Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Είστε παρανοϊκοί και οι δύο ...καθηγητή της πιρφορίας αυτό κατάλαβες απο το Τίντερ;Πως προσβάλω κόσμο;Δηλαδή συντάσσεσαι πλήρως με την άκρο-φεμινιστική άποψη κατά του άντρα!Πως η κάθε μια μπορεί να βάζει φωτογραφίες με στρίνγκ αλλά ο άντρας αν είναι με εσώρουχο είναι σεξιστής ...Μπράβο σου!Όλα όσα λες παραπάνω είναι στις ίδιες παρανοικές βάσεις!


Τουρκολάγνε...ζητάς απο εμένα να μιλήσω για Ουκρανία την ώρα που εσύ διαφημίζεις την Τουρκία σελίδες τώρα...Ακόμα δεν μου βρήκες το προϊόν της επιτυχίας που γέρνει το εμπορικό ισοζύγιο των δυο χωρών υπέρ της Ελλάδος!
Στρώστε χαρακτήρα και μετά ελάτε να μου την πείτε..Και πολύ φοβάμαι πως μόνο με δεινά θα βάλετε μυαλό...
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Φίλε έισαι απλά θΕΟΣ.Ακριβώς έτσι!!! Εγω εκεί διαβάζω χρόνια και απολαμβάνω σοβαρούς ανθρώπους. Την ευθυνη την έχει αποκλειστικά ο διαχειριστής (όπως είπα) που κατέληξε να γίνει το νήμα μπουρδέλο.

Δεν αξίζει φίλε να είσαι έδω άργησα να το καταλάβω αλλά λέω τέλος με τους ΕΛΛΗΝΑΡΕΣ. Ας ψηφίζουν Τσίπρα και ας ακούνε Kman Δημητράκη και Aegean Org.. Σοβαρους ανθρώπους σαν εσενά τους επιτρέπουν οι άλλοι να τους απομονωνουν με τραμπουκισμό.


Ντρεπομαι να το λεω,που σε οτι ταξιδια παω παιζω καλυτερη μπαλα με τουριστες και ντοπιους μαζι παρα με Ελληνες.Εχω παει εξωτερικο 10φορες σην τριετια και μονο ενας Ελληνας που ειχα μαζι επιασε και με αυτον ταξιδευω μονο πλεον,οι αλλοι μονο τσιγαρακι και ψευτομαγκια ηταν και μπλα μπλα ητανε.
Βουλγαρια κοιτα τον βλακα τον Βουλγαρο,ειμασταν Αγγλια κοιτα τον βλακα τον Αγγλο με τα τατουαζ,ειμασταν Μαλτα κοιτα τον Μαλτεζο τον χοντρο με τι μουναρα και τετοια σχετικα..
Ποιοι κραζουν παντα ολες τις εθνικοτητες και το παιζουν υπεργαμιαδες?Παρα πολυ Ελληνες και Αλβανοι(οι πιο αποτυχημενοι σε παγκοσμιο επιπεδο).

Αυτο μου αρκει για να τους αποφευγω πλεον,απλα επειδη στους 10Ελληνες ο 1 θα θελει να μαθει εγω θα γραφω


Εγω δεν τραμπουκιζομαι εχω φαει 10ετια στην οικοδομη και απλα γελαω..Τα ιδια ελεγα και στους Αλβανους τοτε πολλες φορες ο μονος Ελληνας (τις καλες εποχες) που δουλευα μαζι τους τους ελεγα ποσο μαλακες και ζηλιαριδες ειναι με τις γυναικες.

Αγγλια που εκατσα μισο χρονο δουλευα με Ρουμανους,Πολωνους,Ελληνες,Αλβανους,Μολδαβους..Η καταντια η ιδια παρτε τον εναν και χτυπα τον αλλον.

Οι Ελληνες με τους ΑΛβανους οι χειροτεροι σχολιαζανε τα παντα και τους παντες ενω παιζανε την πουτσα τους


Βρηκα εναν ΡΟυμανο και Πολωνο και καμακωναμε αβερτα..Οι Ελληνες εκει πηγαινανε με τακτικη Αλβανων 10-10 και κυκλο στις γκομενες

Αφου δεν ακουνε,τους τα λες σε λενε ψευτη..Ψευτη με λεγανε εκει μεχρι που βλεπανε τις Αγγλιδες στο ξενοδοχειο μετα μου γλυφανε τα @@

Ετσι ειναι ο Ελληνας φιλε,ενα σκαλι πανω απ Αλβανο στο μουνι,αυτη ειναι η πικρη αληθεια
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Για να κλεισω το θεμα εγω θα ανεβασω δικο μου thread και θα το γεμισω με τακτικες,φωτο,screenshots και αναλυση του καθε τι και πως το πετυχα
Επειδη μεγαλωνω πρεπει αυτη η γνωση να περασει στον 20αρη εδω μεσα που μας βλεπει και καυλωνει στην σκεψη του σλαβικου μουνιου(και παγκοσμιου)
Αν αυτο εδω μεσα δεν περναει επειδη γαμιεται σιγα σιγα το thread θα τα γραψω σε δικο μου,τακτικες ερωτοτουρισμου.
Εχω υλικο σε πανω απο 200γυναικες που εχω γαμησει και πανω απο 500+ που εχω βγει και εχω μιλησει καταλαβαινοντας πολλα για την γυναικεια ψυχολογια.

Κατι που δεν σας εχω πει νομιζω
Σαν πιτσιρικας δεν ειχα και πολυ περαση αν και ωραιο παιδι και γυμνασμενο δεν ηξερα να μιλαω σε γυναικες..Απορουσα στα 18 στα 19 γιατι κατι φλωροι πηδουσαν και εγω τον επαιζα...

Ηταν ενας νησιωτης-μεγαλο καμακι του νησιου που με εμαθε το 90% απ αυτο που ειμαι σημερα..Και αυτο το λεω και συγκηνουμε και για αυτο γραφω εδω μεσα γιατι και εγω απο καπου τα εμαθα τα πιο πολλα,κυριως την τακτικη κρουσης που ειναι το α και το ω.
Μου ελεγε τοτε εσυ θα ξεσκιστεις να γαμας γιατι ακους τι σου λεω οι φιλοι σου γελανε..

Και ετσι ειναι σημερα,ολοι οι φιλοι μου που γελουσανε και τον αμφισβητουσανε παιζουν εναλαξ τα χερια τους ενω εγω γαμαω 20γυναικες+ τον χρονο.


Εγω αυτη την γνωση θα την μεταφερω ολη ΤΣΑΜΠΑ σε θεμα που θα ανεβασω με αναλυσεις δικες μου,φωτο μου-screenshots απο μηνυματα του και επισης τακτικες,βιντεο απο μεγαλους pua που βλεπω και ακολουθω


Τερμα οι μαλακιες να απανταω σε ηλιθια μηνυματα εδω περα και φταιω αποκλειστικα εγω που απανταω οχι αυτοι.Με εχουν πεθανει στα προσωπικα μηνυματα εδω και αυτο δειχνει οτι υπαρχει νεο αιμα,νεοι πιτσιρηκαδες που θελουν να μαθουν για νεα μερη για νεες κακτικες για νεες χωρες

Εγω με χαρα μου θα ανεβασω απειρο υλικο,υπομονη μονο γιατι με την δουλεια εχω περιορισμενο χρονο
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Είστε παρανοϊκοί και οι δύο ...καθηγητή της πιρφορίας αυτό κατάλαβες απο το Τίντερ;Πως προσβάλω κόσμο;Δηλαδή συντάσσεσαι πλήρως με την άκρο-φεμινιστική άποψη κατά του άντρα!Πως η κάθε μια μπορεί να βάζει φωτογραφίες με στρίνγκ αλλά ο άντρας αν είναι με εσώρουχο είναι σεξιστής ...Μπράβο σου!Όλα όσα λες παραπάνω είναι στις ίδιες παρανοικές βάσεις!

Αν η πυρφορία σημαίνει πως να παλευει ο καθένας να πηδάει τσάμπα σύμφωνα με τις δυνατότητες του μακάρι φίλε να γίνουν όλοι πυρφόροι και θα τους χαίρομαι. Καλύτερα πυρφόροι όπως τους ορίζει εσύ παρά sugar daddies απο τα 30!!

Και για να σε εκθέσω ακόμα περισσότερο οτι ασκείς προσωπική επίθεση σε μένα και όχι στα λεγόμενα μου γιατί δεν κράζεις τον Target (που τον θεωρω απίστευτο παιδί σε όλα) που έχει δηλώσει ανοιχτά στο forum πως κυνηγάει 6αρακια στο εξωτερικό? Για απάντα? Ειναι μαλάκας και πυρφόρος και αυτός? Είναι μαλάκας και πυφόρος ο οποιοσδήποτε παλέυει με την μαγκία του και το καμάκι του να βγάλει ότι καλύτερο μπορει απο το να ξεπέσει στην ευκολη λύση της πληρωμής που το κάνει ο οποιοσδήποτε (γιατι μην ακούω μαλακιες πως δεν έχουμε 100$=80 ευρω να παρουμε μια πληρωμενη Κιεβο οταν παμε)?

Ξεκίνησες ως σοβαρό άτομο και πλέον εχεις γελοιποηθεί όχι απλά με τα λεγμένα σου αλλά και με τις επιλογές σου να υποστηρίζεις άτομα που ειναι τα απόλυτα παραδείγματα προς αποφυγείν.

Αλλά ξαναλέω ο ηθικός αυτουργός ειναι αποκλειστικα ο admin ολα τα αλλά δεν έχουν νόημα!!

Καληνύχτα σας ΕΛΛΗΝΕΣ.. Καλά κοιμάστε!!

Υ.Γ.
Βρίσε ανενόχλητα σε κανα διημερο που ζήτησα να διαγραφει ο λογαριασμός μου εδω ώστε να μην έχεις αντίλογο. αλλιως θα εκτίθεσαι ακόμα πιο πολύ.. Ότι κάνει ο κάθε καλός τραμπούκος δηαλδή!! "Βρισίες,φωνες χωρις επιχειρήματα"
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Αν η πυρφορία σημαίνει πως να παλευει ο καθένας να πηδάει τσάμπα σύμφωνα με τις δυνατότητες του μακάρι φίλε να γίνουν όλοι πυρφόροι και θα τους χαίρομαι. Καλύτερα πυρφόροι όπως τους ορίζει εσύ παρά sugar daddies απο τα 30!!

Και για να σε εκθέσω ακόμα περισσότερο οτι ασκείς προσωπική επίθεση σε μένα και όχι στα λεγόμενα μου γιατί δεν κράζεις τον Target (που τον θεωρω απίστευτο παιδί σε όλα) που έχει δηλώσει ανοιχτά στο forum πως κυνηγάει 6αρακια στο εξωτερικό? Για απάντα? Ειναι μαλάκας και πυρφόρος και αυτός? Είναι μαλάκας και πυφόρος ο οποιοσδήποτε παλέυει με την μαγκία του και το καμάκι του να βγάλει ότι καλύτερο μπορει απο το να ξεπέσει στην ευκολη λύση της πληρωμής που το κάνει ο οποιοσδήποτε (γιατι μην ακούω μαλακιες πως δεν έχουμε 100$=80 ευρω να παρουμε μια πληρωμενη Κιεβο οταν παμε)?

Ξεκίνησες ως σοβαρό άτομο και πλέον εχεις γελοιποηθεί όχι απλά με τα λεγμένα σου αλλά και με τις επιλογές σου να υποστηρίζεις άτομα που ειναι τα απόλυτα παραδείγματα προς αποφυγείν.

Αλλά ξαναλέω ο ηθικός αυτουργός ειναι αποκλειστικα ο admin ολα τα αλλά δεν έχουν νόημα!!

Καληνύχτα σας ΕΛΛΗΝΕΣ.. Καλά κοιμάστε!!
Τι σχέση έχεις εσύ με τον Target... Μιλάς για ένα επιτυχημένο άτομο που έχει στήσει επιχειρήσεις με τη μαγκιά του και πότε δεν κρύφτηκε!  Στο θέμα των επιλογών του στις γυναίκες είχα διαφωνία σε κόσμιο επίπεδο! Η διαφωνία με εσένα είναι στη κοσμοθεωρία! Εσύ είσαι ηττοπαθής,ατολμος και καλύπτεσαι  από τον μέσο όρο ενώ εγώ παλεύω να ξεφύγω από αυτή τη ΜΟΊΡΑ...
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Τι σχέση έχεις εσύ με τον Target... Μιλάς για ένα επιτυχημένο άτομο που έχει στήσει επιχειρήσεις με τη μαγκιά του και πότε δεν κρύφτηκε!  Στο θέμα των επιλογών του στις γυναίκες είχα διαφωνία σε κόσμιο επίπεδο! Η διαφωνία με εσένα είναι στη κοσμοθεωρία! Εσύ είσαι ηττοπαθής,ατολμος και καλύπτεσαι  από τον μέσο όρο ενώ εγώ παλεύω να ξεφύγω από αυτή τη ΜΟΊΡΑ...

"να ξεφύγω από αυτή τη ΜΟΊΡΑ" = να βγάλω κάποια λεφτα παραπάνω ώστε να πληρώνω καλύτερα τις πουτάνες όπως κάνει ο  Κμαν. Προχωρα το είσαι σε καλό δρόμο!!

Σε ενοχλεί τόσο πολύ ρε φίλε που κάποιοι γαμάνε τσάμπα ενω εσύ πλέον άρχισες να μην μπορείς!! Κλασσικός Ελληνάρας. Να πεθάνει η κατσίκα του γείτονα επειδη εγω δεν μπορώ!!

Για ποσταρε μου λοιπόν εσυ που δεν κυνηγάς το μέσο όρο μια γκόμενα "Ανώτερου επιπέδου" που κατάφερες και πήδηξες στην Ουκρανία χωρίς λεφτα?
Η θα μας ποστάρεις πάλι την Πολωνέζα που πήδαγες μαι δεκαετία πριν στην Ρόδο?

Σε thread Ουκρανίας είσαι αν το έχεις καταλάβει αν δεν έχεις να πείς κάτι απλά φύγε!! Χεστήκαμε για το σιδερένιο άλογο σου στην Ρόδο και την θεωρίες σου. Εγω έγραφα που να πάει, που να βγει τι να κάνει ο κόσμος στο Κίεβο μέσα απο ιστορίες και περιγραφές που συνέβαιναν εκει!! Εσυ απλά μια προβολή του εαυτού σου σε θεωρητικό επίπεδο με μηδενικές πληροφοριες για την Ουκρανια..
Παλία έγραφα Πολωνία γιατι ήμουν και ταξίδευα εκει και είχα πραγματα να δωσω στον κόσμο. Όταν σταματησα να πηγαινω σταματησα κια να γραφω εκει.. Τι να λεω? Τι πιστευω για τον Σύριζα?

Για αυτο ειναι για τον κουβα οι διαχειριστες και το ξαναλέω αυτοί ευθυνονται αποκλειστικά .Έπρεπε να έχουν μπανάρει κόσμο!!
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Για να κλεισω το θεμα εγω θα ανεβασω δικο μου thread και θα το γεμισω με τακτικες,φωτο,screenshots και αναλυση του καθε τι και πως το πετυχα
Επειδη μεγαλωνω πρεπει αυτη η γνωση να περασει στον 20αρη εδω μεσα που μας βλεπει και καυλωνει στην σκεψη του σλαβικου μουνιου(και παγκοσμιου)
Αν αυτο εδω μεσα δεν περναει επειδη γαμιεται σιγα σιγα το thread θα τα γραψω σε δικο μου,τακτικες ερωτοτουρισμου.
Εχω υλικο σε πανω απο 200γυναικες που εχω γαμησει και πανω απο 500+ που εχω βγει και εχω μιλησει καταλαβαινοντας πολλα για την γυναικεια ψυχολογια.

Κατι που δεν σας εχω πει νομιζω
Σαν πιτσιρικας δεν ειχα και πολυ περαση αν και ωραιο παιδι και γυμνασμενο δεν ηξερα να μιλαω σε γυναικες..Απορουσα στα 18 στα 19 γιατι κατι φλωροι πηδουσαν και εγω τον επαιζα...

Ηταν ενας νησιωτης-μεγαλο καμακι του νησιου που με εμαθε το 90% απ αυτο που ειμαι σημερα..Και αυτο το λεω και συγκηνουμε και για αυτο γραφω εδω μεσα γιατι και εγω απο καπου τα εμαθα τα πιο πολλα,κυριως την τακτικη κρουσης που ειναι το α και το ω.
Μου ελεγε τοτε εσυ θα ξεσκιστεις να γαμας γιατι ακους τι σου λεω οι φιλοι σου γελανε..

Και ετσι ειναι σημερα,ολοι οι φιλοι μου που γελουσανε και τον αμφισβητουσανε παιζουν εναλαξ τα χερια τους ενω εγω γαμαω 20γυναικες+ τον χρονο.


Εγω αυτη την γνωση θα την μεταφερω ολη ΤΣΑΜΠΑ σε θεμα που θα ανεβασω με αναλυσεις δικες μου,φωτο μου-screenshots απο μηνυματα του και επισης τακτικες,βιντεο απο μεγαλους pua που βλεπω και ακολουθω


Τερμα οι μαλακιες να απανταω σε ηλιθια μηνυματα εδω περα και φταιω αποκλειστικα εγω που απανταω οχι αυτοι.Με εχουν πεθανει στα προσωπικα μηνυματα εδω και αυτο δειχνει οτι υπαρχει νεο αιμα,νεοι πιτσιρηκαδες που θελουν να μαθουν για νεα μερη για νεες κακτικες για νεες χωρες

Εγω με χαρα μου θα ανεβασω απειρο υλικο,υπομονη μονο γιατι με την δουλεια εχω περιορισμενο χρονο

Αν μπορείς κάντο στο site του rooshv ή σε κάποιο άλλο ελληνικό θα στο γαμησουν το thread εδω δεν υπάρχει διαχείρηση και έλεγχος απλά.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Το ξερω ,τι νομιζεις οτι δεν τα εβλεπα Κισιναου τοσα χρονια που ημουνα?
αυτα που επαιρνα στο σπιτι και ταδινα κανενα εικοσαρικο ευρω και τα πηδουσα διωρο ολο τετοιες ιστοριες μου λεγανε γελωντας  :grin:
βρισκανε ξενους κοιλαραδες θυματα στο κεντρο ,τις βγαζανε εξω στα ακριβοτερα μαγαζια πινοντας αυτες κρασια των 80ευρω το καθενα ,και μετα κανανε οτι μεθυσανε απο το πολυ ποτο και εξαφανιζοτανε χαχα
Εννοειται οτι πρεπει να εισαι μονιμος/ημιμονιμος για να μπορεις να παιρνεις το μεγιστο στην σχεση τιμης-αποδοσης ...
Καταρχήν όπως είδες η Μμολδαβία δεν έχει καμία σχέση με τη Ρωσσία!Εδώ είναι 1.000.000 καλυτερη η συμπεριφορά των γυναικών δε βγαζουν κόμπλεξ και φτωχομπινεδιά.Θυμαμαι Μολδαβία μου βγαζαν κακία αν τους εδειχνα της τηλεοπτικές μου εμφανίσεις!Ενω εδω οι περισσότερες τρελένοντε!Είναι η μέρα με τη νύχτα.
Για να κλεισω το θεμα εγω θα ανεβασω δικο μου thread και θα το γεμισω με τακτικες,φωτο,screenshots και αναλυση του καθε τι και πως το πετυχα
Επειδη μεγαλωνω πρεπει αυτη η γνωση να περασει στον 20αρη εδω μεσα που μας βλεπει και καυλωνει στην σκεψη του σλαβικου μουνιου(και παγκοσμιου)
Αν αυτο εδω μεσα δεν περναει επειδη γαμιεται σιγα σιγα το thread θα τα γραψω σε δικο μου,τακτικες ερωτοτουρισμου.
Εχω υλικο σε πανω απο 200γυναικες που εχω γαμησει και πανω απο 500+ που εχω βγει και εχω μιλησει καταλαβαινοντας πολλα για την γυναικεια ψυχολογια.

Κατι που δεν σας εχω πει νομιζω
Σαν πιτσιρικας δεν ειχα και πολυ περαση αν και ωραιο παιδι και γυμνασμενο δεν ηξερα να μιλαω σε γυναικες..Απορουσα στα 18 στα 19 γιατι κατι φλωροι πηδουσαν και εγω τον επαιζα...

Ηταν ενας νησιωτης-μεγαλο καμακι του νησιου που με εμαθε το 90% απ αυτο που ειμαι σημερα..Και αυτο το λεω και συγκηνουμε και για αυτο γραφω εδω μεσα γιατι και εγω απο καπου τα εμαθα τα πιο πολλα,κυριως την τακτικη κρουσης που ειναι το α και το ω.
Μου ελεγε τοτε εσυ θα ξεσκιστεις να γαμας γιατι ακους τι σου λεω οι φιλοι σου γελανε..

Και ετσι ειναι σημερα,ολοι οι φιλοι μου που γελουσανε και τον αμφισβητουσανε παιζουν εναλαξ τα χερια τους ενω εγω γαμαω 20γυναικες+ τον χρονο.


Εγω αυτη την γνωση θα την μεταφερω ολη ΤΣΑΜΠΑ σε θεμα που θα ανεβασω με αναλυσεις δικες μου,φωτο μου-screenshots απο μηνυματα του και επισης τακτικες,βιντεο απο μεγαλους pua που βλεπω και ακολουθω


Τερμα οι μαλακιες να απανταω σε ηλιθια μηνυματα εδω περα και φταιω αποκλειστικα εγω που απανταω οχι αυτοι.Με εχουν πεθανει στα προσωπικα μηνυματα εδω και αυτο δειχνει οτι υπαρχει νεο αιμα,νεοι πιτσιρηκαδες που θελουν να μαθουν για νεα μερη για νεες κακτικες για νεες χωρες

Εγω με χαρα μου θα ανεβασω απειρο υλικο,υπομονη μονο γιατι με την δουλεια εχω περιορισμενο χρονο
Ρωσσία πάντος αν έρθεις έτσι μαυριδερός που είσαι  σα γύφτος δεν πρόκειται να σε βάλουν σε κανένα κλαμπ  :2funny:οι μονοι που θα σου δωσουν σημασια θα ειναι οι αστυνομικοι που θα σου ζητανε συνεχεια τα χαρτιά σου να τα ελεγξουνε:2funny:Τι γκόμενες εβγαλες?Ουζμπέκες,Τουρκάλες?γυφτορουμάνες?αυτές σιγουρα της βγάζεις.
  Αφου δε σου φτανουν τα λεφτα για Ρωσσία τουλάχιστον θα πας Τουρκία  :2funny:ο αλλος ο φουκαράς ο Δόκτορ της μαλακίας θα τη βγάλει Ελλάδα φέτος και για να περάσει η ώρα του θα δίνει συμβουλές γιά την Ουκρανία  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
κατω τα χερια απο τις υγιεις επιχηρησεις  :ban:
και βασικα απο την βιπ καροτσα!!!
:tickedoff:  :tickedoff:
στα κατεχομενα παντως ειχε καλα νιμου τουρκαλες
εντονο βαψιμο μινι μεχρι το κωλο
απλα ηταν κοντεςγια τα κυβικα μου συν οτι ημουν απλα πραστικος δυο φορες
ρε χαρη δεν παιζεις κατεχομενα ,καλη ιδεα
δεν εισαι κ πρωτο μποι,οποτε το οτι ειναι κοντες για σενα δεν αποτελει θςμα
αντε διπλα σου η λυση κ συ τρεχεις στο μπακου
:fuck2:
Εσύ ήσουν που είχες πει γιά Αμπχαζία? :2funny:Ωραίες γυναίκες πάντος έχει και το Μπαγκλαντές και είναι και πολύ εύκολες  :2funny:και η Σρι Λάνκα έχει πολύ μουνί  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:Πολλά νέα μέρη υπάρχουν γιά καμάκι φτηνά με ωραίες γυναικες και καλη νυχτερινη ζωη  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

waikiki

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2017
Μηνύματα
77
Κριτικές
1
Like
46
Πόντοι
0
θα ανεβασω δικο μου thread και θα το γεμισω με τακτικες,φωτο,screenshots και αναλυση του καθε τι και πως το πετυχα
Ο Πάνος είναι ήρεμη δύναμη.Δεν ξέρω για τους άλλους αλλά εσένα τύχαινει να σε γνωρίζω προσωπικά από μακριά ας πούμε. Γνωρίζω έστω λίγα από αυτά που αναφέρει γιατί ήμουν στα πέριξ και είναι ένα παλικάρι εργατικοτατο, ευγενικό και καταφερτζης στις γυναίκες. Είναι εμπιστοσύνης αυτά που λέει και δεν είναι φιδεμπορας. Θα χαρώ να διαβάσω το νέο σου θρεντ!
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406
Εσύ ήσουν που είχες πει γιά Αμπχαζία? :2funny:Ωραίες γυναίκες πάντος έχει και το Μπαγκλαντές και είναι και πολύ εύκολες  :2funny:και η Σρι Λάνκα έχει πολύ μουνί  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:Πολλά νέα μέρη υπάρχουν γιά καμάκι φτηνά με ωραίες γυναικες και καλη νυχτερινη ζωη  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
οχι ρε πορνομιτσε. Αποκλείεται. Κανας χαρης μπορεί
Εγω ειμαι λιμιτιερτ ουκραινα λιγο μολντοβα κ βαζω απο μαρτη μεσα κ τεστ για μπελαρους
Σρι Λάνκα μουλεγε ενας Ελβετός που δουλεύει στη Σουις παω εκει γαμαω κανω ρανω.. Προοπερσυ αυτα
Μετα τον εχασα. Καποια στιγμη βρισκω ενα φιλο του, που χαθηκε του λεω ο Φραντζ? Πηγε μονιμος σρι λανκα?
Πηγε μονινος στον αλλο κοσμο μου λεει.. Κολησε κατι ιδιατερη ηπατιτητιδα εκει κατω καπου σριλανκα η ινδια  κ παρα τα συνεχή χειρουργεια και φάρμακα, πεθανε πριν τρεις μηνες...
Με συζητηση με γνωστη της αφρικης μέλος εδω μου ειπε για νιγηρια οτι ειναι τοπ φαση, αλλα αυτα με τις αρρωστειες τα φοβαμαι πολυ.  :afro:
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
οχι ρε πορνομιτσε. Αποκλείεται. Κανας χαρης μπορεί
Εγω ειμαι λιμιτιερτ ουκραινα λιγο μολντοβα κ βαζω απο μαρτη μεσα κ τεστ για μπελαρους
Σρι Λάνκα μουλεγε ενας Ελβετός που δουλεύει στη Σουις παω εκει γαμαω κανω ρανω.. Προοπερσυ αυτα
Μετα τον εχασα. Καποια στιγμη βρισκω ενα φιλο του, που χαθηκε του λεω ο Φραντζ? Πηγε μονιμος σρι λανκα?
Πηγε μονινος στον αλλο κοσμο μου λεει.. Κολησε κατι ιδιατερη ηπατιτητιδα εκει κατω καπου σριλανκα η ινδια  κ παρα τα συνεχή χειρουργεια και φάρμακα, πεθανε πριν τρεις μηνες...
Με συζητηση με γνωστη της αφρικης μέλος εδω μου ειπε για νιγηρια οτι ειναι τοπ φαση, αλλα αυτα με τις αρρωστειες τα φοβαμαι πολυ.  :afro:
απχαζια καλα ειναι αλλα θελεις ιδικη βιζα στα συνορα με γεωργια.οραια περιοχη.
ο σαλονικιος πηγε μαγαδασκαρη και συντομα παει ξανα.εκει περασε βασιλικα.
απο την αλλη ο δασκαλος λεει να παμε βενεζουελα αλλα δεν καιγομε για μακρινα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Εγω θεωρουσα το bou οτι μπορουσε να γινει ενα ειδος roosh forum, και για αυτο αρχισα να γραφω εδω μεσα

Ξερετε τι πληροφοριες εχει εκει?Εχει σιγουρα και παπατζηδες αλλα επειδη Σερβια ειχα παει και ειδα το thread στο φορουμ του roosh γραφανε τουριστες και Σερβοι πραγματα που συμφωνουσα σε τεραστιο βαθμο βαση της παρουσιας μου εκει.Καλο ειναι και επισης το

Γραφουν στο roosh forum ανθρωποι απ ολο τον κοσμο και λειτουργει τελεια με καλες πληροφοριες..Στο bou γραφουμε μονο Ελληνες και ειναι bourdelo ονομα και πραμα.
Η ευθυνη βαραινει βεβαια τους admin εδω περα γιατι και ο roosh πχ ban-αρε δεκαδες κοσμο που τρολαρε.
Μετρηστε ποσοι εχουν φυγει τον τελευταιο χρονο απ το φορουμ που δινανε πληροφοριες και σκεφτειται τους λογους


Προσωπικα παιζοντας καιρο στο couch,επιβεβαιωνεται και εδω μεσα απ αυτο που εβλεπα..1/10 Ελληνες παιζει σωστη μπαλα με γυναικες οι υπολοιποι 9 παιρνουν σοβαρα τα λαθος ατομα και το χειροτερο ειναι οτι το κανουν απο επιλογη

Γραφει εδω μεσα καποιος πληροφοριες και ασχολουνται με το αν φορουσε σαγιοναρες,σανδαλια η αν αφηνε νυχακι.Εδω μεσα λεγεται bourdela και το θεμα τι γινεται στο Κιεβο οχι τι γινεται στο πεντικιουρ,χειροτερη ζηλια απο γκομενες εχετε αρχισει

Ειναι τραγικο το επιπεδο δυστυχως και αυτο αποδυκνυει και την καταντια του μεσου Ελληνα "καμακιερο".Αντι να ακουσει και να κρινει απλα ζηλευει τον αλλον που εχει παραπανω επιτυχιες.

Για εναν εμπειρο παιχτη σαν και εμενα κανει ΜΠΑΜ η ζηλια που βγαζετε εδω καποιοι,αποτυχημενα ναυαγια της ζωης που χαιρεστε επειδη ο αλλος δεν καταφερε να ταξιδεψει..Και λετε και για Ελλαδες αξιων μετα..

Αν θυμαστε με τον Βαλκανιο τα ιδια κανατε καποιοι με αφορμη μια φωτο του δηθεν οτι δεν γαμησε επειδη τα ρουχα δεν ηταν ακριβως στο κρεβατι και θυμαστε και τοτε σας εκραζα που ζηλευατε παλι καποιον πιο επιτυχημενο απ σας


Απλα η τακτικη του επιτυχημενου αντρα ειναι να παρακολουθει και να ακουει τον πιο επιτυχημενο ωστε να μαθει νεα πραγμτα και να τον φτασει
Η τακτικη του αποτυχημενου ειναι να μαζεψει 2-3καθυστερημενους διπλα του και να νιωσει ασφαλεια σχολιαζοντας μαλακιες

Αυτη ειναι η παγκοσμια αρχη της επιτυχιας σε εναν αντρα και ειναι κριμα που γερασατε και δεν το μαθατε
ο  naychty nomad βαζει πολλες σαλτες πολλες φορες.μην ξεχνας μενει σε χοστελ οπου παει
!το καταλαβα αυτο οταν εγραψε για κιεβ και προδοθηκε οτι βαζει σαλτσες.ασε που ριγα προτεινει εσεντιαλ κλαμπ εκει στελουν ολους τους πορνοτουριστες να βρουν γκομενα.για τον rooch πριν ακομα να διαβασω που ελεγε ο κμαν μονο που τον ειδα φατσα εριξα κραξιμο στον κμαν.
του ειπα ο τυπος μαλλον πακιστανος ειναι και μοιαζει με πιθηκος μοιαζει με οτι δεν θελει μια ουκρανιδα και απεχθανετε χαχαχαχ.τελικα διαβασα την βιογραφια του επεσα κοντα ιρανος ειναι χαχαχαχαχ.διαβαζετε εναν αποτυχημενο που την ειδε καμακι.ειδα τα βιντεο του που εβαζε σε κλαμπ πολωνια,ρουμανια γελασανε καλα μαζι του.καταλαβε σε ποιες χωρες πηγε ?ουκρανια και ρουμανια?
σαν πακις μπορει μονο σε πολονια αν τις δουλευει θα της παρει αμερικη γιατι πολονεζες μονο με πακιδεσ βλεπω κυπρο και αγγλια χαχαχαχ.μεχρι με κουρδο μεταναστη στην νορβηγια ειδα πολωνεζα πιο αθλιο απο τον πιθικοπακιστανο που ελεγε ο κμαν.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Καταρχήν όπως είδες η Μμολδαβία δεν έχει καμία σχέση με τη Ρωσσία!Εδώ είναι 1.000.000 καλυτερη η συμπεριφορά των γυναικών δε βγαζουν κόμπλεξ και φτωχομπινεδιά.Θυμαμαι Μολδαβία μου βγαζαν κακία αν τους εδειχνα της τηλεοπτικές μου εμφανίσεις!Ενω εδω οι περισσότερες τρελένοντε!Είναι η μέρα με τη νύχτα.Ρωσσία πάντος αν έρθεις έτσι μαυριδερός που είσαι  σα γύφτος δεν πρόκειται να σε βάλουν σε κανένα κλαμπ  :2funny:οι μονοι που θα σου δωσουν σημασια θα ειναι οι αστυνομικοι που θα σου ζητανε συνεχεια τα χαρτιά σου να τα ελεγξουνε:2funny:Τι γκόμενες εβγαλες?Ουζμπέκες,Τουρκάλες?γυφτορουμάνες?αυτές σιγουρα της βγάζεις.
  Αφου δε σου φτανουν τα λεφτα για Ρωσσία τουλάχιστον θα πας Τουρκία  :2funny:ο αλλος ο φουκαράς ο Δόκτορ της μαλακίας θα τη βγάλει Ελλάδα φέτος και για να περάσει η ώρα του θα δίνει συμβουλές γιά την Ουκρανία  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
χαχαχαχα μητσο ενας στην κυπρο μαυριδερος με γενια πηγε μοσχα.του τα ελεγα πιο πριν και οταν πηγε εγινε οπως του τα ελεγα.δεν τον εβαζαν σε κανενα κλαμπ και τον στραβοκοιτουσαν.
ειναι και νεαρος ο τυπος,πραγματικα οταν βλεπω μουσατους με πιανουν νευρα ιδικα αν ειναι μαυριδεροι.
τους κραζω και τους κανω ρεζιλι.μην τολμησετε να ερθετε ουκρανια κανενας τετειος και να θελει
να τον συναντησω χαχαχαχαχ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
ο δασκαλος ζητα να σας επιβαιβαιωσω οτι ειναι αυτος που γραφει σαν ιωσηφ μπλασκος στο νημα ουκρανια
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406
απχαζια καλα ειναι αλλα θελεις ιδικη βιζα στα συνορα με γεωργια.οραια περιοχη.
ο σαλονικιος πηγε μαγαδασκαρη και συντομα παει ξανα.εκει περασε βασιλικα.
απο την αλλη ο δασκαλος λεει να παμε βενεζουελα αλλα δεν καιγομε για μακρινα.
μαδαγασκαρη πρεπει ναναι τοπ
Εχει γραψει αναλυτικα ο μεγας μιντριντερ
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.309
Κριτικές
8
Like
2.184
Πόντοι
506
Έχω χάσει επεισόδια εδώ,μπανάραν τον Kman,άλλαξε νικ ο glock,γύρισε ο μήτσος  :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom