Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Οχι φίλε  :hi:!Ο Γάτης κάνει τη διαφορά και όχι οι ΔιηπειρωτικοιS-500 ...

τι γινεται κατω δωσε καμια αναφορα απο μετωπο, κανουν παρελαση οι ρωσιδες και οι ουκρανες η τζιφος ακομη;

 

Συνημμένα

  • parade5.jpg
    parade5.jpg
    165,5 KB · Εμφανίσεις: 35
Εγγρ.
13 Σεπ 2017
Μηνύματα
107
Κριτικές
3
Like
142
Πόντοι
281
Μάγκες πως μπορω να μάθω τι γίνεται τη νύχτα αλητείες κτλ; μαφία και τετοια; οι αλβανοί γιατί είναι αλητες; ειδικά στο τελευταία έχω μεγάλη απορία γιατι η αδερφή μου τα έχει με έναν από δαύτους
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Μάγκες πως μπορω να μάθω τι γίνεται τη νύχτα αλητείες κτλ; μαφία και τετοια; οι αλβανοί γιατί είναι αλητες; ειδικά στο τελευταία έχω μεγάλη απορία γιατι η αδερφή μου τα έχει με έναν από δαύτους

πες μας πρωτα τινος τρολλ εισαι πρωτα  :jerking:
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Τασο μου ποιο Caribbean αυτοι δεν εχουν λεφτα ουτε για αεροπορικο της ryanair για σοφια με 20ευρω πηγαινε ελα θα πανε caribbean με εισοδο 12ευρω χωρις ποτο και πουτανες 100-150$...Το μεταξι με 10ευρω ειναι οτι πρεπει για αυτους..
Απλα εδω μπαινουν μπας και δουν καμια τσοντα απο τον κμαν για να αυνανιστουν τις ημερες που δεν παν μεταξι...
Εντωμεταξυ μια γρηγορη ματια που εριξα κανενας απο αυτους δεν δινει πληροφοριες πουθενα μονο εξυπναδες κλπ
Οσα δεν φτανει η αλεπου ....
Σπύρο ακόμα και ο cool που είναι μια δεκαετία στην αναζήτησή έχει πολύ καλύτερο επίπεδο απο αυτούς εδώ τους sad man και τους νεομετανάστες υβριστές της χώρας τους!Δυστηχώς η χώρα δίνει ευκαιρίες για ατομική ανέλιξη αλλά όχι για συλλογική !Κι αν τους το πεις κατάφατσα έχουν την άμυνα πως για να πας μπροστά σε αυτή τη χώρασίγουρα είσαι λαμόγιο...

Παρεπιπτόντως αυριο "μεγάλη" μέρα για το ...έθνος!Είναι το gay pride και η Βουλή θα φωτιστεί στα χρώματά του...Όλα τα υπόλοιπα θέματα ...είναι λυμένα!
 

pitas00

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2009
Μηνύματα
502
Like
49
Πόντοι
6
Σπύρο ακόμα και ο cool που είναι μια δεκαετία στην αναζήτησή έχει πολύ καλύτερο επίπεδο απο αυτούς εδώ τους sad man και τους νεομετανάστες υβριστές της χώρας τους!Δυστηχώς η χώρα δίνει ευκαιρίες για ατομική ανέλιξη αλλά όχι για συλλογική !Κι αν τους το πεις κατάφατσα έχουν την άμυνα πως για να πας μπροστά σε αυτή τη χώρασίγουρα είσαι λαμόγιο...

Παρεπιπτόντως αυριο "μεγάλη" μέρα για το ...έθνος!Είναι το gay pride και η Βουλή θα φωτιστεί στα χρώματά του...Όλα τα υπόλοιπα θέματα ...είναι λυμένα!
θελω να συμφωνησω απολυτα σχετικα με τις ευκαιριες ατομικης ανελιξης και ακριβως εκει ειναι και το προβλημα της ελλαδας..χωρις συλλογικη προσπαθεια δεν πας μπροστα και ας εισαι και ο λεμπρον τζειμς
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
θελω να συμφωνησω απολυτα σχετικα με τις ευκαιριες ατομικης ανελιξης και ακριβως εκει ειναι και το προβλημα της ελλαδας..χωρις συλλογικη προσπαθεια δεν πας μπροστα και ας εισαι και ο λεμπρον τζειμς
για να μην είμαστε 100% off topic σου έχω καλά νέα!Στις Ρωσίδες κυρίως και λιγότερο αλλά όσο χρειάζεται στις Ουκρανίδες , αρέσει η προσωπική επιτυχία στον Άντρα!Διότι και στις χώρες τους συμβαίνει το ίδιο!Οι άξιοι και οι μυαλωμένοι έχουν χρήμα και οι υπόλοιποι είναι εκτός πλάνων! Στην Ευρώπη μια Γερμανίδα ή μια Φιλανδέζα κι ας είσαι πολύ πάνω απο τον μέσο όρο θα δυσκολευτεί να σε ξεχωρίσει απο τον συνομίληκό της Σουηδό ή Ολλανδό και θεωρεί πως πάνω κάτω όλοι το ίδιο είναι ...
Για καλή μας τύχη σε αυτό μας έρχονται όλα ευνοϊκά μιας και έχουμε καλή μουνο πυξίδα που μας οδηγεί με ασφάλεια ..ανατολικά :heavymetalbig:
 

pitas00

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2009
Μηνύματα
502
Like
49
Πόντοι
6
για να μην είμαστε 100% off topic σου έχω καλά νέα!Στις Ρωσίδες κυρίως και λιγότερο αλλά όσο χρειάζεται στις Ουκρανίδες , αρέσει η προσωπική επιτυχία στον Άντρα!Διότι και στις χώρες τους συμβαίνει το ίδιο!Οι άξιοι και οι μυαλωμένοι έχουν χρήμα και οι υπόλοιποι είναι εκτός πλάνων! Στην Ευρώπη μια Γερμανίδα ή μια Φιλανδέζα κι ας είσαι πολύ πάνω απο τον μέσο όρο θα δυσκολευτεί να σε ξεχωρίσει απο τον συνομίληκό της Σουηδό ή Ολλανδό και θεωρεί πως πάνω κάτω όλοι το ίδιο είναι ...
Για καλή μας τύχη σε αυτό μας έρχονται όλα ευνοϊκά μιας και έχουμε καλή μουνο πυξίδα που μας οδηγεί με ασφάλεια ..ανατολικά :heavymetalbig:
δεν κατάλαβες εννοώ ότι χωρίς συλλογική προσπάθεια πάνε χαμένες και οι ατομικές προσπάθειες. .δυστυχώς τα χειρότερα δεν έχουν έρθει ακόμα για Ελλάδα
 

pitas00

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2009
Μηνύματα
502
Like
49
Πόντοι
6
για να μην είμαστε 100% off topic σου έχω καλά νέα!Στις Ρωσίδες κυρίως και λιγότερο αλλά όσο χρειάζεται στις Ουκρανίδες , αρέσει η προσωπική επιτυχία στον Άντρα!Διότι και στις χώρες τους συμβαίνει το ίδιο!Οι άξιοι και οι μυαλωμένοι έχουν χρήμα και οι υπόλοιποι είναι εκτός πλάνων! Στην Ευρώπη μια Γερμανίδα ή μια Φιλανδέζα κι ας είσαι πολύ πάνω απο τον μέσο όρο θα δυσκολευτεί να σε ξεχωρίσει απο τον συνομίληκό της Σουηδό ή Ολλανδό και θεωρεί πως πάνω κάτω όλοι το ίδιο είναι ...
Για καλή μας τύχη σε αυτό μας έρχονται όλα ευνοϊκά μιας και έχουμε καλή μουνο πυξίδα που μας οδηγεί με ασφάλεια ..ανατολικά :heavymetalbig:
επίσης δεν υπάρχει άντρας εκτός πλάνων στη Ρωσία. .Και ο ξυπολυτος ένα 6αρο7αρι το γάμαει. .Ουκρανία ναι συμφωνώ δεν έχει και αυτη πολυ μέλλον ακόμα
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Στην Ελλάδα υπάρχει πολύ κόσμος που είναι σε ενα αξιοπρεπές επίπεδο και δεν έχει απλά μια γκομενα!! Παλεύει μέρα νύχτα και δεν μπορεί να βρει.
Και όταν λεω αξιοπρεπές επίπεδο μιλάω εμφάνιση στο 6-6,5, ενα νορμάλ μισθό, σπίτι κλπ.
Κοιτάξτε γύρω σας και θα το διαπίστωσετε..Το νορμάλ θα ήταν πως δεν χρειάζεται να εισαι Ωνάσης η επιτυχημένος επιχειρηματιας η μοντέλο απλα για να έχεις πρόσβαση σε ενα εφταρι το χρόνο!!Δεν μιλάμε για να γάμας 10 οχταρια το χρόνο..

Και όμως κυριοι στην Ελλάδα πολλά νορμάλ παλικάρια δεν έχουν στην ζωή τους πρόσβαση σε ενα απλά εφταρι που θα γαμησει ενα ξυπολυτος Ουκρανός εύκολα στην χώρα του..Οπότε διαφωνώ κάθετα πως στην Ανατολή πρέπει να είσαι επιτυχημένος για να πηδας..Απλα να βρίσκεσαι στο μέσο όρο και αρκεί!!!
Η φιλοσοφία του σούπερ επιτυχημένου για να πηδαει ειναι κατάλοιπο που μας έχει αφήσει η ελληνιδα που οπως εχω γράψει πολλάκις απαιτεί να είσαι στο 10% του ανδρικού πληθυσμού για να σου κάτσει ..Για αυτό ολοι τρέχουν στα γυμναστήρια, το παίζουν μούρη, αγοράζουν ακριβά αυτοκίνητα και ας μην εχουν μια κλπ..Μάθανε πως σε αυτήν την χώρα έτσι γάμας.Και δεν γάμας στο τέλος κιολλας!! Ευτυχώς εμείς μάθαμε τα ταξίδια απο μικροί και σώθηκαμε!!!
 

pitas00

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2009
Μηνύματα
502
Like
49
Πόντοι
6
Στην Ελλάδα υπάρχει πολύ κόσμος που είναι σε ενα αξιοπρεπές επίπεδο και δεν έχει απλά μια γκομενα!! Παλεύει μέρα νύχτα και δεν μπορεί να βρει.
Και όταν λεω αξιοπρεπές επίπεδο μιλάω εμφάνιση στο 6-6,5, ενα νορμάλ μισθό, σπίτι κλπ.
Κοιτάξτε γύρω σας και θα το διαπίστωσετε..Το νορμάλ θα ήταν πως δεν χρειάζεται να εισαι Ωνάσης η επιτυχημένος επιχειρηματιας η μοντέλο απλα για να έχεις πρόσβαση σε ενα εφταρι το χρόνο!!Δεν μιλάμε για να γάμας 10 οχταρια το χρόνο..

Και όμως κυριοι στην Ελλάδα πολλά νορμάλ παλικάρια δεν έχουν στην ζωή τους πρόσβαση σε ενα απλά εφταρι που θα γαμησει ενα ξυπολυτος Ουκρανός εύκολα στην χώρα του..Οπότε διαφωνώ κάθετα πως στην Ανατολή πρέπει να είσαι επιτυχημένος για να πηδας..Απλα να βρίσκεσαι στο μέσο όρο και αρκεί!!!
Η φιλοσοφία του σούπερ επιτυχημένου για να πηδαει ειναι κατάλοιπο που μας έχει αφήσει η ελληνιδα που οπως εχω γράψει πολλάκις απαιτεί να είσαι στο 10% του ανδρικού πληθυσμού για να σου κάτσει ..Για αυτό ολοι τρέχουν στα γυμναστήρια, το παίζουν μούρη, αγοράζουν ακριβά αυτοκίνητα και ας μην εχουν μια κλπ..Μάθανε πως σε αυτήν την χώρα έτσι γάμας.Και δεν γάμας στο τέλος κιολλας!! Ευτυχώς εμείς μάθαμε τα ταξίδια απο μικροί και σώθηκαμε!!!
Στην Ελλάδα υπάρχει πολύ κόσμος που είναι σε ενα αξιοπρεπές επίπεδο και δεν έχει απλά μια γκομενα!! Παλεύει μέρα νύχτα και δεν μπορεί να βρει.
Και όταν λεω αξιοπρεπές επίπεδο μιλάω εμφάνιση στο 6-6,5, ενα νορμάλ μισθό, σπίτι κλπ.
Κοιτάξτε γύρω σας και θα το διαπίστωσετε..Το νορμάλ θα ήταν πως δεν χρειάζεται να εισαι Ωνάσης η επιτυχημένος επιχειρηματιας η μοντέλο απλα για να έχεις πρόσβαση σε ενα εφταρι το χρόνο!!Δεν μιλάμε για να γάμας 10 οχταρια το χρόνο..

Και όμως κυριοι στην Ελλάδα πολλά νορμάλ παλικάρια δεν έχουν στην ζωή τους πρόσβαση σε ενα απλά εφταρι που θα γαμησει ενα ξυπολυτος Ουκρανός εύκολα στην χώρα του..Οπότε διαφωνώ κάθετα πως στην Ανατολή πρέπει να είσαι επιτυχημένος για να πηδας..Απλα να βρίσκεσαι στο μέσο όρο και αρκεί!!!
Η φιλοσοφία του σούπερ επιτυχημένου για να πηδαει ειναι κατάλοιπο που μας έχει αφήσει η ελληνιδα που οπως εχω γράψει πολλάκις απαιτεί να είσαι στο 10% του ανδρικού πληθυσμού για να σου κάτσει ..Για αυτό ολοι τρέχουν στα γυμναστήρια, το παίζουν μούρη, αγοράζουν ακριβά αυτοκίνητα και ας μην εχουν μια κλπ..Μάθανε πως σε αυτήν την χώρα έτσι γάμας.Και δεν γάμας στο τέλος κιολλας!! Ευτυχώς εμείς μάθαμε τα ταξίδια απο μικροί και σώθηκαμε!!!
Στην Ελλάδα υπάρχει πολύ κόσμος που είναι σε ενα αξιοπρεπές επίπεδο και δεν έχει απλά μια γκομενα!! Παλεύει μέρα νύχτα και δεν μπορεί να βρει.
Και όταν λεω αξιοπρεπές επίπεδο μιλάω εμφάνιση στο 6-6,5, ενα νορμάλ μισθό, σπίτι κλπ.
Κοιτάξτε γύρω σας και θα το διαπίστωσετε..Το νορμάλ θα ήταν πως δεν χρειάζεται να εισαι Ωνάσης η επιτυχημένος επιχειρηματιας η μοντέλο απλα για να έχεις πρόσβαση σε ενα εφταρι το χρόνο!!Δεν μιλάμε για να γάμας 10 οχταρια το χρόνο..

Και όμως κυριοι στην Ελλάδα πολλά νορμάλ παλικάρια δεν έχουν στην ζωή τους πρόσβαση σε ενα απλά εφταρι που θα γαμησει ενα ξυπολυτος Ουκρανός εύκολα στην χώρα του..Οπότε διαφωνώ κάθετα πως στην Ανατολή πρέπει να είσαι επιτυχημένος για να πηδας..Απλα να βρίσκεσαι στο μέσο όρο και αρκεί!!!
Η φιλοσοφία του σούπερ επιτυχημένου για να πηδαει ειναι κατάλοιπο που μας έχει αφήσει η ελληνιδα που οπως εχω γράψει πολλάκις απαιτεί να είσαι στο 10% του ανδρικού πληθυσμού για να σου κάτσει ..Για αυτό ολοι τρέχουν στα γυμναστήρια, το παίζουν μούρη, αγοράζουν ακριβά αυτοκίνητα και ας μην εχουν μια κλπ..Μάθανε πως σε αυτήν την χώρα έτσι γάμας.Και δεν γάμας στο τέλος κιολλας!! Ευτυχώς εμείς μάθαμε τα ταξίδια απο μικροί και σώθηκαμε!!!
συμφωνω οτι αυτοι που ταξιδευουν ειναι σε καλυτερη μοιρα απο τους βλαχους αλλα και παλι αν εισαι μονιμος κατοικος ελλαδας δεν σωθηκες ακριβως
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Στην Ελλάδα υπάρχει πολύ κόσμος που είναι σε ενα αξιοπρεπές επίπεδο και δεν έχει απλά μια γκομενα!! Παλεύει μέρα νύχτα και δεν μπορεί να βρει.
Και όταν λεω αξιοπρεπές επίπεδο μιλάω εμφάνιση στο 6-6,5, ενα νορμάλ μισθό, σπίτι κλπ.
Κοιτάξτε γύρω σας και θα το διαπίστωσετε..Το νορμάλ θα ήταν πως δεν χρειάζεται να εισαι Ωνάσης η επιτυχημένος επιχειρηματιας η μοντέλο απλα για να έχεις πρόσβαση σε ενα εφταρι το χρόνο!!Δεν μιλάμε για να γάμας 10 οχταρια το χρόνο..

Και όμως κυριοι στην Ελλάδα πολλά νορμάλ παλικάρια δεν έχουν στην ζωή τους πρόσβαση σε ενα απλά εφταρι που θα γαμησει ενα ξυπολυτος Ουκρανός εύκολα στην χώρα του..Οπότε διαφωνώ κάθετα πως στην Ανατολή πρέπει να είσαι επιτυχημένος για να πηδας..Απλα να βρίσκεσαι στο μέσο όρο και αρκεί!!!
Η φιλοσοφία του σούπερ επιτυχημένου για να πηδαει ειναι κατάλοιπο που μας έχει αφήσει η ελληνιδα που οπως εχω γράψει πολλάκις απαιτεί να είσαι στο 10% του ανδρικού πληθυσμού για να σου κάτσει ..Για αυτό ολοι τρέχουν στα γυμναστήρια, το παίζουν μούρη, αγοράζουν ακριβά αυτοκίνητα και ας μην εχουν μια κλπ..Μάθανε πως σε αυτήν την χώρα έτσι γάμας.Και δεν γάμας στο τέλος κιολλας!! Ευτυχώς εμείς μάθαμε τα ταξίδια απο μικροί και σώθηκαμε!!!

σαφως και ετσι ειναι η κατασταση.  :hi:

θα σου αναφερω απλα μια συζητηση που ειχα με μια παντρεμενη 45 χρ. πριν λιγες μερες, που κατηγορουσε τις σημερινες ελληνιδες κοπελες οτι σκεφτονται μονο το χρημα. Επισης ανεφερε και οτι καποιος νεος αντρας αν θελει να γνωρισει μια κοπελα θα πρεπει να γινει μεσω ''προξενιου'' η γνωριμια δλδ μεσω κοινης παρεας αλλωστε και πολλες ελληνιδες κοπελες απο τον περιγυρο μου προτιμουν να γνωρισουν καποιον μεσω ''προξενιου'' παρα να μπουν στην διαδικασια να τις φλερταρει καποιος θα φαει ακυρο οποιος προσπαθει να φλερταρει με ομορφο και κομψο τροπο.

δυστυχως ζουμε σε μια κοινωνια υποκρισιας οπου οι γυναικες το λενε ανοικτα πλεον οτι αρνουνται το φλερτ και προτιμουν οι γνωριμιες με τους αντρες να γινεται μονο με ''μοντερνο προξενιο'' γνωριμια μεσω κοινης παρεας.

εγω ενα εχω να πω χωρις φλερτ χανεται ολο το αλατοπιπερο και η μαγεια. οι τυποποιημενες πρακτικες του '' μοντερνου προξενιου'' δεν εχουν να προσφερουν απολυτως τιποτα σε εναν αντρα που εχει μεσα του το αισθημα του κυνηγου.
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Στην Ελλάδα υπάρχει πολύ κόσμος που είναι σε ενα αξιοπρεπές επίπεδο και δεν έχει απλά μια γκομενα!! Παλεύει μέρα νύχτα και δεν μπορεί να βρει.
Και όταν λεω αξιοπρεπές επίπεδο μιλάω εμφάνιση στο 6-6,5, ενα νορμάλ μισθό, σπίτι κλπ.
Κοιτάξτε γύρω σας και θα το διαπίστωσετε..Το νορμάλ θα ήταν πως δεν χρειάζεται να εισαι Ωνάσης η επιτυχημένος επιχειρηματιας η μοντέλο απλα για να έχεις πρόσβαση σε ενα εφταρι το χρόνο!!Δεν μιλάμε για να γάμας 10 οχταρια το χρόνο..

Και όμως κυριοι στην Ελλάδα πολλά νορμάλ παλικάρια δεν έχουν στην ζωή τους πρόσβαση σε ενα απλά εφταρι που θα γαμησει ενα ξυπολυτος Ουκρανός εύκολα στην χώρα του..Οπότε διαφωνώ κάθετα πως στην Ανατολή πρέπει να είσαι επιτυχημένος για να πηδας..Απλα να βρίσκεσαι στο μέσο όρο και αρκεί!!!
Η φιλοσοφία του σούπερ επιτυχημένου για να πηδαει ειναι κατάλοιπο που μας έχει αφήσει η ελληνιδα που οπως εχω γράψει πολλάκις απαιτεί να είσαι στο 10% του ανδρικού πληθυσμού για να σου κάτσει ..Για αυτό ολοι τρέχουν στα γυμναστήρια, το παίζουν μούρη, αγοράζουν ακριβά αυτοκίνητα και ας μην εχουν μια κλπ..Μάθανε πως σε αυτήν την χώρα έτσι γάμας.Και δεν γάμας στο τέλος κιολλας!! Ευτυχώς εμείς μάθαμε τα ταξίδια απο μικροί και σώθηκαμε!!!
Εγώ μιλάω για 8-8,5 και σπάνια κάθεται και κάποιο εννιάρι!Κυβικά για παραπάνω το παραδέχομαι πως δεν έχω...
Ουκρανία έχω κάνει και υποχώρηση και έχω πάρει και 7,5...Παρακάτω όμως ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
αν μια κοπελα δεν σου δινει το ερεθισμα ωστε να την πλησιασεις και να της μιλησεις σε καποιο ευνοουμενο περιβαλλον (καφε,ρεστοραν, beach bar, εκθεση βιβλιου) ωστε να δημιουργηθει αυτο το αισθημα της κατακτησης σ' εμας τους αντρες που μας τονωνει την ψυχολογια
και γινεται μονο με τον γνωστο κλασικο και παραδοσικο τροπο της γνωριμιας μεσω κοινης παρεας ''προξενιο''

τοτε λογικο ειναι να υπαρχουν τοσοι ελληνες αντρες να ψαχνονται σε αλλα κρατη για να βρουν γυναικα

γιατί πολλοι αντρες δεν εχουν τις παρεες που πρεπει ωστε να γνωριζουν γυναικες εστω και μ' αυτο τον παλιομοδιτικο τροπο

αλλα και καποιοι οπως εγω που εχω τις παρεες αυτες αρνουμαι να κανω γνωριμια κατα αυτο τον τροπο. (για λογους που δεν θελω να αναπτυξω τωρα, ισως αν μου ζητηθει θα το κανω)
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
αν μια κοπελα δεν σου δινει το ερεθισμα ωστε να την πλησιασεις και να της μιλησεις σε καποιο ευνοουμενο περιβαλλον (καφε,ρεστοραν, beach bar, εκθεση βιβλιου) ωστε να δημιουργηθει αυτο το αισθημα της κατακτησης σ' εμας τους αντρες που μας τονωνει την ψυχολογια
και γινεται μονο με τον γνωστο κλασικο και παραδοσικο τροπο της γνωριμιας μεσω κοινης παρεας ''προξενιο''

τοτε λογικο ειναι να υπαρχουν τοσοι ελληνες αντρες να ψαχνονται σε αλλα κρατη για να βρουν γυναικα

γιατί πολλοι αντρες δεν εχουν τις παρεες που πρεπει ωστε να γνωριζουν γυναικες εστω και μ' αυτο τον παλιομοδιτικο τροπο

αλλα και καποιοι οπως εγω που εχω τις παρεες αυτες αρνουμαι να κανω γνωριμια κατα αυτο τον τροπο. (για λογους που δεν θελω να αναπτυξω τωρα, ισως αν μου ζητηθει θα το κανω)

Το εχω γράψει με υπεραναλυση άπειρες φορές..Η Ελλάδα είναι η χώρα που δεν ξέφυγε απο το προξενιο Ποτέ!! Νομίζουμε πως γίναμε και καλα μοντέρνοι αλλα στην ουσία ποτέ δεν ξεφύγαμε απο την κατάσταση αυτή..Η Ελλάδα είναι η μόνη χώρα στην Ευρώπαικη ήπειρο (και το γράφω με πλήρη επίγνωση) που δεν είναι κοινωνικά αποδέκτη η γνωριμία απο το διαδίκτυο η το μπαρ..Ακομα και όταν συμβαίνει ντρέπονται να πουν μετά στον άλλο κόσμο πως γνωρίστηκαν μεταξύ τους..
Το έχω μια φίλη να σου γνωρίσω δυστυχώς στην ηλικία μετά των 35 δεν πετυχαίνει εύκολα γιατί ο κύκλος κλείνει!!Ποσες φίλες θα έχει η φίλη σου?και σιγά μην στις γνωρίσει κιολλας!!
Οπότε λιώνουν στα γυμναστήρια,στα μπαρ, και στα εξοδα φιγούρας τα παλικάρια άδικα με βάση πως η μόνη πιθανότητα να γνωρίζουν γκομενα ειναι απο πάρεα!! Μια παρέα όμως που δεν ανοίγει ποτε!! Φαυλος κύκλος δυστυχώς.
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
Η Ελλάδα είναι η μόνη χώρα στην Ευρώπαικη ήπειρο (και το γράφω με πλήρη επίγνωση) που δεν είναι κοινωνικά αποδέκτη η γνωριμία απο το διαδίκτυο

Ενώ το να γνωρίσεις μέσω διαδικτύου ουκρανή βλαχάρα είναι το άκρον άωτον του European lifestyle.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Το εχω γράψει με υπεραναλυση άπειρες φορές..Η Ελλάδα είναι η χώρα που δεν ξέφυγε απο το προξενιο Ποτέ!! Νομίζουμε πως γίναμε και καλα μοντέρνοι αλλα στην ουσία ποτέ δεν ξεφύγαμε απο την κατάσταση αυτή..Η Ελλάδα είναι η μόνη χώρα στην Ευρώπαικη ήπειρο (και το γράφω με πλήρη επίγνωση) που δεν είναι κοινωνικά αποδέκτη η γνωριμία απο το διαδίκτυο η το μπαρ..Ακομα και όταν συμβαίνει ντρέπονται να πουν μετά στον άλλο κόσμο πως γνωρίστηκαν μεταξύ τους..
Το έχω μια φίλη να σου γνωρίσω δυστυχώς στην ηλικία μετά των 35 δεν πετυχαίνει εύκολα γιατί ο κύκλος κλείνει!!Ποσες φίλες θα έχει η φίλη σου?και σιγά μην στις γνωρίσει κιολλας!!
Οπότε λιώνουν στα γυμναστήρια,στα μπαρ, και στα εξοδα φιγούρας τα παλικάρια άδικα με βάση πως η μόνη πιθανότητα να γνωρίζουν γκομενα ειναι απο πάρεα!! Μια παρέα όμως που δεν ανοίγει ποτε!! Φαυλος κύκλος δυστυχώς.

δοκτορα το ξερω οτι εχεις τοποθετηθει παρα πολλες φορες στο παρελθον για το συγκεκριμενο θεμα και με βρισκεις συμφωνο, διοτι εισαι απο τα λιγα ατομα εδω στο νημα του κιεβου που διαβαζω τα ποστ οπως και του σπυρου, του τασου, του νυκτερου, του popov οταν εγραφε (τωρα δεν γραφει πλεον), του slaviani  οταν και αυτος εγραφε του δασκαλου ιωσηφ οταν εγραφε ελπιζω να μην ξεχασα καποιον ακομη.

αλλα τα ποστ ολων των υπολοιπων ουτε καν τα διαβαζω, τι να διαβασω τις τσοντες του kman2 ή τις κουρτινες του Χαρη που μονο κουραζουν και ουσια ΜΗΔΕΝ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom