Νέα

Τι λένε οι γυναίκες μεταξύ τους

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα old_admin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 246
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

old_admin

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2005
Μηνύματα
1.836
Like
33
Πόντοι
16
www.bourdela.com/content/view/678/1/]Το thread αυτό αναφέρεται στο άρθρο[/url]

Καλή αφορμή αυτό το άρθρο...
Ας βάλουμε εδώ οτι έχουμε ακούσει και εμείς οι ίδιοι (φυσικά χωρίς αναφορές σε επίθετα κτλ.)

Το χειρότερο που είχα ακούσει εγώ είναι γκόμενες (και ωραίες μάλιστα) να μιλάνε για χέσιμο. Ξενέρωσα τι ζωή μου (οι γυναίκες ΔΕΝ χέζουν).
 

PANAXIOS

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2006
Μηνύματα
641
Κριτικές
4
Like
109
Πόντοι
6
μου το ειπε γυναικα ....

"δεν μπορεις να φανταστεις σε  συζητηση μεταξυ γυναικων τι μπορεις να ακουσεις..."    "εσεις οι ανδρες μπροστα σε μας κανετε συζητηση για νηπιαγωγειο"....
 

Επισκέπτης
Βασικά στην παπάρα μου τι λένε μεταξύ τους! Ποσώς με ενδιαφέρει! Μην κοιτάτε που εκείνες πολύ θέλουνε να μάθουνε τι λέμε εμείς μεταξύ μας... :) Εμένα προσωπικά, δεν με ενδιαφέρει ούτε στο ελάχιστο!
 

Hostos

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
98
Like
2
Πόντοι
0
Μπράβο Liomas...
Ελα ντε... Ρε φίλε τί μας νοιάζει, δε μπα να λένε ότι θένε!
Δεν έχει και σημασία ρε παιδιά! Εμείς την πάρτη μας να κοιτάμε, να γαμάμε και να περνάμε καλά! Άντε με τις τσούλες! Γιατί ΓΥΝΑΙΚΑ=ΓΑΜΗΣΙ! Sorry, αυτό πιστεύω εγώ...
 

stofos

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2005
Μηνύματα
228
Like
8
Πόντοι
1
Μόνο το πώς θα περάσει καλά το μουνί τους σκέφτονται. Κατά βάθος εμείς είμαστε οι ευαίσθητοι=μαλάκες της υπόθεσης και ας μας λένε γουρούνια. Όλες μα όλες τους ανεξαρτήτως επαγγέλματος, μορφωτικού - κοινωνικού επιπέδου έχουν την πουτανιά μέσα τους. Και όταν καταλάβουν πώς την "δαγκώνουμε" με αυτές αντί να το εκτιμήσουν, μας πατάνε. Και το ανώμαλο είναι πω΄ς μόλις τις φτύνουμε μετά, τρελλαίνται!!! Για αυτό τελικά την μόνη γυναίκα που μπορεί κανείς να εμπιστευτεί είναι η μάνα του.
 

epicouros

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2005
Μηνύματα
56
Like
4
Πόντοι
0
Το θέμα είναι «Τι Λένε Οι Γυναίκες Μεταξύ Τους» και όχι πόσο πουτανες είναι . καλό είναι όταν δεν έχουμε να πούμε κάτι σχετικά με το θέμα να μην κάνουμε ανούσια post και προσωπικά εμένα με ενδιαφέρει να μάθω τη λένε οι γυναίκες μεταξύ τους και ένας λόγος είναι καθαρά από περιέργεια ένας άλλος μπας και καταλάβω πως σκέπτονται και καταφέρω να βρω τα κουμπιά τους.
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66


σχολιαζουν τους γκομενους τους(καποιες κ πως το κανουν με αυτους)/τις υπολοιπες γυναικες αν βρισκονται στο χωρο/ρουχα/καλλυντικα/παπουτσια/τσαντες/μαλλια/διαιτες/κουτσομπολιο/τα ψυχολογικα τους... βλακειες λενε βασικα
 

Fazer600

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
560
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Μαλακίες λένε.Εκεί σταματάει η νοημοσύνη τους.Στις μαλακίες.Και στο μήκος του καυλιού που έφαγαν.Αφού το έφαγες μωρή,τι ψάχνεις τα τεχνικά χαρακτηριστικά του;Αλλά τόσο τους κόβει...
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Εμεις παντως μιλαμε για κβαντομηχανικη, νανοφυσικη, μαυρες τρυπες (και δεν εννοω τις δικες μας...του συμπαντος), τους G8, την ελλειψη νερου και αποθεματων πετρελαιου στα επομενα χρονια και την διασωση της τιγρης της Βεγγαλης καθοτι ειμαστε και ποιοτικα γκομενακια τελος παντων και εχουμε και ισα με 100 πτυχια να παραθεσουμε....Στο τσακιρ κεφι αντε να ασχοληθουμε με τον πακιστανικο κινηματογραφο και τη μουσικη των Αβοριγινων ετσι για κατι πιο λαιτ....


υ.γ. τα αποσπασματα στο αρθρο δεν υπαρχει περιπτωση να ειναι αληθινα..λες και γραφτηκε απο το Νιτρο ειναι....
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

παρ ολον που εγω προσωπικα τις βαριεμαι απιστευτα τις περισσοτερες γυναικειες κουβεντες... αμα ειναι να εισαι με τις φιλες σου χαλαρα θα συζητας για να περναει κ η ωρα ευχαριστα... σιγα μην λυσουμε το μεσανατολικο! λες κ οι ανδρες μιλανε για κανα θεμα σπουδαιας σημασιας... γκομενες/αυτοκινητα/μηχανες/ποδοσφαιρο :rolleyes:
 

Fazer600

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
560
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
υ.γ. τα αποσπασματα στο αρθρο δεν υπαρχει περιπτωση να ειναι αληθινα..λες και γραφτηκε απο το Νιτρο ειναι....

Αν δεν κάνω λάθος και η σελίδα από την οποία αντλήθηκε το συγκεκριμένο κείμενο ανήκει στον Κωστόπουλο.Το γνωστό μαλάκα γαύρο...
 

Z3RatuL

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Λίγα για τους γαύρους μάγκες μην αρχίσουμε και flame για άσχετους λόγους με το νέο.
 

Fazer600

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
560
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Ρε κόριτσια,αυτός είναι ωραίος δηλαδή;Τρελένεστε στο πέρασμά του;Τα αυτιά του είναι σαν ραντάρ!Άσε που έχει βλέμα αγελάδας...Από τη σελίδα του Κωστόπουλου προέρχεται και αυτή...Ποιοτικότατη σελίδα....
 

Συνημμένα

  • 1500.jpg
    1500.jpg
    23,5 KB · Εμφανίσεις: 17

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Αν δεν κάνω λάθος και η σελίδα από την οποία αντλήθηκε το συγκεκριμένο κείμενο ανήκει στον Κωστόπουλο.Το γνωστό μαλάκα γαύρο...

Δεν ειδα απο που προερχεται το αρθρο για να ειμαι ειλικρινης....παντως οι ατακες ειναι εντελως κωστοοπουλεϊκες στα προτυπα του αμερικανικου φερεσθαι και γιγνεσθαι που προσπαθουν να μας βαλουν ολα τα εντυπα...πως στο κοσμοπολιταν μεταφραζουν αρθρα απο το αντιστοιχο αμερικανικο και τα πλασαρουν ως "ελληνικη πραγματικοτητα"? ε το ενα και το αυτο.... :)
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Ρε κόριτσια,αυτός είναι ωραίος δηλαδή;Τρελένεστε στο πέρασμά του;Τα αυτιά του είναι σαν ραντάρ!Άσε που έχει βλέμα αγελάδας...Από τη σελίδα του Κωστόπουλου προέρχεται και αυτή...Ποιοτικότατη σελίδα....

Ομολογω οτι το σακακι μαρεσει παντως....ειναι ρετρο...και ειμαι φαν του βιντατζ καθε μορφης....ο κυριος παντως αφενος δεν το υποστηριζει σαν ρουχο αφετερου ειναι σαν τον ΕΤ φοουν χοουμ :)

 

Fazer600

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
560
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
ρετρό,βιντάτζ...Καλά τι ορολογία είναι αυτή;Δεν καταλαβαίνω τίποτα!
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Παλιομοδατικα.....απο το χρονοντουλαπο.....μαρεσουν τα παππουδιστικα γενικως :P και να τα φοραω και οταν τα φοραει ο αντρας (μονο και επιμενω ΜΟΝΟ αμα του πηγαινουν και ειναι το στυλ του γενικοτερα και οχι επειδη τον αναγκαζει η μοδα)

παντως μπορειτε να παρετε αγορια μια ιδεα του τι επιτασσει η μοδα για του χρονου και να κανουμε μια μινι πασαρελα :2funny: σανδαλακια, πεδιλακια μωβ-λιλα, λαμε μπουφανακια και μετα απο ολα αυτα τραβελια με προσοντα.....χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
και μετα απλα να μας πειτε σε ποια στεκια θα κυκλοφορειτε για να ερθουμε να τραβηξουμε καμια φωτο....χαχαχαχαχαχαχα

υ.γ. σορρυ για το βιντατζ μωρε ξεχασα οτι μιλαω σε αντρες προς στιγμην :P
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom