Νέα

Τί σημαίνει κανονικό σεξ;;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Vasilisperisteri
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 129
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Vasilisperisteri

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2020
Μηνύματα
651
Κριτικές
29
Like
4.422
Πόντοι
2.836
Διαβάζοντας προσεχτικά πολλά νήματα κοριτσιών και τελευταίο το νήμα της Μαρίας έχω πάθει μια σύγχυση τι σημαίνει

Κανονικό σεξ

Για εμάς είναι το ίδιο όπως το ενώνουν οι κοπέλες;;

Δηλαδή κανονικό σεξ
Είναι χωρίς φιλιά;
Είναι απλά μια είσοδος;
Είναι μια απροσωπη πράξη χωρίς να ζήσουμε κι εμείς ένα παραμύθι ότι έστω γουστάρει και η κοπέλα;

Τι ακριβώς είναι για εσάς το κανονικό σεξ;

Αγόρια και κορίτσια, άντρες και γυναίκες;;;;;;;
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.937
Κριτικές
30
Like
20.473
Πόντοι
8.846
βασίλη εκ του περιστερίου για τα μέλη του μπου κανονικό σεξ είναι εκείνο που η εργαζόμενη κοπέλα δεν θέλει και πολλά πολλά (ξέρεις γλυψίματα, φιλιά, άναλ, cim, cif, gif με αμμωνία κλπ), οπότε κι εμείς τους χαρίζουμε ΜΟΝΟ 8 απανωτούς οργασμούς στο 30λεπτο, και φεύγουμε χωρίς να τους πάρουμε ούτε ευρώ...

εκ της διευθύνσεως
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
6
Like
3.641
Πόντοι
736
βασίλη εκ του περιστερίου για τα μέλη του μπου κανονικό σεξ είναι εκείνο που η εργαζόμενη κοπέλα δεν θέλει και πολλά πολλά (ξέρεις γλυψίματα, φιλιά, άναλ, cim, cif, gif με αμμωνία κλπ), οπότε κι εμείς τους χαρίζουμε ΜΟΝΟ 8 απανωτούς οργασμούς στο 30λεπτο, και φεύγουμε χωρίς να τους πάρουμε ούτε ευρώ...

εκ της διευθύνσεως
Ενίσταμαι , για τύπους σαν εμένα και τον φίλο @argyrotoxos δεν νοείται κανονικό σέξ χωρίς γλείψιμο ... πιστεύω πως είμαστε και άλλοι εκτός απο εμάς τους 2 :confused:
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.937
Κριτικές
30
Like
20.473
Πόντοι
8.846

Mounokolotripidogliftis

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
402
Κριτικές
48
Like
2.529
Πόντοι
3.172
Κανονικό σεξ περιλαμβάνει προκαταρκτικά..αλλιώς είναι εκσπερμάτωση..οι γυναίκες του χώρου μας κορόιδευουν..πολύ εύκολα παίρνουν το 20αρι
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.686
Like
8.138
Πόντοι
1.056
Ότι γουστάρει η καθεμία/ο καθένας είναι κανονικό για αυτήν/αυτόν.
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.362
Κριτικές
1
Like
3.009
Πόντοι
456
Υπαρχει μια αγαπουλίαση στο σαιτ εγώ αυτό βλέπω. Αμα ο άλλος θεωρεί κανονικό σεξ να δίνει γλωσσόφιλα στην πουτανα και να τη γλείφει κάποιο πρόβλημα υπάρχει. Οκ κι εμένα μου έχει τύχει αλλά παλιότερα που ήμουν πιο νέος και δεν εδινα σημασία.

Στην πουτανα πας να ξεκαβλωσεις και να περάσεις καλά 10 αντε 20 λεπτά αναλόγως πόσα δίνεις.Αν είναι καλή στη δουλειά της και σε κάνει να νομίζεις ότι γαμας τη γκομενα σου οκ περνα καλά και μέχρι εκεί.

Εδω μέσα είναι γεμάτο γλιτσες που κάνουν κοπλιμέντα, προμοτορες που στα 10 γαμήσια έχουν το 1 δώρο ξερω γω, περίεργους που δεν εχουν ζωή πέρα από το σαιτ κι άλλα πολλά μπουμπούκια :2funny:
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.362
Κριτικές
1
Like
3.009
Πόντοι
456
Κανονικο σεξ με πουτανα είναι ότι συμφωνησεις...Απο εκεί και πέρα με καποιες ταιριάζεις πιο πολύ,μέχρι εκεί.
 

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.506
Like
14.040
Πόντοι
3.506
Κανονικο σεξ για τον πελατη ειναι να γαμαει μια ωρα ατελειωτα σε ολες τις στασεις και να τελειωσει παντου και αρκετες φορες.
Κανονικο σεξ για την εργαζομενη ειναι να την πηδηξει ελαχιστα, να τελειωσει γρηγορα και να μην του σηκωθει ξανα μεχρι το τελος του ραντεβου!
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
6
Like
3.641
Πόντοι
736
Διαβάζοντας προσεχτικά πολλά νήματα κοριτσιών και τελευταίο το νήμα της Μαρίας έχω πάθει μια σύγχυση τι σημαίνει

Κανονικό σεξ

Για εμάς είναι το ίδιο όπως το ενώνουν οι κοπέλες;;

Δηλαδή κανονικό σεξ
Είναι χωρίς φιλιά;
Είναι απλά μια είσοδος;
Είναι μια απροσωπη πράξη χωρίς να ζήσουμε κι εμείς ένα παραμύθι ότι έστω γουστάρει και η κοπέλα;

Τι ακριβώς είναι για εσάς το κανονικό σεξ;

Αγόρια και κορίτσια, άντρες και γυναίκες;;;;;;;
Εδώ είναι και μια κριτική του @DmtrsxXx σχετική με αυτό που λές.

Αυτή η εργαζόμενη , απο οτι έλεγε το κανονικό σέξ θα το κάνει με τον άντρα της και όχι με πελάτη.

 

Μάγος του ΟΖ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2022
Μηνύματα
648
Like
1.401
Πόντοι
206
Για εμένα κανονικό σεξ είναι σε σχέση έστω περιστασιακή με "κανονική" κοπέλα, δηλαδή μη επαγγελματία.
Το σεξ στους οίκους είναι απλά ξεπέτα και ξεκάβλωμα.
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.749
Like
7.731
Πόντοι
2.306
Κανονικό σεξ είναι όταν κουνήσεις το χέρι σου πάνω από τρεις φορές. μέχρι δύο φορές θεωρείται και είναι απλό τίναγμα να φύγουν τα τσίσα.
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.749
Like
7.731
Πόντοι
2.306
Υπαρχει μια αγαπουλίαση στο σαιτ εγώ αυτό βλέπω. Αμα ο άλλος θεωρεί κανονικό σεξ να δίνει γλωσσόφιλα στην πουτανα και να τη γλείφει κάποιο πρόβλημα υπάρχει. Οκ κι εμένα μου έχει τύχει αλλά παλιότερα που ήμουν πιο νέος και δεν εδινα σημασία.

Στην πουτανα πας να ξεκαβλωσεις και να περάσεις καλά 10 αντε 20 λεπτά αναλόγως πόσα δίνεις.Αν είναι καλή στη δουλειά της και σε κάνει να νομίζεις ότι γαμας τη γκομενα σου οκ περνα καλά και μέχρι εκεί.

Εδω μέσα είναι γεμάτο γλιτσες που κάνουν κοπλιμέντα, προμοτορες που στα 10 γαμήσια έχουν το 1 δώρο ξερω γω, περίεργους που δεν εχουν ζωή πέρα από το σαιτ κι άλλα πολλά μπουμπούκια :2funny:
μας αδικείς, έχουμε και Τέως ο Κωνσταντίνος
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.242
Κριτικές
2
Like
22.677
Πόντοι
6.236
Εδω μέσα είναι γεμάτο γλιτσες που κάνουν κοπλιμέντα, προμοτορες που στα 10 γαμήσια έχουν το 1 δώρο ξερω γω, περίεργους που δεν εχουν ζωή πέρα από το σαιτ κι άλλα πολλά μπουμπούκια :2funny:
Αδικείς τα μέλη τώρα...
Απόδειξη : δημιουργήθηκε νήμα με θέμα "αγαπούληδες του bou" αλλά διεγράφη από τους διαχειριστές. Ως άτοπο, φυσικά, για ποιον άλλον λόγο;:think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom