλογως την περιοχη παει αυτο)
ειναι να ρωτησω π.χ που πεφτει το Καραβελ η το Μεγαλη Βρεττανια.
Οι γκομενες αρεσκονται να βοηθουν με πληροφοριες πολυ περισσοτερο
απο εμας επειδη ειναι πιο κοινωνικες αλλα κι επειδη τους αρεσει
η χλιδατη πληροφορηση. Αισθανονται οτι τις διαλεξες για τετοια ερωτηση
επειδη ειναι ξεχωριστες παρακαμπτοντας οτι αυτο δεν παιζει ρολο.
Ολη η ουσια ειναι να φανει τυχαιο το εγχειρημα
και να γινει ακριβως οπως το περιεγραψα. Να σταματησει θελουμε.
Αν συμβει ( και συμβαινει συχνα) θα παρατηρησεις οτι η γκομενα θα σου μιλησει
γιατι αποδεχτηκε οτι σταματησε αρα δεν μπορει να φυγει αμεσα.
Γυναικεια πραγματα αυτα.
Ρωτας λοιπον κατι για αυτη την προφαση που ανεφερα και ομορφα
προχωρας γοργα στο να βρεις κατι καλο πανω της που δεν το εχει
φορα παρτιδα, οπως λακακια η μηλα προσωπου κτλ. Χαμογελας ηρεμα.
Εκει καταλαβαινουν αρκετες οτι τους την εφερες καπως και χαμογελουν
γιατι το καλο που εχουν ειναι οτι αν κανεις κατι πονηρα με ωραιο τροπο
το δεχονται. Πλεονεκτημα δικο μας αυτο.
Μετα λες να τα πειτε καπου ηρεμα και ομορφα χωρις πιεση
η δινεις το τηλεφωνο σου με στυλ της κανεις χαρη να σε παρει οταν μπορει.
Αναλογα πως φερεται προσαρμοζεσαι πανω της. Λιγα και καλα.
Μεχρι και να της κανεις αναπαντητη μπορεις να πεις.
Οπως βλεπεις κι εσυ εκμηδενιζεται ο κοπος που τοσο καιρο
λες γιατι ουσιαστικα δεν εχεις κουραστει καθολου.
Για να φτασεις εκει με αλλον τροπο θα λιωσεις.
Απο κει και περα οι πιθανοτητες ειναι πολυ υψηλες στο στοπ
(ενας ανδρας εννιαρι η δεκαρι μπορει ετσι να κανει σεισμο
και μην πειτε οτι αυτοι δεν κανουν ετσι)
και χαμηλες αλλα υπαρκτες για να μουσκεψεις την βεργα σου
αμεσα η εντος δυο ημερων για να σου λυσω κι αυτη την απορια.
Οφειλεις να παραδεχτεις οτι ετσι εχεις ανεβει πολλα επιπεδα
αφου οτι ωρα θες νταραβεριζεσαι κι αυτο ειναι πολυ καλο για τον ανδρα.
Ειδικα σημερα που παρα πολυ δυσκολα σου δινουν σημασια στον δρομο.
Σεβαστες οι γνωμες ολων.

Προσφορα στην κοινοτητα λοιπον μαγκες κι οχι φιγουρα.

:rockon:


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom